Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Kakorkoli.. ce se tebi te omejitve ne zdijo nic posebnega, potem je to fajn… predvsem za tiste, ki pisejo te ukrepe… Ce bodo rekli, da bos moral skociti z mosta v globino, bos to tudi brez pomislekov naredil in trdil, da to ni nic takega in da te ne moti? Predvidevam, da ja… in potem pravis, da so ovce tisti, ki se ne cepijo … pa ni vazno, zakaj se ne… ??? In ti so potem oznaceni, ko zdraharji, antivaxerji, teoretiki zarote… Zakostno, kam smo prisli… Nekaj casa sem bil mnenja, da je tak “orto” vernik samo Alex… vidim pa, da mu lepo sledis… predvsem s talanjem negativnih lajkov, ne glede na to, kaj oise… vazno je samo, kdo je tisti, ki kaj napise…  in sedaj se z nekimi izjavami, ki so skregani z logiko…

  • Všeč 5
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

Kakorkoli.. ce se tebi te omejitve ne zdijo nic posebnega, potem je to fajn… predvsem za tiste, ki pisejo te ukrepe… Ce bodo rekli, da bos moral skociti z mosta v globino, bos to tudi brez pomislekov naredil in trdil, da to ni nic takega in da te ne moti? Predvidevam, da ja… in potem pravis, da so ovce tisti, ki se ne cepijo … pa ni vazno, zakaj se ne… ??? In ti so potem oznaceni, ko zdraharji, antivaxerji, teoretiki zarote… Zakostno, kam smo prisli… Nekaj casa sem bil mnenja, da je tak “orto” vernik samo Alex… vidim pa, da mu lepo sledis… predvsem s talanjem negativnih lajkov, ne glede na to, kaj oise… vazno je samo, kdo je tisti, ki kaj napise…  in sedaj se z nekimi izjavami, ki so skregani z logiko…

Mi je zelo žal, da tako misliš o meni a ti povem, da se v 90% motiš! 

Malo si zamešal v kakem smislu sem kaj napisal, toda nič hudega. 

Jaz sem vedno zagovarjal zdravstvene ukrepe, politika me pa ne zanima. Žalostno pa je, da večino Evrope nič ne motijo ukrepi nas pa vse po vrsti moti.... :nevem:S tem sem ti vse povedal. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da se mogoce motim je mogoce celo res... ker te poznam vecinoma samo preko tega, kar napises na tem forumu... 

 

To mogoce ti mislis, da vecino Evrope nic ne motijo ukrepi... Malo se ozri tudi po kaksnih lokalnih virih... ne samo verjeti, kar pise na 24UR, RTVSLO ali mogoce celo Nova24... Res pa je, da mogoce pa drugje nimajo toliko ukrepov, ki bi bili nesmiselni in vse preveckrat tudi idiotski... In velikokrat ti ukrepi nimajo nobene zdravstvene osnove... ampak so postavljeni predvsem politicno in s strani politike ... 

 

 

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Jest napisal:

To, da se mogoce motim je mogoce celo res... ker te poznam vecinoma samo preko tega, kar napises na tem forumu... 

 

To mogoce ti mislis, da vecino Evrope nic ne motijo ukrepi... Malo se ozri tudi po kaksnih lokalnih virih... ne samo verjeti, kar pise na 24UR, RTVSLO ali mogoce celo Nova24... Res pa je, da mogoce pa drugje nimajo toliko ukrepov, ki bi bili nesmiselni in vse preveckrat tudi idiotski... In velikokrat ti ukrepi nimajo nobene zdravstvene osnove... ampak so postavljeni predvsem politicno in s strani politike ... 

 

 

Se strinjam s tabo glede teh(političnih) ukrepov, ampak ukrepe imajo povsod po Evropi a vedno manj, ponekod sploh nič, ker so precepljeni..... in to slednje zagovarjam, ker verjamem v cepivo in kot vidiš tudi v vedno več državah po Evropi in svetu. 👍

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da se motis... in da drugje po Evropi niso odpravili teh ukrepov zgolj zaradi nekaj odstotkov visje precepljenosti... ampak zato, ker postajajo vedno bolj nesmiselni... Treba se je navadit ziveti z virusom brez teh ukrepov... Tudi pred trenutno pandemijo, epidemijo (ki je bila mimogrede v Sloveniji uradno preklicana s 15. junije 2021) ali kakorkoli se naj se ze imenuje ta Covid-19... nismo imeli taksnih ukrepov... pa so bile ravno tako viroze in gripe ...  ki so polnile bolnisnicne kapacitete ... 

