Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Moja star?a sta delala po?as, pa sigurno!

Ker celo pregovor pravi; Naglo storjeno, gotovo ska?eno!

 

In kaj je ?lo pol pri tebi narobe, da je zdaj stanje tak?no? :ne vem:

 

Sicer pa vi, ki se po?vi?gate na omejitve in ostale prometne predpise, s tem ?alite vse ostale voznike. Vi s svojim nesramnim obna?anjem, ko no?ete vozit po predpisih, ?alite vse po?tene voznike, ki se dr?ijo predpisov in reda. Ne samo da jih ?alite, celo namerno jih ogro?ate!

 

To si se ti zmislil pa ?e ves ?as tolk la?e?, da ?e seb verjame? - hje o?itno so tele te?ave z osebnostno motnjo precej huj?e kot smo najprej mislili. Loj-Zi, dej dovoli da ti pomagamo prebrodit inteligen?no krizo - sej ne boli sam alkohola se bo? moral odpovedat - a si pripravljen na tak korak?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Jaz sem seveda laboratorijski produkt, ker je ni ?enske, ki bi bila zmo?na rodit zmaja,

 

To, ma? najbr? prav. Bi blo pa zanimivo zvedet, kdo je zmaju seme pobral. A Melita ?upevc mogo?e? Ona se mi zdi da ma bolj tak ksiht, da bi jo zmaj mogo?e lahko vzel za pripadnico svoje vrste..

 

@Boss, ?e se namerno ne dr?i? hitrostnih omejitev, to pomeni, da ?ivljenja drugih, ogro?a? NAMERNO.

A ho?e? povedat, da ti po nesre?i ali po pomoti vozi? hitreje kot je dovoljeno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, ma? najbr? prav. Bi blo pa zanimivo zvedet, kdo je zmaju seme pobral. A Melita ?upevc mogo?e? Ona se mi zdi da ma bolj tak ksiht, da bi jo zmaj mogo?e lahko vzel za pripadnico svoje vrste..

 

ojoj kira groza od babe Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ?e se namerno ne dr?i? hitrostnih omejitev, to pomeni, da ?ivljenja drugih, ogro?a? NAMERNO.

A ho?e? povedat, da ti po nesre?i ali po pomoti vozi? hitreje kot je dovoljeno?

 

Spet neke ?udne izjave, ki so kontradiktorne tvojim preteklim izjavam. A se spomni?, ko si dejal, da vinjeni vozijo bolj previdno saj se zavedajo, da so alkoholizirani? Se pravi namensko so sedli pijani za volan in ker vedo, da so pijani in kljub temu, da kr?ijo zakon vozijo bolj previdno - ne mi to negirat, ker to so tvoje izjave.

 

In zakaj zdej dvojna merila, ko je hitrost vpra?anje? Se pravi, jaz se zavedam, da grem ob?asno tudi malo hitreje kot so omejitve in to le tam, kjer ne ogro?am nikogar. Se pravi se zavedam tega in sem tudi bolj pazljiv pri po?enjanju tega. Bolj z mislijo pri vo?nji kot na drugi strani en tempomat voznik (kaj je to lahko pri sebi pogleda?), ki avtomatizirano vozi ves ?as z enako hitrostjo ne glede na omejitve po cesti, ki jo prevozi vsak dan vsaj 2x.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet neke ?udne izjave, ki so kontradiktorne tvojim preteklim izjavam. A se spomni?, ko si dejal, da vinjeni vozijo bolj previdno saj se zavedajo, da so alkoholizirani? Se pravi namensko so sedli pijani za volan in ker vedo, da so pijani in kljub temu, da kr?ijo zakon vozijo bolj previdno - ne mi to negirat, ker to so tvoje izjave.

 

In zakaj zdej dvojna merila, ko je hitrost vpra?anje? Se pravi, jaz se zavedam, da grem ob?asno tudi malo hitreje kot so omejitve in to le tam, kjer ne ogro?am nikogar. Se pravi se zavedam tega in sem tudi bolj pazljiv pri po?enjanju tega. Bolj z mislijo pri vo?nji kot na drugi strani en tempomat voznik (kaj je to lahko pri sebi pogleda?), ki avtomatizirano vozi ves ?as z enako hitrostjo ne glede na omejitve po cesti, ki jo prevozi vsak dan vsaj 2x.

