Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Ampak...kdo točno je "anticepilec"? Nekdo ki ne cepi? Nekdo ki se ne cepi? Nekdo ki se ne sme cepiti? Nekdo ki je covid prebolel in ne čuti potrebe po cepljenju ali pa mu je celo rečeno ,da se ne rabi ?

 

Nevem no... Jaz vidim razliko med vsemi naštetimi in bedaki,ki zažgejo covid točko ali pa gredo vdirati v tujo posest...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Ampak...kdo točno je "anticepilec"? Nekdo ki ne cepi? Nekdo ki se ne cepi? Nekdo ki se ne sme cepiti? Nekdo ki je covid prebolel in ne čuti potrebe po cepljenju ali pa mu je celo rečeno ,da se ne rabi ?

 

Nevem no... Jaz vidim razliko med vsemi naštetimi in bedaki,ki zažgejo covid točko ali pa gredo vdirati v tujo posest...

Po moje so to ekstremisti, kot so bili tisti okoli vodje majorja. 

Upam, da jih ujamejo in pošteno kaznujejo. To je šlo z njihove strani predaleč. 

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Po moje so to ekstremisti, kot so bili tisti okoli vodje majorja. 

Upam, da jih ujamejo in pošteno kaznujejo. To je šlo z njihove strani predaleč. 

Točno to... Ekstremisti. Verjamem ,da so bili med njimi tudi cepljeni .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Nejc1986 said:

Točno to... Ekstremisti. Verjamem ,da so bili med njimi tudi cepljeni .

Vsaj ti znas malo razmisljati…..

4 hours ago, Alex said:

Pravilen postopek. 👍

Kaj bos ti vse obrnil na necepljene….

 

v glavnem ni vazno a so tvoji sodelavci cepljeni ali ne - so definitivno bolj produktivni ker ne visijo na forumu s povprecno 4 objavami na uro - cel dan od jutra do vecera….

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Točno to... Ekstremisti. Verjamem ,da so bili med njimi tudi cepljeni .

So, vendar jih je veliko manj in niso tako agresivni. Poglejmo samo njihova, zadnja dejanja. 

Najprej ravnatelj, pa pojoči major in njegovi kompanjoni , pa una gospodična  z antenami  in sedaj še ta požig. 🤔

pred 4 urami je Alex napisal:

Pravilen postopek. 👍

Evo, zopet četica, "ki verjame" daje prst dol. 😄

  • Haha 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Alex said:

So, vendar jih je veliko manj in niso tako agresivni. Poglejmo samo njihova, zadnja dejanja. 

Najprej ravnatelj, pa pojoči major in njegovi kompanjoni , pa una gospodična  z antenami  in sedaj še ta požig. 🤔

Evo, zopet četica, "ki verjame" daje prst dol. 😄

A lahko nekdo Alexa prosim spet popelje malo na ustrezen nivo komunikacije spet? 7 dni ni zdrzal…..je ze v svojem svetu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Alex napisal:

Evo, zopet četica, "ki verjame" daje prst dol. 😄


In potem se cudis… ko izjavis, da so vsi, ki se ne cepijo, anticepilci, extremisti in kaj jaz vem, kaj se vse…


Ce tako posplosim, kot ti, lahko glede na tvoje “napade” in “izpade” sklepam, da so vsi cepljeni tako agresivni? Na sreco to ne drzi… Tukaj na tem forumu je kar nekaj cepljenih, agresiven si pa samo ti… 

 

  • Všeč 7
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Jest napisal:


In potem se cudis… ko izjavis, da so vsi, ki se ne cepijo, anticepilci, extremisti in kaj jaz vem, kaj se vse…


Ce tako posplosim, kot ti, lahko glede na tvoje “napade” in “izpade” sklepam, da so vsi cepljeni tako agresivni? Na sreco to ne drzi… Tukaj na tem forumu je kar nekaj cepljenih, agresiven si pa samo ti… 

 

Sploh nisem agresiven. A sem zažgal mogoče ta forum? A sem zasedel prostore administratorja tega foruma? 

Nisem. Alora nisem agresiven kot zanikovalci in anticepilci. 

