Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

je mel kolega pred leti golfa IV 1.4...to en tak len debel pujs (tako asocijacijo sem dobil) od avta, da niti po vrhni?kem klancu navzdol no?e in no?e dobit brzine notr (kratek menjalnik+uber alles motor pomojem) :vskalo:

 

to mam pa skor raj? renoja kt tistga lenega debelga pujsa :P

 

Te?ko bi se odlo?u kaj je slab?, ker zdej po?as za?enam razumet zakva folk sovra? Renoje! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je mel kolega pred leti golfa IV 1.4...to en tak len debel pujs (tako asocijacijo sem dobil) od avta, da niti po vrhni?kem klancu navzdol no?e in no?e dobit brzine notr (kratek menjalnik+uber alles motor pomojem) :vskalo:

 

to mam pa skor raj? renoja kt tistga lenega debelga pujsa :P

 

Sem ga mel kak?en teden kot nadomestnega. Ko sem dobu nazaj svojega 1.6 (105KM) sem mislil, da so ?e turbo not namontiral, ker je bil tolk bolj posko?en od 1.4 in 75KM. To je res en debel zavaljen pujs. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne. Pod nepremi?nine ?tejejo vsi SDI ji od VW grupe in ka?n golf I in II :harhar:

 

Kaj klamfa? neumnosti... pelji se z 2ko s PB, KR, PL ali pa PG motorjem pol pa govori, ali pa z 1ko gti alpa 16s. Samo za primerjavo povem da PB 1.8 8v dvojka gre lih en tolk ?e ne bol kot NA miata z 1.8 16v, da o KRju (1.8 16v) ali PGju (g60) niti ne govorimo. S tem da so golfi s katermi sem je jz vozil letniki nekje 89-90, mazda pa je 97.

 

Zdej ne leti to nate, sam upickumatr vecina folka je tolk pametnega tkole po forumih pa neki nabijajo tja v 3 dni. Po tipskih forumih so usi zagledani v eno znamko, kej druzga sploh probal nebi, potem pa klatijo neumnosti in neresnice, v stilu: pa sej to pa nikamor ne gre, pa skos crkuje, pa nobenga udobja itd... Prvo sprobaj pol bodi pa pameten. Kar se pa ti?e 3ke ali pa 4ke 1.4, je pa to pogreb od avta, ki je bil kupljen sam z namenom da bo vw pri hi?i, traparija ?e se mene pra?a. Sem oba vozil, da se nebo spodtaknil kdo.... Za renaulta pa lahko recem (za kangooja 1 generacije in tvingota tapruga), glede na to kaj je pri nas kangoo dozivel, je cudno da sploh ?e dela, je pa? delavni avto, servisira se kokr se mi da, pa avto ?e naprej klamfa. V primerjavi udobja med kangoojem in pa fordovim connectom, pa ga kangoo preka?a za 10 let, pa ?eprav je 10let starej?i. Kar se pa twingota ti?e, ga mam pa za daylija zdejle k mazda spi, in glede na to da je prej leto in pol stal in sem dal zanga 200? ni nobenih problemov z njim. Kej ve? pa neznam povedat, ker ga vozim ?ele k?n mesc.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa tale oglas zdi kar zanimiv;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3937773&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

on govori o SDI motorjih..

to so dizli brez turbine... to nima pol kurca veze s tem kar si ti zdej napisal

 

ampak sori, SDIji so pa res drek od avta...

 

?e dobro pogleda? govori o SDIjih in golfih 1 in 2. Kar se pa sdija ti?e, pa nism ni? reku ker ga ne poznam.

 

Tale 'dirkalna' mxka se mi pa poceni zdi, bi tole mene kr melo :)

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No o Golfih I in II smo verjetno mislili izvedbe 1.3 Benz in 1.6D, ki imata oba 55KM (benzarja sem tudi sam imel v lasti 3 leta), tko da o nekih GTI izvedbah ni blo sicer govora. Ta dva pa imata pospe?ek (iz glave ti povem); benzar 16.3 in dizler 18.9 od 0 do 100 kmh! Kapo dol za tak ruker od pospe?evanja! :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro pogleda? govori o SDIjih in golfih 1 in 2. Kar se pa sdija ti?e, pa nism ni? reku ker ga ne poznam.

 

Tale 'dirkalna' mxka se mi pa poceni zdi, bi tole mene kr melo :)

 

aj pa res. :blush:

SDIja sem jaz 2 vozu, V in IV pa sta res pocasnele.

 

Miata je full pocen :o

 

ka ti je zal da si si fko kupu, bi mel RWD?

 

ne sam, glede na to da dobis zraven se za cel avto delov je res poceni, pa se street legal je. skoda da je grda...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aj pa res. :blush:

SDIja sem jaz 2 vozu, V in IV pa sta res pocasnele.

ka ti je zal da si si fko kupu, bi mel RWD?

 

ne sam, glede na to da dobis zraven se za cel avto delov je res poceni, pa se street legal je. skoda da je grda...

 

js sm mel v rokah Golf V TDI in SDI, TDI me je takrat kr nekako prepri?u medtem, ko je SDI res nepremi?nina

 

?al mi ni, ker ?e vedn ni ?estak :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A 1.6 TDI tud obstaja, sm mislu da so vsi 1.9 al 2.0? :blush:

 

jp, bil je Golf II GTD, kar je pomenil Golf Turbo Diesel ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko je pomenilo tudi GT oprema pa dizel ;)

 

Vrjetn res, ker druga? bi pomenil benz verzija - GTI, kaj Golf Turbo Injection (al je morda I kot internet)? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Grand Tourer Injection (from Italian Gran Turismo Iniezione) - almost always abbreviated to GTI or GTi - is a fuel-injection car model variant. Traditionally used of Grand Tourer cars, the term is now applied to various hot hatchbacks, even though they do not have the luxury traditionally associated with Grand Tourers.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je dal 2 nuli preve?, ker realna cena je lih tam nekje! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res kok ma dodatnih kosov ?e za zraven, ?e to je neki dnarja ?e bi ?el posami?no kupvat! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.