Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 30 minutami je Bini napisal:

Odgovoril si na moj post kot,da ga nebi prebral! Neodgovorno je tiso o čemer si pisal in kako se obnašaš za vse cepilce in anticepilce me pa ne briga zakaj se cepijo oziroma se ne cepijo. Vsak sam ve,če je to kar počne prav,sem pa vedno uvideven do drugih ljudi kot ti v določenih primerih👍

 

Mnja, zadnje čase mi trza živec in raje pišem preveč kot pa, da bi delal kakšne neumnosti. Sem odgovoren, vidiš. :) 

  • Všeč 1
  • Hvala 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Janez007 napisal:

Imam prijatelja onkološkega bolnika, ki mi je po kmečko razložil zadevo. S kemoterapijo in biološkimi zdravili so mu zresetirali obrambni sistem na nič in se je zato moral proti vsem, za kar se je že cepil v otroštvu, cepiti še enkrat, da se mu je vzpostavil imunski sistem. Med prvimi se je cepil tudi proti Covid, njegova žena pa je zdravnica.

No pa počakajmo na zanimive komentarje....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimive komentarje? Evo mojega.

 

Očitno je dovolj pretehtal pluse/minuse cepljenja za covid in se je cepil. Imel je izbiro, razen, če mu je žena držala pištolo na čelo. Tudi jaz želim imeti izbiro, konec zgodbe.

 

Pa ne zdej spet z neustavnim omejevanje človeka na vsakem koraku, kao saj imamo izbiro. :) 

 

  • Všeč 4
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne mi tega virusa primerjat z ošpicami, prosim te no. Dejmo delit ljudi z pomisleki pred gensko terapijo in pa antivakserji. To smo že ja obdelali par sto objav nazaj.

 

Slovenci smo bili in bomo hlapci. Nikoli ne bo boljše, tako da mi rabimo palico, ja. Tepst hudiča brez hrbtenice in jajc!

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

29 minutes ago, Janez007 said:

 

Če ne bi zaupal zdravnikom, bi ga verjetno že pokopali. Tega se je na srečo zavedal.

 

Glede izbire pa tole. Ker jo imajo starši glede cepljenja svojih otrok proti ošpicam, je ta bolezen spet postala težava, čeprav je bila pred desetletji že odpravljena.

 

Sploh ne razumem. Slovenca moraš očitno res ves čas samo tolčt, ker se sicer sam ne spametuje  ...

Veš zakaj je težava? Zato ker namesto za ošpice, dobiš zravn še inekcijo za/proti mumpsu in rdečkam. Že samo cepivo za ošpice ti zadosti oslabi imunski sistem, dodaj temu še 2 dodatni bolezni. Ni čudno, da se zmeraj več ljudi ne cepi.

 

edit: ok, ampak otroško je itak obvezno, tko da tukaj nimamo kaj izbirati. Se pa vse lepo prenese na stanje, ki ga imamo sedaj.

Popravljeno od zosek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

 

Če ne bi zaupal zdravnikom, bi ga verjetno že pokopali. Tega se je na srečo zavedal.

 

Glede izbire pa tole. Ker jo imajo starši glede cepljenja svojih otrok proti ošpicam, je ta bolezen spet postala težava, čeprav je bila pred desetletji že odpravljena.

 

Sploh ne razumem. Slovenca moraš očitno res ves čas samo tolčt, ker se sicer sam ne spametuje  ...

 

Drži, če raka ne zdraviš si hitro pokojni, sam ne vem v kakšni vezi je to s cepljenjem?

 

Ampak bistvena razlika, s cepljenjem proti ošpicam, ošpic cepljeni ne dobi in je imun. Tukaj ste pa cepljeni in vas je najbolj strah, da bi dobili delto od enega necepljenega, ker ta je verjetno 100x hujša, kot pa če dobite delto od cepljenega. :nevem:

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Hvala 1
  • Ni všeč 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Bini napisal:

Mene ne ogrožaš,ogrožaš pa vse,ki se ne morejo cepit in so ranjljiva skupina ljudi zaradi raznih avtoimunskih bolezni!😩 Že dolgo,dolgo je znano kdaj si kužen,ne takrat ,ko ti dobiš simptome ampak par dni prej in od takrat širiš virus na vse ostale ljudi ne samo na take neodgovorneže kot si ti,žal. Če se že ne cepiš bodi vsaj uvideven do drugih ljudi.👍

S takimi izjavami bi bil sam zelo previden, ker cepljeni so še vedno prenašalci in če drži, da je potek bolezni celo blažji so še bolj tempirana bomba kot necepljen, saj še kasneje opazijo, da je nekaj narobe in škoda že narejena. Poleg tega pa še manj omejitev in sveto prepričanje, da zdaj je pa cepljeni varen je pa samo še pika na i.

