Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

sm vse to sli?u, nism pa sli?u da nesmem najvi?je dovoljeni hitrosti prekora?it ... n? bat znamo mi take manevre izvajat na varen na?in ?e jih ti nezna? pa? jebat ga ... nisi ve? za na cesto ...

avatar bom zamenu takrat ko se men to zazdi ... a je to prepovedano ?? n? bat nimam nobenih problemov tko kot ti

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem sli?al:

odlo?no pohoditi plin, ?im prej nazaj na svoj pas

 

Mene moti pa to da nih?e ne omeni zelo pomembne stvari:

- pogleda? zadnje ogledalo (ker ?e je nekdo v manevru prehitevanja bo to za?el tam s smernikom!)

- preveri mrtvi kot

 

Potem daj smernik, potem poglej levo ogledalo

 

- potem ?e enkrat preveri cesto pred seboj! KEr motorist je lahko tam v 1s....

 

Pol pa GAS in za?ni prehitevati na najkraj?i mo?ni varnostni razdalji

 

Seveda, ?imprej, predolgo spet ne sme? vozit po nasprotnem pasu, ker lahko kdo pride nasprot, ampak ne prej, kot od varnostne razdalje naprej, ker, ?e sko?i? tik pred vozilo, ki si ga prehitel, mu s tem od?re? varnostno razdaljo in lahko pride do nesre?e. Lahko se zgodi, da bi ti slu?ajno moral takoj po zaklju?ku prehitevanja takoj bremzat. Kaj pa pol? Saj vidi?, zaradi premajhne varnostne razdalje kar naprej poka.

In, ko za?ne? prehitevat se tudi ne sme? vozilu preve? pribli?at, mora? tudi upo?tevat varnostno razdaljo, saj se lahko zgodi, da bo vozilo pred tabo ravno takrat zaviralo. Ne more? vedet kaj bo un pred tabo naredu.

Jaja, varnostna razdalja fantje. le kako to, da vam to ni jasno? Vidi se, da ste ?e zelo neizku?eni, saj vse to jemljete preve? z lahkoto. Z varnostno razdaljo si pridobi? ?as in ?e ma? ?as lahko odreagira? kadar je to potrebno. ?e nima? ?asa ne more? odreagirat pravo?asno.

A je to tako te?ko zastopit?

 

Jures, a nisi pre?ekiral link, ki sem ga napopal nekaj odgovorov nazaj? Saj tam ti vse lepo pi?e. EVO bom pa ?e enkrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

premajhna varnostna razdalja ... se strinjam

neprilagojena hitrost ... nevem a to dejansko sam novinarji pi?ejo al tud policaji uporablajo ... a ne znajo napisat zaradi prevelike hitrosti ... tud 5km/h je lahko neprilagojena hitrost ?e tko pogleda? ...

 

kako komentira? to razlago lojzi ??

 

http://www.24ur.com/v-predoru-debeli-hrib-...o-15-vozil.html

 

Debeli hrib zaradi prehitre vo?nje in premajhne varnostne :jezicek:

 

da bi pa kdo lahko zaspal za volanom, to pa ne, a ne....ali pa da bi kdo pogledal kake gume imajo, ne samo zimske ampak letnik, obrabo itd....to pa ne, tudi ta kombi verjetno ni bil preobremenjen, kamion je imel verjetno vse po jusu......, zjutraj je bil dober minus in spolzko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je Boss-an?ek, a si ?iv?ke zgubu? Izguba ?iv?kov je lahko usodna tudi v prometu. Dej se malo kontroliraj! Pejdi ven na zrak!

No, ?e za eno slabo lastnost smo zvedli zdaj. Kar lepo se nabirajo tile tvoji felerji. V kratkem ?asu si nehote priznal in pokazal da;

-Divja?, ker so ti hitrostne omejitve butaste

-Nima? nikakr?nega posluha in nobenega ob?utka kdaj motor najbolje vle?e (brez?utno ti??anje pedala do konca)

-Ne zna? prehitevat (ne ve? ?emu slu?i varnostna razdalja med prehitevanjem))

-zaradi stalnega sedenja pred ra?unalnikom si zgubu stik s zunanjim svetom (to ti tudi tvoja lastna ?ena o?ita)

-Pa ?e slabe ?ivce ma?

