Skoči na vsebino

Pok v sprednjem delu podvozja Mazde 6


ignacij

Priporočeno sporočilo

Ali je ze kdo odkril kaj povzroci neprijeten pok sprednjem delu podvozja pri Mazdah prejsnje generacije (moja je letnik 2008), ko zapeljes naprimer na lezecega policaja, kaksno luknjo, torej ko kolesa malce bolj na trdo udarijo v neko oviro.

 

O zadevi sem spraseval 3 mehanike, ki so pogledali zadevo, vendar neuspesno.

 

Pred casom je bila ta tema ze odprta, pa takrat noben ni vedel vzroka. Zanima me ali je kdo ugotovil kaj je vzrok poka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je ze kdo odkril kaj povzroci neprijeten pok sprednjem delu podvozja pri Mazdah prejsnje generacije (moja je letnik 2008), ko zapeljes naprimer na lezecega policaja, kaksno luknjo, torej ko kolesa malce bolj na trdo udarijo v neko oviro.

 

O zadevi sem spraseval 3 mehanike, ki so pogledali zadevo, vendar neuspesno.

 

Pred casom je bila ta tema ze odprta, pa takrat noben ni vedel vzroka. Zanima me ali je kdo ugotovil kaj je vzrok poka?

A ti takole poci ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=SklGTgqIfMI&app=desktop

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?i tudi meni, sem se ?e navadil, nekje na podvozju pri npr.le?e?em policaju ali ko grem iz gara?ne hi?e (Mercator, ?i?ka). Pa ne vsaki?, ?e grem po?as ne po?i, ?e grem malo bolj hitro pa po?i. Avto gre letos decembra v prodajo pa ne zaradi tega. Napako prijavil na Mazda servisu BTC, napake niso odkrili, prav tako podvozje pregledal moj vulkanizer in mehanik, ni na?el napake. Na tehni?nem pregledu je vse OK. Mazda je letnik 11/2008.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je kao vzrok v pusah (silen bloki) na spodnji roki, kljub temu da ni lufta!

Kje si dobil to informacijo, mogo?e na kak?nem uradnem servisu. Ker jaz sem to ?e 2-krat (sicer na rednih servisih) opozoril pa vedno re?ejo da so vse preverili in da ni ni? narobe, meni pa ?e vedno veselo "poka". Imam CX-5 letnik 2018

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peljal sem ga ze vse povsod, kjer so vse zivo preverili in niso ugotovili. To informacijo sem dobil od majesa (mazda btc), ko sem ga peljal na vpoklic za neko zadevo pa sem rekel, ce lahko se to preverijo. Je pa moja sestka druga generacija tako, da zna biti, da imas ti drug problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.