 

Tako, da zdaj govorit kdo je neodgovoren je lahko zelo hitro dvorezen meč. Ne leti to nate Bini, so pa ljudje, ki se hvalijo, da s simptomi podobnimi kovidu normalno okol letajo v službo, trgovino in po opravkih, ker so pač cepljeni, je za moje pojme najbolj neodgovorno dejanje sploh.

 

Ampak tako kot pravi poklukar, to ni več zdravstven problem.

  • Všeč 4
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se en zelo zanimiv pravni pogled na vso covid situacijo 

 

M.FACEBOOK.COM

 

pa baje da so dons v italiji vozniki blokiral precej avtocest in naj bi z protestom nadaljevali dokler vlada ne popusti z ukrepi, ravno tako naj bi v sredo zaceli vozniki z protesti v nemciji .... 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, canyon said:

se en zelo zanimiv pravni pogled na vso covid situacijo 

 

M.FACEBOOK.COM

 

pa baje da so dons v italiji vozniki blokiral precej avtocest in naj bi z protestom nadaljevali dokler vlada ne popusti z ukrepi, ravno tako naj bi v sredo zaceli vozniki z protesti v nemciji .... 

 

Nisem (še) pogledal videa, mi je pa zanimiv stavek: "Če to pove pravnik,bo potem tudi držalo."

mal bi moral popravit, ce pove "kar zelim slisat" pol bo drzalo :)

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bossek napisal:

 

Nisem (še) pogledal videa, mi je pa zanimiv stavek: "Če to pove pravnik,bo potem tudi držalo."

mal bi moral popravit, ce pove "kar zelim slisat" pol bo drzalo :)

 

Ampak predno daš tak komentar bi bilo pa vseeno nujno, da pogledaš video. :unsure:

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Janez007 said:

S tem se v glavnem strinjam. Vprašanje je, kaj je v dani sedanji situaciji alternativa? Da se oblast dela, kot da Covida ni, ali da namesto odlokov ukrepe zapiše v zakone, ki v parlamentu po vsej verjetnosti ne bodo šli skozi, ali da se razpišejo nove volitve in nekaj mesecev čakamo na novo vlado, kjer se bo zgodba zelo verjetno ponovila? 

 

Če si kdo želi živeti v državi brez predpisov (v kaosu), se lahko preseli na Haiti ali v Afganistan. Tam se cepiti niti ne more. 🤪

 

Ali pa, če se je pripravljen cepiti brez prisile, naj se preseli v Skandinavijo.😁

nemore nam "podpisovati" taksnih in drugacnih odlokov, ce sploh nimamo epidemije, kaj sele pandemije razglasene ... tudi ce gres gledat use uradne stevilke, pogojev za eno ali drugo NE izpolnjujemo tko al drugace kokr obrnes cifre, in odloki ze zaradi tega niso upraviceni, kar so tudi sami ze zaceli priznavat, ampak oni se zmeraj hocejo 70+% precepljenost, se raje pa prisilno 100% precepljenost ... naj mi en obrazlozi zakaj? Kaj je razlog za tako noro ravnanje?? 

Trenutno je v bolnisnicah hospitalizeranih 426 ljudi ... prejsna leta jih je bilo vsako sezono po par tisoc pa nismo tazga cirkusa zganjal, umrlivost je pa prakticno ista kokr prejsna leta, res naj mi en obrazlozi z konkretnimi odgovori zakaj se gremo vs ta cirkus, ker je iz dneva v dan bolj jasno, da use skup sploh nima pocezave z boleznijo ampak z nadzorom ... 

tud Pokljukar je ze sam povedu, da to ni zdravstvena, ampak druzbena kriza ... 

zmeraj vec pravnikov se javno oglasa in razlaga, kaj se realno dogaja, (sevede tega ne boste vidl na mainstream media), vojska in policija tud ze jamra in se bo kaj hitro obrnila proti oblast ... ljudje imamo te represije dost ... fora je da se moramo NEHAT delit na leve in desne, k je cist useen kera stran je na oblasti, se zgodba odvija dalje, jest bi reku, da za usako "poglavje" najdejo nekoga, ki ima najvec jajc doloceno stvar naredit, zraven nas pa lepo delijo, tko kokr najbols znajo, da stvari najlazje in brez problema speljejo in nas nategnejo/oropajo ... 

