Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Hihi, Lojzek si pa ti en zabaven poba, vidim da zna? z besedami se prikupit ?enskam. Majdunaj a te kaj obletavajo, ko jih tako zacopra? z besedami? :blush:

 

Hvala za valentin?ka, ti hitro vra?am enega dokler je ?e ?as. Cmoka :ljubezen:

 

Pravi?, da smo vsi za?eli na roke ... se pravi nekako kot v tisti frazi, ki pravi "na roke do poroke", kaj pa potem... a potem pa avtomatika. Sicer ne vem ?e je tukaj govora o avtomobilih ampak o?itno kar nekako skupaj pa?e.

 

Pravi? pa da se bova ?e napohala oziroma najedla pohanih bedrc. Odli?no, bom ?e sama kako sladico pripravila, da ne bova la?na, ker glede na to kolikor sama sebe poznam bo kar trajalo predno mi potegne. Po urah matranja pa bova res postala la?na pa ?e cigaret mi zapa?e - sej se trudim, da bi nehala ampak, k je tako fino vle?t te pal?ke pa puhat dim?ke.

 

Moj avto je z navadnim menjalnikom pa lahko za?neva najprej na roke, da se malo navadim - brez skrbi, sicer ni nov, ampak je gara?iran in lepo o?i??en ter negovan in ima ogrevane sede?e - glede na leta bi rekla, da je izku?en in dobro ute?en, da ti ne bo v sramoto, ?e naju vidi kdo, ki te pozna.

 

Potem, ko bova ro?ni menjalnik dala skoz in ko se ?e malo navadim pa ni problema, preizkusit tudi tvojo avtomatiko, da prvi? v ?ivljenju ?e to preizkusim.

 

No zdaj pa ?ibam spat - Lojzek, ?e bo? tole ?e zdejle prebral ti ?elim lahko no?. Lahko no? pa tudi vsem ostalim pa fantje aejte prosim malo manj sekirat Lojzeka, ki je res dobra du?ica, da se bo takole ?rtvoval zame. Sploh Tomazuki, Jest, pa tisti z radioaktivno ov?ko in dolgim imenom, aja pa Boss, nate da ne pozabim. Te bom kar za u?esa pa en drift ?ez rit, ?e bo? ?e Lojzeka jezil - pazi se me, Mici zna bit hudo jezna, ?e ne bo? priden - ?e te mama ni nau?ila manir te bom pa jaz. :lol:

 

Mici, a si ti vidla, kaj so tile majstri zdej tukaj skuhal in stenstal? Tud to jim ni prav, da se bova midva skupaj po predpisih u?ila ?oferirat. Ne trpijo nikogar in ni?, kar di?i po redu in disciplini. Zdaj so celo pogruntal, da sem jaz ti in da si ti jaz. To pa so kanoni. Ejejej...

 

Mici, ko pravi?, da bi najprej za?ela kar ro?no na tvoji ulaufani, negovani gara?irani in redno podmazani ma?ini. ?tima! Se mi dopade tvoj predlog. Najbr? res ni dobro, ?e bi se u?ila takoj na avtomatiku. Bi lahko getribe posnelo, pa filter zapacalo. Pa ?e iz auspuha se pol nekam ?udno kadi in trokira.

Ve? Mici, ker pri avtomatiku ne rabi? obeh nog, saj ni kuplenge, bo? mela eno nogo frej in jo bo? lahko v luft dr?ala, da ne bo? med vo?njo po predpisih preve? trpela in da te ne bi slu?ajno kr? prijel. Bo? vidla da bo lu?no in da je avtomatik fajn. ?e katera se je enkrat usedla na avtomatika, ni hotla pol ve? dol nazaj na ro?ni menjalnik. To je res koristna in zabavna naprava.

Sem pa tud ?tudiral, ker pravi?, da si ?e precej pozabila kako pravzaprav zgleda vo?nja po regelcih, da bi potem program vo?nje in snov, mogo?e midva malo prilagodila glede na to, koliko stvar obvlada? in koliko si pozabila. Mogo?e bi se midva potem ?e kdaj dobila po rednem ?olanju in snov dodatno utrjevala? Mogo?e bi prav pri?el kak?en dopolnilni pouk? Saj ve?, to je tisto, ko se po ?oli dobivajo so?olci in si med sabo pomagajo. ?e bo? pa fejst poredna in bo? nagajala, bo? pa celo po ?oli zaprta pa bo? pol za kazen morala kak?en stavek ve?krat napisat. Ampak n? bat. Stavek ne bo te?ek. Bo kak?en izvle?ek iz najine teko?e snovi. No, sicer bova pa videla kako nama bo ?lo in kako bo ?as dopu??al, pa kolko bom ?e imel bencina v rezervoarjiih.