Jaz samo lepo podajam dejstva, kam plujemo z njihovimi agresivnimi akcijami. 😊

Baje, da bo potreba kontrola samotestiranja v našem podjetju. Sem se že javil za kontroliranje. Da ne bi kdo slučajno rekel, da si je zatlačil palčko za testiranje v nos a v bistvu si je ne bi. Moramo spoštovati red. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Agresivnost ni samo fizicna… ampak tudi verbalna… in tvoje pisanje je agresivno… pa lahko napises kar hoces in potalas cel kup “prstdol” reakcij… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Jest napisal:

Agresivnost ni samo fizicna… ampak tudi verbalna… in tvoje pisanje je agresivno… pa lahko napises kar hoces in potalas cel kup “prstdol” reakcij… 

Kje sem kaj napisal, kar je agresivnega? 🤔 In, da ni v skladu z priporočili strokovne svetovalne skupine glede zajezitve  kovid pandemije? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oznacujes VSE, ki se se niso cepili, kot agresivne anticepilce, ekstremiste,… Ampak nima veze… Pac samo dokazujes, da si res tisto, kar si sam oznacil…

 

P.S. … ne vem pa, ali si res tako omejen… ali se samo delas, da si tak…

  • Všeč 3
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

Oznacujes VSE, ki se se niso cepili, kot agresivne anticepilce, ekstremiste,… Ampak nima veze… Pac samo dokazujes, da si res tisto, kar si sam oznacil…

 

P.S. … ne vem pa, ali si res tako omejen… ali se samo delas, da si tak…

V tej pandemijo se je pokazalo točno, kdo je kdo. Vse je prišlo na plan. In prav je tako. 😊

V bistvu je veliko ljudi, ki normalno razmišlja in upošteva navodila kovid skupine ugotovilo, kako so nekateri ljudje  naivni in "sprani". Ločilo se je zrnje od plevela. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Just now, Alex said:

V tej pandemijo se je pokazalo točno, kdo je kdo. Vse je prišlo na plan. In prav je tako. 😊

V bistvu je veliko ljudi, ki normalno razmišlja in upošteva navodila kovid skupine ugotovilo, kako so nekateri ljudje  naivni in "sprani". Ločilo se je zrnje od plevela. 😊

In na plano prišel gnoj

Just now, Alex said:

V tej pandemijo se je pokazalo točno, kdo je kdo. Vse je prišlo na plan. In prav je tako. 😊

V bistvu je veliko ljudi, ki normalno razmišlja in upošteva navodila kovid skupine ugotovilo, kako so nekateri ljudje  naivni in "sprani". Ločilo se je zrnje od plevela. 😊

In na plano prišel gnoj

23 minutes ago, Alex said:

Sploh nisem agresiven. A sem zažgal mogoče ta forum? A sem zasedel prostore administratorja tega foruma? 

Nisem. Alora nisem agresiven kot zanikovalci in anticepilci. 

Jaz samo lepo podajam dejstva, kam plujemo z njihovimi agresivnimi akcijami. 😊

Baje, da bo potreba kontrola samotestiranja v našem podjetju. Sem se že javil za kontroliranje. Da ne bi kdo slučajno rekel, da si je zatlačil palčko za testiranje v nos a v bistvu si je ne bi. Moramo spoštovati red. 🤗

tole jensadomazo v stilu Himmlerja, ki je uzival pri podrejanju in izlocevanju sebi drugacnih…..bolan clovek si.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je marko91 napisal:

A lahko nekdo Alexa prosim spet popelje malo na ustrezen nivo komunikacije spet? 7 dni ni zdrzal…..je ze v svojem svetu

Kdo se je oglasil? 

Tisti, ki vse tole podpihuje..... 😟

Popravljeno od Bini
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja tipicno. Sam nikoli kriv, drugi pa vsi. Smo ze o tem psihostanju debatirali. Jah nic dialog je umrl potem lahko zacnem z zaljenjem nazaj.

36 minutes ago, Jest said:

Oznacujes VSE, ki se se niso cepili, kot agresivne anticepilce, ekstremiste,… Ampak nima veze… Pac samo dokazujes, da si res tisto, kar si sam oznacil…

 

P.S. … ne vem pa, ali si res tako omejen… ali se samo delas, da si tak…

 

41 minutes ago, Alex said:

Kje sem kaj napisal, kar je agresivnega? 🤔 In, da ni v skladu z priporočili strokovne svetovalne skupine glede zajezitve  kovid pandemije? 

Se pravi strokovna komisija je rekla da je ta pozig s strani anticepilcev in tvojega ljubljenega majorja? Imas kak dokaz? Kje je Kučan v tej zgodbi?

36 minutes ago, Jest said:

Oznacujes VSE, ki se se niso cepili, kot agresivne anticepilce, ekstremiste,… Ampak nima veze… Pac samo dokazujes, da si res tisto, kar si sam oznacil…

 

P.S. … ne vem pa, ali si res tako omejen… ali se samo delas, da si tak…

 

41 minutes ago, Alex said:

Kje sem kaj napisal, kar je agresivnega? 🤔 In, da ni v skladu z priporočili strokovne svetovalne skupine glede zajezitve  kovid pandemije? 

