Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

me zanima a bojo Patrijo prijavili na zavarovalnici kot totalko? :ne vem:

Un pa parkirisce :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po sili razmer danes opazoval odstranjevanje posledic nesre?e v Kamniku. Tam kjer je omejitev 60 je ?lovek zagotovo vozil z avtocestno hitrostjo, sicer nebi po trku ?e tako dale? letel. 

 

Pa mo? je bilo videt nekaj motoristov za katere se ?lovek vpra?a ?emu sploh nosijo ?elade oz kaj sploh ??itijo glede na to, da v glavi ni kaj dosti. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po sili razmer danes opazoval odstranjevanje posledic nesre?e v Kamniku. Tam kjer je omejitev 60 je ?lovek zagotovo vozil z avtocestno hitrostjo, sicer nebi po trku ?e tako dale? letel. 

 

Pa mo? je bilo videt nekaj motoristov za katere se ?lovek vpra?a ?emu sploh nosijo ?elade oz kaj sploh ??itijo glede na to, da v glavi ni kaj dosti.

 

To je bilo, ko je idiot zbil pesca in spiz.l? Takemu bi bilo potrebno jajca odtrgati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vseeno se motoristi ne dajo - motoristi?na sezona se je komaj dobro za?ela pa je letos ?e 5 ?rtev, od skupaj 18.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-hudi-nesreci-sredi-ljubljane-umrl-motorist.html

 

Lani je bilo 22% ?rtev med motoristi v celem letu, letos pa prakti?no v enem mesecu (od ?tirih) udele?be motoristov ?e 28%. Statisti?no ob takem "tempu" bi to pomenilo da bo konec leta 50% ?rtev v prometu motoristov - grozljivo.

 

Upam, da nisem spro?il neko prekletstvo s tem zapisom, ampak zdaj umirajo ?e starej?i motoristi, ki na?eloma naj ne bi bili divjaki <_<

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ceste-terjale-novo-zivljenje-zaradi-nepravilnega-prehitevanja-umrl-motorist.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,ne bit nestrpen... ubogi starostniki za volanom,pa nova pravila,pa rondoji, ki jih v dobrih starih casih ni bilo...

 

Mladi "ta divji" smo problem... starejsim je treba pa ja pomagat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,ne bit nestrpen... ubogi starostniki za volanom,pa nova pravila,pa rondoji, ki jih v dobrih starih casih ni bilo...

 

Mladi "ta divji" smo problem... starejsim je treba pa ja pomagat...

prej bi rekel kak avtomatik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot pravi Jures... to je avtomatik. Edino z avtomatikom naredi? take norosti. Sem pregledal kar nekaj tistih ruskih dash cam videov in vsaj v vsakem drugem je en tak primer z avomatikom. To pol kosi vse ?ivo in poleg ene nesre?e naredi ?e tri dodatne.

 

To so mu ziher mlaj?i povedali: "ve? ata z avtomatikom se bo? la?ji peljal" a pozabili povedat, da bo? tud la?je naredil nesre?o.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,ne bit nestrpen... ubogi starostniki za volanom,pa nova pravila,pa rondoji, ki jih v dobrih starih casih ni bilo...

 

Mladi "ta divji" smo problem... starejsim je treba pa ja pomagat...

A zdaj ko si 86 letnik se ima? pa kar za mladega al kaj? ?zmeden?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Trije samomori in en padec s kolesa, a vse se bo ?telo v slabo prometno varnost.

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/usodna-voznja-po-nasprotnem-voznem-pasu-309741

 

Kako ve?, da je samomor pri vseh treh? Lahko je mobitel, kap, slabost..? Se mi pa zdi res butast na?in za samomor, se peljati po cesti in bam, egoisti?no direkt pod naklju?ni tovornjak in povzro?iti sranje okolici, ?oferju tovornjaka, gasilcem, re?evalcem...  :vskalo: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena naj bi napisala poslovilno pismo, druga dva sta pa tako podobni nesre?i. Nenadoma zavije levo in s polnim gasom direkt v kamion - ne mi re?t, da spregleda? kamion na ravni in odprti cesti. Ta tip nesre? so ?e pred leti strokovnjaki forenziki okarakterizirali kot poskuse samomorov, tako kot tista zaletavnaja v ni?e v tunelih. Od kar so dali "odbija?e" ni bilo ve? primerov zaletavanj v ni?e saj je velika verjetnost, da voznik pre?ivi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj je tudi na tej Sloveniji, vceraj spet z veseljem prevozil 700km dokler nisem do slo prisel...med drugim ajdovka enopasovna....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet kamionarji in mrtvi... tri nesre?e, trije mrtvi, trije kamioni.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/voznik-tovornega-vozila-trcil-v-86-letno-pesko-ki-je-umrla.html

 

Poznam omenjeni ovinek pri Il. Bistrici. Od kar so preplastili cesto je ?e menda tri kamione zaneslo na drugo stran v ograjo. Pa hitrosti so tam kar majhne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Berem ta dva ?lanka:

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/motorist-bezal-pred-policisti-in-divjal-vec-kot-200-na-uro-313442

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/predrzni-motorist-bezal-pred-policijo-in-obstal-v-grmovju-313564

 

In premi?ljujem. A se ti ljudje res ne zavedajo, da s takim po?etjem v prvi vrsti ogro?ajo sebe, poleg tega pa ?e vse ostale trenutne udele?ence v prometu.

 

Mislim, a bi se ti ljudje ?li sprehajati brez vsakr?ne varovalne opreme po vrvi, napeti med dvema stolpnicama. Ja, saj mogo?e pa ne pade dol... Tako po?etje pa? ni ni? druga?no kot ?e bi revolver naslonil na ?elo in pritisnil petelina. Ja, mogo?e pa metek ni ravno zdaj na vrsti...

 

Resno me zanima, a se ti ljudje ?e doma odlo?ijo, da se bodo odpravili na cesto z namenom divjanja ali to slu?ajno rata po poti?

Resno me zanima, a se vsaj potem, ko se znajdejo pred sodnikom, zavedajo, kaj so naredili?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem ta dva ?lanka:

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/motorist-bezal-pred-policisti-in-divjal-vec-kot-200-na-uro-313442

 

https://www.zurnal24.si/slovenija/crna-kronika/predrzni-motorist-bezal-pred-policijo-in-obstal-v-grmovju-313564

 

In premi?ljujem. A se ti ljudje res ne zavedajo, da s takim po?etjem v prvi vrsti ogro?ajo sebe, poleg tega pa ?e vse ostale trenutne udele?ence v prometu.

 

Mislim, a bi se ti ljudje ?li sprehajati brez vsakr?ne varovalne opreme po vrvi, napeti med dvema stolpnicama. Ja, saj mogo?e pa ne pade dol... Tako po?etje pa? ni ni? druga?no kot ?e bi revolver naslonil na ?elo in pritisnil petelina. Ja, mogo?e pa metek ni ravno zdaj na vrsti...

 

Resno me zanima, a se ti ljudje ?e doma odlo?ijo, da se bodo odpravili na cesto z namenom divjanja ali to slu?ajno rata po poti?

Resno me zanima, a se vsaj potem, ko se znajdejo pred sodnikom, zavedajo, kaj so naredili?

Ne,ker jih boli qurac za vse skupaj in ?ivijo iz danes na ju3. Zgleda jim je to edino kar jim dogaja v ?ivljenju,klinceve 3stopalke in volan pa edine stvari nad katerim imajo nadzor v ?ivljenju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.