Ok, to sva zmenjena.

Aja, pravi? da bo? kak?no sladico spekla za likof. Fino! Jaz mam rad krem?nite. S tako, biolo?ko, doma pridelano kremo? Brez ?pricanja. A zna? to narest? Mora pa bit krema fri?na in glih prav lepo ogreta, ker druga? mene zobje skelijo. Saj hodim k zobozdravniku, ampak ker mi delajo na zdravstveno knji?ico, to zobarji bolj zavla?ujejo in po?asi rihtajo. Tako bolj za sprot. Ampak bo enkart.

Pravi? Mici, da ti v?asih cigaret zapa?e, ker je te pal?ke fino vle?t in puhat v zrak? No ja, jaz ne vle?em cigaret, ?eprav je to zdaj tud med deci menda moderno in celo, kao, napredno, ampak ne, hvala.... Jaz sem ?e iz tiste starokopitne ?ole, ko so nas u?ili, da ni vse, kar je moderno, nujno tudi dobro. Nimam pa ?ist ni? proti, ?e kak?na bejba potegne za cigareto, ?e posebno ?e ji to cigareto jaz dam. Mam za take slu?aje cigaret zmeraj sabo, ker se je ?e enkrat zgodilo, da je ena deklica, ki je tud opravljala te?aj pri meni, bila malo ?iv?na, pa je povlekla za cigaret in ?iv?nost je ?ude?no minila.. No, mimo grede, naj povem, da je potem ta deklica te?aj opravila z odliko in brez problema.

Jaz namesto, da bi vleku za cigaret, raje poli?em kak?en sladoled, ker to je vseglih bolj zdravo, pa ?e za?gat se nima kej, saj ?e v?igalic ne rabi? zraven met. Saj ve?, zraven plinskega terminala se ni pametno z ognjem igrat. Lahko kaj raznese.

 

No Mici, jaz mislim, da se bova midva, na ?oli vo?nje lepo ujela in veliko nau?ila. Termin bova pa ?e uskladila. Zdaj je zunaj sneg in drsi, pa megla je itd....Dejva po?akat da se vreme malo unese in ogreje, bova manj bencina porabila, ker ne bo treba skoz pod ?okom vozit. Preden bova za?ela z u?no uro, bom pa jaz mojga avtomatika ?e v pralnico zapeljal, ga lepo spoliral in pogledal, ?e so gume take kot morajo bit.

Ajde Mici, ?au?i bau?i!

?e ma? pa ?e kak?en predlog pa kar povej! Timsko delo in delo v dvoje je veliko lep?e, kot pa, ?e bi se moral, sam, kot tile nekateri na?i foruma?i, sam s sabo matrat in ukvarjat.

 

 

 

 

 

gospod Lojz, kje so vas slikal? :P

 

Objavljena slika

 

Dej?i, samo tolko za info.

Pu dolensku se cvi?ku prau "cvi?ek"

Ne cvej?k

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj LojZi a to ti pi?e? tele ?lanke, ker so na to?no tvojem nivoju.

 

Pa sej se ne rabi? skrivat za kratico T.L. sej vemo, da pomeni Trdobu?ni Lojz.

 

 

 

Aja, a z Mici sta se ?e kej zmenila kdaj bosta avtomatiko sprobavala? Sicer vem, da to ni moja stvar ampak sem kr mal firb?en, kako bo ?lo, ker o?itno si po dolgem ?asu na?el sorodno du?o, da se bosta mal me?kala ... mislim, da bosta me?kala po cesti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss Poglej kako je en Ruski avtobusar re?il problem s takimi kanoni, ki tako prehitevajo kot prehiteva? ti!

