Skoči na vsebino

Temnenje stekel


Mala

Priporočeno sporočilo

Kako si predstavljam- ?ipa se lepo pogreje s fenom in folijo odlima? .......o?isti  s ?istilom da se odstrani lepilo ?e kaj ostane  od stare folije  in postopek se ponovi s temnej?o folijo. :)

Se pa strinjam da treba prej preverit kako zgleda  in koliko zatemnit. Ponavadi kos folije ?ez ?ipo  se postavi da se la?je odlo?i?. Tako  da v tem primeru bi pa? fural tako kot je  ?e je vsaj pribli?no ustreza ?eljam :) 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si predstavljam- ?ipa se lepo pogreje s fenom in folijo odlima? .......o?isti s ?istilom da se odstrani lepilo ?e kaj ostane od stare folije in postopek se ponovi s temnej?o folijo. :)

Se pa strinjam da treba prej preverit kako zgleda in koliko zatemnit. Ponavadi kos folije ?ez ?ipo se postavi da se la?je odlo?i?. Tako da v tem primeru bi pa? fural tako kot je ?e je vsaj pribli?no ustreza ?eljam :)

Ubistvu je tko k ni sonca je ?ipa vrhunsko zatemnjena ko je sonca se pa pa? ni? ne vidi bom ostala kar pri tej izbiri kot sem ?e ve?ini ustreza in se jim zdi da je avto res vrhunsko s takimi ?ipami kot je bo ostala kar ta obljubim pa da vam mazdo tudi pripeljem na meeting 1x v priliki ?e me pa vidte me pa ustaute hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Jaz pa mislim da tale tvoja ?estka izgleda prav OK

Hvala za mnenje bom pa tudi o tem traku se razmislila hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mala bistveno pretirava. stekla ma res vrhunsko zatemnjena.

lepo je da ni cisto na max ker bi bil res prevelik udar glede na to da prva stekla ne smejo biti zatemnjena.

tako se mi pa zdi ko ima zatemnjena na 20% prepustnosti svetlobe da je zadeva izpadla vrhunsko. razlika se definitivno opazi. vem vsak ima svoj okus nekaterim se dopade nekaterim ne. glede na to da je vecina rekla da zadeva res uredu izgleda in da se definitivno opazi razlika na vozilu smo jo prepricali da pusti tako kot je saj ima ze tudi vse pisan v homolomo kartoncek zadeva je nalepljena in super izgleda.

Ko pa garancija potece pa lahko zamenja sam kaj ko je garancija 10 let hehe. se mi zdi da bo takrat ze kaksno novejso verzijo 6 imela. hehe

 

en lep pozdrav mazdasam zoom zoom

By Curko

 

ps. vem vem avto je pa res svinski in komaj cakava vikend da mazdi privosciva neko kvalitetno pranje hehe5254a85de2de2a8188095f44ebb06c49.jpga55055d6b38cf9c197fb230c6c6a2bf4.jpgb52cf70763dd62febbd6589e1ed7fd22.jpg416cbd358ad143fa6fb8f5d308b5d1c1.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No super! Pa tudi Grega vem da je dobro  nalimal folijo :) Dr.Glass  

Kje se izvaja pranje  ?e jaz pripeljem mojo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slabo se sicer vidi samo jaz imam,razen sprednje sajbe vse ostale minimalno ztemnjene in izgleda vrhunsko.

post-3-0-14489900-1537524938_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ivar zakonsko ne smes meti sprednih stranskih zatemnjenih....seveda mas pa lahko dokler se ne vtaknejo. Drugace pa zgleda ql. Itaq ce ne zarad ?ip pa zarad same mps

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ivar zakonsko ne smes meti sprednih stranskih zatemnjenih....seveda mas pa lahko dokler se ne vtaknejo. Drugace pa zgleda ql. Itaq ce ne zarad ?ip pa zarad same mps

 

 

Lahko ima, ce ima to narejeno se od takrat, ko je se bilo mozno... in ce ima to vpisano v homologaciji ... Od kdaj dalje to ni vec mozno pa nimam pojma... Vem, da se je vcasih dalo temnit tudi prednja stekla razen vetrobranskega ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja pustimo sre?ne izjeme...lahko pa povem da sem pri prej?ni m6 tudi sam dal temnit na min.stranske sprednje....zadnje so bile max. Pa se v 2h letih noben ni vtaknil v to....seveda ni bilo homologacije za spredaj.....lahko pa bi me po j...... je pa res da ulza tak podvig reskira? sam....kazen ni mala.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ubistvu je tko zdej ?e pogleda? iz vi?ine al pa res iz tazga kota se vid da je res zatemnjeno ce pa pogledas tko k gledam js hehe zgleda pa k da ?ip neb mela zatemnenih p? mnenja prav pridejo premi?ljujem pa ?e vedno da bi jih bol zatemnila hehe mogli bi videti avto in bi videli realno kako pride.

Lp Mala. 334f810866358344e69669db249b5aa1.jpg8eedf968968f035005ac5325b3e61652.jpg7883b650cccd9b24f1c0895bba50404b.jpg8b45c4e74c4afa195a6849c1fce9e5ca.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha mala ...pejd parkirat nekam na javni prostor lepo se zadaj vsedi in se sleci. Ce te noben ne bo gledal je dovolj temno ha ha. V nasprotnem ve? kaj nardit. ?isto ok.zgleda avto.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha mala ...pejd parkirat nekam na javni prostor lepo se zadaj vsedi in se sleci. Ce te noben ne bo gledal je dovolj temno ha ha. V nasprotnem ve? kaj nardit. ?isto ok.zgleda avto.

hahahaha dobra haha

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi sem mnenja da ne upa?....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.