Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

TA SPREMEMBA NASLOVA IN SPREMEMBA PODNASLOVA TOTALNO SPREMENI SMISEL IN VSEBINO TE DEBATE!

A je to lepo ali ne se ne bom opredeljeval, se pa globoko ne strinjam s tvojim rde?karskim pisanjem. Prav vsebina debate je tista, ki ji ta naslov resni?no pristoji. Zdaj, ?e si v tej debati imel namen povedat kaj drugega pa ti potem ni ratal...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo ho?e temo , ki bo posve?ena samo meni, naj jo mirne du?e odpre na novo. Nimam ni? proti. To je va?a pravica.

Avtorski naslov (torej moj) s prvotnim besedilom, ki trka na vest prekr?karjev, pa prosim, vrnite nazaj!

 

Lojz, to bi ti moralo biti v ?ast. Jaz sem pred leti tudi nekaj kvasil o ultramo?nih zavorah na fotrovem Kawasakiju, pa so mi na enem drugem motoristi?nem forumu ravno tako temo posvetili. Pa kaj zdaj? :closedeyes:

 

Saj pravim, napravite novo temo, s tem naslovom, ?e ho?ete! V novii temi me mirne du?e zezajte, zani?ujte,, zasmehujte zajebavajte, itd.... kakor ho?ete. Se ne bojim, saj se znam branit, pa tudi brez problemov prena?am ?ale in zajebancije na moj ra?un. imam kar trdo ko?o kar se tega ti?e.. Ne maram pa, ?e nekdo, ker ima pa? to mo?, ponareja in potvarja moje besede.

A vam ni blo dovolj, da ste me itak v ve?ini forumov banali in mi tako onemogo?ili pisanje v ostalih forumih?

 

A je to lepo ali ne se ne bom opredeljeval, se pa globoko ne strinjam s tvojim rde?karskim pisanjem. Prav vsebina debate je tista, ki ji ta naslov resni?no pristoji. Zdaj, ?e si v tej debati imel namen povedat kaj drugega pa ti potem ni ratal...

 

Rde?a nit te debate, je trkanje na vest vsakega izmed vas, kadar zavestno kr?i predpise, predvsem prevelike hitrosti in kadar se zgodi nesre?a zaradi namernega in zavestnega delanja prekr?kov... Mislim, da se ve? ali manj kar dosledno dr?imo te rde?e niti.

 

A je to lepo ali ne se ne bom opredeljeval,

Zakaj se ne bo? opredeljeval? A se koga boji?? Bo? mogo?e tukaj veljal za manj vrednega, ?e bo? slu?ajno kdaj istega mi?ljenja kot sem jaz?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Lejte, glede na to da vi zelo kvalitetno in na vse pretege podu?ujete nas amaterje in neznalce o pravilini in varni vo?nji se meni zdi naslov ?isto primeren.

 

Verjamem da nas je ve?, ki tako mislimo, ?e se kdo ne strinja naj prosim to JAVNO napi?e.

 

 

 

Nih?e si tega ne upa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e si tega ne upa.

 

 

Mogoce se pa vsi strinjamo :hudicek::aaaaa: Saj se lahko ane? Ali je to prepovedano? :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje si je Lojz ?e od nekdaj potiho ?elel takega naslova teme, zdj pa ob?aluje, da nam ni svojih nasvetov zara?unaval in zato taka negativnost :ninja:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vam ni blo dovolj, da ste me itak v ve?ini forumov banali in mi tako onemogo?ili pisanje v ostalih forumih?

 

So te banali, LojZi, ne smo... drugi so te, tukaj te pa toleriramo kljub temu, da konstantno zani?uje? druge in jim tala? neke lastnosti (ki so ali pa niso upravi?ene) in se celo poslo?uje? manipulativnih prijemov za doseganje ciljev. A to ti ni dovolj velik nivo demokracije, da prakti?no kljub ve?inskemu nestrinjanju te nih?e ne omogo?a pri pisanju v dolo?ene teme?

 

Glej, ne glede, da sva si v laseh in da ti nisem glih pri srcu vseeno lobiram zate, da se ti vrne ime teme, ?e ne zarad druzga pa vsaj zato, da te bo Mici sploh na?la... bohvedi, ?e dama zdej sploh ve v kateri temi si ji obljubil in?trukcije vo?nje :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e si tega ne upa.

 

Kdo je za sprmembo naslova teme, v Lojzova svetovalnica varne vo?nje, naj se prosim napi?e na spiek spodaj. Hvala

 

1. iVar

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je za sprmembo naslova teme naj se prosim napi?e na spiek spodaj. Hvala

 

1. iVar

 

 

Za spremembo v kaj? V to, kar je sedaj (prvotni naslov) ali v to, kar je bilo se pred kaksno uro?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je za sprmembo naslova teme naj se prosim napi?e na spiek spodaj. Hvala

 

1. iVar

 

2. jures (za svetovalnico)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je bil lu?ten naslov.

