Skoči na vsebino

KOVID BOŽIČ IN N.LETO 2020. ⛄🎄


Bini

Priporočeno sporočilo

Jaz samo upam da je božičku pisal za kilo pameti ampak milsim da ima premalo prostora v glavi, drugače pa pride v poštev tudi kakšen update njegovega možganskega softwara ampak na spomin 1kb mislim da nebo šlo, to gre samo on/off hahahahaha

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Gregster napisal:

Haha, men je pa fajn, de en rahlo proucira. Treba je pravilno odreagirat in je🤭

Na vagu bodo imeli novoletno akcijo "posodobitev" softwerja za golf 2. Lahko se prijavi tja, da bo "sodoben".

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je gregc88 napisal:

a lejga lejga , uscane je še kr na forumu, a se ni poslovil hohohoho meri krismas

Kako to, sem dal pacienta na ignore in se mi kar pojavlja? 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je TiEn napisal:

Pomoje so tipa odstralni z VW foruma ker je bil dosadan zdej pa tle serje :D
 

Ja, tm se je sesul forum zaradi navala objav v stilu "riknil mi je golf tsi pri 120t km... A naj dam še sedmi motor notri,al naj ga končno zazgem... Ampak rjavi pa ne...".

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je AmpeR napisal:

Admin, kaj pomeni gumb: prijavi? 

Samo, da ne bo kdo mene, ker imam VAGino🤫


 

Kje pa je ta gumb oz. kaj tocno imas v mislih?

 

Edit:

Tole verjetno?

29F8758F-37B4-4330-86F9-49A51D6AF795.thumb.jpeg.6bae6f6175f53f1ad85f0ad845f1d01f.jpeg
 

F56C80FA-2ADF-4C98-9541-B259ABC88A66.thumb.jpeg.faee5046e2a85ff748872dce997c6e15.jpeg

To je, ce zelis prijaviti temo... in moderatorji dobijo obvestilo... Vidim pa, da je se nekaj ostalo neprevedno... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene a gregc88 ne moti in mislim, da večine ne toliko, da bi iz tega delali dramo. Mislim, da smo zelo toleranten forum in z veliko mero potrpežljivosti.

 

Bi bil pa hudič, da bi prišel na BMW forum s tako slikico, kako lula na modrobeli propeler.

 

 - 5 komadov bi ga takoj poslalo v materine rodilne organe, oziroma bi si zaželelo imeti koitus z njo

 - 2 rođota bi ga takoj povabila ven na eno epizodo kluba golih pesti

 - sinček po poklicu bi že naslednji dan prodal bimmerja in kupil Audija

 - predsednik uprave Petrola bi mu poslal zasebno sporočilo z zahvalo saj bo zdaj z lahkoto pri nadzornem svetu izposloval menjavo SUV X5 za Maybacha al pa vsaj za Panamero.

 - moderator foruma bo dobil odpoved, ker ni pravočasno cenzuriral slikico... nič mu ne bo pomagalo opravičilo, da ne prejema plače kot moderator in da moderira na prostovoljni ravni

 - v vsej zmedi in grozotah bi razpustili forum

 - eden večjih uradnih prodajalcev bi opustill BMW program in se posvetil samo Mazdam. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je gregc88 napisal:

ja ja kr tolažte se... 

kaj dela na  mazdi edino ok? forum :D

Brezveze šinfaš Mazde,samo eno svetovno lestvico kvalitete avtomobilov mi najdi da je VAG pred Mazdo pa ti takoj vse bedarije oprostimo.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ne bojim sodisca ne grozenj... povem kar si mislim realno in posteno...povedu ze 100x... zbriste me iz foruma oz. dajte na crno listo .... se lazje zivi.... sj veste demokracija, clovekove pravice pa to. :P

 

ce kdo govori grdo cez kero znamko in zali ...ste to glih vi... 

 

je pa res da ne zgleda najlepse  da si na forumu od mazde pol pa posimfas dolocene zadeve... sam resnica boli ... zal 

grdo je tudi to da pride neki interesnt za nakup mazde... in mu pravlice prodajate, namesto da se rece bobu bob... pol so pa razorarani k  je premium znamka na dvigalu 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Mene a gregc88 ne moti in mislim, da večine ne toliko, da bi iz tega delali dramo. Mislim, da smo zelo toleranten forum in z veliko mero potrpežljivosti.

 

Bi bil pa hudič, da bi prišel na BMW forum s tako slikico, kako lula na modrobeli propeler.

 

 - 5 komadov bi ga takoj poslalo v materine rodilne organe, oziroma bi si zaželelo imeti koitus z njo

 - 2 rođota bi ga takoj povabila ven na eno epizodo kluba golih pesti

 - sinček po poklicu bi že naslednji dan prodal bimmerja in kupil Audija

 - predsednik uprave Petrola bi mu poslal zasebno sporočilo z zahvalo saj bo zdaj z lahkoto pri nadzornem svetu izposloval menjavo SUV X5 za Maybacha al pa vsaj za Panamero.

 - moderator foruma bo dobil odpoved, ker ni pravočasno cenzuriral slikico... nič mu ne bo pomagalo opravičilo, da ne prejema plače kot moderator in da moderira na prostovoljni ravni

 - v vsej zmedi in grozotah bi razpustili forum

 - eden večjih uradnih prodajalcev bi opustill BMW program in se posvetil samo Mazdam. 😜

Pa točno to. Saj nikomur ne grozi, ne žali...

 

Ravno tako kot se v resničnem življenju odločimo s kom se bomo pogovarjali , koga ignorirali in o kom si bomo mislili svoje ,lahko tudi tu vsak ali zagrabi za vabo , lahko ga blokira ali pa ga povabi na pijačo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.