 

Boss na prvi odstavek ne bom odgovarjal ker si misel iz konteksta ven povleku, pa se mi danes res ne da ve? pri?kat s tabo in ti spet vse ponovno razlagat...

 

O drugem odstavku, ko pa pravi?, da vozi? hitreje tam kjer nikogar ne ogro?a?, bi te pa vpra?al naslednje;

A ti misli?, da tisti, ki so povzro?ili nesre?o zaradi prevelike hitrostii, pred nesre?o niso mislili tako kot misli? ti? A misli?, da so tisti, ki so nesre?o naredili zarad prehitre vo?nje preden se je to zgodilo rekli, ej tukaj bom pa jaz malo divjal, ker tukaj lahko malo nala?? ogro?am? A misli? da so oni rekli tako? Dvomim, jaz mislim, da so oni rekli to?no to kot ptravi? tudi ti, ?e?, zdaj nobenga ne ogro?am bom podil......pol jih pa nekaj preseneti, pa POK! Ne izide se zmeraj, ker na cesti nikol nisi sam in nikol z gotovostjo ne more? vedet kaj te ?aka..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bomo preve? za?li s TEME

Torej, nemci tud poznajo termin neprilagojena hitrost, kot vzrok za nesre?e.

 

Spet ne razumem - skos nam ponuja? tujce kot najbolj varne in urejene voznike z ogromno vozni?ke kulture. Mi smo pa klele po tvoje eni divja?ki balkanski nekulturne?i. Sme?no a ne, kolk tvoja prepri?anost kako ima? vedno prav, konstantno pada in kako se tvoje teorije izkazujejo kot neresni?ne. A te to ni? ne nervira, k vidi? kako nekaj izjavi? pol se pa izka?e, da ni res?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O drugem odstavku, ko pa pravi?, da vozi? hitreje tam kjer nikogar ne ogro?a?, bi te pa vpra?al naslednje;

A ti misli?, da tisti, ki so povzro?ili nesre?o zaradi prevelike hitrostii, pred nesre?o niso mislili tako kot misli? ti? A misli?, da so tisti, ki so nesre?o naredili zarad prehitre vo?nje preden se je to zgodilo rekli, ej tukaj bom pa jaz malo divjal, ker tukaj lahko malo nala?? ogro?am? A misli? da so oni rekli tako? Dvomim, jaz mislim, da so oni rekli to?no to kot ptravi? tudi ti, ?e?, zdaj nobenga ne ogro?am bom podil......pol jih pa nekaj preseneti, pa POK! Ne izide se zmeraj, ker na cesti nikol nisi sam in nikol z gotovostjo ne more? vedet kaj te ?aka..

 

Lojz, a si ?e pozabu na uni dve slikce, ki sm jih zadn? prlimu kjer se lepo na dale? vidi, da ni nobene ?ive du?e nikjer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, a sem kje napisal da nesre? v tujini sploh ni?

Mo?no pa je, da je to nesre?o povzro?u kak?en balkanc oziroma slovenc, ali ve? njih. Kaj pa ve??

A nis ti tle mene spra?eval, zakaj se na nem?kih AC lahko vozijo brez omejitve, pa da ni zarad tega veliko nesre??

 

Lojz, a si ?e pozabu na uni dve slikce, ki sm jih zadn? prlimu kjer se lepo na dale? vidi, da ni nobene ?ive du?e nikjer...

 

Du?e se lahko kar pojavijo od nekje. Ne bo? verjel. Z du?ami se ni za igrat.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, a sem kje napisal da nesre? v tujini sploh ni?

Mo?no pa je, da je to nesre?o povzro?u kak?en balkanc oziroma slovenc, ali ve? njih. Kaj pa ve??

A nis ti tle mene spra?eval, zakaj se na nem?kih AC lahko vozijo brez omejitve, pa da ni zarad tega veliko nesre??

Du?e se lahko kar pojavijo od nekje. Ne bo? verjel. Z du?ami se ni za igrat.

 

ojoj kam smo pr?l :wacko: zdej ?e pa re?, da neznani lete?i predmeti obstajajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojoj kam smo pr?l :wacko: zdej ?e pa re?, da neznani lete?i predmeti obstajajo

 

Seveda obstajajo. Eden neznani lete?i predmet si ti na tisti cesti.

