Skoči na vsebino

Multimedija


Priporočeno sporočilo

Itak, ?e mi ?e pri nas na bijejo 100eur gor se mi ne spla?a. No , je pa res da tam kjer je bil ta sedanji radio kupljen (kupil ga je Jures) so res kooperativni in fer in mi ponujajo 'zastonj' popravilo trenutne enote. Kar krijem so stro?ki po?tnine. Tako, da ga bom poslal gor. Ni obljubil da ga bo popravil, je pa rekel da lahko posku?a, ?eprav imam ob?utek da nekako vedo kaj bi bilo narobe, samo ne izdajo tega.  Mogo?e ima celo kje kak rabljeni board na zalogi, kaj ve?. To bo ?e najmanj stro?kov tako.

 

Sicer so pa potem naprej druge, dra?je mo?nosti:

1. Kupit drugo novo android enoto

2. Kupit ne kitajca, ampak bolj priznano znamko, vendar potem izgleda gr?e v avtu, ker ima? okoli en kup 'prazne' plastike, kjer so sedaj gumbi.

3. Dat notri original radio

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ce ti popravijo tvoj radijo, pa placas samo posrnino gor se ti to najbolj splaca, pa probaj poslat prek kake dostavne sluzbe so ponavadi cenejse kot posta slovenije.

Edino ce hoces met android radio pa pac kupis drugega, onega pa prodas.

 

Priznane znamke zgledajo grdo vsaj meni, je pa stvar okusa.

 

Original radijo je pa ok ce rabis samo za radijo poslusat.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo, radio zrihtan. ?akam da pride iz Anglije do mene, par dni pa bo. Je pa jures tale iceboxauto zlatega dnarja vreden. Ra?unal mi je itak samo po?tnino do mene in od njega do kitajske in nazaj. 

 

?e pripravljenost na to, ne samo in zgolj na prodajo je zlatega denarja vredna. 

 

Upam, da bo zdaj mir :)

 

P.S..

Je bilo pa nekaj s to plato, kjer je grafika gor. Se pravi, ?e bi naro?il (seveda ?e bi jo sploh dobil) to plato bi dal cca 110dolarjev plus po?tnina. Tole me je pri?lo pa 50eur, kar je v redu.

 

post-5237-0-45122300-1539599506_thumb.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vedno so se odzvali. Tudo za alhambro ko je sel can bus kabel.

Kar za slovenske servise ne morem recti, ne vem a sem rojen pod srecno zvezdo, ampak od vceraj mam novo sago z 1 dan staro maticno plosco. Gospod ne moremo kriti v garanciji, ker....v ku naj grejo samo se na ebayu bom kupoval

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No bom si malo sposodil temo :) imam Mazdo 6 2 generacije in ker nima v originalno navigacije sem si zamislil da bi nekaj na montiral. Kaj priporo?ate Kitajec 2 din ali naj kje poi??em kak?no rabljeno original? Imam pa bosse ozvo?enje in i??em nekaj da bo zvok ?e kar dober in seveda ne predrago:) predlogi dobrodo?li:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No bom si malo sposodil temo :) imam Mazdo 6 2 generacije in ker nima v originalno navigacije sem si zamislil da bi nekaj na montiral. Kaj priporo?ate Kitajec 2 din ali naj kje poi??em kak?no rabljeno original? Imam pa bosse ozvo?enje in i??em nekaj da bo zvok ?e kar dober in seveda ne predrago:) predlogi dobrodo?li:)

 

Ker letnik ma? avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bo? gledal na ebay ali aliexpress bo? videl ,da dela pomoje ve? al manj ista fabrika. Odvisno je potem od supporta. Firma ala IDOING, ki ti omogo?a da ga dobi? v eu brez carine...pol ma? firmo EONON recimo tudi solidna..KANOR,,,etc..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.