Boss, ti si tipi?en primerek nevarnega in slabega voznika, skratka, nikakr?en si....

Najbolje da bi ti hodil pe?, vozit bi se moral pa z avtobusom, al te naj pa kdo s karjolo na ?iht pelje

To bi blo najbolje za tebe in za vse druge udele?ence v prometu.

Poba, dej se ti malo v roke vzem! A so te volitve tako potrle?

 

Ok pustmo tole, da si en navaden dislekti?ni notori?ni la?nivec - za razliko od tebe vsaj nikoli nisem prehiteval v megli v ?karje in nikoli nisem bil niti blizu taki ali podobni situaciji.

 

In vse to samo zato, ker upo?tevam tisto kar razlaga Brane Kuzmi? - tako sem tudi napisal in sem lahko sam pred sabo s popolnoma ?isto vestjo, ti LojZi pa lahko ?e naprej nabija? kolkor ho?e?. A resno misli?, da kdo sploh ?e verjame v te tvoje bebaste izjave?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je Boss-an?ek, a si ?iv?ke zgubu? Izguba ?iv?kov je lahko usodna tudi v prometu. Dej se malo kontroliraj! Pejdi ven na zrak!

No, ?e za eno slabo lastnost smo zvedli zdaj. Kar lepo se nabirajo tile tvoji felerji. V kratkem ?asu si nehote priznal in pokazal da;

-Divja?, ker so ti hitrostne omejitve butaste

-Nima? nikakr?nega posluha in nobenega ob?utka kdaj motor najbolje vle?e (brez?utno ti??anje pedala do konca)

-Ne zna? prehitevat (ne ve? ?emu slu?i varnostna razdalja med prehitevanjem))

-zaradi stalnega sedenja pred ra?unalnikom si zgubu stik s zunanjim svetom (to ti tudi tvoja lastna ?ena o?ita)

-Pa ?e slabe ?ivce ma?

Boss, ti si tipi?en primerek nevarnega in slabega voznika, skratka, nikakr?en si....

Najbolje da bi ti hodil pe?, vozit bi se moral pa z avtobusom, al te naj pa kdo s karjolo na ?iht pelje

To bi blo najbolje za tebe in za vse druge udele?ence v prometu.

Poba, dej se ti malo v roke vzem! A so te volitve tako potrle?

 

g. Loj ?alili pa ne bomo nobenega, ?e se mate ?e sami za ju?njaka ne vlecite ?e koga zraven ampak bodite karakter in se poka?ite izza monitorja in ne samo blebetat, in bit pametn.

 

Skratka danes sem pri -3 stopinjah spet prehiter do cca 6 km/h, kam naka?em ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, ?imprej, predolgo spet ne sme? vozit po nasprotnem pasu, ker lahko kdo pride nasprot, ampak ne prej, kot od varnostne razdalje naprej, ker, ?e sko?i? tik pred vozilo, ki si ga prehitel, mu s tem od?re? varnostno razdaljo in lahko pride do nesre?e. Lahko se zgodi, da bi ti slu?ajno moral takoj po zaklju?ku prehitevanja takoj bremzat. Kaj pa pol? Saj vidi?, zaradi premajhne varnostne razdalje kar naprej poka.

In, ko za?ne? prehitevat se tudi ne sme? vozilu preve? pribli?at, mora? tudi upo?tevat varnostno razdaljo, saj se lahko zgodi, da bo vozilo pred tabo ravno takrat zaviralo. Ne more? vedet kaj bo un pred tabo naredu.

