Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Boss, za tazga majstra se ma?, pa ma vsaka baba ve? ob?utka od tebe, tako za motor, kot tudi za menjavo hitrosti. Grem stavt, da ti sploh ne pogrunta? al se vozi? z predrto gumo al pa napumpano.

Boss, ?e enkrat odpri tisti ?lanek, pa bo? lahko pogruntal v katero kategorijo, zakompleksancev spada?.

Le dej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Uff carska mi je tudi ta tvoja izjava, da je treba z varnostno razdaljo tudi kon?at prehitevanje. A res? od kod pa zdej ta umotvor. Ja jebemti sej si po prehitevanju bistveno hitrej?i od prehitevanega vozila in si v naslednji sekundi ali dveh ?e dale? naprej od varnostne razdalje, ki pa sploh ni potrebna saj si sam razlagal kolk je razllike med zavornima potema pri razli?ni hitrost.

 

 

Evo, tle si pa stresu vse tvoje poznavanje.

Hja, seveda si hitrej?i od prehitevanega vozila. Tolk pa tvoji mo?gani niso sposobni, da bi pomislu, kaj pa, ?e bo un, ki te je pravkar prehitel, ravno takrat naletel na kak?no oviro na cesti in bo glih takrat moral zabremzat pred tabo. Varnostne razdalje pa ni. Kaj pol sledi?

Pismo Boss, kolk si ti star, da si tako neumen? A si ti sploh ?e bil kdaj na cesti, al vozi? samo igrice na ra?unalniku?

Ej, pa kdo je teb dal izpit? Dej, nes hitro izpit nazaj, pa pejd spet v Avto?olo! Pejdi hitro! Avto pa pust v gara?i. Poba, ti nisi zrel niti za na kolo kaj ?ele za avto vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, saj sem vedu. Balkanska manira pa?, ki prevladuje na vseh slovenskih avtoimobilskih forumih. Nikomur ne verjamete ni?, verjeli boste samo pol, ko boste lastno butico razbil, al pa umorili koga od va?ih najbli?jih. Prej ne. Zavo?eni primerki pa?.

 

Ja, ker to je zelo pogost pojav, da forumi ostanejo brez ?lanov, ki se ubijajo zaradi prevelike hitrosti ni lastne ignorance do drugih udele?encev v prometu. Vsaj po tvojih besedah sode?, je tako...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tle si pa stresu vse tvoje poznavanje.

Hja, seveda si hitrej?i od prehitevanega vozila. Tolk pa tvoji mo?gani niso sposobni, da bi pomislu, kaj pa, ?e bo un, ki te je pravkar prehitel, ravno takrat naletel na kak?no oviro na cesti in bo glih takrat moral zabremzat pred tabo. Varnostne razdalje pa ni. Kaj pol sledi?

Pismo Boss, kolk si ti star, da si tako neumen? A si ti sploh ?e bil kdaj na cesti, al vozi? samo igrice na ra?unalniku?

Ej, pa kdo je teb dal izpit? Dej, nes hitro izpit nazaj, pa pejd spet v Avto?olo! Pejdi hitro! Avto pa pust v gara?i. Poba, ti nisi zrel niti za na kolo kaj ?ele za avto vozit.

 

Ma dej LojZi spel se ti v svojo luknjo po?as pa pizda no a si slep al kaj ti je... pa koji kurac ti pi?em stvari, ki jih tud prebere? ne, pol pa iz prvega odstavka neke bolane neobstoje?e zaklju?ke ven vle?e?. Ma dej zresn se mal, k tole je vse skup eno sranje, ki nam ga non stop prodaja? sam zato, da se norca iz vseh nas dela?.

 

Dej no vsaj oba odstavka preber, pa tud ?e so tam ?tevilke notr je vseeno namenjeno tebi in ne nekim akademikom matemati?ne ali fizikalne znanosti.