Se pravi strokovna komisija je rekla da je ta pozig s strani anticepilcev in tvojega ljubljenega majorja? Imas kak dokaz? Kje je Kučan v tej zgodbi?

 

bini jaz ne provociram, le vracam nazaj z enakim in na ta nacin opozarjam kako je forum podrejen doloceni osebi, velja samo njegovo. Ampak ocitno je v sluzbi zelo produktiven….ne vem ce bo imel cas kontrole ker bonpotem izgubil kontrolo na forumu

34 minutes ago, Jest said:

Oznacujes VSE, ki se se niso cepili, kot agresivne anticepilce, ekstremiste,… Ampak nima veze… Pac samo dokazujes, da si res tisto, kar si sam oznacil…

 

P.S. … ne vem pa, ali si res tako omejen… ali se samo delas, da si tak…

 

39 minutes ago, Alex said:

Kje sem kaj napisal, kar je agresivnega? 🤔 In, da ni v skladu z priporočili strokovne svetovalne skupine glede zajezitve  kovid pandemije? 

Se pravi strokovna komisija je rekla da je ta pozig s strani anticepilcev in tvojega ljubljenega majorja? Imas kak dokaz? Kje je Kučan v tej zgodbi?

Popravljeno od marko91
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evola, tudi v tujini se stopnjuje agresija anticepilcev.Pa boste zopet mene obtožili, da sem agresiven. 🤔

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-italiji-potekajo-hisne-preiskave-nasprotnikov-cepljenja-proti-covidu-19.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak neki je. Na qurac mi gre to označevanje vseh, ki se nismo cepili, z FB zdravniki in zanikovalci virusa. To šopajo iz dneva v dan na MSM in očitno je, da se ostali, ki ste se cepili, ob tem počutite ful dobro, ane ala "Glej te budale, ne zaupajo v znanost, verjamejo v ravno zemljo in v reptile, itd..". In sedaj vse kar se zgodi, je tako prikladno rečt "zanikovalci virusa to, fb zdravniki ono". Pred enim leto je bilo popularno govorit "kolesarji to, kolesarji ono", sedaj se je to zamenjalo in karavana gre dalje. Deli in vladaj.

 

Bom pa še to povedal, ne ve se kdo je požgal tole kočurino za cepljenje. Lahko je bil false flag, ker hočejo, da se še bolj pritisne na necepljene, nori Troha in njegova četica bo očitno poskrbela, da se še mirno ne bo več dalo protestirati, una baba iz Kredarice pa nekomu niti v faco ne boš smel rečt, da naj se goni u kurac, s temlem požigom, pa bo spet kej naumil ta zmešal Hojs. Stari moj, nobenemu več nič ne verjamem. Če so dejansko bili EKSTREMISTI, potem lahko rečem še to, da slej ko prej se bo folku odfukalo. Ljudje so že tako stisnjeni v kot z vsemi nesmiselnimi ukrepi, pa še vedno se gremo golo poslušnost. Nekje se bo to nehalo in bo počlo, to je dejstvo, pa če si še tako želite, da se bodo vsi ljudje cepili in bomo vsi srečno živeli do konca svojih dni. S takimi forami ne bomo.

Hojs bo očitno začel zdej jebat policaje s temi PC (brez T) pogoji in slej ko prej tudi policaji ne bodo več tako poslušljivi in na njihovi strani.

 

Bomo videli, je rekel slepi.

  • Všeč 5
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

V tej pandemijo se je pokazalo točno, kdo je kdo. Vse je prišlo na plan. In prav je tako. 😊

V bistvu je veliko ljudi, ki normalno razmišlja in upošteva navodila kovid skupine ugotovilo, kako so nekateri ljudje  naivni in "sprani". Ločilo se je zrnje od plevela. 😊

Ti nisi med njimi...ki normalno razmišljajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex ne verjame vsemu… samo tisto, kar se njemu zdi, da je prav… Recimo ne verjame pooblascenim servisom za Mazdo…  verjame pa nekaterim zdravstvenim strokovnjakom…predvsem tistim, ki so politicno nastavljeni… verjame trenutno vladajocim politikom… nevem pa, ali verjame tudi v bozicka, dedka mraza in ostalim podobnim… ;) 

 

Skoraj povsod misli, da ga hocejo samo na suho nategnit… edino kot ze receno, verjame vladi, njihovim strokovnjakom, njihovimi ukrepi in globalni farmacevtski “covid” industriji… 

 

Ali sem zadel? Sem si zasluzil “prstdol” od Alexa… in mogoce se od Binija? ;) Ali sem napisal eno veliko traparijo?

  • Všeč 4
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.