 

 

 

In zakaj zdej dvojna merila, ko je hitrost vpra?anje? Se pravi, jaz se zavedam, da grem ob?asno tudi malo hitreje kot so omejitve in to le tam, kjer ne ogro?am nikogar. Se pravi se zavedam tega in sem tudi bolj pazljiv pri po?enjanju tega. Bolj z mislijo pri vo?nji kot na drugi strani en tempomat voznik (kaj je to lahko pri sebi pogleda?), ki avtomatizirano vozi ves ?as z enako hitrostjo ne glede na omejitve po cesti, ki jo prevozi vsak dan vsaj 2x.

 

Boss, kdor se zaveda nevarnosti na cesti, NIKOLI ne divja, zato spo?tuje prometne predpise in omejitve.

 

In kdor se zaveda da vozi hitreje kot sme, to pomeni, da to dela NAMERNO. Torej namerno in zavestno ogro?a?, oziroma zavestno in namerno izziva? usodo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kdor se zaveda da vozi hitreje kot sme, to pomeni, da to dela NAMERNO. Torej namerno in zavestno ogro?a?, oziroma zavestno in namerno izziva? usodo.

 

Danes sm zavedno in namerno dovolil avionu, da je letel preko moje glave :aaaaa:

 

Pre?ivel sm! :blink:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm nekak predvidevu da bo te?ko razumet poanto..

 

Gre se za to, da danes nisi nikjer in nikol ve? varen v pravem pomenu besede, tko da ?e se tako zelo boji? ceste in dana?njega vsakdanjega tempa, ki je ve? kot o?itno zate ?isto prehiter, se enostavno zakleni v hi?o, naokol naredi 5metrsko obzidje in lajaj na mimovoze?e avte, kot to po?nejo vsi prestra?eni cucki :rolleyes:

 

Ne da bi bil js kak hud divjak, ampak je ?al tko da so taki penzionisti, ki mislijo da bojo bol 'varni' na cesti, ?e bojo pelal po?as, v bistvu pa niso niti pri tem tempu sposobni spremljat celotne situacije, le ?e za v dom upokojencev ali za pod va?ko lipo, v roke pa gla? doma?ega :vino:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm nekak predvidevu da bo te?ko razumet poanto..

 

Gre se za to, da danes nisi nikjer in nikol ve? varen v pravem pomenu besede, tko da ?e se tako zelo boji? ceste in dana?njega vsakdanjega tempa, ki je ve? kot o?itno zate ?isto prehiter, se enostavno zakleni v hi?o, naokol naredi 5metrsko obzidje in lajaj na mimovoze?e avte, kot to po?nejo vsi prestra?eni cucki :rolleyes:

 

Res je, nikjer nisi 100% varen. ?e pa te nekdo s svojim divjanjem za povrh ?e namerno in zavestno ogro?a, pa sploh nisi varen.

Ne bodi tako hudi?evo siguren, da tebe ne more pospravit na britof kak?en divjak, ki razmi?lja enako kot ti. Sicer je to tvoja odlo?itev in pravica, da ti ni dosti mar zase, ?e te nek divjak namerno fenta. Morda to zate ni velika ?koda. Kaj pa, ?e bi tebe bolj prizadelo, ako bi nek divjak, ki razmi?lja enako kot razmi?lja? zdaj ti, ubil (bog ne daj) koga od tvojih najdra?jih, tvojega otroka, ?e ga bo? slu?ajno kdaj imel? A bo? pol ?e zmeraj trdil enako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da lahko mene ali koga bli?njega pospravi..pa ne samo divjak. Mogo?e tut kak neodgovoren tovornjakar, ki je za volanom ?e dolgo za tem, ko bi moral spat, ali pa mogo?e celo kdo s posebnimi potrebami. Pa bo treba pol po vseh forumih trobit, da invalidi niso za na cesto, ker so nevarni?

 

Danes do?vi? vse ?ivo na cesti in vsakemu se lahko zgodi nesre?a, tuki ni kej.

 

 

?e zmer sm pa mnenja, da ?e je zate dana?nji tempo ?ivlenja prehiter, ceste pa prenevarne, lahko ostane? doma v hi?i in si predstavlja?, da ?ivi? v letu 1850, ?e je blo takrt mogo?e kej bol varno? :hudicek:

Ne,ni blo in tut nikol ne bo,ampak ti se kar veselo ?e naprej pizdi nad divjaki, ?e se s tem po?uti? kej bol pomembnega :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, nikjer nisi 100% varen. ?e pa te nekdo s svojim divjanjem za povrh ?e namerno in zavestno ogro?a, pa sploh nisi varen.