Saj ve?, to je tista najina debata o prehitevanju s prezgodnjim zaklju?kom prehitevanja, ko si ti trdil, da pri prehitevanju lahko takoj skoći? nazaj pred nos, saj itak, kao, vozi? hitreje kot tisti, ki ga prehiteva?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss Poglej kako je en Ruski avtobusar re?il problem s takimi kanoni, ki tako prehitevajo kot prehiteva? ti!

Saj ve?, to je tista najina debata o prehitevanju s prezgodnjim zaklju?kom prehitevanja, ko si ti trdil, da pri prehitevanju lahko takoj skoći? nazaj pred nos, saj itak, kao, vozi? hitreje kot tisti, ki ga prehiteva?.

 

spet en kup izivanja ... kva a ti je doug?s ratal mogo?e ?? spet nam kar nekaj o?ita? da delamo pa sploh ns ?e nis vidu v ?ivo kaj ?ele kako vozmo ... :vskalo:

 

tole si pa zih

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet en kup izivanja ... kva a ti je doug?s ratal mogo?e ?? spet nam kar nekaj o?ita? da delamo pa sploh ns ?e nis vidu v ?ivo kaj ?ele kako vozmo ... :vskalo:

 

tole si pa zih

 

Kanon, ti si kar sam sebe v?lanil v to dru?tvo. Jaz sem prej?nji post posvetil mojmu prjatlu Boss-u. On ?e ve zakaj se gre. Tebe, ali kogar kol druzga, nisem ni? omenjal. Kot ka?e si se kar sam najdu v teh primerih, zato si se kar zraven prfo?kal.

Ednino sem uporabu, ne mno?ino. Pre?ekiraj!

 

.

Aja, a z Mici sta se ?e kej zmenila kdaj bosta avtomatiko sprobavala? Sicer vem, da to ni moja stvar ampak sem kr mal firb?en, kako bo ?lo, ker o?itno si po dolgem ?asu na?el sorodno du?o, da se bosta mal me?kala ... mislim, da bosta me?kala po cesti.

 

Boss, a ve?, da tud mene ?e malo skrbi. Mici se mi sploh ne javi.

 

@ Mici moja, kje si? Pa menda nis najdla druzga in?truktorja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamujim nesposobno. Pred firmo imamo X kri?i??e kjer gre glavna v L, stranski pa v drugi L. In pri stranskih je na enem kraku stop, na drugem pa narobe obrnjen trikotnik. In v?eraj sodelavka pride iz stranske na moji levi kjer je narobe obrnjen trikotnik, jaz pa po drugi stranski kjer je stop znak. Na glavni nikogar in se odpeljem ona pa skoraj vame. In mi ?uga nekaj in maha in sem jo danes vpra?al ?e sta stop znak in narobe obrnjen trikotnik enakovredna in kdo ima prednost. ?enski enostavno ni bilo za dopovedati, da vseeno velja pravilo desnega. Potem sem ji rekel, da smo vsi v firmi dobili mail ravno zaradi tega, no tega se seveda ni spomnila. Na koncu je vseeno popustila, da mogo?e imam pa prav.

 

Ampak glavno, da me je po?asi izsilila, da ni pridivjala ane? :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina re?itev za takele trape je pa?, da se enkrat na tak na?in zaleti (ne vate, da ne bo pomote in seveda ne prehudo) in da bo na koncu s strani policije, sodnika? in zavarovalnice dobila ?rno na belem kaj pomeni pravilo prednosti desnega pri enakovrednih cestah.

 

A si jo vpra?al a obstajajo neprednostne in ?e bolj neprednostne ceste? :rolleyes:

 

Sicer po?akajmo LojZija, da bo na?el krivdo tudi pri tebi Symon, ?e?, da bi lahko predvidel, da bo kaj takega storila... da nisi ustavil pri STOP znaku... da si telefoniral... da si jedel malico v avtu... da si ?timal radio... in seveda da si ziher divjal. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj itak ni bilo kriti?no blizu ker sem glede na njeno hitrost in to, da vem kako sposobna je sem predvideval kaj se bo zgodilo. Bolj me je presenetilo kako sveto je trdila, da stop znak in trikotnik nista enakovredna in, da bi se jaz na desni njej mogel ustaviti. :blink: Saj sem ji ?e mislil re?i, da lahko probava v praksi ?e enkrat pa bo policist povedal kaj misli o njeni teoriji. Itak je ?e ?as da zamenjam avto. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi?, spet se je izkazalo, da je po?asnej?a vo?nja prepre?ila nesre?o.