Kdo ga je vrnu na tastarga?

 

Ivarja se pa vsak, ki ga osebno spozna, za?ne bat.

Pa? gorenjski hrust :zvizga:

 

Js, se bojim srda g.Lojza :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celo temo se da v kanto pa je.. Itak nic drugega ne pise kot "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", ... :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celo temo se da v kanto pa je.. Itak nic drugega ne pise kot "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", "divjaki", ... :ne vem:

 

ne ne.....

 

Lojz 130 na levi, divjak, divjak, divjak, divjak, divjak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim, da se mi vrne tudi podnaslov teme s tak?nim tekstom, kot sem ga JAZ napisal!

Torej, Naslov teme: Ali vas pogled na nesre?o kaj spametuje?

Podnaslov teme: Ali vozite potem pametneje varneje?

To je originalen tekst in to je bistvo debate.

Ta tema trka na vest vsakega iz med nas, ki premoremo trohico zdravega razuma takrat, ko na cesti morda vidimo nesre?o ali tragedijo drugih, ki se je mogo?e zgodila zaradi kr?enja prepisov ali zaradi lahkomiselnosti ali preprosto zato, ker morda kdaj nismo dovolj previdni.

Ta tema si zaslu?i nobelovo nagrado, ne pa izbris!

 

Je pa res zanimivo, kako ste lahko tako NEodgovorni, brezbri?ni in nesramni do poglavitnega cestnega problema, ki povzro?a NAJVE? smrtnih nesre? in NAJVE?JE tragedije. Nor?ujete se iz stvari, zaradi katerih ljudje na cestah umirajo. Le kak?en zgled dajete svojim otrokom, ?e jih sploh imate? In pol tukaj beremo, ko ste vsi polni besed, ?e?, da je za bolj varno vo?njo potrebna vzgoja voznikov.

Za?nite z vzgojo pri sebi! Zgled je najbolj?a vzgoja. Ni bolj?e vzgoje od zgleda! ?eprav ste tukaj ve?ina ?e vsi otroci in ne star?i, si nekaj zapomnite; Otroci se bodo najve? nau?ili od vas star?ev. ?e se bo, Bog ne daj, mogo?e va?emu otroku zgodila nesre?a zaradi divjanja ali kr?enja prometnih predpisov, boste za to najve? krivi VI sami. Zamislite se, kak?en zgled dajete svojemu otroku s tem, ko ignorirate prometne in mogo?e tudi duge predpise!

 

 

?e enkrat prosim za vrnitev originalnega nasloslova!!!!!

V naprej, hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... Jaz pa prosim za izbris te teme... ker je itak samo eno veliko ponavljanje nekih besed nekoga, ki vsem po vrsti vsiljuje svoje mnenje... ?ali vse po vrsti, namenoma narobe pi?e imena in nicke drugih "sogovornikov"... podtika besede drugim... bere in odgovarja samo na tisto, kar mu je v?e?,... zelo rad pa spregleda vpra?anje in dejstva, ki jih napi?e nekdo drug ... se spreneveda... Skratka... tema je brezpredmetna in slu?i zgolj "nabijanju" in kratko?asenju nekemu "angel?ku" po imenu Lojz...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... Jaz pa prosim za izbris te teme... ker je itak samo eno veliko ponavljanje nekih besed nekoga, ki vsem po vrsti vsiljuje svoje mnenje... ?ali vse po vrsti, namenoma narobe pi?e imena in nicke drugih "sogovornikov"... podtika besede drugim... bere in odgovarja samo na tisto, kar mu je v?e?,... zelo rad pa spregleda vpra?anje in dejstva, ki jih napi?e nekdo drug ... se spreneveda... Skratka... tema je brezpredmetna in slu?i zgolj "nabijanju" in kratko?asenju nekemu "angel?ku" po imenu Lojz...

 

Jest, ?e te jaz in tema ne zanimava ima? tipko "ignore". Mirne du?e me lahko ignorira?.

Jaz tudi ne berem tvojih kozlarij in tvojih ?alitev na ra?un mene in tvojega vsiljevanja mnenja, pa zato ne zahtevam tvojega izbrisa.

A se ta tema mogo?e preve? dotika tvojih napak, ki jih rad ponavlja?, pa ti zato ni v?e??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje sem te zalil? Kot kaze je vsak, ki se ne strinja s tvojim mnenjem, kreten ane? Pometi najprej pred svojim pragom in se vprasaj, zakaj te na nobenem forumu ne marajo in te ponekod celo banajo... Pomoje nisi tak "angel?ek", kot bi rad sam prikazal ...

 

 

Aja... pozabil sem napisati "Se strinjam"... Potem bi bilo verjetno vse OK ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.