Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

lojz...?e dobro da ne kaznujejo nabijanja jajc ljudem kr pomojem bi biu ti ?e u guantanamu na fri?nem

 

Po mojem, v Guantanamu ni preve? fri?no. Tam je, predvidevam, bolj vro?e, soparno in zatohlo.

 

 

Na otoku prevladuje pod vplivom severovzhodnega pasata tropsko de?evno in ve?inoma vla?no podnebje. Poleti se temperature gibljejo od 25 do 30 stopinj, pozimi pa od 20 do 25 stopinj ob manj?ih nevihtah. V ?asu od meseca avgusta do novembra lahko pride do neurij.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj se teb zdi?

A je bla TALE kazen pravi?na glede na unga podivjanega motorista, ki je dobil nekaj ?ez 2000? kazni in katerega link sem napopal par postov nazaj?KLIKENZIHC

Kaj misli? ti?

 

A zdej sem pa ?e policaj in sodnik po novem... :huh:

 

Verjetno ti misli?, da je bila ?enska preve? kaznovana in je bil motorist premalo? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Phe, a slabo lu? me?e tak motorist? A ka?en motorist mogo?e me?e kak?no druga?no lu? kot slabo?

Tomacuki, pol, po tej logiki, pa ti slabo lu? me?e? na avtomobiliste? Pa Boss tud.

 

Aja? Ker...? :) Lahko te potola?im; ne Boss ne jaz ne po?neva ni? kaj drugega kot 90% ostalih voznikov. 9% je potem ?e me?ka?ev in 1% dirka?ev. Sicer pa avtomobilisti niso osovra?ena subkultura, ker jih je preve?, poleg tega je pa vsak tudi voznik avta in si ne bo pljuval v lastno skledo... Sicer mi pa razjasni malo to okoli motoristov in slabe lu?i; o?itno si med onim zaplankanim delom prometa, ki jih vidi kot nujno zlo (najve?krat je vzrok v tem, da si taki sami ne upate sest na motor - torej, zavist). Kar bi s tvojo mentaliteto ?isto sovpadalo... :policaj:

 

No, in potem se tukaj eni ?udijo, zakaj kazni ne dobijo hitro in takoj.

Tukaj ima? odgovor! Ker je prekr?karjev in prekr?kov, enostavno toliko, da uradniki enostavno ne sfolgajo.

Re?itev; Zastaralne roke bi blo treba podalj?at, ne pa skraj?at. Da bi vsi prekr?karji lepo pri?li na vrsto.

 

Ja logi?no, ?e namesto 1 kazni, napi?ejo paket po 10 prekora?itev! ?e bi upo?tevali to, kar sem rekel, do tega ne bi pri?lo. Sicer se pa naj ne spravljajo poleg, ?e niso kos svojemu biznisu. Ne morejo mi ra?unat vse prekr?ke na ISTEM mestu skupaj, po mo?nosti na eno polo?nico ?E PREDEN sem dobil vzgojno zau?nico zaradi prvega. Logika, ki se skregana z vsako zdravo pametjo in ne predstavlja ni? drugega kot zaslu?karske narave ob?ine (dale? od kake preventive). Skraj?ajo naj vse kazenske roke (da ne bodo spali po uradih), obvezno uvesti izobra?evanje na poligonu na Vranskem (kjer bodo vsaj 40% voznikom zaradi nesposobnosti reakcij odvzeli vozni?ko dovoljenje), obisk ponesre?enih na So?i in odstranitev vseh radarskih sistemov. Na tak na?in, bi na cesti ostali samo tisti, ki znajo vozit, ?rtev in nesre? bi bilo manj, zdravstvo bi verjetno imelo manj te?av s ponesre?enci itd. Ampak kaj je problem; da nih?e ve? ne bi mogel slu?it na razbitem plehu in vsakodnevnih kr?itvah hitrosti. Pa stvar bi bila naenkrat protiustavna, ker je bolj va?no, da ima vsak pravico do volana (namesto do varnosti).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko sem prebral zadnje LojZijeve odgovore je postalo o?itno, da se motim. :whatever: ?koda pa sem vseeno imel nekaj upanja v LojZija... kot ka?e zaman :(

 

Objavljena slika

 

?al LojZi ampak tukaj si me pa totalno do konca razo?aral, ker vseeno sem upal, da ti je res mar za zvi?anje varnosti na cestah ampak o?itno ti je mar samo kako bodo ?trafal ljudi in kako bi jih ?imbolj uskubili. Ne LojZi tukaj notri niso samo divjaki tipa motorist s posnetka, ampak ?isto navadni ljudje, ki nevede naredijo prekr?ek.

