Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

A ve?, da sem te ?e hotu vpra?at, ?e si se ti v Kambođi u?il vozit?

 

Najprej si poglej promet pri njih, potem pa se delaj pametnega... Lahko tudi kak?no drugo Azijsko dr?avo izbere?, ?e te ime moti.

 

Le zakaj? Ti pravi?, da je polno netalentiranih voznikov, zato se pobijejo. Pol je bil po tvoji teoriji tud Senna netalentiran. Kot ka?e si talentiran samo ti.

 

?e bom rekel, da so vsi dirka?i sicer talentirani, potem bo? sam sebi v skledo pljunil :jezicek: Kot sem ?e rekel, on je stiskal do maksimuma, medtem ko za ve?ino teh, ki so jih ulovili v Mariboru na radar tega pa? ne more? re?t. A zdaj po?asi za?enja? dojemat razliko?

 

Nak, dragi tomacuki, ni tako preprosto. Kaj pa ?e bi se Lor?u zajla strgala na cesti v ovinku kjer bi blo za en avtobus otrok? A je po tvojem Lor? vedu kdaj se mu bo zajla strgala in se je namenoma ubil?

 

A zdaj bo? pa kompliciral? Pogovarjali smo se o predvidevanju. ?e vidi?, da je desni nepregledni ovinek, ima? N-krat zlo?en motor in pretirava?, potem verjetno ni treba neke filozofije zadaj zganjat. Sam si zelo kme?ko napisal, zdaj bi pa rad imel predavanje na to temo?

 

Dinamik je navaden divjak, dirka? pa dirka na dirkali??u ne na cesti.

Sem ti pa ?e povedal, da se ti na cesti nima? kaj dinamika ?pilat, ker si na cesti dol?an vozit previdno, umirjeno, strpno in defenzivno. Torej vse kaj druzga kot dinami?no. ?e te taka vo?nja dela ?iv?nega si pomagaj, pri za to, pristojni in?tituciji.

 

Bom ja, ko pridem na vrsto. Baje je 9/10 nevarnih Maribor?anov trenutno na ?akalni listi, pol pa... preden zraven pride?...

 

Sicer pa pojma nima?. Res, tak si zahojen ko stari logar, ki se je izgubil nekje sredi visokih smrek za par dni in svet je ?el dalje. Moja vo?nja je povsem previdna, varna, strpna, umirjena in defenzivna. Kaj misli?, da se grem loterijo? Ni to video igra, da lahko potem stisne? "Restart Race". In ni mi treba moralizirat s takimi klobasami, kak se moram na cesti vest, ker nimam nobenih te?av ne s sopotniki, ne s prometom in ne policijo. Mi je jasno, da iz sebe sklepa?, ampak mogo?e gre enim vo?nja bolje, drugim pa... :dudek:

 

Tomacuki, ne bo? verjel, do zdaj se je ?e vsak ubil samo enkrat. A bi ti mogo?e rad moril, in to ve?krat?

 

 

Se mogo?e motim; a smo govorili o smrtnih ?rtvah ali nesre?ah nasploh? Ker vsaka nesre?a se verjetno ne kon?a s smrtnimi ?rtvami? Ne vem, samo spra?ujem. Ker jaz ?e nisem imel nobene... :ne vem:

 

Pa PREBERTE kaj to pomeni! Sem popravu. ?e posebno je zanimiv stavek, ki pravi, da je zgolj defenzivna vo?nja tista, ki je varna vo?nja. Nikjer ne pi?e, da je varna nekak?na dinami?na vo?nja kakr?no je pogruntal majster talentirani Tomacuki..

Sicer pa tud depresivno ni pametno vozit. Tomacuki zgleda da postane ?iv?en in depresiven, kadar mora po predpisih vozit.