Jaja, varnostna razdalja fantje. le kako to, da vam to ni jasno? Vidi se, da ste ?e zelo neizku?eni, saj vse to jemljete preve? z lahkoto. Z varnostno razdaljo si pridobi? ?as in ?e ma? ?as lahko odreagira? kadar je to potrebno. ?e nima? ?asa ne more? odreagirat pravo?asno.

A je to tako te?ko zastopit?

 

K tole berem se resno vpra?am a si sploh kdaj v ?ivljenju uspe?no prehiteval, ker tele blodnje so zna?ilne za ve?ne teoretike, ki s prakso nimajo kej dosti veze.

 

Po eni strani na vse pretege trdi?, da ne sme? prekora?it hitrost kar avtomatsko pomeni bistveno predolgi ?as prehitevanja in bistveno predolgo razdaljo prevo?eno na nasprotnem pasu.

 

Tik pred vozilo mu ne more? zaviti, ker je to fizi?no nemogo?e saj je tvoje vozilo bistveno hitrej?e (vsaj moralo bi biti) od prehitevanega. Izra?unaj si bo?ne pospe?ke pri zavijanju s hitrostjo 90km/h iz enega pasu na drugi. ?e to naredi? kot ti razlaga?, da je mo?no narest pri neup?o?tevanju varnostne razdalje se bo minimalno zgodilo to, da te bo za?elo zana?ati.

 

?e rabi? takoj po zaklju?ku prehitevanja zavirat na polno rabi? vsaj sekundo reakcijskega ?asa kot rabi sekundo reakcijskega ?asa tisti, ki si ga prehiteval in v tisti sekundi si ?e pridobil natanko toliko metrov razlike kot je varnostna razdalja. Prehitevalec ima tudi dalj?o zavorno od prehitevanega se pravi, da je nemogo?e, da bi pri?lo do naleta razen, ?e prehitevani spi za volanom sam pol mu nobena varnostna ne pomaga ni?.

 

Vse se da sprobat tud v praksi v kontroliranem okolju, ?e se ti porajajo dvomi. Tole ti lahko poka?ejo in nau?ijo tudi na Vranskem - sej ve? ?ola varne vo?nje. Ja to?no tisti za katere pravi?, da so brezvezniki in da je ?ola varne vo?nje bedarija n da ustvarja divjake.

 

In dejmo enkrat za vselej raz?istit ter ne me?at vsega mo?nega sadja v isti ko?ari. Varnostna razdalja je izredno pomembna samo ravno pri kon?anju prehitevanja ne igra nobene vloge ker pri pravilno izvedenm prehitevanju, sploh ne more priti do situacije premajhne razdalje. Se pa strinjam, da ?e prehiteva? kot kreten s 5km/h ali 10km/h vi?jo hitrostjo potem pa lahko pride do takih situacij ampak sam osebno tega ne poznam, ker nikoli v ?ivljenju nisem tako bebasto prehiteval.

 

Je pa res, da najve?krat prihaja pri premajhnih varnostnih razdaljah ravno na AC-ju in to ponavadi ravno zaradi me?ka?ev, ki ne gledajo v ogledala in kar zavijejo tik pred prehitevajo?ega. Ravno ljudje, ki vozijo prepo?asi ustvarjajo situacije, ki ali prisilijo prehitevajo?e v nenadna mo?na zaviranja ali v nena?rtovana zmanj?anja varnostne razdalje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K tole berem se resno vpra?am a si sploh kdaj v ?ivljenju uspe?no prehiteval, ker tele blodnje so zna?ilne za ve?ne teoretike, ki s prakso nimajo kej dosti veze.

 

Po eni strani na vse pretege trdi?, da ne sme? prekora?it hitrost kar avtomatsko pomeni bistveno predolgi ?as prehitevanja in bistveno predolgo razdaljo prevo?eno na nasprotnem pasu.

 

Tik pred vozilo mu ne more? zaviti, ker je to fizi?no nemogo?e saj je tvoje vozilo bistveno hitrej?e (vsaj moralo bi biti) od prehitevanega. Izra?unaj si bo?ne pospe?ke pri zavijanju s hitrostjo 90km/h iz enega pasu na drugi. ?e to naredi? kot ti razlaga?, da je mo?no narest pri neup?o?tevanju varnostne razdalje se bo minimalno zgodilo to, da te bo za?elo zana?ati.

