Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

Res je, v Nem?iji je najvi?ja oprema sports-line,a so tudi tam variante z in brez usnja.

 

Tam je pri najvisjem paketu Sport Line blago... usnje je kot doplacilo ... >> http://www.mazda.de/konfigurator/?locale=de-de&vehicle=M6&bodyStyle=2200&baseUrl=../car-config-html5/#baseVehicleId=GRM6EAC6SD&colour=41V&wheel=WHE_02&trim=GR0&navigationType=trim

 

Pri nas pa je pri opremi najmocnejsi, 175 KS Revolution Top mozno samo usnje ... Blago pa je mozno pri sibkejsi, 150 KS varianti ... >> https://www.mazda.si/car-configurator/?locale=sl-si&vehicle=M6&bodyStyle=2200&baseUrl=../car-config-html5/&bodyType=limuzina&grade=emotion&engine=G145#baseVehicleId=GRM6EAG&colour=41V&wheel=WHE_02&trim=GP9&navigationType=trim

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa to da ima druga generacija mocnejsega dizla (185) kot pa tretja (175). Kao skyactive vrjanta?

Lahko da je zaradi cene zavarovanja.. meja je pomoje ravno pri 130 KW...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da je zaradi cene zavarovanja.. meja je pomoje ravno pri 130 KW...

Ne verjamem da je japonc sel delat masino za slovenijo po slovenski tabeli zavarovanja...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ma samo en auspuh :)

 

Cd185 je bila edina z dvema

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Rabim va?e mnenje.V oko mi je padla ena 6-ka,ful oprema.Je pa malo ?udno, da je l. 2006, ?e ne dve leti in ima ?e prevo?enih 90000 km.

Malo sem izra?unal in pri?el do rezultata, da je lastnik prevozil povpre?no 5400 km/mesec.?e upo?tevamo, da med vikendi ni vozil pride to 245 km/dan.Ali je bil tip kak trgovski potnik ali pa se je vozil toliko km v slu?bo? To tudi pomeni, da je moral v 1 letu narediti 3 redne servise.

Vse je v redu, sem preveril na mazda servisu.

Po drugi strani pa, ker je dizel, je dobro, da ga je pilil na dolge relacije.

Avto ima ?e eno leto tov. garancije.

Cena je tudi ugodna.Kaj narediti?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Alex jaz bi ?e malo po?akal pregledal ostale Mazdurine..ta ima precej km...res delani servisi ..samo.??? Materjali so ?e rahlo utrujeni. lahko bo glih tebi kaj crknilo...verjetno bo? najdu kaj bolj?ega. ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex ne se cuditi, toliko delam jaz. Avto je ufuran in jima kaj crkniti, nenazadnje je se v garanciji.

 

Vseeno poglej na carfax zgodovino lastnistva da ni bil kak leasing

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa ho?ejo zanjo? Men kilometri niso problemati?ni, ker pri taki kilometra?i je 95%, da so delani relacijsko  - razen, ?e je bil taksist. Ampak vseeno, to ti je dober kandidat za makup.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex ne se cuditi, toliko delam jaz. Avto je ufuran in jima kaj crkniti, nenazadnje je se v garanciji.

 

Vseeno poglej na carfax zgodovino lastnistva da ni bil kak leasing

Sej to tudi jaz mislim, da ?e je bil avto vo?en relacijsko je ulaufan. pa baje ni imel nikoli problemov z nivojem olja. Sem prosil prodajalca, naj pogleda nivo olja sedaj, Rekel mi je, da je na max. in niti milimetra ?ez- proti x.

Moram ?e na carfax pogledat.

Kolk pa ho?ejo zanjo? Men kilometri niso problemati?ni, ker pri taki kilometra?i je 95%, da so delani relacijsko  - razen, ?e je bil taksist. Ampak vseeno, to ti je dober kandidat za makup.

Cena za revolution top je ugodna, edino 19 col nima ima pa 17-ke. Pravi, da je bil avto od fizi?ne osebe.

Bomo videli, ?e spusti ?e kaj ceno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino gume / zavore malo poglej pri teh km ce so se vse original, nenazadnje so verjetno 18 in so kar nekaj 100 ojro.

Na si me glih prehitel s colam :)

Ali ima mogoce zimske na 17 original pa 18?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino gume / zavore malo poglej pri teh km ce so se vse original, nenazadnje so verjetno 18 in so kar nekaj 100 ojro.

Na si me glih prehitel s colam :)

Ali ima mogoce zimske na 17 original pa 18?

Ne,samo 17-ke. Sem opazil, da veliko nem?kih tudi sport varianta ( na? revolution) ima 17-ke. Pa?, nekateri se lep?e peljejo na 17-hah pa ?e gume so cenej?e. Nemci pa?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex ne se cuditi, toliko delam jaz. Avto je ufuran in jima kaj crkniti, nenazadnje je se v garanciji.

Vseeno poglej na carfax zgodovino lastnistva da ni bil kak leasing

Ko vtipkam vin ?t. v carfax ne najde nobenih podatkov. Kaj naj bi to pomenilo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko vtipkam vin ?t. v carfax ne najde nobenih podatkov. Kaj naj bi to pomenilo?

Hja ne vem se nisem imel takega primera...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.