 

Stari, ti sploh ne lo?i? osnovnih pojmov. Dinami?na vo?nja je lahko tudi defenzivna. Sigurno je bolj kot monotona. Kot sem ?e rekel; mentalno trd si kot ri?. In ni? kaj na bolje ne ka?e, ker ve?inoma laja? tisto, kar ho?e? lajat, ostalo te pa ne zanima. Sicer pa vsi kdaj postanemo depresivni, ko moramo po predpisih vozit. Ker, kot sem ?e rekel, so ponekod samo za polnjenje dr?avne blagajne in so neumestno ume??eni. Tega pa? ti nikoli ne bo? dojel, ampak po drugi strani mi je pa vseeno, ker te bom itak prehitel na taki lokaciji... -_- In bom zato precej bolj?e volje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si tisti, ki trdi?, da je vo?nja po predpisih in omejitvah, kao, cijazenje in prepo?asna vo?nja. Tega ne trdim jaz ampak TI de?ko, pa tvoj pomo?nik Tomacuki! Vidva sta kar pogruntala, da je vo?nja po omejitvah, kao, cijazenje in oviranje prometa. Ta trditev je vajina iznajdba, ne moja.

 

Ne bi te rad spravljal v slabo voljo, ampak mislim, da se marsikateri foruma? pregre?i in ne spo?tuje omejitev 100%. ?e ti si sam rekel, da te v?asih malo ?ez zanese. In ja, jasno, da mi recimo grejo na jetra taki, ki 500m pred cestninsko postajo na prehitevalnem pasu zmanj?ajo na 60km/h in se potem pri tej vratolomni hitrosti po pol?je premikajo in ovirajo promet za sabo. Sori stari. Kogarkoli bo? vpra?al, bo rekel, da je to en primer butaste omejitve hitrosti. A, ?e jo bodo dvignili na 80km/h, bo? se ti ?e zmeraj peljal 40? Kao iz navade in previdnost ali bo? DARS-ovcem potem slepo verjel in se peljal 80. Nevem no, Loj-Zi, jaz bi premislil. Pa? iz vidika varnosti pa to.

 

In tam ti lepo pi?e, da defenzivna vo?nja pomeni, da je to tista prava strpna vo?nja, previdna, tolerantna do drugih, netekmovalna in nesovra?na. Tebe in tomacukija taka vo?nja dela pa ?iv?nega. Vidva s Tomacukijem bi se pa nekak?no DINAMIKO po cesti ?pilala. Dimami?na vo?nja je u bistvu druga?na vo?nja od defenzivne vo?nje!

 

Vidi?, pojma nima?. Ker sploh ne ve?, kaj dinami?na vo?nja je. Bi ?lovek mislil, da ?e te niso v avto?oli nau?ili, bi vsaj zdaj lahko dojel, ko ti jo trobimo ?e ?ez 107 strani...

 

Za enkrat ?e vse.

Problemati?en si pa ti in tomacuki, ker se ne zavedata da s kr?enjem predpisov in omejitev, vseh teh ne?tetih, lastnosti niti slu?ajno ne more? izpolnjevat. Ti dela? prekr?ek in greh, v isti sapi pravi? da si pa dovr?en, vzoren, popoln itd....

Ne gre to skupaj Boss, ve?. To je isto, kot bi reku; kradem, ampak nisem lopov. ?e krade? si pa? lopov. Ni druzga izgovora.

 

Hehe, Loj-Zi misli, da ostali foruma?i vozijo kaj druga?e od naju dveh... :hohoho: Tapravi si mi ti. A misli?, da Ajvar pa se ?para z 260 konjskim strojem? Loj-Zig-Hail, idi spat pa naredi vsem uslugo. ?e server ti bo hvale?en. Ti najprej preu?i, kdo je odgovoren za vse te cestne zapovedi, pol se bomo pa dalje pogovarjali o grehih. Ker si tak ko en islamski fanatik...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Boss, ti res ne zna? ve? ni? se?tet, ?e se ti ?tevilke zamenja. A ti res ne zna? ni? s svojo glavo razmislit? Boss, kaj, ?e bi se ti ve? po zraku in v naravi gibal?