 

?e rabi? takoj po zaklju?ku prehitevanja zavirat na polno rabi? vsaj sekundo reakcijskega ?asa kot rabi sekundo reakcijskega ?asa tisti, ki si ga prehiteval in v tisti sekundi si ?e pridobil natanko toliko metrov razlike kot je varnostna razdalja. Prehitevalec ima tudi dalj?o zavorno od prehitevanega se pravi, da je nemogo?e, da bi pri?lo do naleta razen, ?e prehitevani spi za volanom sam pol mu nobena varnostna ne pomaga ni?.

 

Vse se da sprobat tud v praksi v kontroliranem okolju, ?e se ti porajajo dvomi. Tole ti lahko poka?ejo in nau?ijo tudi na Vranskem - sej ve? ?ola varne vo?nje. Ja to?no tisti za katere pravi?, da so brezvezniki in da je ?ola varne vo?nje bedarija n da ustvarja divjake.

 

In dejmo enkrat za vselej raz?istit ter ne me?at vsega mo?nega sadja v isti ko?ari. Varnostna razdalja je izredno pomembna samo ravno pri kon?anju prehitevanja ne igra nobene vloge ker pri pravilno izvedenm prehitevanju, sploh ne more priti do situacije premajhne razdalje. Se pa strinjam, da ?e prehiteva? kot kreten s 5km/h ali 10km/h vi?jo hitrostjo potem pa lahko pride do takih situacij ampak sam osebno tega ne poznam, ker nikoli v ?ivljenju nisem tako bebasto prehiteval.

 

Je pa res, da najve?krat prihaja pri premajhnih varnostnih razdaljah ravno na AC-ju in to ponavadi ravno zaradi me?ka?ev, ki ne gledajo v ogledala in kar zavijejo tik pred prehitevajo?ega. Ravno ljudje, ki vozijo prepo?asi ustvarjajo situacije, ki ali prisilijo prehitevajo?e v nenadna mo?na zaviranja ali v nena?rtovana zmanj?anja varnostne razdalje.

 

Obnova.....please

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obnova.....please

 

ma dej ne me ?e ti zdele jebat... ?e tko sem sam nase jezen, da se mi da enmu teoretiku razlagam osnove vo?nje, ki jo priznavajo vsi in?truktorji varne vo?nje. Sej bi res bilo najbolje, da se sploh ne pogovarjamo ve? z njim pa naj svojo neosnovano teorijo ?e naprej goni do nezavesti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq, se se ?e par strani sam ponavljamo <_<

 

Par 10 strani si hotel re?i :blush:

 

Meni je najbolj hec, da se ?isto v vsaki zadevi zaka?imo z njim kot, da bi ?iveli ?isto v nekih drugih svetovih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah sej smo meli vsi v ?oli kak?nega teli?ka, ki s(m)o ga vsi pretepal, ni imel nobenega kolega in je vedno sedel v oslovski klopi. Vsakr?na podobnost z glavnim gazdo tule, je zgolj naklju?je. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomacuki, ?e bi ti vozu po predpisih in omejitvah, bi mel ?ist dost cajta tun na ?tevc kdaj pogledat. Tako bi po?asi dobil tisti osnovni posluh in ob?utek, ki ga ima ?e vsaka baba in bi se po?asi navadu lepo vozit, da ti ?ez ?as neb blo ve? treba skoz na ?tevc gledat. Bi se navadu.

 

Jah glej, pa se mi ne da. Ker se mi ne zdi potrebno in mi lasten ?ut precej bolje slu?i kot en napa?no postavljen prometni znak. In zaenkrat imam toliko ob?utka, da mi ni treba moralizirat z nekimi nesre?ami, ker se noter ne najdem. Verjamem, da me noter najde? ti, ker smo zate itak vsi najhuj?e zlo, ampak moram te razo?arat, da se minimalno ?tevilo "divjakov" (kot jim ti pravi?) razlepi po cesti. Kot smo ?e ugotovili...

