Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

V petek sem bil z bicikom na Veliki. Kakšno sr.. so naredili z vlečenjem visokonapetostnega kabla. En sam drek. Ampak uporabniška izkušnja turista bo pa nepozabna. V osrčju neokrnjene narave jacuzzy v vsaki koči. 

 

In potem bodo spet lahko preganjali kolesarje ker z vožnjo delajo nepopravljivo škodo naravi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prvič po kolenskih fizioterapijah testiral Poganjalčka, naredil 15km, dofilal gume itd. Sem ugotovil, da sem očitno zrasel nekaj centimetrov, a žal zgolj okrog pasu, tako da forme ne bi hvalil :)

  • Haha 5
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Z M A J napisal:

Danes prvič po kolenskih fizioterapijah testiral Poganjalčka, naredil 15km, dofilal gume itd. Sem ugotovil, da sem očitno zrasel nekaj centimetrov, a žal zgolj okrog pasu, tako da forme ne bi hvalil :)

Nisi edin🤣. Zard kolenov gledam emtb. Po planih bo nakup maja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na čast Rogle in Pogija ter skupno slovenske osvojene vse 3 GT-je, razmišljam nositi takšno majico. Ideja. :))

IMG_20240229_142832.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tale vikend je bil zanimiv. Mlajsi brat je pripeljal 2 elektricna MTB-ja (od punce in njenga fotra).

 

Vcer sem sel z zeno en krog, dons pa z mami. Ze od nekdaj sem dokaj "fan" elektricnih. Zelo zanimivo koliko ti pomaga in kako to lepo gre v klanc. Ni pa, da bi se pretegnu :)

 

Gravel kolo za kondicijo in svic, elektrika za uzivancijo in malo u easy furanje okol.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Bossek napisal:

Tale vikend je bil zanimiv. Mlajsi brat je pripeljal 2 elektricna MTB-ja (od punce in njenga fotra).

 

Vcer sem sel z zeno en krog, dons pa z mami. Ze od nekdaj sem dokaj "fan" elektricnih. Zelo zanimivo koliko ti pomaga in kako to lepo gre v klanc. Ni pa, da bi se pretegnu :)

 

Gravel kolo za kondicijo in svic, elektrika za uzivancijo in malo u easy furanje okol.

Če vzameš 85Nm bosha in daš na 4to stopnjo, lahko praktično zaspiš (vsaj tak občutek sem dobil, ko iščem za mati sedaj kolesce)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.