A ve? kaj si ti men citiral? Lej ti si men citiral tole :Napa?no je mnenje ve?ine, da naj bi (defenzivna vo?nja namre?) to bila po?asna vo?nja. To seveda ni res

In pol ti tle men polaga?, da sem jaz po?asen pa da jaz govorim da je treba bit po?asen. Ej majster, a ti zastopi? kaj ti ho?e ta stavek povedat? Ravno to ti govori ta stavek, kar ti jaz vtepam v tvojo lobanjo. TI si tisti, ki trdi?, da je defenzivna vo?nja in vo?nja po omejitvah, kao, po?asna vo?nja. In ta stavek ti pove to?no to, da defenzivna vo?nja ne pomeni, da se ti cijazi? po?asi. To je vo?nja po predpisih in po omejitvah!

Ti si tisti, ki trdi?, da je vo?nja po predpisih in omejitvah, kao, cijazenje in prepo?asna vo?nja. Tega ne trdim jaz ampak TI de?ko, pa tvoj pomo?nik Tomacuki! Vidva sta kar pogruntala, da je vo?nja po omejitvah, kao, cijazenje in oviranje prometa. Ta trditev je vajina iznajdba, ne moja.

In tam ti lepo pi?e, da defenzivna vo?nja pomeni, da je to tista prava strpna vo?nja, previdna, tolerantna do drugih, netekmovalna in nesovra?na. Tebe in tomacukija taka vo?nja dela pa ?iv?nega. Vidva s Tomacukijem bi se pa nekak?no DINAMIKO po cesti ?pilala. Dimami?na vo?nja je u bistvu druga?na vo?nja od defenzivne vo?nje!

Dej ti Boss ?e vsaj petkrat pre?ekiraj napisano, pol se pa javi, ?e ti bo slu?ajno procesor kako povleku.

Ejejej, napiflanost napiflana....

 

Spet nabija? in manipulira? ter trosi? la?i kot vedno. To kar me obto?uje? nisem nikoli izjavljal in je to le tvoj paranoidni mo?ganski produkt, ki nastane, ko v vsakem vidi? svojega sovra?nika.

 

Kdo ti naj sploh ?e verjame, ?e skoz trosi? neresnice (si pa? trol) pa sej to ni problem, da jih, problem je v tem, da lastnim la?em verjame? to pa je problem.

 

Vse te zadeve pa pri tebi izhajajo samo iz enega dejstva in to, da zate velja vo?nja po omejitvi (recimo ?e kje ta 90km/h) vse hitrosti med 30-90km/h za nas ostale pa je vo?nja po omejitvi nekje med 80-90km/h, ?e situacija to varno omogo?a. In da vsi, ki te hitrosti pri normalnih pogojih ne zmorejo so pa? premi?ne ovire in se cijazijo ter ovirajo ostali promet. ?e se kdo vozi po omejitvi pri ve?ini ostalih voznikov nikoli ne izzove potrebe, da bi ga sploh ?li prehitevat medtem, ko pa je pri cestnih me?ka?ih pa? zgodba druga?na.

 

In da ?e nekdo vozi malo ?ez omejitve ne bo oviral nikogar, kdor pa vozi pod omejitvijo pa pa? ovira druge udele?ence v prometu, ki bi se le radi peljali toliko hitro toliko kot cesta omogo?a iznotraj veljavnih omejitev. Te razlike ti LojZi pa? ?al ne zastopi? in zato nam raje polaga? v usta raznorazne izmi?ljene izjave, ki jih nikoli nismo izrekli ali napisali. ?e enkrat LojZi ti si en velik manipulator ampak, ?e lahko manipulira? sebi enak narrow-minded folk ti ?al tukaj ne bo uspevalo pa ne glede kolk se trudi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

konc sveta bo pa to?no takrat, ko noben sploh nebo n? objavu kdaj bo to in nebo noben niti vedu kaj ga je doletel :D

 

Konc sveta bo takrat, ko se ?e poslednji mohikanec ne bo ve? dr?al omejitev cestnih hitrosti, to pa je avtor tele teme. :cheers::vino::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konc sveta bo takrat, ko se ?e poslednji mohikanec ne bo ve? dr?al omejitev cestnih hitrosti, to pa je avtor tele teme. :cheers::vino::jezicek:

 

ej, ta moja objava je bla u eni drugi temi :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim da je tule kar na mestu. :jezicek:

 

Samo ?e enega (brezmade?nega) moramo v divjaka spremenit, pa bo pomoje res konc sveta. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim da je tule kar na mestu. :jezicek:

 

Samo ?e enega (brezmade?nega) moramo v divjaka spremenit, pa bo pomoje res konc sveta. :hohoho:

 

nebo ti ratal :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Hehe, Loj-Zi misli, da ostali foruma?i vozijo kaj druga?e od naju dveh... :hohoho: Tapravi si mi ti.

