Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

hehe kaj pa ?trom pa to? druga?e sem bolj mislil kako je kaj s tako starimi avtomatskimi menjalniki.. verjetno tut nima mo?nosti da useen sam ?ala? (tiptronic al kako se ?e temu re?e).

 

Na?eloma pa bi kar mel avtomatika :P

 

aja elektronika. to pa nevem.. ampak pomoje je te?ji del mehanika. :)

 

je pa v6k avtomatikov pomoje pri nas kar malo. kak 1.8 se se najde to je pa tut to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ra?unaj ?e 20 - 30% davka na to vrednost in ?e kaj se najde. Hitro pride? na cca 1000? vi?jo ceno

 

Za to je ?e poskrbljeno :prstgor:

 

Druga?e pa koker pravim mi di?i avtomatski menjalnik, sam kokr sm sli?u te tastarej?i avtomatiki naslploh menjajo dost na grobo, nevem kako je pri mazdi, tko da bom vrjetn kr manuala uzeu :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gotovo so to ?isti posli ja. :blush:

 

oooooo poglej poglej moj ukraden BMW se prodaja :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kit car :) samo sestavlja? :) Ima? m3 zunanjost, notri be? navadno ali obratno, konzolo brez aluminija armaturko z alumijem...lahko si da? pa kot se vidi na levi strani, leder rde?i naslon za roko in potem prodaja? kot unicat oprema :bravo:

 

Evole kompleti :)

 

http://www.avto.net/avtobum/

 

 

..?e bi bile mu?ke si pomoje tega nebi upal iti :) zgleda se je potrudil pa mal sestavljal. Sploh pa zadnja havba od Audija...dobi? ?e napise gor :) :) :) ...zgleda da so rabljene zadeve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neznancu ?elim prodati avto v tujino verjetno BIH in on ga ?eli odpeljati dom z mojimi tablicami

 

Kako to re?it, da me ne napizdi?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam z Labijem, lahko da je po?tenjakar lahko da ni. Kolega je pred leti "pod lipco" prodal avto in pustil da se s tabilacimi odpeljejo, bili so Ukrajinci. No ?ez mesec dni jih je dobil po po?ti :) ...pa? neki po?teni delav?ki, jih je ceneje pri?lo da so avto kupili se gor odpeljali in ga tam ?e prodali :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm nissana prodal rusu...mo?akar je bil fer in se je dr?al dogovorjenega...v parih dneh sva mela vse zrihtano, samo predhodno je treba vse spravit ?rno na belem...ne se pustit pregovort na te fore ala pusti mi zavarovanje do bosne pa ti prnesem pol vse nazaj...pa ?e se po poti kej zgodi, misli? da bo mo?ak tolko fer da nebo pol vsega uturil tebi?

 

naredi tako kot ti je rekel labi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3950869&show=1

 

Narejen velik servis

 

Jih je en nategnil, da je zamenjal zobat jermenj :P

 

biv?i paleste - ?epin v glavnem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ima ?asopisni papir zadaj za mre?ico v prvem odbija?u?? ?zmeden?

 

Sicer pa ni zgre?en avto, res je "?koda VTi-ja" za tako predelavo ker bi bil tudi 1,4 ?isto dovolj. Ampak, ?e ne bi imel zadaj na boku in na haubi ?udne luknje ter bi imel kak?ne druge feltne (mogo?e celo colo ve?je kar redko re?em!) bi mi bil ?isto v?e?. :blush: Kot celoten styling projekt, ne kot nekaj s ?imer bi se vozil v slu?bo ali na Racelandu seveda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

deeyan: pa ta ma vsaj 161hp.. :D

 

tist golfi? jih ma 74. ta motor sm js vozu (v beetlu) to ne gre NIKAMOR. :D RPM ma do 6000, redline pri 5 pa se neki, to je skor ko dizl z obrati pa navor ko wankel. :D

 

boss: +18" felge :D :D

 

res noro, js sm skor krepnu od smeha. pa se "potreben je licarja". pa JEBENE 4CUKE JE :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ima ?asopisni papir zadaj za mre?ico v prvem odbija?u?? ?zmeden?

 

Sicer pa ni zgre?en avto, res je "?koda VTi-ja" za tako predelavo ker bi bil tudi 1,4 ?isto dovolj. Ampak, ?e ne bi imel zadaj na boku in na haubi ?udne luknje ter bi imel kak?ne druge feltne (mogo?e celo colo ve?je kar redko re?em!) bi mi bil ?isto v?e?. :blush: Kot celoten styling projekt, ne kot nekaj s ?imer bi se vozil v slu?bo ali na Racelandu seveda.

 

poznam prej?njega lastnika tega avta, ki je bil bel in je tekmoval z njo na dragih, on je dal gor samo prednji odbija?, ki mi je v?e?en, zadnji odbija? mi sploh ne sede in pa ?e omenjene izbokline na bokih tut ne, druga? bi bla lepa. Pa tolk informativno, tukile so kilometri dol zbiti. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.