Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pri nas je popularno namerno ustvarjanje kaosa - skregat ljudi, odpuščat zdravnike, učitelje, cenzurirat drugače misleče, menjavat vodilne na policiji, itd. 

Kako lepo bi bilo sedaj videt, če bi se naredilo še kej drugega za preprečitev sranja v teh 20 mesecih, kot pa samo verjet v nove in nove doze cepiva - kot pravi beovička, samo 3 doza bo veljala za polno cepljenje po novem...

 

Toliko denarja smo zapravili v vsem tem času, da naj mi še en reče, da nimamo denarja za širitev kapacitet ali karkol drugega in da se kej ne da narediti čez noč. Ne da se čez noč, da se pa v 20 mesecih ali pa vsaj proba se narediti in pa potem dokončati ob času. Ma lej, sej brez veze.

Bolano mi je gledat, kako se samo govori, da se nič ne da in da nimamo denarja, itd. Če smo za TEŠ6 zapravili 1,4 milijarde, potem mi ne srat, da se ne karkol ne da v tem Bananastanu.

 

Edino upanje mi vlivajo protesti širom Evrope, pri nas pa pač žal še spimo. 

 

Tole je naša realnost in če mislite, da se bomo kdaj vrnili v staro normalnost, potem začnite brusit kose...

 

65942204_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Številni trgovci in drugi, ki morajo zagotoviti preverjanje izpolnjevanja PCT-pogoja na vhodu, so se znašli v težavah, saj ne dobijo ljudi, ki bi opravljali to nehvaležno delo. Teh težav nimajo...

 

Napisano
pred 5 minutami je pob napisal:

Pri nas je popularno namerno ustvarjanje kaosa - skregat ljudi, odpuščat zdravnike, učitelje, cenzurirat drugače misleče, menjavat vodilne na policiji, itd. 

Kako lepo bi bilo sedaj videt, če bi se naredilo še kej drugega za preprečitev sranja v teh 20 mesecih, kot pa samo verjet v nove in nove doze cepiva - kot pravi beovička, samo 3 doza bo veljala za polno cepljenje po novem...

 

Toliko denarja smo zapravili v vsem tem času, da naj mi še en reče, da nimamo denarja za širitev kapacitet ali karkol drugega in da se kej ne da narediti čez noč. Ne da se čez noč, da se pa v 20 mesecih ali pa vsaj proba se narediti in pa potem dokončati ob času. Ma lej, sej brez veze.

Bolano mi je gledat, kako se samo govori, da se nič ne da in da nimamo denarja, itd. Če smo za TEŠ6 zapravili 1,4 milijarde, potem mi ne srat, da se ne karkol ne da v tem Bananastanu.

 

Edino upanje mi vlivajo protesti širom Evrope, pri nas pa pač žal še spimo. 

 

Tole je naša realnost in če mislite, da se bomo kdaj vrnili v staro normalnost, potem začnite brusit kose...

 

65942204_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Številni trgovci in drugi, ki morajo zagotoviti preverjanje izpolnjevanja PCT-pogoja na vhodu, so se znašli v težavah, saj ne dobijo ljudi, ki bi opravljali to nehvaležno delo. Teh težav nimajo...

 

Škoda da ne morem lajkat... Lajkam. Pa ne samo 1x.

Napisano

Normalno, da se bo potrebno še x krat cepit, ker proti telesa po cepljenju padejo že po dveh mesecih. Preverjeno iz strani laboratorija pri cepivu fajzer.

Zato je tudi toliko okužb pri cepljenih...

Napisano

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

Napisano
pred 15 minutami je pob napisal:

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

:wub:

Napisano
pred 20 minutami je pob napisal:

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

Ko bojo pravi ljudje dovolj zaslužili. 

Napisano
pred 51 minutami je pob napisal:

A pol scenarij iz Japonske pri nas ni mogoč? Glede na to, da gre vse v franže in nič ne pomaga, stavim sedaj na karto, da se virus sam izumre. 