Ne tomacuki, glih v tem je ?tos, ker jaz vem, da ostali foruma?i ne vozijo kaj dosti druga?e kot vidva z Bossom. Ve?ina ste si podobni, ali ?e slab?i drug od druzga in noben od vas ne prizna da dela narobe. Za vas so omejitve bedarija, polcaji nebodigatreba faktor, radarji neumnost, ?lender bedak itd....vam najve? pomeni samo stopalka za gas, za ?ivljenja drugih pa se vam jebe, ?eprav tega ne priznate....vi verjamete samo v gas. Le kam se vam tako hudi?evo zmeraj mudi? A na britof? Vsak dan beremo kako ljudje zaradi divjanja umirajo, vi pa ni?....

Avtomobilski forumi so nekak?ne farme in zbirali??a prekr?karjev, somi?ljenih divjakov, kjer drug drugmu dajete potuho in drug druzga hrabrite v delanju prekr?kov. Pol se pa ?e zmenite kako pregolfat sistem, kako ube?at zaslu?enim kaznim itd...in to je to.

Saj zato pa jaz spro?am take debate, ker vem, da se na avtomobilskih forumih dobivate uglavnem cestni divjaki in cestni prekr?karji. Jaz sem na tem forumu pa? izjema, zato pa nih?e ne sogla?a z mano. Jaz razmi?ljam druga?e od vas, zato me pa ne marate. Ne marate nikogar, ki misli druga?e od vas in vam nastavlja ogledalo, ?e boste mogo?e, ?e preden se vam kaj hudega zgodi, pogruntal, da ga na cesti res serjete, kadar se pravil ne dr?ite. In kar je ?e najve?ja ironija, je to, da jaz, ki dobronamerno opozarjam na red in spo?tovanje predpisov, kateri bi prepre?ili smrt in nesre?e na cesti, me vi v zahvalo zarad tega napadate, mi govorite da sem retard, da sem bedak, da sem omejenec itd.....A vi sploh vidite kaj po?nete? Jaz vam ?elim samo dobro, vi me pa v zameno za moje dobronamerne ?elje zmerjate z budalo, me napadate in podite. ?e?, bej? Lojz stran, kaj nam pridiga?, mi bomo divjali in tudi sicer vozili, tako kot se nam zdi da je prav. In to vsi, brez izjeme. Le zakaj no?ete reda in spo?tovanje predpisov? Ker pa? ?elite anarhijo.

Ne Tomacuki, niso pravila tako hudi?evo slaba, slaba je vozni?ka kultura klasi?nega slovenskega voznika. Ti to ve? kot nazorno dokazuje?.

Pravila so ?ist ok. Mariborski radarji tudi potrjujejo koliko je tistih voznikov, ki se jim jebe za pravila in omejitve. Saj zato pa je tako kot je. Zaradi takih kot si ti in tebi podobni, je tolko nesre? kot jih je, ne zaradi takih kot sem jaz, ki se pravil dr?imo.

Tomacuki, red na cesti mora bit, pa tud, ?e ta red ni glih najbolj?i. Jaz ne trdim, da red nebi mogel biti bolj?i kot je, ampak vsak red je bolj?i kot da ga sploh ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loj-Zi, pred parimi dnevi sem dal za ma?o (dejansko) za starga fotra, ali mi je s tem do neke mere odpu??eno, me zanima? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet nabija? in manipulira? ter trosi? la?i kot vedno. To kar me obto?uje? nisem nikoli izjavljal in je to le tvoj paranoidni mo?ganski produkt, ki nastane, ko v vsakem vidi? svojega sovra?nika.

 

Kdo ti naj sploh ?e verjame, ?e skoz trosi? neresnice (si pa? trol) pa sej to ni problem, da jih, problem je v tem, da lastnim la?em verjame? to pa je problem.