 

Evo BOSS nesre?e zaradi prekr?kov v katere ti, Tomacuki in kanon ne verjamete. Neprilagojena hitrost in premajhna varnostna razdalja. Najpogostej?i vzroki.

Do NALETA zelo rado pride, ker vozniki ne upo?tevajo varnostne razdalje. Ve? Boss?

 

Loj-Zi, kaj ti ne verjamem? To, da se ne smem na rit lepit, ?e se peljem 180km/h? Oziroma kaj ?eli? povedat? ?e se pelje? hitreje, si pa? pusti? ve? maneverskega prostora, da lahko ?e varno ustavi?. Ni treba pol strani napisat o tem ;) Sicer pa ti lahko povem iz prve roke, ker sem pa? precej na avtocesti, da ljudje zjutraj spijo za volanom, malo telefonirajo, malo jejo, malo ?eno ?latajo po nogi, ker ma pa? nove najlonke gor... na dogajanje okoli njih (ja, tudi nazaj) pa navadno noben ni pozoren. In to potem tudi pomeni, da je reakcijski ?as mogo?e ?e enkrat ve? kot le sekunda. Da o pnevmatikah niti ne govorim. Tako ?unga-lungo kot jo prodajajo med osnovno?olskim priborom v nekaterih trgovinah, ?e kot nova ni primerna za na cesto, kaj ?ele po kakih 4-ih sezonah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par 10 strani si hotel re?i :blush:

 

Meni je najbolj hec, da se ?isto v vsaki zadevi zaka?imo z njim kot, da bi ?iveli ?isto v nekih drugih svetovih.

 

Boss, dej ti TOLE orenk pre?tudiraj, da ne bom kar naprej ponavljal! pre?tudiraj, pol pa vstani iz pred ra?unalnika, pa pejdi ven po zrak in v realni svet! Boss, vo?nja z avtom ni ra?unalni?ka igrica. Ti bo? moral po?asi te otro?je ra?unalni?ke igrice pustit, saj si ?e dost star, pa za?et nase prevzemat kak?no resno odgovornost. Odraslo odgovornost, ne otro?jo. Boss, ti z prakti?no vo?njo kot vidim nima? nobene veze, saj si tukaj dokazal, da ne obvlada? osnovnih zadev, katere bi moral obvladat vsak voznik. Nima? ob?utka o hitrosti, ne ve? ?emu slu?i varnostna razdalja, niti nima? ob?utka o obna?anju motorja, o varnosti v prometu pa kar nekaj sanja?, saj govori?, kot 10let star otrok. Tebi Boss, se to?no vidi, da nima? nobenih ?ivljenskih izku?enj, saj kot ka?e ?ivljenja v tvoji ?oli teorije, sploh ?e niste jemali. Ti si se vo?nje u?il tle na forumu, kjer ?astite gas in zaroto proti sistemu.. Skratka, ti si en nadrkuliran piflar brez resnega pogleda na svet! Dej ti poslu?aj svojo ?eno, pa jo ubogaj! Ti nujno rabi? ?ivljensko ?olo, ne pa neko blesavo ?olo varne vo?nje, katero prodaja Kuzmi?, potem, ko je tolk pizdarij na cest naredu, da se jih ?e sam sramuje.

Boss, saj sem ti povedal, ti bo? moral na lastni ko?i, al pa na ko?i svojih bli?njih sprobat svojo neumnost, potem se bo? pa mogo?e sprijaznil in verjel, da cestnoprometna pravila in hitrostne omejitve le niso tako neumne za kakr?ne jih ima?. Ti si pa? tolk trdoglav, da ne verjame? ljudem, ki so ta pravila napisali na osnovi raziskav. Saj cestnih pravil in omejitev nimamo samo v Sloveniji, tud drugje jih imajo in sploh se tako hudi?evo ne razlikujejo med sabo. Je pa razlika med vozniki, saj se razlikujejo po tem, kolk ti vozniki pravila upo?tevajo in kolko ne. To pa je spet odvisno od osnovne ?ivljenske vzgoje. In osnovno ?ivljensko vzgojo si ti pre?prical, al pa ti jo star?i niso nudili.