 

To?no tako. Je tipi?en zavisten Slovencelj, ki ga zmoti vse, kar ni tako kot on zna/veruje/pije/dodaj poljubno besedo. Ni va?en ne u?inek ne realna resnost stvari, kar se tudi vidi po tem, da vse, ki malo ali veliko prekora?ijo ?ez dovoljeno hitrost, stigmatizira na enak na?in. ?e smo ?e ravno pri hitrosti; zavisten je vsem, ki se ZNAJO peljati hitro in pri tem ne delajo takih bedarij kot on (v tisti megli). Ker vsakdo ve, da se v njegovih posnetkih oziroma fotografijah NE najde, zgolj sam je prepri?an, da mu to uspeva. ?al Loj(z); nih?e med nami ne be?i pred policijo, nih?e med nami ne dela prekr?kov na na?in, da spravlja v nevarnost tudi druge udele?ence v prometu, vsi uporabljamo varnostno opremo, vsi prilagajamo vo?njo razmeram na cesti itd. Bistvo vsega tvojega nakladanja je zgolj zavist do vo?nje pri vi?ji hitrosti kot jo ponekod razvije? sam. Mlatenje prazne slame, na kratko povedano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slu?ajno sem med branjem 24ur.com zasledil tole temo, pa me zanima kaj g. Alojzius nanjo pore?e;

 

http://www.moskisvet.com/forum/?topic_id=62984

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kaj se teb zdi?

A je bla TALE kazen pravi?na glede na unga podivjanega motorista, ki je dobil nekaj ?ez 2000? kazni in katerega link sem napopal par postov nazaj?KLIKENZIHC

Kaj misli? ti?

 

Ah tak pa ? i??e in tud najde, sej dobr da se ni spluskal, glede na zunanje temperature.

Ne zagovarjam take vo?nje zanima pa me zakaj oso vse rumene in rde?e lu?i ki so jih prevozili policaji izrezane, pa taka policijska vo?nje je kolikor jaz vem prepovedana, ke s s tako vo?njo ogo?ali TUDI DRUGE UDELE?ENCE V PROMETU in ?ivljenje motorista.

 

Sam je pa amater da ga polcaji z avtom takole lovijo in ujamejo. :lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kriva je hitrost, vendar v smeri proti Kopru. ?e bi se gospod peljal vzvratno proti Ljubljani (v R prestavi), gotovo ne bi zadel v kamijon. Mislim, da se vsi strinjamo. ?e Loj(z). Zato ni res, da je hitrost nevarna. Nevarna je smer v katero drvi? z neko hitrostjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet bo treba po?asi kazni DVIGNITI

 

zakaj bi jih ?? tko al drga? bo stanje na cestah enako ... en kup teli?kov ki nevejo kaj delajo sploh za volanom, folk bi mogl po dolo?enem ?asu spet poslati v avto?olo zato, da bi obnovili znanje in pa da bi sami vidli kje so napake delal!

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj bi jih ?? tko al drga? bo stanje na cestah enako ... en kup teli?kov ki nevejo kaj delajo sploh za volanom, folk bi mogl po dolo?enem ?asu spet poslati v avto?olo zato, da bi obnovili znanje in pa da bi sami vidli kje so napake delal!

 

Pol se pa ti, Tomacuki, Boss, Dejan, Symon, itd....kar po?asi odrihtejte pa jo lepo mahnite v Avto?olo na obnovo znanja. Vsi vi, hote ali nehote priznavate, da se ne dr?ite omejitev in kao, "butastih" predpisov. Kot ka?e ste vi na omejitve in predpise ?e pozabili.