 

Vse te zadeve pa pri tebi izhajajo samo iz enega dejstva in to, da zate velja vo?nja po omejitvi (recimo ?e kje ta 90km/h) vse hitrosti med 30-90km/h za nas ostale pa je vo?nja po omejitvi nekje med 80-90km/h, ?e situacija to varno omogo?a. In da vsi, ki te hitrosti pri normalnih pogojih ne zmorejo so pa? premi?ne ovire in se cijazijo ter ovirajo ostali promet. ?e se kdo vozi po omejitvi pri ve?ini ostalih voznikov nikoli ne izzove potrebe, da bi ga sploh ?li prehitevat medtem, ko pa je pri cestnih me?ka?ih pa? zgodba druga?na.

 

In da ?e nekdo vozi malo ?ez omejitve ne bo oviral nikogar, kdor pa vozi pod omejitvijo pa pa? ovira druge udele?ence v prometu, ki bi se le radi peljali toliko hitro toliko kot cesta omogo?a iznotraj veljavnih omejitev. Te razlike ti LojZi pa? ?al ne zastopi? in zato nam raje polaga? v usta raznorazne izmi?ljene izjave, ki jih nikoli nismo izrekli ali napisali. ?e enkrat LojZi ti si en velik manipulator ampak, ?e lahko manipulira? sebi enak narrow-minded folk ti ?al tukaj ne bo uspevalo pa ne glede kolk se trudi?.

 

Boss ti pelji po predpisih in omejitvah, pa bo? pogruntal da je me?ka?ev bore malo. Je pa veliko prehitrih voznikov, torej, divjakov. Probaj se vozit po omejitvah, pa bo? vidu. Probaj!

Boss, ne bo? verjel, vo?nja po predpisih in omejitvah, ni me?kanje in oviranje prometa. Tako se pa? mora vozit in tako si dol?an vozit tudi ti. ?e ti taka vo?nja ne ustreza, oziroma smrdi, se vozi z avtobusom, vlakom, al pa avionom.....sicer lahko pa tud doma ostane?, ?e ti civilizacijska ureditev ne pa?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti pelji po predpisih in omejitvah, pa bo? pogruntal da je me?ka?ev bore malo. Je pa veliko prehitrih voznikov, torej, divjakov. Probaj se vozit po omejitvah, pa bo? vidu. Probaj!

Boss, ne bo? verjel, vo?nja po predpisih in omejitvah, ni me?kanje in oviranje prometa. Tako se pa? mora vozit in tako si dol?an vozit tudi ti. ?e ti taka vo?nja ne ustreza, oziroma smrdi, se vozi z avtobusom, vlakom, al pa avionom.....sicer lahko pa tud doma ostane?, ?e ti civilizacijska ureditev ne pa?e.

 

vrjem, da js ve?inoma vozim po omejitvah in lohk re?em, da je me?ka?ev ogromno!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Loj-Zi, pred parimi dnevi sem dal za ma?o (dejansko) za starga fotra, ali mi je s tem do neke mere odpu??eno, me zanima? :D

 

Kaj si pa dedku u?pi?u, da prosi? odpu??anja? Pa menda ga nis ti s svojim divjanjem na oni svet pospravu?

 

vrjem, da js ve?inoma vozim po omejitvah in lohk re?em, da je me?ka?ev ogromno!

 

Mogo?e pa ?tevc na tvojem avtu la?e? A mazdini ?tevci fejst la?ejo? Po mojem ne la?ejo tolk kot ti.

Sicer se pa do zdaj ni ?e nih?e ubil zarad prepo?asne vo?nje. Ubije? se zaradi prehitre vo?nje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre se, da ga prosim za odpu??anja, pa? pa je namen bolj spomin nanj. :prstgor:

 

Najbolj grozno stvar, ki sem mu jo povzro?u, da sem mu enkrat otro?ko kahlo nanj stresu, ko je ?el po stopnicah gor. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e pa ?tevc na tvojem avtu la?e? A mazdini ?tevci fejst la?ejo? Po mojem ne la?ejo tolk kot ti.