 

 

g. Loj ?alili pa ne bomo nobenega, ?e se mate ?e sami za ju?njaka ne vlecite ?e koga zraven ampak bodite karakter in se poka?ite izza monitorja in ne samo blebetat, in bit pametn.

 

Skratka danes sem pri -3 stopinjah spet prehiter do cca 6 km/h, kam naka?em ? :ne vem:

 

Oh oprosti 'YavarYe X6V6' nisem vedu da je biti bosan?ek zate ?aljivka. A LOJ-zi se teb uredu in lepo sli?i? Ko pravi?, da ne bomo nikogar ?alili, to pomeni da nobenega ne smemo ?alit, razen mene se lahko ?ali? No ja, ti si ?ef, pa naj bo kakor ti zauka?e?!

Sicer se mi pa dopade, ko izra?a?, da bi me rad videl. Saj sem tukaj ?e reku. Menda se foruma?i ob?asno dobivate nekja zadaj za gama servisom v enem pajzlu? Povej ime te beznice in kdaj se dobivate tam, pa se bom mogo?e enkrat res oglasu. Ni? ne obljubim kdaj, enkrat pa mogo?e res. Verjem, da bo? presene?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, dej ti TOLE orenk pre?tudiraj, da ne bom kar naprej ponavljal! pre?tudiraj, pol pa vstani iz pred ra?unalnika, pa pejdi ven po zrak in v realni svet! Boss, vo?nja z avtom ni ra?unalni?ka igrica. Ti bo? moral po?asi te otro?je ra?unalni?ke igrice pustit, saj si ?e dost star, pa za?et nase prevzemat kak?no resno odgovornost. Odraslo odgovornost, ne otro?jo. Boss, ti z prakti?no vo?njo kot vidim nima? nobene veze, saj si tukaj dokazal, da ne obvlada? osnovnih zadev, katere bi moral obvladat vsak voznik. Nima? ob?utka o hitrosti, ne ve? ?emu slu?i varnostna razdalja, niti nima? ob?utka o obna?anju motorja, o varnosti v prometu pa kar nekaj sanja?, saj govori?, kot 10let star otrok. Tebi Boss, se to?no vidi, da nima? nobenih ?ivljenskih izku?enj, saj kot ka?e ?ivljenja v tvoji ?oli teorije, sploh ?e niste jemali. Ti si se vo?nje u?il tle na forumu, kjer ?astite gas in zaroto proti sistemu.. Skratka, ti si en nadrkuliran piflar brez resnega pogleda na svet! Dej ti poslu?aj svojo ?eno, pa jo ubogaj! Ti nujno rabi? ?ivljensko ?olo, ne pa neko blesavo ?olo varne vo?nje, katero prodaja Kuzmi?, potem, ko je tolk pizdarij na cest naredu, da se jih ?e sam sramuje.

Boss, saj sem ti povedal, ti bo? moral na lastni ko?i, al pa na ko?i svojih bli?njih sprobat svojo neumnost, potem se bo? pa mogo?e sprijaznil in verjel, da cestnoprometna pravila in hitrostne omejitve le niso tako neumne za kakr?ne jih ima?. Ti si pa? tolk trdoglav, da ne verjame? ljudem, ki so ta pravila napisali na osnovi raziskav. Saj cestnih pravil in omejitev nimamo samo v Sloveniji, tud drugje jih imajo in sploh se tako hudi?evo ne razlikujejo med sabo. Je pa razlika med vozniki, saj se razlikujejo po tem, kolk ti vozniki pravila upo?tevajo in kolko ne. To pa je spet odvisno od osnovne ?ivljenske vzgoje. In osnovno ?ivljensko vzgojo si ti pre?prical, al pa ti jo star?i niso nudili.