 

Absolutno, ampak povzro?ilo bi jo pa neznanje najbolj osnovnega CPPja. In da je mera polna, sodelavka (njena podrejena) me je prejle spra?evala kaj sem ji govoril in ji isto ni bilo jasno zakaj bi nekdo s stop znakom imel prednost pred nekom, ki ima trikotnik. Sem ji komaj dopovedal (narisal kri?i??e pa vse) in rekel, da ?e ?e ne verjame greva lahko takoj probat v praksi. ?al ni bila za to. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno, ampak povzro?ilo bi jo pa neznanje najbolj osnovnega CPPja. In da je mera polna, sodelavka (njena podrejena) me je prejle spra?evala kaj sem ji govoril in ji isto ni bilo jasno zakaj bi nekdo s stop znakom imel prednost pred nekom, ki ima trikotnik. Sem ji komaj dopovedal (narisal kri?i??e pa vse) in rekel, da ?e ?e ne verjame greva lahko takoj probat v praksi. ?al ni bila za to. :P

 

Pa saj v tem je ke?. S po?asnej?o vo?njo in zadostno varnostno razdaljo se da re?it ne?teto ko?ljivih in nevarnih situacij, ki se zgodijo v prometu. Pa naj se te ko?ljive situacije zgodijo zaradi neznanja, ali pa zaradi slabe koncentracije, slabih vozni?kih sposobnosti (tako svojih kot od drugih), slabih refleksov, utrujenosti, bolezni, morebitne slabe vidljivosti, zaradi zmedenosti, slabe ceste, slabe ali dvoumne signalizacije itd...Skratka; po?asneje je varneje. In to v ve?ini primerov. To vam sku?am jaz skoz dopovedat, pa vam nekako ne potegne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj v tem je ke?. S po?asnej?o vo?njo in zadostno varnostno razdaljo se da re?it ne?teto ko?ljivih in nevarnih situacij, ki se zgodijo v prometu. Pa naj se te ko?ljive situacije zgodijo zaradi neznanja, ali pa zaradi slabe koncentracije, slabih vozni?kih sposobnosti (tako svojih kot od drugih), slabih refleksov, utrujenosti, bolezni, morebitne slabe vidljivosti, zaradi zmedenosti, slabe ceste, slabe ali dvoumne signalizacije itd...Skratka; po?asneje je varneje. In to v ve?ini primerov. To vam sku?am jaz skoz dopovedat, pa vam nekako ne potegne.

 

Glej LojZi tole ne dr?i popolnoma... ?e je ?lovek mentalni invalid se bo zabil tudi pri izredno nizkih hitrostih. ?e glava ni po?timana ti nobena hitrost en kurc ne pomaga saj se treskajo samo zato ker ne razmi?ljajo ni? in ja avto prevrnt na streho se da, ?e verjame? al pa ne tud pri hitrosti 30km/h.

 

Situacije v 90% re?uje? tako, da opazuje? promet, iz reakcij drugih predvidi?, da bi lahko naredil nekaj nepredvidenega, itd. Tistih 10% pa je le zgolj sre?a, da se izzide. Ampak, kje je problem... problem ni v hitrosti, problem je v tem, da na cesto spu??amo vsemogo?e telebane, ki nimajo raz?i??enih niti osnov (beri Symonov post) in jim je dojemanje prometa ?panska vas.

 

Druga?e pa takoj podpi?em zavezo, da nikoli ve? ne prekora?im hitrost za ve? kot 10%, ?e se iz prometa odstrani vse, ki v normalnih pogojih vozijo ve? kot 10% pod omejitvijo. Potem sploh ne bo ve? ne potrebe po lovlenju izgubljenega ?asa zaradi me?ka?ev kot tudi potrebe po prehitevanju... to bi bilo maksimalno varno in vo?nja bi spet bila pravi u?itek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Boss Poglej kako je en Ruski avtobusar re?il problem s takimi kanoni, ki tako prehitevajo kot prehiteva? ti!

Saj ve?, to je tista najina debata o prehitevanju s prezgodnjim zaklju?kom prehitevanja, ko si ti trdil, da pri prehitevanju lahko takoj skoći? nazaj pred nos, saj itak, kao, vozi? hitreje kot tisti, ki ga prehiteva?.

