Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Na ?tajerski avtocesti se je zjutraj zgodila prometna nesre?a, v kateri je bila po?kodovana ena oseba. Voznik tovornega vozila je tr?il v vozilo pred seboj. Po?kodovano osebo so odpeljali v bolni?nico

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal za hobi...noro

 

Zaradi nesre?e je zaprta ?tajerska avtocesta med Vranskim in Blagovico, pred Blagovico proti Ljubljani. Nastajajo zastoji. Uporabite lahko izvoza Vransko in Trojane. Po prvih podatkih je v nesre?i udele?enih 12 vozil.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni normalno kolk kamijonov res je na avtocestah zadnje ?ase,.. danes densni pas stalno zabasan pol pa jaj?ari po levem pasu 90/100,.. folk itak ?iw?n... in pol zakaj so nesre?e

Kamionov je res veliko... ampak vmes je kaksna luknja... lahko tudi kilometer ali dva... in vecina se jih se vedno jajca s 100 km/h na prehitevalnem... jaz pa lepo po voznem tempomat na 120 in sem sel mimo vsaj 20 ali vec avtov .... do Vrhnike... ravno pred izvozom sem dohitel spet sleparje... ampak sem sel itak potem na izvoz... edino oci je treba imeti na pecljih... ker se zna zgodit, da kaksen od teh padalcev kar naenkrat brez zmigavca skoci na vozni pas... Danes se mi to sicer ni zgodilo... vseeno pa sem previden...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo itak tranzitna dr?ava in kot taka bi skoraj bolj rabili tropasovnico kot v kakem delu Nem?ije. Kjer sem pomoje sre?al bistveno manj tovornega prometa, oziroma ni bilo tako zgo??eno kot pri nas. Ko se pelje? po kaki ?tajerski AC proti LJ in je v?asih tovornjakov kot kaka lokomotiva. Samo odkupiti toliko zemlje, dodati ?e en pas vsaj od Lukovice do LJ, pa potem do Logatca, pa kakega Grosupljega in Medvod naprimer, pa obvoznico po?iriti.. To je na ?alost v na?i majhni revni in ob?asno koruptivni Sloveniji misija nemogo?e. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo itak tranzitna dr?ava in kot taka bi skoraj bolj rabili tropasovnico kot v kakem delu Nem?ije. Kjer sem pomoje sre?al bistveno manj tovornega prometa, oziroma ni bilo tako zgo??eno kot pri nas. Ko se pelje? po kaki ?tajerski AC proti LJ in je v?asih tovornjakov kot kaka lokomotiva. Samo odkupiti toliko zemlje, dodati ?e en pas vsaj od Lukovice do LJ, pa potem do Logatca, pa kakega Grosupljega in Medvod naprimer, pa obvoznico po?iriti.. To je na ?alost v na?i majhni revni in ob?asno koruptivni Sloveniji misija nemogo?e. 

?iritve pa Luka ne pusti

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teden imamo pa 5/5

 

Zaradi prometne nesre?e je zaprta primorska avtocesta med Razdrtim in Postojno v smeri proti Ljubljani. Nastal je dalj?i zastoj.

Do nesre?e naj bi pri?lo zaradi trka dveh tovornih vozil, podatkov o morebitnih po?kodbah udele?encev ?e ni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/huda-nesreca-pri-celju-avtocesta-zaprta.html

 

kje so pa zdaj tujci?

 

Vceraj isto, od razdrtega do Brda avtocesta stala, cestninske ni ve?, tovornega prometa ni bilo......slalom z motorjem ves ?as, ?e je bilo 30 tujcev vmes jih je bilo veliko, enostavno mamo ?e sami slovenci 5x ve? pleha...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Barcolana pa ni ni? pripomogla h gne?i? Ima? pa druga?e zelo selektiven vid kot ka?e - tujcev je ?e vedno ogromno. Sem bil ob devetih proti Lj in je bilo 50:50 je pa res, da je bilo ogromno romunskih kombijev in avtobusov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Takle tovornjakar je nevaren tako sebi kot celotni okolici;

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/med-voznjo-trgal-kable-in-poskodoval-dve-strehi.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si upate ?ez kamionarje udrihat, kdo vam bo pa kruhek vozil v trgovine? Ziher so bli kabli prenizko pa hi?e na ?rno zgrajene pa ?e ime kraja Tribu?e (3 glave) je ziher izmi?ljeno.