 

Sicer je pa bolj?, da ti ne napi?em za kam si ti zrel, ker bo? na smrt u?aljen, sam ve?ina se bi pa strinjala s tem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To morte samo vi""dinami?ni" mojstri skoz na ?tevc gledat. Dedki in babice majo tolk ob?utka, da ne rabijo gledat skoz na ?tevc. Majo tolk ob?utka.

 

Ja mende, ?e pa je na vsakih 20 metrov sprememba hitrosti pa je treba sinhronizirat "napravo" na predpisano omejitev. Verjetno imajo zato jodlbergerji 70km/h skozi dolga naselja, da lahko vsaj na tempomat stisne?. Sicer pa na ?tevec manj gledam tudi zato, ker se mi zdijo kak?ne druge prometne informacije bistveno bolj pomembne :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na LojZi, ker sem se spustil na tvoj nizkoten nivo ti po?iljam en video v znak opravi?ila, da bo? lahko mal onaniral pri ogledu tega in iskal neprilagojeno hitrost in premajhno varnostno razdaljo pri prehitevanju koli?ka.

 

http://www.zurnal24.si/novinar-med-testom-...e-clanek-173620

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v povpre?ju VSE omejitve prkora?il za cca 5 km/h. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem gonu k marijamadona ?ez Poljansko dolino, pa? nisem se uspel brzdat in dr?at omejitev, ponekod sem ?el tudi do 7kmh preko omejitve. Pa iz nule (semafor) vedno pospe?ujem KOKR DA. :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se je dons ?e mal mudil na ?iht pa sm ?ez mest 5 km/h biu ?ez omejitu ko je bla pa omejitev 90 sm ?u pa celih 100km/h :aaaaa:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa dons enga na regionalki prehitevu pa mi je malce (slabih 10km/h) ?ez omejitev u?lo - ma sej me ni noben vidu... :ne vem:

 

Sestro mila, gre?nik! :aaaaa:

 

Meni se sicer to stalno dogaja, nisem si mislu da sem tak divjak, npr. danes se peljem ?ez Menge? (kjer imajo tablo za merjenje hitrosti - omejitev je 60), no meni je tabla izmerila 68. Ne vem kdaj sem ga tok naturiru. :blush:

 

Se bom pozkusu mal pobolj?at. :unsure:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej LojZi spel se ti v svojo luknjo po?as pa pizda no a si slep al kaj ti je... pa koji kurac ti pi?em stvari, ki jih tud prebere? ne, pol pa iz prvega odstavka neke bolane neobstoje?e zaklju?ke ven vle?e?. Ma dej zresn se mal, k tole je vse skup eno sranje, ki nam ga non stop prodaja? sam zato, da se norca iz vseh nas dela?.

 

Dej no vsaj oba odstavka preber, pa tud ?e so tam ?tevilke notr je vseeno namenjeno tebi in ne nekim akademikom matemati?ne ali fizikalne znanosti.

 

Sicer je pa bolj?, da ti ne napi?em za kam si ti zrel, ker bo? na smrt u?aljen, sam ve?ina se bi pa strinjala s tem.

 

Kaj je Boss-an?ek, a si ?iv?ke zgubu? Izguba ?iv?kov je lahko usodna tudi v prometu. Dej se malo kontroliraj! Pejdi ven na zrak!

No, ?e za eno slabo lastnost smo zvedli zdaj. Kar lepo se nabirajo tile tvoji felerji. V kratkem ?asu si nehote priznal in pokazal da;

-Divja?, ker so ti hitrostne omejitve butaste

-Nima? nikakr?nega posluha in nobenega ob?utka kdaj motor najbolje vle?e (brez?utno ti??anje pedala do konca)

-Ne zna? prehitevat (ne ve? ?emu slu?i varnostna razdalja med prehitevanjem))

-zaradi stalnega sedenja pred ra?unalnikom si zgubu stik s zunanjim svetom (to ti tudi tvoja lastna ?ena o?ita)

-Pa ?e slabe ?ivce ma?