Sicer se pa do zdaj ni ?e nih?e ubil zarad prepo?asne vo?nje. Ubije? se zaradi prehitre vo?nje.

 

?tevc res la?e, za 5km/h celo premal ka?e ;)

 

?e pa js la?em, pa nej zdele kr umrem! Je res, da ga tam pa tam stisnem (pa ne vsakodnevnega avta, ker enga dizla?a se ne spla?a turirat :D), ampak ve?inoma pa po omejitvi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tevc res la?e, za 5km/h celo premal ka?e ;)

 

?e pa js la?em, pa nej zdele kr umrem! Je res, da ga tam pa tam stisnem (pa ne vsakodnevnega avta, ker enga dizla?a se ne spla?a turirat :D), ampak ve?inoma pa po omejitvi ;)

 

N? hudga ?e ?tevc malo manj ka?e. Bol? kot preve?.

No, ?e res vozi? po omejitvah, te moram pa pohvalt. Ni ti treba umret.

Pol sva na tem forumu ?e dva ki spo?tujeva omejitve hitrosti' A je ?e kak?en tukaj?

 

 

 

Najbolj grozno stvar, ki sem mu jo povzro?u, da sem mu enkrat otro?ko kahlo nanj stresu, ko je ?el po stopnicah gor. :aaaaa::hohoho:

 

A kahlo dreka si vrgu na dedka? Hjaooooo, no, zdaj pa vemo zakaj ga tolk serje? ?e zdaj. A pol ma? ti ta feler ?e iz otro?tva?

Kaj ti misli?, kolk veliko kahlo dreka je ?ele Boss nasral , k ga ?e bolj serje kot ti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

am... ni lih iz mesta <_<

 

Bil sem 24 let mestna srajca (?abarija - center centra; Trubarjeva), zdej pa sem ?e 10 va?ki veljak - divjak. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti misli?, kolk veliko kahlo dreka je ?ele Boss nasral , k ga ?e bolj serje kot ti?

 

Tud, ?e se bi ?e ne vem kolk trudu, ne zmorem nasrat tolk velke kot jo naserje? ti. Kle si res veliki zmagovalec in nas debelo na??ije?. :rispekt:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ti pelji po predpisih in omejitvah, pa bo? pogruntal da je me?ka?ev bore malo. Je pa veliko prehitrih voznikov, torej, divjakov. Probaj se vozit po omejitvah, pa bo? vidu. Probaj!

Boss, ne bo? verjel, vo?nja po predpisih in omejitvah, ni me?kanje in oviranje prometa. Tako se pa? mora vozit in tako si dol?an vozit tudi ti. ?e ti taka vo?nja ne ustreza, oziroma smrdi, se vozi z avtobusom, vlakom, al pa avionom.....sicer lahko pa tud doma ostane?, ?e ti civilizacijska ureditev ne pa?e.

 

Logi?no, da jih ne vidi?, ker si sam eden izmed njih, ker edino me?ka?i vidijo divjaka v vsakem, ki je hitrej?i od njega pa ne glede, da domnevni divjak vozi ?isto striktno po omejitvah.

 

Se pa vidi, da si ti en tak zelo lep primerek stare ?ole socializma, k si tako po?asen in neodziven ter ?e vedno po?ne? stvari kot se je neko? po?elo v jugi in so te tudi tako navadili. ?al pa danes v veliki ve?ini delodajalci ne trpijo ve? takih po?asnel - kdor ho?e pre?ivet se mora znat obrnit. V bistvu ima? sre?o, da si ?e za v penzion, ker ti takega tempa nisi sposoben pre?ivet in tudi ?as te je ?e davno povozil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Logi?no, da jih ne vidi?, ker si sam eden izmed njih, ker edino me?ka?i vidijo divjaka v vsakem, ki je hitrej?i od njega pa ne glede, da domnevni divjak vozi ?isto striktno po omejitvah.