Ne bodi tako hudi?evo siguren, da tebe ne more pospravit na britof kak?en divjak, ki razmi?lja enako kot ti. Sicer je to tvoja odlo?itev in pravica, da ti ni dosti mar zase, ?e te nek divjak namerno fenta. Morda to zate ni velika ?koda. Kaj pa, ?e bi tebe bolj prizadelo, ako bi nek divjak, ki razmi?lja enako kot razmi?lja? zdaj ti, ubil (bog ne daj) koga od tvojih najdra?jih, tvojega otroka, ?e ga bo? slu?ajno kdaj imel? A bo? pol ?e zmeraj trdil enako?

 

Lojz, ?e ti je namenjen ti je namenjen, al te bo tovornjak pofuru, al te bo pri src ?tihnal.... uglavnem zbe?at nemore?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sm zavedno in namerno dovolil avionu, da je letel preko moje glave :aaaaa:

 

Pre?ivel sm! :blink:

 

Nisi, la?e? :jezicek:

 

Boss na prvi odstavek ne bom odgovarjal ker si misel iz konteksta ven povleku, pa se mi danes res ne da ve? pri?kat s tabo in ti spet vse ponovno razlagat...

 

O drugem odstavku, ko pa pravi?, da vozi? hitreje tam kjer nikogar ne ogro?a?, bi te pa vpra?al naslednje;

A ti misli?, da tisti, ki so povzro?ili nesre?o zaradi prevelike hitrostii, pred nesre?o niso mislili tako kot misli? ti? A misli?, da so tisti, ki so nesre?o naredili zarad prehitre vo?nje preden se je to zgodilo rekli, ej tukaj bom pa jaz malo divjal, ker tukaj lahko malo nala?? ogro?am? A misli? da so oni rekli tako? Dvomim, jaz mislim, da so oni rekli to?no to kot ptravi? tudi ti, ?e?, zdaj nobenga ne ogro?am bom podil......pol jih pa nekaj preseneti, pa POK! Ne izide se zmeraj, ker na cesti nikol nisi sam in nikol z gotovostjo ne more? vedet kaj te ?aka..

 

Ne bo? odgovarjal, ker ve? da je resnica - in ni? ni z konteksta, ker tole mantro si ?e ve?krat ponovil. Ok pa saj je vseeno.

 

Tudi drugega dela ne razume? - ne ve? ka pomeni beseda zavestno in kaj pomeni beseda nezavestno. Ne to ne pomeni, da si v nezavesti ampak pomeni to, da je precej manj nevarno to, da prekr?ek naredi? v zavedanju, da si ga naredil, kot pa da prekr?ke dela?, za katere sploh ne ve?, da si jih naredil in misli?, da po?enja? vse prav. In taki, ki se tega ne zavedajo sami sebe smatrajo kot najbolj varne voznike na svetu, delajo pa pizdarij kolikor ho?e? ampak ker mislijo, da vozijo po?asneje so pa alfa in omega varnosti na cestah. Taki so najbolj kriti?ni primerki in ti si verjetno eden takih, ker vidi? samo napake drugih svojih pa ne.

 

Boss, a sem kje napisal da nesre? v tujini sploh ni?

Mo?no pa je, da je to nesre?o povzro?u kak?en balkanc oziroma slovenc, ali ve? njih. Kaj pa ve??

A nis ti tle mene spra?eval, zakaj se na nem?kih AC lahko vozijo brez omejitve, pa da ni zarad tega veliko nesre??

 

1.) Sej mo?no je tudi, da je meglo tja razpihal Janković, da malo ponagaja Merklovi. Kaj pa ve?? :ne vem:

 

2.) Nesre?a se ni naredila na odseku, kjer ni omejitev.

 

3.) Tistih osem kamionarjev je tudi ti??alo do konca

 

4.) Napisal si, da si naj tujino vzamemo za vzgled kak?ni vzorni in pametni vozniki so, ki upo?tevajo vsa pravila - jebemu pa tak vzgled je pa to enak tip nesre?e kot tista pred kratkim na Dolenjki.