 

 

People shouldn't be afraid of their government. Governments should be afraid of their people.

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Ni všeč 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je canyon napisal:

se en zelo zanimiv pravni pogled na vso covid situacijo 

 

M.FACEBOOK.COM

 

pa baje da so dons v italiji vozniki blokiral precej avtocest in naj bi z protestom nadaljevali dokler vlada ne popusti z ukrepi, ravno tako naj bi v sredo zaceli vozniki z protesti v nemciji .... 

 

Ja, odličen prispevek, sem ga že včeraj hotel tu objaviti, pa sem si potem premislil. Žalosti me, ker na MSM samo propagirajo številke, maske, testiranje, sedaj cepljenje. Življenje ni enosmerna cesta, kot nam jo prikazujejo 18 mesecev. Redki so se upali med tem časom izpostaviti...

Da se pa sedaj oglaša čedalje več ljudi, je pa zato, ker smo 5 pred 12 in marsikdo je spoznal, da je vrag odnesel šalo. Res je, to ni več zdravstveni problem.

 

V for Vendetta. Odličen film, ki pa ga 2005 nisem čist razumel, pač dobro izmišljena akcija. Pred meseci sem si ga pogledal znova po vsem tem času in sem ugotovil podobnosti med našo trenutno realnostjo in tem filmom, haha.

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se javim, da ko pride do epidemije, vzamem dopust in grem pomagat na oddelek. Sem zelo solidaren in vedno pomagam, če le lahko. 

 

Higiena, zračenje absolutno.👏 Maske ne pomagajo oz. ni dokazano, da pomagajo, testirajo naj se samo ljudje s simptomi in ne zdravi ljudje(!), glede povezave cepljenje-pomoč, pa ne bom razpredal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

S tem se v glavnem strinjam. Vprašanje je, kaj je v dani sedanji situaciji alternativa? Da se oblast dela, kot da Covida ni, ali da namesto odlokov ukrepe zapiše v zakone, ki v parlamentu po vsej verjetnosti ne bodo šli skozi, ali da se razpišejo nove volitve in nekaj mesecev čakamo na novo vlado, kjer se bo zgodba zelo verjetno ponovila? 

 

Če si kdo želi živeti v državi brez predpisov (v kaosu), se lahko preseli na Haiti ali v Afganistan. Tam se cepiti niti ne more. 🤪

 

Ali pa, če se je pripravljen cepiti brez prisile, naj se preseli v Skandinavijo.😁

 

Zakaj vedno pridemo do tega, da je treba neki "prav" dokazovati s skrajnostjo oziroma primeri, ki jih 99,9% nihče ne podpira- ja zvenijo pa bombastično, to pa ja? :nevem:

 

Nihče od tukaj prisotnih in tako kot pišem jih 99,9% ne bi nikoli pristalo na anarhijo. Zakoni in predpisi urejajo okvir znotraj katerega bo mo živeli in delovali a istočasno morajo biti ti predpisi in zakoni še vedno tako urejeni, da dopuščajo maksimalno možno dopustno svobodo, da upoštevajo človekove pravice in da ne delijo ljudi po nobeni liniji. V državah, ki se razglašajo za svobodne in demokratične bi to moralo biti osnovno vodilo. Če pa to ni pa da je potreba ljudi razlastiti svobode, možnosti odločanja, ter jih usmeriti po želji oblasti (Kitajska, Severa Koreja, Talibanistan,...) pač ne morajo biti demokracije še manj pa svobodne.

 

In ta oblast se dejansko dela da Covida ni, oziroma ga ni kot zdravstveni problem. Ga pa izkorišča v politične in družbeno omejevalne svrhe. Če bi ji šlo za zdravje bi morala 90% vseh dejanj zastaviti čisto drugače, predvsem pa na osnovi efekta in predvsem na pozitiven učinek, ki ne bi šel na rovaš omejevanja človekovih pravic kar tako na horuk. Ta oblast tega pač ne počenja in večina dejanj je le maščevanje, ker ljudje ne naredijo vedno tako kot so jim, dostikrat brez pametne logike, zaukazali.

 

Ok, niste (raja) naredili tako, kot mi (oblast) hočemo, vas bomo pa zdaj še dodatno zajebali. Tak način delovanja oblasti je obsojen na propad in posledica je tu in še 1x to je vse vezano na dejstvo, da tole ni več zdravstvena kriza ampak družbenopolitična, kot tudi sami v vladi priznavajo.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Hvala 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.