 

Screenshot_20211123-170211_Chrome.thumb.jpg.f7ece1201b2553d04de152d6ffb55bee.jpg

Dodal je cifro cepljenja in mesec…..to je pa vse. Torej 4x cepljeni za september 2022.

brez zamere ampak teli so strokovnjaki za mešanje dreka

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Normalno, da se bo potrebno še x krat cepit, ker proti telesa po cepljenju padejo že po dveh mesecih. Preverjeno iz strani laboratorija pri cepivu fajzer.

Zato je tudi toliko okužb pri cepljenih...

Se pravi da je potem treba biti non stop na igli

Napisano
pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Leto 2030. Čakanje na 35 poživitven odmerek:rolleyes:

🤕

Napisano

Višek bolanije je tole - preizkusite pa sami.

 

Odprite Google Assistant in v mikrofon recite "Sing me a song" in Google vam bo zapel lepo pesmico. :)

Napisano
pred 4 minutami je pob napisal:

Višek bolanije je tole - preizkusite pa sami.

 

Odprite Google Assistant in v mikrofon recite "Sing me a song" in Google vam bo zapel lepo pesmico. :)

Katero?... bela snežinka? 

 

 

Napisano

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 6 urami je g.Wankel napisal:

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

🤣🤣

 

 

Napisano
pred 10 urami je g.Wankel napisal:

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

 

A ni lepa pesem hočeš rečt? :( 

Napisano

Ne se čudit, ko se korona konča spomladi '22, ko bo pri nas tudi tole aktualno. Lockdownov smo že vajeni, tako da nam ne bo hudega, če ne bomo potovali. :) 

 

image.thumb.png.3e6205238f5919056513a94d66649984.png

Napisano
pred 1 uro je pob napisal:

 

A ni lepa pesem hočeš rečt? :( 

katera pesmica? Mask song ali Vaccine song? Hehe pralnica mozga.

33112_1.png

Napisano
Pravkar je Boss napisal:

katera pesmica? Mask song ali Vaccine song? Hehe pralnica mozga.

Saša lendero? 🤔

 

 

Napisano
pred 12 urami je g.Wankel napisal:

Čudna stvar, antiwaxerji uporabljajo telefon in mikrofon na njem. A ne vejo, da prav NJIM prisluškuje NSA? 😱

Google prav, da ne prisluškujejo... NSA, CIA tudi ne. Vlade pravijo, če se nam je zmešalo in da seveda ne prisluškujejo. To jim je pa ja treba verjet, da to kar rečejo da je čista resnica, sej so ja stroka svojega področja. Kdo pa smo mi, da ne verjamemo stroki in si jo upamo preverjat ali dvomit vanjo. :nevem::hudicek:

33112_1.png

Napisano

Torej se je nam cepljenim lagalo povsem celoten cas! Od ministra, strokovne sluzbe, posvetovalne sluzbe do ne vem katerega multistrokovnjaka!

 

ce je to res so s cepivom naredili nepopravljivo skodo vsem!

sam sem jim verjel, da je slo za zdravje ampak tukaj se pa konca! Katastrofa kaj je ta vlada naredila iz Slovenije, katastrofa! Jaz se ne cepim vec niti enkrat - krivi so pa sami! Se bom pa 2x cepljen postavljal v vrsto na 48 ur! Naj se gonijo nekam!

 

. "S terena neprestano dobivamo informacije, da v resnici prva dva odmerka ne zadoščata," je ob tem dodal Ihan.

Seveda to ne pomeni nic drugage kot to da ni razlike med cepljenimi in necepljenimi med obolelimi in na intenzivni! Lazejo v tri….

Sam sem tak primer, res da brez intenzivne, imunski sistem so mi pa seauli (ze pred korono)

Napisano
pred 17 minutami je Shrek napisal:

Denar...

... sveta vladar.

 

In to drži kot pribito.

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.