 

Posledice so bile podobne, vpra?anje je pa kako se je dogajalo to?no v tistem trenutku. Dovolj je le pas megle, en tak LojZi-jev prjatu se ustra? in naglo zabremza pa ma takoj druzga notr, ki ni pri?akoval tako naglega zaviranja pol pa samo ?e letijo na kup. ?e LojZi-jev prjatu ne bi naglo zabremzal danes sploh ne bi govorili o tej nesre?i, ker je ne bi bilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bomo preve? za?li s TEME

Torej, nemci tud poznajo termin neprilagojena hitrost, kot vzrok za nesre?e.

 

Poznajo, a ga ne izkori??ajo tako kot pri nas. Zato je tudi pri bistveno manj nesre?ah neprilagojena hitrost vzrok le-teh. Pa tudi oni niso nobeni angel?ki, le malo bolj sposobno policijo imajo, ki pri raznih odvzemih prednosti potem ne ovinkarijo tako, da sta na koncu krivca dva. Povsem upravi?eno bi lahko tudi sklepali, da imajo zavarovalnice kaj od tega, ?e je v nesre?i vpletenih ve? komitentov iste zavarovalnice in so vsi delni krivci?

 

Vi s svojim nesramnim obna?anjem, ko no?ete vozit po predpisih, ?alite vse po?tene voznike, ki se dr?ijo predpisov in reda. Ne samo da jih ?alite, celo namerno jih ogro?ate!

No, ?e bo? kaj manj u?aljen, bom pa reku, da tvojmu o?iju ni pri?lo prehitro. OK, ni!

 

Nah, pomoje jim dol visijo nepo?teni divjaki. Njim celi svet dol visi, zato pa tudi vozijo tako. Prehitevajo tovornjake pri 100km/h in briga jih, kaj bo se za njimi zgodilo, vozijo tako, da cela kolona za njimi besni in posledi?no pride do nevarnih situacij zaradi prehitevanja itd. Zelo verjetno je na mariborskem primeru z veliko prekr?karji zelo malo u?aljenih po?asnetov. Oziroma je s tako represijo u?aljena ravno prekr?karska skupina. Kar so tudi jasno povdarili, medtem ko nih?e ni nikoli na glas izjavil, da ga prekr?karji ?alijo. Verjetno zato, ker niso vsi policajski Loj-Ziji, ki bi se s tem obremenjevali. Sploh zato, ker ve?ina prekr?krajev povsem varno kr?i omejitve hitrosti. Kako to vem? Kot sem ti ?e povedal. Nekaj desettiso?e prekr?kov pri radarjih in kak?en promil nesre?, ki nastanejo zaradi neprilagojene hitrosti. ?e sploh toliko. Za to ne rabi? bit dohtar, da to ugotovi?... :prstgor:

 

Se pravi se zavedam tega in sem tudi bolj pazljiv pri po?enjanju tega. Bolj z mislijo pri vo?nji kot na drugi strani en tempomat voznik (kaj je to lahko pri sebi pogleda?), ki avtomatizirano vozi ves ?as z enako hitrostjo ne glede na omejitve po cesti, ki jo prevozi vsak dan vsaj 2x.

 

?koda ?asa. Smo mu celo nalepili znanstvene raziskave, da monotona vo?nja vpliva na koncentracijo pa no?e verjet.

 

O drugem odstavku, ko pa pravi?, da vozi? hitreje tam kjer nikogar ne ogro?a?, bi te pa vpra?al naslednje;

A ti misli?, da tisti, ki so povzro?ili nesre?o zaradi prevelike hitrostii, pred nesre?o niso mislili tako kot misli? ti? A misli?, da so tisti, ki so nesre?o naredili zarad prehitre vo?nje preden se je to zgodilo rekli, ej tukaj bom pa jaz malo divjal, ker tukaj lahko malo nala?? ogro?am? A misli? da so oni rekli tako? Dvomim, jaz mislim, da so oni rekli to?no to kot ptravi? tudi ti, ?e?, zdaj nobenga ne ogro?am bom podil......pol jih pa nekaj preseneti, pa POK! Ne izide se zmeraj, ker na cesti nikol nisi sam in nikol z gotovostjo ne more? vedet kaj te ?aka..