 

Jasno, to se nam vsem vsak dan dogaja, ker ne znamo prehitevat. Potem pa ?e kaki meteorit mimo leti in nas popolnoma o?ara s svojo lepoto, nakar se kipnemo enemu v rit.

 

Sicer sem pa prej?nji teden peljal na sprehod eno ameri?ko zadevo in me je prav fasciniralo, kako se je promet obrnil na bolje. Folk se ni upal niti vklju?it na prehitevalni pas, ?eprav sem zmanj?al hitrost in jim pustil dovolj prostora, da bi zapeljali predme :) Pravo strahospo?tovanje... dokler nisem naletel na eno baburo v Yarisu, ki se me je brez smerokaza odlo?ila prehiteti po voznem pasu, ?eprav sem se sam pravilno in z vklopljenim smerokazom izklju?eval iz prehitevalnega na vozni pas. Potezo je naredila namenoma, nakar se je vsedla na trobljo in nekaj krilila z rokama kot da obe?a perilo na ?trik. En focn bi zadostoval za malo bolj kulturno obna?anje in pravilno manevriranje med pasovi :prstgor:

 

Ampak, kje je problem... problem ni v hitrosti, problem je v tem, da na cesto spu??amo vsemogo?e telebane, ki nimajo raz?i??enih niti osnov (beri Symonov post) in jim je dojemanje prometa ?panska vas.

 

Bere? Loj(zi)? Zato pri ve?ini stvari obstajajo sita. Razen v prometu ne. Tu padejo vsi vozniki skozi vse luknje in potem se gremo kurativo.

post-6662-1362014450_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Situacije v 90% re?uje? tako, da opazuje? promet, iz reakcij drugih predvidi?, da bi lahko naredil nekaj nepredvidenega, itd.

 

Ja in kje je zdaj tukaj problem, da vse na?teto ne bi mogel izvajat skupaj z upo?tevanjem predpisov in omejitev? A ti ne more? predvidevat in opazovat promet, hkrati pa ?e upo?tevat omejitve in predpise? A se ti ne zdi da bi blo potem ?e varneje na cesti?

 

, problem je v tem, da na cesto spu??amo vsemogo?e telebane, ki nimajo raz?i??enih niti osnov (beri Symonov post) in jim je dojemanje prometa ?panska vas.

 

 

 

In prvi v vrsti, ki nimajo raz?i??enih osnovnih pojmov in ki nimajo raz?i?ene osnovne logike so, divjaki.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Druga?e pa takoj podpi?em zavezo, da nikoli ve? ne prekora?im hitrost za ve? kot 10%, ?e se iz prometa odstrani vse, ki v normalnih pogojih vozijo ve? kot 10% pod omejitvijo. Potem sploh ne bo ve? ne potrebe po lovlenju izgubljenega ?asa zaradi me?ka?ev kot tudi potrebe po prehitevanju... to bi bilo maksimalno varno in vo?nja bi spet bila pravi u?itek.

 

?udno, da recimo v skandiinavskih dr?avah, ki pa imajo na avtocestah tudi za 10% ni?je omejitve od na?ih, potem vsi skandinavci ne zamudijo na ?iht?

 

Lej Boss, a si se ti kdaj vpra?al, zakaj ima avtobus vozni red po katerem se lahko potniki ravnajo? Avtobusar lahko ?ist zadovoljivo prera?una kdaj bo na naslednji postaji in kdaj bo na cilju, samo upo?tevat mora nekatera dejstva , kot so prometni predpisi, omejitve in ?as, katerega bo porabil za potovanje. ?e bi blo res kar trdi? ti, bi morali vsi, ki se vozijo z avtobusom na ?iht, potem vsak dan zamudit na posel. Avtobus gre v povpre?ju vsaj za 10% po?asneje kot pa osebni avto, pa ?e postaje ima v mes, torej polno enga zaustavljanja in ?akanja na potnike itd.... Ampak resnica je ta, da ravno tisti, ki se vozijo z avtobusom, najbolj to?no pridejo v slu?bo in najmanj zamujajo. A ho?e? povedat, da avtobusar pa nima "me?ka?ev" pred sabo in zato nima potrebe prehitevat? Al bi mogo?e rad povedal, da "me?ka?i" zmeraj na ?iht zamudijo? Po navadi je ravno obratno, divjaki so tisti, ki radi zamujajo. Biti divjak ni potreba. Biti divjak je bolezen, kompleks, neorganiziranost, nevzgojenost.... Biti divjak, je ?ist navadna lenoba.