Ajd, lepo nazaj v Avto?olo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se pa ti, Tomacuki, Boss, Dejan, Symon, itd....kar po?asi odrihtejte pa jo lepo mahnite v Avto?olo na obnovo znanja. Vsi vi, hote ali nehote priznavate, da se ne dr?ite omejitev in kao, "butastih" predpisov. Kot ka?e ste vi na omejitve in predpise ?e pozabili.

Ajd, lepo nazaj v Avto?olo!

 

Tle vidm da ti klikerju v mo?ganih ?e kr ne laufajo oziroma ma? tok zarustane, da bi bjih blo treba mal spodbudit da se za?nejo saj mal premikat ... jest pa ostali tuki smo kr istega mnenja da prekora?itve za 5 - 10 km/h ?e ni tak problem ... problem je ko folk prekora?i hitrost 20km/h+ v naseljih in takih odsekih ki je res velika mo?nost da se naredi kk?na pizdarija, drga? jest tle ciljam na use ki smo na cesti, tko da tud ti tle zraven spada? pa ?e ostale babice, dedki, fotri, mamice in ostali.

Vsak dan na cesti vidm en kup folka ki neve kaj dela, to se pravi nepravilno vklu?evanje v rondoje, avtocesto, vo?nja ?ez rde?o lu? in to ?ist zavestno, neuporaba varnostnega pasu, kar ?e zdej ne razumem folka da se no?ejo pripenjat, nerazumevanje desnega pravila, kar je najve?ja osnova v prometu in ?een kup takih stvari. Lojz folk dela velik ve?je in velik bolj nevarne stvari na cesti pa se tega tud ne zavedajo !! najla?i je seveda kazni nabit ... valda pa ?e dr?ava slu?i na ra?un tega, ?e bi se jim ?lo za ve?jo varnost bi pa uvedli zakon da je treba it na usake 5 - 10 let nazaj v avto?olo obnovit in izpopolnit znanje v teoriji in tud v praksi pol bi se pa situacija na cestah 1000000% popravla :prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tle vidm da ti klikerju v mo?ganih ?e kr ne laufajo oziroma ma? tok zarustane, da bi bjih blo treba mal spodbudit da se za?nejo saj mal premikat ... jest pa ostali tuki smo kr istega mnenja da prekora?itve za 5 - 10 km/h ?e ni tak problem ... problem je ko folk prekora?i hitrost 20km/h+ v naseljih in takih odsekih ki je res velika mo?nost da se naredi kk?na pizdarija, drga? jest tle ciljam na use ki smo na cesti, tko da tud ti tle zraven spada? pa ?e ostale babice, dedki, fotri, mamice in ostali.

Vsak dan na cesti vidm en kup folka ki neve kaj dela, to se pravi nepravilno vklu?evanje v rondoje, avtocesto, vo?nja ?ez rde?o lu? in to ?ist zavestno, neuporaba varnostnega pasu, kar ?e zdej ne razumem folka da se no?ejo pripenjat, nerazumevanje desnega pravila, kar je najve?ja osnova v prometu in ?een kup takih stvari. Lojz folk dela velik ve?je in velik bolj nevarne stvari na cesti pa se tega tud ne zavedajo !! najla?i je seveda kazni nabit ... valda pa ?e dr?ava slu?i na ra?un tega, ?e bi se jim ?lo za ve?jo varnost bi pa uvedli zakon da je treba it na usake 5 - 10 let nazaj v avto?olo obnovit in izpopolnit znanje v teoriji in tud v praksi pol bi se pa situacija na cestah 1000000% popravla :prstgor:

 

Kanon, prodaja? traparije, ampak men jih ne bo? prodal.

A ho?e? povedat, da je folk pozabu, da se mora v avtu z varnostnim pasom prvezat? A ho?e? povedat da je folk pozabu, da se ne sme vozit ?ez rde?o itd...

Dej dej kanon, to lahko prodaja? tukaj Bossu, ker on pa res kupuje take bu?ke.....

