Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jebemti?, ne izgleda slabo, tole bi ?lo z mojim klju? za klju?. Vpra?ljivo mi je le vzdr?evanje (poraba?!). :blush:

 

EDIT: Jajca klin?eva, naravnost je res hitrej?i kot moj RS, tudi pro?en je bolj, na progi je slab?i kar pomeni, da gre zelo slabo ?ez ovinke. :P Je pa lepa tale Alfa pa verjetno je tudi dober ob?utek za volanom. :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti?, ne izgleda slabo, tole bi ?lo z mojim klju? za klju?. Vpra?ljivo mi je le vzdr?evanje (poraba?!). :blush:

 

EDIT: Jajca klin?eva, naravnost je res hitrej?i kot moj RS, tudi pro?en je bolj, na progi je slab?i kar pomeni, da gre zelo slabo ?ez ovinke. :P Je pa lepa tale Alfa pa verjetno je tudi dober ob?utek za volanom. :rolleyes:

 

to je italjan. roke so potro?ni material.

moj kolega ma 2.5v6 156 pa mu je zaribal menjalnik pri 150kkm. (isti blok...)

 

Aja, kuri pa ve? kot mazdin 2.5 V6. in to kar kak?en liter pa pol ve?... :/ 3.2 dvomim da je var?nej?i.

 

odkar sm vredu peljal RX8 ne verjamem ve? v hot-hatche :D feeling je tut z manj konja?e preprosto neprimerljiv. eno je jaj?ek s prevlko ma?ino, eno je pa avto ki je narjen za tako ma?ino (pa ma ?al premalo :()

 

drga? se ta:

http://www.avto.net/ad.asp?id=3920580

 

prodaja tut ?e 100 let. wonder why. vsaj 2 leti.. ?e ne ve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi prvi, ki pravi, da so roke potro?ni material. Poraba je pa itak obup, ?e pride? na 12 si baje ?e kar sre?en.

 

Hot hatchi nimajo premo?nih motorjev, vsaj ti aktualni RSi (Renaulti in Fordi) na trgu ne. :P RX-8 je pa ?koda ker je pa pre?voh za svojo zasnovo ter porabo. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon: kolega ni pri?u pod 13 na 2.5 :)

ok to se sicr strinjam... :) sam ?e vedno je drug feeling ?e je ?e zasnova avtomobila "sport" in je to to. lahk pa da ?e nism v pravem hatchu sedel :D

 

labi: a nisi mel ti dizla?

 

jaz sem mel na alfi 166 z 2.5 okol 10-11...tko da

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To! :hudicek: 323F pa? ni hothatch niti za svoje ?ase. :P

 

206 RC je kao hot-hatch vseeno :)

sam je res da ko sm ?el iz Fke v 206 RC sm se po?utu kot da grem iz formule v twingota...

 

morm se ?e s tvojiim kliotom peljat. bi blo treba realizirat.

 

nedeljsko sre?anje aprila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To! :hudicek: 323F pa? ni hothatch niti za svoje ?ase. :P

 

:zvizga::zvizga::zvizga:

 

Pelje? se pa vseen bol? v Fki kokr pa v 75% avtov :) Oziroma po?ut? :D

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spomnm k sm se prvi? usedu v mazdo 3 2010 letnik...ja proti Fki je kb ?u nazaj v ponija sedet...no pa ?e to la?m, tm se je lep? sedel in sede?i so bli bol?i :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spomnm k sm se prvi? usedu v mazdo 3 2010 letnik...ja proti Fki je kb ?u nazaj v ponija sedet...no pa ?e to la?m, tm se je lep? sedel in sede?i so bli bol?i :D

 

ko sm sam ta del prebral sm ?e hotu re?t, da ?e pretirava? :D kar se pa lege ti?e je v prednosti F, verjetno zato, ker je ni?ana in ker ma Koni amortizerje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je biu res poraz mazda 3. Tud ma?ina 1.6 me ni niti mal prepri?ala. Preve? so elektri?ni te novi avti, pa usaki? k sm dau gas sm dubu filing da ga na pouno matram in da mi bo v zahvalo zaribu. :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi pa imel (na varnem pod streho);

 

http://moskisvet.com/clanek/visoki_obrati/...-na-prodaj.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.