Jump to content

Stransko ogledalo

Recommended Posts

pred 16 minutami je SpEkTr napisal:

Jaz grem s tistim plastičnim orodjem notr v zarezo, mal potegnem po špuri in pade dol emoji3.png

Se pravi, da lahko to naredim tudi s kitarsko trzalico? 😊

pred 54 minutami je scania napisal:

Tisti pokrovček ko je v barvi, potegneš dol. Meni so včeraj menjali. Bom pa probal z kakšne razbite mazde dol vzet pa razstavit da vidim ki je problem

Si jih vprašal,da do kaj mislijo s temi motorčki zafrkavati nas lastnike? 🤔 Res mi ne gre v glavo, da v vseh teh letih odkar so ta ogledala zunaj, niso naredili kake izboljšave. 

Če imaš doktorja v bližini se ti ni bolezni treba bati. 

Pred eno uro je Alex napisal:

Se pravi, da lahko to naredim tudi s kitarsko trzalico? 😊

Si jih vprašal,da do kaj mislijo s temi motorčki zafrkavati nas lastnike? 🤔 Res mi ne gre v glavo, da v vseh teh letih odkar so ta ogledala zunaj, niso naredili kake izboljšave. 

Smo debatirali in ni neke resitve na vidiku, zgleda bomo sami prej pogruntali in mazdi prodali idejo 😁😁😁😁😁

dne 13. 1. 2022 ob 14:55 je 50keda napisal:

Ah, nisem dost nazorno napisal, torej: kje se zej šprica:

1. skozi sprednjo stran ogledala mimo šipce v tisto območje označeno z zeleno?

2. direktno na pregib med gibljivim in statičnim delom ogledala označeno z rdečo? če tle, to se dela iz kateregakoli položaja ne?

image.thumb.png.a655af0af2ab12578d44a9b690fd07df.png

Evo včeraj sem posprejal brez razdiranja ogledala z WD-jem po rdečem in po notranji strani do zelenega, potem ga pa parkrat poklopil ko sem bil ziher da je blo nad 0 stopinj.

Sicer zdaj med zimo nočem uporabljat poklopa zaradi nizkih temperatur (da ne zmrzne voda kje in bam) ampak bomo videli. Škodi ne, razen da je še pou vrate lisaste od wdja 😂

Takole, danes sem si vzel čas in odstranil pokrov ogledala,zlahka se odstrani... 👍 Že na prvi pogled je notranjost drugačna od 6tke, mislim, da je nekaj izboljšav a vseeno sem ga posprejal s silikonskim sprejem in dodal par kapljic olja. 👌Če kdo spreja-šprica s strani šipce ogledala nima nomenega haska-koristi ker ne doseže curek tega mesta kjer je ta prepogib pri ohišju ogledala. Če je to to bo ok👍, če pa sam motorček crkne pa tako ne moreš nič... 🤪