Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je godlike napisal:

Od veselja si ziher šel v gostilno in zapil 20€?

 

@Bini Zakaj presenečeno?

 Razumem, da se ceni slovenski izdelek in plača več. Ne pa da se plača več, ker si nek slovenec žepe polni.

Za 1€  se pa ne grem.... 🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že pri meni doma...hitreje dobiš stvari iz tujine kot pa znotraj slovenije..

.20230914_131734.jpg

 

edit: sem ga že na hitros testiral in precej lepše oz. kako naj rečem glado utrip narašča in se spušča, kot prek zapestja.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče neumno vprašanje. A rabim jaz na uri sklopit wirist HR al ga avtomatsko povozi, če maš pas na sebi? Ikonca pride drugačna če mi zazna pas,... na uri mi kaže srček s pasom, če je prek zapestja pa samo srček.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej si še mene zdražil za ta pas, mogoče ga grem popoldan v a2u iskat :) Predvsem zarad basketa , ker takrat nimam ure na roki, pas pa vseeno beleži aktivnost oz te glavne podatke.

 

Pa da naredim test za izračun laktatnega pragu recimo, to bi bilo tut koristno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garminov je malce overkill, ima tudi to funkcionalnost, večina mogoče ne rabi tega, komu pa pride prav pri aktivnosti, kjer pač načeloma naj ne bi imel ure gor - kontaktni športi ipd...

 

Ta mislim da lahko 18ur beleži samostojno.  Recimo plavanje , kjer je bil slab signal ipd, tudi to potem reši.

 

null

image.png

null

image.png

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Tilen5 napisal:

A ni pas sam za srčni utrip pa še to če maš telefon oz uro na sebi? Al imaš kako drugo napravo v mislih.

OH1 tudi beleži lahko v napravo, če pa ima BT/Ant+ pa javlja naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Zdej si še mene zdražil za ta pas, mogoče ga grem popoldan v a2u iskat :) Predvsem zarad basketa , ker takrat nimam ure na roki, pas pa vseeno beleži aktivnost oz te glavne podatke.

 

Pa da naredim test za izračun laktatnega pragu recimo, to bi bilo tut koristno :)

Jaz jo pri basketu nosim, samo frotirni zapestni trak dam čez za brisanje potu in ni skrbi.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, saj eni majo, al pa dolge rokave čez ipd....ampak je vseeno , če je opcija bom rajši brez, sej trak je še za kej druzga koristen, recimo za na kolo, da daš uro na balanco ipd :) Eni igrajo pri nas tut z uro gor, brez dodatne zaščite, sam tega se rajš ne grem. Sicer če je penzič igra ni take bojazni, kot če se gre bolj na nož :D

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.