 

Se pa vidi, da si ti en tak zelo lep primerek stare ?ole socializma, k si tako po?asen in neodziven ter ?e vedno po?ne? stvari kot se je neko? po?elo v jugi in so te tudi tako navadili. ?al pa danes v veliki ve?ini delodajalci ne trpijo ve? takih po?asnel - kdor ho?e pre?ivet se mora znat obrnit. V bistvu ima? sre?o, da si ?e za v penzion, ker ti takega tempa nisi sposoben pre?ivet in tudi ?as te je ?e davno povozil.

 

?e takle po?as rampo dviguje to ni uredu :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za enkrat ?e vse.

Problemati?en si pa ti in tomacuki, ker se ne zavedata da s kr?enjem predpisov in omejitev, vseh teh ne?tetih, lastnosti niti slu?ajno ne more? izpolnjevat. Ti dela? prekr?ek in greh, v isti sapi pravi? da si pa dovr?en, vzoren, popoln itd....

Ne gre to skupaj Boss, ve?. To je isto, kot bi reku; kradem, ampak nisem lopov. ?e krade? si pa? lopov. Ni druzga izgovora.

 

Lastna hvala cena mala, a ne LojZi... ?e te noben no?e se mora? pa sam. Takih ljudi, ki nimate niti trohice samokritike se na cesti najbolj bojim. Prepri?ani v svoj nezmotljivi prav ste le bomba, ki jo bo vsak ?as razneslo in tvoj nesamokriti?en ego je ?e na meji, da bo samo ?e po?ilo.

 

Vidi? da se spet la?e? saj nikoli nisem rekel, da sem, dovr?en, popoln in najbolj vzoren. Nisem in to, da naredim tudi kak?en prekr?ek ter ga seveda PRIZNAM, je pa le tista razlika, da se zavedam svoje nepopolnosti, ?al se jo ti ne in psihopatsko razlaga? svoj nadEgo kot nekaj ultimativno najbolj?ega pri tem pa tudi osnovnih pojmov nima? razjasnjenih.

 

Vse je zmetano v en lonec neokusne ?orbe, ki je tebi ?e kar perverzno v?e? ostalim se pa obra?a.

 

Dinamik je Divjak, Me?ka? je Varen voznik, Pijanost za volanom je zdravilo proti divjanju saj se pijanec zaveda da je pijan in zato vozi bolj previdno, Vsi, ki kdaj pa kdaj prekora?imo zapovedane omejitve smo brezbri?ni morilci, celih avtobusov nedol?nih ljudi in cel kup takega sranja je name?ano v tej tvoji neokusni ?orbi.

 

 

 

Ve? LojZi, kdo je v bistvu dinamik? To je tisti ki,

- na semaforju ne rabi 3, 4, 5 sekund, da se pri zeleni premakne z mesta.

- ne rabi pol minute, da v naselju dose?e zapovedano omejitev 50km/h

- se na AC ne vklju?uje s hitrostjo 60 ali 70km/h ampak s tako hitrostjo, da se normalno vklju?i v prometni tok brez da bi kogarkoli oviral s svojim dejanjem

- zna zamenjati vozni pas brez, da bi kogarkoli izsilil

- uporablja levi pas na AC striktno samo za prehitevanje

- se ne rabi skoraj ustaviti predno zavije v ulico

- se zna v kri?i??u postaviti dovolj globoko, da bodo lahko poleg njega v intervalu zelene lu?i pri?li skozi vsaj ?e trije

- se mu nikoli ne zgodi, da se spravi prehitevat v napa?ni prestavi

- vozi tako, da ni nikomur v napoto

- ve, da ima stopalka za gas ve? hoda kot en centimeter ter, da pritisk do konca ni namenjen samo divjakom

- ne rine v prenatrpano kri?i??e in tudi zna spustiti koga predse, ker ve, da si ne rabi filat ega

- se zna hitro prilagajat razli?nim situacijam

- nikoli ne me?ka in ne cinca a bo ali ne bo

 

Pa da skraj?am - dinamika v ve?ini ostali udele?enci sploh niti ne opazijo saj vozi tako, da je najmanj v napoto drugim udele?encem. Opazijo ga le po?asni me?ka?i, za katere je vsak, ki je hitrej?i od njih divjak in svojo jezo ter frustracije okoli tega nato izlivajo na internetu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.