Verjem, da kdor je orenk kaznovan, se hitro spomni, kaj se je v Avto?oli u?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kanon, prodaja? traparije, ampak men jih ne bo? prodal.

A ho?e? povedat, da je folk pozabu, da se mora v avtu z varnostnim pasom prvezat? A ho?e? povedat da je folk pozabu, da se ne sme vozit ?ez rde?o itd...

maj?e generacije zavedno to po?nejo, starje?e generacije ne da pozablajo sam nekateri so ful zgubleni in ker so tok zgubleni se sploh ne zavedajo da so ?ez rde?o peljali ali kaj podobnega kar sm tud ?e ne malokrat sli?u od folka. ok zdej si ti tle zapeu za rde?o lu? pa varnostni pas. Kaj pa bo? reku na nepravilno vklu?evanje na avtocesto, pravilna vo?nja po avtocesti, pravilno izklu?evanje, vklu?evanje v rondo in pa sama vo?nja v rondoju, pa en kup drugih stvari ?e ...

Objavljena slika

 

Dej dej kanon, to lahko prodaja? tukaj Bossu, ker on pa res kupuje take bu?ke.....

Verjem, da kdor je orenk kaznovan, se hitro spomni, kaj se je v Avto?oli u?il.

ni re?en ... lohk da nardi prekr?ek pa mu pulcaj razlo?ui kaj je narobe naredu pa bo unmu ?e manj jasno. kazn bo pa mogu tko al pa drga? pla?at.

 

Zdej mi pa povej zakaj si ti tok nastrojen proti takemu predlogu k sm ga jest zdele napisu?? A nebi blo bolje da folk skos po mal obnavlja vozni?ko znanje pa usake tolk ?asa nadgrajuje kokr pa da 1x naredi izpit in to je to ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej mi pa povej zakaj si ti tok nastrojen proti takemu predlogu k sm ga jest zdele napisu?? A nebi blo bolje da folk skos po mal obnavlja vozni?ko znanje pa usake tolk ?asa nadgrajuje kokr pa da 1x naredi izpit in to je to ...

 

Kaj misli? zakaj - zato ker se boji da bo ostal brez, ko bodo ugotovili, da ni sposoben varnega sledenja prometu. Taki se na vse pretege kr?evito borijo z vsemi sredstvi, da se ja ne bi kaj podobnega uvedlo. Ker ?e bi bili res tako varni vozniki kot se predstavljajo s 100% znanjem bi tak izziv z veseljem sprejeli. ?e pa jajc ni pa pa? razlagajo, da je vse brez veze.

 

Spomni se kako je razlagal, da je ?ola varne vo?nje brezvezna in za bedake. Z nekom, ki misli in se obna?a tako kot, da je nezmotljiv in je v to celo prepri?an je pa? te?ko ustrezno komunicirat... jebat ga, Dunning-Krugerjev efekt je zajebana zadeva. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj misli? zakaj - zato ker se boji da bo ostal brez, ko bodo ugotovili, da ni sposoben varnega sledenja prometu. Taki se na vse pretege kr?evito borijo z vsemi sredstvi, da se ja ne bi kaj podobnega uvedlo. Ker ?e bi bili res tako varni vozniki kot se predstavljajo s 100% znanjem bi tak izziv z veseljem sprejeli. ?e pa jajc ni pa pa? razlagajo, da je vse brez veze.

 

Spomni se kako je razlagal, da je ?ola varne vo?nje brezvezna in za bedake. Z nekom, ki misli in se obna?a tako kot, da je nezmotljiv in je v to celo prepri?an je pa? te?ko ustrezno komunicirat... jebat ga, Dunning-Krugerjev efekt je zajebana zadeva. :P

 

:prstgor::prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se pa ti, Tomacuki, Boss, Dejan, Symon, itd....kar po?asi odrihtejte pa jo lepo mahnite v Avto?olo na obnovo znanja. Vsi vi, hote ali nehote priznavate, da se ne dr?ite omejitev in kao, "butastih" predpisov. Kot ka?e ste vi na omejitve in predpise ?e pozabili.

Ajd, lepo nazaj v Avto?olo!

 

 

kua mam spet js zravn? :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.