Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jures, to?no ta ista dva linka sta eno stran nazaj v mojem postu :P

 

jaz mam ve? odzivov :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanima me ?e pozna kdo tole mazdo??

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=4336832&obv=1

 

Jzt bi poskusu jo it peljat, zgubi? nima? kej, za tale ke?! :danzoman::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanima me ?e pozna kdo tole mazdo??

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=4336832&obv=1

 

baje je bila rumena prej in to ?e ni vse.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bla rumena je precej lepo spricnjena. :o

 

pise da ma servisno knjigo, original barva se da pomoje kr hitr prevert..

 

 

sam ce se ne motim sta se hkrati rumena in ta prodajali, obe s plinsko napeljavo z ful podobn dnar ?? in to ne dolgo nazaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bla rumena je precej lepo spricnjena. :o

 

pise da ma servisno knjigo, original barva se da pomoje kr hitr prevert..

sam ce se ne motim sta se hkrati rumena in ta prodajali, obe s plinsko napeljavo z ful podobn dnar ?? in to ne dolgo nazaj

 

Mislim da bo dr?alo, tako da je tale bila kar ?rna ?e v osnovi, rumena pa domnevam da je ?e zmer rmena! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da bo dr?alo, tako da je tale bila kar ?rna ?e v osnovi, rumena pa domnevam da je ?e zmer rmena! :P:danzoman:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=200921

 

Rumena je bila

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si mislil z tem ; to ?e ni vse?????

lahko ve? na pm. :(

 

Ti ga pojdi lepo temeljito pogledat, pa le pogumno in brez panike! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ga pojdi lepo temeljito pogledat, pa le pogumno in brez panike! :danzoman::bravo:

 

sem se zmenil ju3 za ogled upam da mi bo v?e?.me pa ne moti ?e je bla cela barvana,sam da ni bila karambolirana,ima pa vse servise na uradnem delane,pa tud verjetno preverit bomo jo ?li tja.je pa bila barvana po ?elji lastnika ker si je ?elel ?rne pa so mu ko je bil na dopustu dali na cosmosu jo prebarvat.

bomo videli kak bo . :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem se zmenil ju3 za ogled upam da mi bo v?e?.me pa ne moti ?e je bla cela barvana,sam da ni bila karambolirana,ima pa vse servise na uradnem delane,pa tud verjetno preverit bomo jo ?li tja.je pa bila barvana po ?elji lastnika ker si je ?elel ?rne pa so mu ko je bil na dopustu dali na cosmosu jo prebarvat.

bomo videli kak bo . :bravo:

 

u bistvu js gledam na take stvari, da je bil avto prebarvan kot prednost ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u bistvu js gledam na take stvari, da je bil avto prebarvan kot prednost ;)

 

Se kr strinjam! :danzoman:

 

Bodi pozoren na morebitno rjo na zadnjih blatnikih in morda po pragovih (Mazde 6 ful rade rjavijo)! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj? :ne vem:

 

ker je na tak na?in avto nekako obnovljen (ne mislim zdej na to, da se rjo zakrije, ?e je rja se jo pa? more odstranit in ne zakrit).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.