 

Another big pile of crap. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

 

 

 

Vse se da sprobat tud v praksi v kontroliranem okolju, ?e se ti porajajo dvomi. Tole ti lahko poka?ejo in nau?ijo tudi na Vranskem - sej ve? ?ola varne vo?nje. Ja to?no tisti za katere pravi?, da so brezvezniki in da je ?ola varne vo?nje bedarija n da ustvarja divjake.

 

 

No Boss, pa nam zaupaj, kaj si se ti v ?oli varne vo?nje novega nau?u, kar prej ?e nisi vedu! Bo? nam povedal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Oh oprosti 'YavarYe X6V6' nisem vedu da je biti bosan?ek zate ?aljivka. A LOJ-zi se teb uredu in lepo sli?i? Ko pravi?, da ne bomo nikogar ?alili, to pomeni da nobenega ne smemo ?alit, razen mene se lahko ?ali? No ja, ti si ?ef, pa naj bo kakor ti zauka?e?!

Sicer se mi pa dopade, ko izra?a?, da bi me rad videl. Saj sem tukaj ?e reku. Menda se foruma?i ob?asno dobivate nekja zadaj za gama servisom v enem pajzlu? Povej ime te beznice in kdaj se dobivate tam, pa se bom mogo?e enkrat res oglasu. Ni? ne obljubim kdaj, enkrat pa mogo?e res. Verjem, da bo? presene?en.

 

Kak?en LOJ-zi ? mislim WTF ? :ne vem:

 

Tole s ?efom pa mi rahlo ?e preseda, ne me silit da ukrepam, pa ?eprav je prakti?no 99 foruma?ev ?e izrazilo ?eljo da bi, zato lepo prosim da prenehate s tem ?efom.

 

Kdo koga ?ali pa se sploh ne bom trudu ugotavljat ker vem pa to da dokler prvi nekoga ne ?ali mu tudi drugi ne vra?a.

 

To ogla?anje je n ti? ?

 

 

 

Sem odkril ke je problem in se opravi?ujem mi je nekje zmanjkal en Z, in blo zanala??. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menda se foruma?i ob?asno dobivate nekja zadaj za gama servisom v enem pajzlu? Povej ime te beznice in kdaj se dobivate tam, pa se bom mogo?e enkrat res oglasu. Ni? ne obljubim kdaj, enkrat pa mogo?e res. Verjem, da bo? presene?en.

 

Latino bar pod Areno v BTC-ju...pridi v petek po polno?i :jupiii: pa s taxijem :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vas pogled na nesre?o kaj spametuje?, Vozite potem pametnej?e - previdnej?e?

 

Ne. V?eraj sem videl eno Corso v meji, je ena vsa zmedeno govorila da je zabremzala pa jo je obrnilo pa je kr ?el avto (?koda da sem pozabil pogledati kake gume je imela). Pa sem ?el potem naprej delat neumnosti na snegu. Lojz, si zadovoljen z odgovorom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vas pogled na nesre?o kaj spametuje?, Vozite potem pametnej?e - previdnej?e?

 

Ne. V?eraj sem videl eno Corso v meji, je ena vsa zmedeno govorila da je zabremzala pa jo je obrnilo pa je kr ?el avto (?koda da sem pozabil pogledati kake gume je imela). Pa sem ?el potem naprej delat neumnosti na snegu. Lojz, si zadovoljen z odgovorom?

 

:bravo::bravo:

 

K bom kupu enkrat AWD bom sam ?e tkole speljevou :D

 

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
    • Takole bo bolj prav z novo temo, ne vem zakaj bi mešali Forda in še vse druga v temo CX-30..... 🤔  Kar se pa tiče izbire se pa tako ve cx-30 🤗😉 Lahko pa mu še Fordaši kaj svetujejo.... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.