 

Kot smo ti ?e 100x povedali. Ti me?a? dinamike in divjake in ?eprav ve?, da nima? prav, ?e kar blodi?? Da se ti da :dudek: Po tvoji logiki so potem vsi divjaki tisti, ki omejitev prekora?ijo ne glede koliko in posledi?no ogro?ajo vse druge. Ni va?no, ?e za 10%, 20% ali 100%. Isti ?morn. Isti lonec. Vsi ste heretiki. Ne? To je tvoja logika. En, ki spije kozar?ek Jan?evca je isti pijanec kot tisti, ki pije ?e iz fla?e.

 

Boss, a sem kje napisal da nesre? v tujini sploh ni?

Mo?no pa je, da je to nesre?o povzro?u kak?en balkanc oziroma slovenc, ali ve? njih. Kaj pa ve??

 

Lahko, da jo je tudi pri nas kak Romun ali Dunaj?an. Kaj pa ve??

 

Seveda obstajajo. Eden neznani lete?i predmet si ti na tisti cesti.

Boss, kdor se zaveda nevarnosti na cesti, NIKOLI ne divja, zato spo?tuje prometne predpise in omejitve.

 

In kdor se zaveda da vozi hitreje kot sme, to pomeni, da to dela NAMERNO. Torej namerno in zavestno ogro?a?, oziroma zavestno in namerno izziva? usodo.

 

Vse je res. Razen tega, kdo je tisti, ki divja. Jaz se zavedam, da v?asih vozim hitreje kot smem, to delam namerno in zavestno nikogar ne ogro?am. Torej ne izzivam usode, ker to delam tam, kjer lahko in takrat, ko lahko. Divjaki pa to po?no vedno, ker ne predvidevajo in vozijo na robu svojih sposobnosti ter sposobnosti svojih vozov. TO JE BISTVENA RAZLIKA! Ti pa lahko filozofira? dalje, koliko ?eli?... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzi itak pojma nima kaj je sploh hitrost ... tko da brezveze razlagat pa filozoferat dalje ker dokler ?asa nebo zastopu pojma hitrost se tud nima smisla naprej prerekat ... lojzi dokazu pa si da si en VELIK, TE?EK IN ZAOSTAL RETARD ! tko da ti tapru predlagam dam mal po googla? kaj pravzaprav pomeni hitrost ... pa da se nebo? matru sm ti ?e najdu eno povezavo - HITROST res da ni velik napisanga v sloven??ini je pa zato ve? v angle??ini. Druga stvar, ko bo? ?el iz ?ihta se prosim ustavi v prvi knjigarni pa kupi tazadnjo knjigo o Cestno Prometnih Predpisih oz. skraj?ano CPP in si jo mal preber pa kk?ne primere poglej, not velik zanimivih stvari pi?e kako se je treba obna?ati v prometu. Pa mogo?e se ti bo zdel da je to knjigo en divjak napisu, ker je tvoja pamet ostala v letu 1970, smo pa ?e leta 2012 !! Tretja stvar, prosm pejt v eno avto ?olo za ene par urc da se mal na novo izobrazi? ok kk?nih novih pravilih, pa sploh o kro?i??ih ker vrjamem da vi ves zmeden pa prestra?en ko zapelje? vanj, pa kako se vozi na avto cesti, hitri cesti, navadni cesti, pa o tem kaj ti pove znak ki stoji za cesto in kdaj se znak razveljavi, to se pravi da ko ti prevozi? dolo?en odsek ceste se znak razveljavi iz recimo omejitve 60 km/h na 90 km/h, pa ?e veliko drugih uporabnih in koristnih stvari ... uglavnm res ti nebi ?kodval it. ?etrta stvar, pa prosm pejt k dohtarju na pregled vida, sluha, reflekse in pa psihofizi?ni pregled , stane samo 70? vse skupi tko da ni neki tok drago spet, sej ?e si ne?aku nov avto kupu bo? pa tud za tvoje dobro dou 70 ? da ti dohtar pove al si ?e 100% sposoben za na cesto al ?e po?as mal kriza deluje ker si pa? ?e star.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/tr...ik-in-umrl.html

 

Hmm ja... to bo ja neprilagojena hitrost, kaj pa ?e je samomor delal tako kot vsi tisti, ki se zaletavajo v predorske ni?e?

 

Pa da ne bo? Loj-Zi spet tako zelo brihten ?e neki, da te uti?a glede po tvoje domnevno varnih starcev za volanom

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/po...ozil-pesca.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bmw ustrahuje Mazda?e, kot je razvidno tudi s slike;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/hu...est-mrtvih.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.