Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

Pomojem je sploh pri teh redkej?ih variantah dosti probavanja kje so s ceno (ne glede na to al sploh avto mislijo prodat).. Je pa res tole prvi bencinski avtomatik, kar sem jih do zdaj opazil..

 

 

Redki so predvsem zaradi tega, ker je tudi kupcev za tak avto bolj malo :) ... Samo dvomim, da bo kdo dal toliko za 4 leta star avto, ki je nov stal slabih 32K? ... 

 

Finder-20170816-085914.jpg

Cenik je od 30.1.2013

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redki so predvsem zaradi tega, ker je tudi kupcev za tak avto bolj malo :) ... Samo dvomim, da bo kdo dal toliko za 4 leta star avto, ki je nov stal slabih 32K? ... 

 

Finder-20170816-085914.jpg

Cenik je od 30.1.2013

Samo eni res nabijejo ceno.Po mojem glih zato,ker je benzinarskih malo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ma? za probavat pri ceni.. gre? do prvega Mazda prodajalca, da po EuroTaxu preveri vrednost... za tole ?estico je tam okoli 15k ? (cca 44% vrednosti nove), potem pa doda? ?e malo nekaj poleg... jurja ali dva, in proda?, ?e ?eli? prodati...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo ?e mel razloge za tako ceno... Spusti lahko vedno...

 

aja... pa ti motorji imajo fantasti?no nizko porabo ? 

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav,

 

 Zanimam se za nakup Mazde 6, letnik 2003-2005 z diesel motorjem, kot drugo vozilo v dru?ini. Vozilo ponuja veliko glede na ceno, ki jo ima, dosti opreme, var?en motor,......

Vem kako je glede rje, ki se pojavla na teh avtih, vendar me to ne moti,to lahko saniramo v prijateljevi li?arski delavnici.

Najbolj me zanimajo te?ave z motorji, problemi s sitom v karterju - ?e se to ??isti, a je potem ta te?ava z zaribanjem motorja odpravljena?

?e kak?ne druge ve?je te?ave? Vztrajnik, ?obe, .....?

Katere druge hibe?

Kak?ne so va?e splo?ne izku?nje z avtom?

 

Hvala, lp

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.Malo pre?ekiraj forum in bo? na?el vse,kar te zanima.

Na kratko:ni re?eno,da bo? dobil rjasto 6-ko,moja nima niti pike rje(2004).Zamenjaj podlo?ke,?e ?e niso bile in ne bo? imel problemov.?obe sem menjal na 160Kkm preventivno vse,?eprav je bila slaba samo ena.?e je izvedba avta z elektronskim EGR-jem zna zafrkavati-famozne lu?ke se pojavijo na ?tevcu.?e ima xenon lu?i,zna bit problem z nivelizacijo lu?i(lu? ne gre gor-dol,ko avto pri?ge? in ponavadi sveti pod avto).Te Mazde pijejo odvisno od na?ina vo?nje,vsekakor pa niso neki ?parov?ki.?e dobi? varijanto brez DPF filtra(do konca letnika 2004),ne bo? imel tolilo problemov zaradi kratkih relacij...itd,itd...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni

 

 

Rad bi kupil Mazda 6 karavana, diesel. Odlo?am se med letniki cca. 2007 (3000-4000?) ali novej?o obliko cca. 2008/2009 (6000-7000?). 

 

 

Prosim za nasvet.

 

 

Ni mi to?no jasno glede menjave generacij in te?av in z rjavenjem. Generacija bi se naj menjala z 2007 vendar so vsi avtomobili letnik 2007 ?e starej?e oblike.

 

 

Torej do katerega leta so imele Mazda 6 karavani te?ave z rjavenjem?

 

 

Moram kaj posebej paziti tudi pri izbiri motorja?

 

 

Hvala in lep pozdrav

 

Tomo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozdravljeni!

 

Da ne odpiram nove teme; zbiram torej informacije o Mazdi 6, limuzina, cena do max 20k euro, raje diesel, v po?tev pride tudi benzinar, ?im novej?a in ?im bolje opremljena; zanimajo me va?e izku?nje, morebitne okvare in slabosti....tudi kak?en link z komentarjem dobrodo?el. V nabavo imam namen iti naslednjo pomlad.

 

?e vnaprej hvala za vse info.

 

lp jani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tdk, tudi jaz sem razmisljal o nakupu. Prebral sem marsikaj in prisel do laicnega sklepa da se izognem dizlu pri Mazdi in vzamem bencinarja. Sam tudi imam bencinarja letnik 2008, 210000 km, brez vsakega problema, tako da ti svetujem bencinarja. Svetujem ti se da upostevas da bo nova M6 najverjetneje prisla konec naslednjega leta ali v zacetku 2019

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Mazda 6 je doma.od prvega lastnika,slo poreklo,60k km, oprema revolution, avtomatik.... prvi ob?utki zelo dobri,prvo sedaj v nabavo alu plati?? (verjetno 17 col) in zimskih pnevmatik,(vedno sem imel dvoje felne)... zanima pa me,?e lahko dam gor gume oz. Felne brez senzorjev za nadzor tlaka?lp jani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... zanima pa me,?e lahko dam gor gume oz. Felne brez senzorjev za nadzor tlaka?lp jani

Seveda... saj tudi originalne nimajo senzorjev... Nadzor tlaka deluje preko drugih, obstojecih senzorjev (ABS,...)...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res?....meni je prodajalec povedal da morajo biti montirani senzorji kompatibilni z Mazdo....isto je bilo pri laguni GT

Cisto res ;) ... prodajalec ocitno nima pojma... ali pa ti je hotel uturiti dokaj drage senzorje... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.