 

Sarkazem off

?e je mogo?e spregledal, raztegnjeno roko ?e nekako kupim, ampak da je spregledal da sploh nima izpita je pa ?e kar te?ko razumljivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teorija je eno praksa pa drugo....zadnjic ko sem ob zastoju sel na odstavnega sem levo takoj dobil nekoga ob sebi....zgledalo je kot da sem v okvari.

 

https://www.facebook.com/776835182350650/posts/2218189231548564/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne dokazuje? njegove krivde, dokazovati mora? svojo nedol?nost in v primerih, ko se ne ve kdo je vozil skozi zeleno lu?, lahko vedno predstavi? kot dokaz /sam se seveda strinja?, da se lahko snema? in si s tem seznanjen), da si ?el sam skozi zeleno. Bistvo je da ne dokazuje? s posnetkom krivde drugega, to naj ugotavljajo drugi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne dokazuje? njegove krivde, dokazovati mora? svojo nedol?nost in v primerih, ko se ne ve kdo je vozil skozi zeleno lu?, lahko vedno predstavi? kot dokaz /sam se seveda strinja?, da se lahko snema? in si s tem seznanjen), da si ?el sam skozi zeleno. Bistvo je da ne dokazuje? s posnetkom krivde drugega, to naj ugotavljajo drugi.

To?no to,razlika je med dokazovanjem krivde tretje osebe in dokazovanjem svoje nedol?nosti. Sam sem mnenja,da teli posnetki na sodi??u,sploh ?e naletis na neugodnega nasprotnika nimajo neke stra?ne veljave,ampak v marsikaterem primeru ti pa znajo pomagati ?e takoj v ?tartu videti kam pes taco moli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne dokazuje? njegove krivde, dokazovati mora? svojo nedol?nost in v primerih, ko se ne ve kdo je vozil skozi zeleno lu?, lahko vedno predstavi? kot dokaz /sam se seveda strinja?, da se lahko snema? in si s tem seznanjen), da si ?el sam skozi zeleno. Bistvo je da ne dokazuje? s posnetkom krivde drugega, to naj ugotavljajo drugi.

Tako je dovolj je da policist vidi kaj se je zgodilo in to da v porocilo. To pa je za kakrsnokoli sodisce podlaga.

Danes sem posnel dva za darwinovo......zmaga sigurno rdec clio karavan, ki je rivercal po dovozni cesti v pirnicah proti glavni cesti. Po cca150m se niti malo ni ustavil ampek preko plocnika skorajda poletel v meni nasproti vozeci avto. Sreca da je bilo to na levi strani in mi ga je ta voznik dobesedno prestregel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ni? novega s strani BMW drajverjev, ampak, da raje zavije? v kamion namesto, da zavira? pa tudi marsikaj pove o prakti?nem znanju dana?njih voznikov in voznic - kot bi Lojz rekel - poligon in ?olanje na Vranskem je neumnost in namenjen smo divjakom.

 

Druga? pa ?e dolgo nisem videl ve?je skrapucalo od ?lanka. Kot bi bil to u?benik iz sloven??ine za treniranje besed znano in neznano.

 

...zaviranja neznanega voznika osebnega vozila BMW...

...zbranih obvestilih je znano...

...pripeljal neznani voznik osebnega vozila BMW...

...Neznani voznik BMW pa je nato prehitel...

...tr?ila v neznano tovorno vozilo...

...Neznani voznik BMW-ja in neznano tovorno vozilo sta odpeljala naprej...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak lahko bi zakljucil pompozno

 

Neznani voznik BMW-ja in neznano tovorno vozilo sta odpeljala neznano kam naprej...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.