Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pa tole ni slab nakup, sam ne vem kaki so kej Nisanovi dizli! :ne vem:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1858367#

 

 

Ko vidim da niti prevo?enih kilometrov zraven ne napi?e me ?e vse mine, pol pa ?e prodajalca vid? pa ti je vse jasno.........no thanx! :whatever:

 

Druga?e pa naj bi bli teli dizli kar dobri/vzdr?ljivi, le nevemkako dirkati pa z njim ravno ne more? (rahlo len) in naj bi bil kar precej glasen (tdi style <_< ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Matr dasn usi la?ejo usepovprek <_<

 

Sicer je ta tuki voz vreden ogleda in nakupa :hohoho:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1890157

 

Sam je huda NOT!! :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,pa res se moja biv?a RXka prodaja. :( Pa ?e ene moje slike je dal mulc gor. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( kot kaze bo ta avto tudi kar nekaj lastnikov menjal

 

po moje je to ta velika slabost RX-osemk saj si ga marsikdo kupi takole bolj za piko odret. Na za?etku je fino fajn avto potem se ga pa navadi? in verjetno ugotovi?, da je pa? predrag za vzdr?evanje (zavarovanje, poraba, kazni ;) )

 

Upam, da me lastni eriksk ne boste raztrgali zaradi te izjave samo po moje je to glavni vzrok zakaj ti avtomobili tako menjajo lastnike.

 

Poky a se motim? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po moje je to ta velika slabost RX-osemk saj si ga marsikdo kupi takole bolj za piko odret. Na za?etku je fino fajn avto potem se ga pa navadi? in verjetno ugotovi?, da je pa? predrag za vzdr?evanje (zavarovanje, poraba, kazni ;) )

 

Upam, da me lastni eriksk ne boste raztrgali zaradi te izjave samo po moje je to glavni vzrok zakaj ti avtomobili tako menjajo lastnike.

 

Poky a se motim? :ne vem:

 

sicer nism poky samo mislim da tvoj tvoj post dr?i 100% :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pomoje da usak ko ga kupi ho?e neki cajta u?ivat, dokler ga stro?ki ne pokopljejo, ?e pa? nima nekih bajnih denarcev, je pa vsekakor ta avto ?e za precej dostopno ceno, pol posledi?no pa gre skoz iz rok v roke, nakonc se mi niti ne zdi nemogo?e da ko bo enkat 10 let star da zna met tut en tolko ?e lastnikov za sabo, ki ga pa noben ni ?parou! <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa je ohranjeno v nulo za svoja leta, mislim da kar posebnost na na?ih cestah. Lih za nedeljske vo?nje na tr?nico in k ma?i :)

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1903238#

 

 

...zanimivost: sredisnka konzola (gumbi za vro?e hladno) so pa skoraj identi?ni kot pri na?ih BA mazdah :hohoho::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa je ohranjeno v nulo za svoja leta, mislim da kar posebnost na na?ih cestah. Lih za nedeljske vo?nje na tr?nico in k ma?i :)

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1903238#

...zanimivost: sredisnka konzola (gumbi za vro?e hladno) so pa skoraj identi?ni kot pri na?ih BA mazdah :hohoho::bravo:

 

Ta je bil v 21. letih manjkrat na servisu kot ve?ina danes 5-7 let starih avtov... <_<

Al pa: ta je dal v 21. letih manj za vse servise kot pride danes samo servis pri 120.000... <_<

Samo ni priporo?ljivo voziti prehitro in predale? <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa s tem se zaletis pri 40 km/h in umres

5-7 let starimi ti ni nic...

ali pa s tem gres na 500km pot pa si bolj utrujen kot 5-7 let starimi, ce bi sel na 1500km pot...

:)

 

Ah kje, to da? lepo en kri?ec iz Brezij pod vzvratno ogledalo pa te dobri Bougec varuje.

Zmatra? se pa tudi ne, ?e je pa ja avtomatik, ka si nor, ?uj glej to sam vozi? kot guspot. :hohoho::bravo:

 

Ne samo, je res super za tale letnik, za tole ceno... Pismo saj je ?e skoraj oldtimer, izgleda pa kot nova. :rispekt: Nikoli ve? ne bodo delali takih avtov. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky a se motim? :ne vem:

 

Ma ne,ma? v ve?ini prav,samo bi se dalo ?e kaj dodat k tvojim argumentom. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.