Boss, ti si tipi?en primerek nevarnega in slabega voznika, skratka, nikakr?en si....

Najbolje da bi ti hodil pe?, vozit bi se moral pa z avtobusom, al te naj pa kdo s karjolo na ?iht pelje

To bi blo najbolje za tebe in za vse druge udele?ence v prometu.

Poba, dej se ti malo v roke vzem! A so te volitve tako potrle?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa na ?tevec manj gledam tudi zato, ker se mi zdijo kak?ne druge prometne informacije bistveno bolj pomembne :closedeyes:

 

Tomacuki, ?e bi ti vozu po predpisih in omejitvah, bi mel ?ist dost cajta tun na ?tevc kdaj pogledat. Tako bi po?asi dobil tisti osnovni posluh in ob?utek, ki ga ima ?e vsaka baba in bi se po?asi navadu lepo vozit, da ti ?ez ?as neb blo ve? treba skoz na ?tevc gledat. Bi se navadu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo BOSS nesre?e zaradi prekr?kov v katere ti, Tomacuki in kanon ne verjamete. Neprilagojena hitrost in premajhna varnostna razdalja. Najpogostej?i vzroki.

Do NALETA zelo rado pride, ker vozniki ne upo?tevajo varnostne razdalje. Ve? Boss?

 

premajhna varnostna razdalja ... se strinjam

neprilagojena hitrost ... nevem a to dejansko sam novinarji pi?ejo al tud policaji uporablajo ... a ne znajo napisat zaradi prevelike hitrosti ... tud 5km/h je lahko neprilagojena hitrost ?e tko pogleda? ...

 

kako komentira? to razlago lojzi ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

premajhna varnostna razdalja ... se strinjam

neprilagojena hitrost ... nevem a to dejansko sam novinarji pi?ejo al tud policaji uporablajo ... a ne znajo napisat zaradi prevelike hitrosti ... tud 5km/h je lahko neprilagojena hitrost ?e tko pogleda? ...

 

kako komentira? to razlago lojzi ??

 

Kaj pa je tle za komentirat?

A si sli?al tisto, ko je rekel, da ne smemo prezgodaj zapeljati pred vozilo katerega smo prehiteli? Si sli?al to?

Torej, ti ne sme? vozilu, ki si ga prehitel, potem "od?ret" varnostne razdalje.

Povej to ?e Bossu, on to ne verjame.

 

Seveda, tudi 5km/h je lahko v dolo?eni situaciji neprilagojena hitrost. Ti, kot previden voznik mora? pretehtat kolko hitro lahko v dani situaciji pelje?. Vendar ne hitreje od NAJVI?JE dovoljene hitrosti.

 

 

 

PS: Kanon, zakaj si si pa zamenjal avatar? A nisi zadovoljen sam sabo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je tle za komentirat?

A si sli?al tisto, ko je rekel, da ne smemo prezgodaj zapeljati pred vozilo katerega smo prehiteli? Si sli?al to?

Torej, ti ne sme? vozilu, ki si ga prehitel, potem "od?ret" varnostne razdalje.

Povej to ?e Bossu, on to ne verjame.

 

Seveda, tudi 5km/h je lahko v dolo?eni situaciji neprilagojena hitrost.

PS: Kanon, zakaj si si pa zamenjal avatar? A nisi zadovoljen sam sabo?

 

jaz sem sli?al:

odlo?no pohoditi plin, ?im prej nazaj na svoj pas

 

Mene moti pa to da nih?e ne omeni zelo pomembne stvari:

- pogleda? zadnje ogledalo (ker ?e je nekdo v manevru prehitevanja bo to za?el tam s smernikom!)

- preveri mrtvi kot

 

Potem daj smernik, potem poglej levo ogledalo

 

- potem ?e enkrat preveri cesto pred seboj! KEr motorist je lahko tam v 1s....

 

Pol pa GAS in za?ni prehitevati na najkraj?i mo?ni varnostni razdalji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.