Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tole je pa biv?i avto od kolega v katerega sem jaz dal notri drug motor, ki ima cca 160hp (spolirani kanali). Ko je prijatelj prodajal ni povedal tega, temu lastniku se pa za teh 125 konjev zdi ful hiter avto. :hohoho: V glavnem se pa spla?a nabaviti avto ker je cenej?a registracija, motor je kvalitetno sestavljen in zaradi ketne je vzdr?evanje poceni.

 

a bi ta lohk bil ?e ena konkurenca :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta bi bil pomoje malo hitrej?i od serijske 323F GT in se peljal v?tric s Klopkotom ali pa mu malo uhajal. Mislim, da mora imeti malo ?ez 8 sekund do 100, kon?na je pa ful ?ez 200 ker ima tadolg menjalnik od 125 verzije. :bravo: Zato se da tudi ?parati s porabo, ?e pa draga? pa 2. vle?e do cca 110km/h, vle?e pa itak enakomerno do blokade pri 7500RPM, najve?ja mo? mora biti blizu 7000 RPM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na "?e kar celo" notranjost, bi bil tale AM primeren za kako styling predelavo kakega drugega avtomobila ... Recimo kake mazde mx-6 z notranjosto AM ... (?e bi bla mazda seveda dosti ?iroka) :harhar:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni osebno :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega bi pa jaz rabil okoli bajte - ko koplje? pesek ali zemljo jo zme?e? na kup, potem pa samo s tem avtom ?ez kup zapelje? pa je presejana.

Poleti ga parkira? pred odprta atrijska vrata pa te ??iti pred komarji, ko pa je treba grede zrihtat, se samo rikverc vozi? po vrtu :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega bi pa jaz rabil okoli bajte - ko koplje? pesek ali zemljo jo zme?e? na kup, potem pa samo s tem avtom ?ez kup zapelje? pa je presejana.

Poleti ga parkira? pred odprta atrijska vrata pa te ??iti pred komarji, ko pa je treba grede zrihtat, se samo rikverc vozi? po vrtu :notworth:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Si me pa nasmejal s tem komentarjem! Druga?e pa slika natan?no ustreza tvojemu opisu.

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se je pa en kar potrudu ponaredit M3! :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4405767&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je pa ta Toyota ?e od nekdaj zlo v?e?, sploh Facelift :)

 

Pol jo bojo la?je teb prodal kot men! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.