Boss, prodaja? otro?je pravljice in bu?ke. Ampak men jih ne bo? prodal.

 

 

 

PS: Rde?i tekst mi je tako v?e?, da da sem ga moral pobarvat. A je tud tebi v?e? Boss?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go again .... Never ending story

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LojZi, kdaj pa si se ti nazadnje peljal z avtobusom? Ker ?e bi se ne bi takih stresal - sodelavke, ki se vozijo iz dolenjske pridejo ali ob pol osmih na ?iht ali pa tudi 10 ?ez osem in vse tisto vmes.

 

Tud meni je tisti rde?i tekst stra?no v?e? - a si ga sam sestavil al ti je kdo pomagal.

 

 

Aja LojZi a zna? biti tolk po?ten pa po pravici povedat kolk kilometrov in koliko ?asa ti dnevno v povpre?uju pre?ivi? v avtu na cesti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LojZi, kdaj pa si se ti nazadnje peljal z avtobusom? Ker ?e bi se ne bi takih stresal - sodelavke, ki se vozijo iz dolenjske pridejo ali ob pol osmih na ?iht ali pa tudi 10 ?ez osem in vse tisto vmes.

 

Tud meni je tisti rde?i tekst stra?no v?e? - a si ga sam sestavil al ti je kdo pomagal.

Aja LojZi a zna? biti tolk po?ten pa po pravici povedat kolk kilometrov in koliko ?asa ti dnevno v povpre?uju pre?ivi? v avtu na cesti.

 

Tristo kosmatih Boss, zdaj si pa me. Res se ?e dolgo nisem peljal z avtobusom. Nekje dve leti bo tega, ko sem ?el z avtobusom skupinsko na smu?arnje v Avstrijo. Pa avtobus ni zame, ker sem kar visok in obilen poba in s svojimi dolgimi nogami bol te?ko dlje ?asa sedim v tistih ozkih avtobusnih sede?ih.

Imam pa, tako kot ti, tudi jaz eno mi?no sodelavko in ona se vsak dan vozi z avtobusom na ?iht in pride v slu?bo skoraj na minuto natan?no vsak dan. Ko pridemo ostali na ?iht, nas ?e ?aka kavica, ki jo je ta sodelavka skuhala. Zelo radi jo imamo vsi. Tako kavico kot tudi sodelavko. Celo kak?no pecivo nam postre?e, ker je odli?na kuharica in sla??i?arka. Urejena je, lu?na, zabavna, le da malo ?epa, ker ji je enkrat, ko je bila ?e majhno dekletce, vol na noge stopu. Zato se ona raje vozi z avtobusom, ?eprav ima avto in vozni?ko dovoljenje.

No ja, pa to zdaj tukaj ni bistveno. Dejstvo je, da ona ne zamuja v slu?bo in da ne divja, pa da je lu?na.

 

Rde?i tekst, mi je pa po nedeljski ma?i, farni ?upnik napisal, jaz sem ga pol pa samo lepo rde?e pobarval.. Sem ponosen, ker je tud tebi v?e?.

 

Aja, ?e moja kilometrina in ?as pre?ivet v avtu te zanima.

Do cerkve, ko grem v nedeljo k ma?i, ni prav dale?, druga?e pa jaz menjam avte, nekje na 3-4 leta ko imajo avti nekje od 120.000 pa do 160.000 km prevo?enga. Po tej kilometrini je itak vsak avto za prodat, pa naj bo to folksvagen, Mazda, BMW itd...

?al se moram tudi s slu?benim avtom pogosto v Prlekijo vozit. Kakor nanese, v?asih trikrat na teden v?asih pa nobenkrat. Ne rad, ampak ?iht je ?iht...

 

Kako je pa s tabo? Se pogosto pelje? z avtobusom? A sploh kdaj kaj pametnega napi?e?, kot naprimer jaz v rde?em tekstu? Kolk ?asa si ti v avtu in kolk km naredi? ti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.