 

Spomladi 2013:

https://www.24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/kljub-3600-hospitalizacijam-niso-razglasili-epidemije-gripe.html

Kljub_3600_hospitalizacijam_niso_razglasili_epidemije_gripe_-_24ur_com.png.748c5ac66f7132513cfee5f5ad7f9f84.png

 

 

 

Trenutni podatki:

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/aktualni-podatki/

 

Aktualni_podatki_o_epidemiji_COVID-19_v_Sloveniji___GOV_SI.png.65e7bfd032a41f285a5388a1a961ca3a.png

 

 

 

 

  • Všeč 5
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponekod celo pogojujejo odprtje držav glede na %precepljenosti kot so npr, Danska, Portugalska, Avstralija pa še katera.... 😉 Dost mam te teme in grem zdaj

 na en cofe.... 😊

Pa še en pir za povrh...... 🍻 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1633113145-whatsapp-image-2021-10-01-202
WWW.ILGIORNALE.IT

Slogan e momenti di tensione davanti alla sede Rai di Trieste. E le forze dell'ordine tolgono i caschi per stemperare gli animi

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Zdaj pa bi bili naenkrat vsi radi svobodni Danci, Portugalci, s tem da ne bi sami za to nič naredili (se cepili). 🤪

V Evropski uniji je polno cepljenih 62,4 odstotka celotnega prebivalstva, kažejo podatki ECDC. 

 

janez007  ne nabijaj

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je robertk6 napisal:

V Evropski uniji je polno cepljenih 62,4 odstotka celotnega prebivalstva, kažejo podatki ECDC. 

 

janez007  ne nabijaj

To je povprečje in mi ga zelo, zelo kvarimo s temi 47%.🥴

  • Všeč 2
  • Jezen 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene ob vsem tem nekaj zanima... Povsod se govori o procentu precepljenosti, nikjer (vsaj jaz nisem zasledil, res je tudi, da nisem posebej raziskoval) pa ne govorijo o prebolevnikih...

Mislim, da sem danes videl podatek, da je polno cepljenih več kot milijon Slovencev. To torej pomeni 50% precepljenost, kaj pa prebolevniki. Je kje statistika koliko je takšnih, ki so prebolevniki in niso cepljeni?

Ali je za sproščanje ukrepov pomemben samo procent precepljenosti?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je x-layer napisal:

Mene ob vsem tem nekaj zanima... Povsod se govori o procentu precepljenosti, nikjer (vsaj jaz nisem zasledil, res je tudi, da nisem posebej raziskoval) pa ne govorijo o prebolevnikih...

Mislim, da sem danes videl podatek, da je polno cepljenih več kot milijon Slovencev. To torej pomeni 50% precepljenost, kaj pa prebolevniki. Je kje statistika koliko je takšnih, ki so prebolevniki in niso cepljeni?

Ali je za sproščanje ukrepov pomemben samo procent precepljenosti?

65859427_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

V sredo je bilo opravljenih 4958 PCR-testov, ki so potrdili 1144 okužb (23,1 odstotka). S hitrimi testi so odkrili še 372 primerov. Potrjenih okužb je bilo tako 1516. "Epidemija v Sloveniji je še vedno v polnem razmahu,"...

in to januarja 2021

Popravljeno od robertk6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Žalostno pa je, da večino Evrope nič ne motijo ukrepi nas pa vse po vrsti moti.... :nevem:S tem sem ti vse povedal. 


jih res ne moti? Poglej Alexove priljubljene zahodne sosede…

 

65926816_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

V Trstu je v petek popoldne več tisoč ljudi protestiralo proti PCT-pogoju, ki bo s 15. oktobrom v Italiji obvezen tako v javnem kot zasebnem sektorju.


Verjetno je isto, kar je ze @robertk6 dal link… samo italjanscine zal ne razumem… ;)

 

Potem so tu recimo se Nizozemci…

 

niederlande-205~_v-original.jpg
WWW.TAGESSCHAU.DE

In den Niederlanden haben Tausende gegen die Einführung des umstrittenen "Corona-Passes" protestiert. Der Chef der Ständigen Impfkommission beklagt den Verlauf der...

 

 

demo-amsterdam-101~_v-original.jpg
WWW.TAGESSCHAU.DE

Aus Protest gegen die niederländische Corona-Politik versammelten sich in Amsterdam Zehntausende Menschen. Die Bundesregierung will bis Ende des Jahres 100 Millionen...


 

V Svici…

 

1000x563_cmsv2_ce86b0bb-5d44-57c5-a552-7
DE.EURONEWS.COM

In der Schweiz reißen die Proteste gegen die neuen Corona-Regeln, die ab diesem Montag gelten, nicht ab.

 

V Grciji…

 

 

V Franciji…

 

8ff102.jpg
WWW.SRF.CH

Zehntausende protestierten am Wochenende gegen den Gesundheitspass in Frankreich. Dabei kam es auch zu Festnahmen.

 

 

V Avstraliji…

 

WWW.REUTERS.COM

Police in Australia's second largest city of Melbourne arrested more than 200 people after projectiles thrown by protesters injured two officers on Wednesday, the third consecutive day...

 

Pa se kje drugje tudi… Ni dovolj, da si zatiskas oci pred tem… le malo je treba pogledat tudi cez planke… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

To je povprečje in mi ga zelo, zelo kvarimo s temi 47%.🥴

sorry zdele mi je pa use ventile pa filtre vn zmetal od absurda ... 

a se ti zajebavas al ti to resno ... 

pri 446 miljonov prebivalcem, ki nas je v evropski uniji oz. 746 milijonov v evropi, jim mi zelo zelo kvarimo povprecje, ker se noce dodatnih 500 tisoc ljudi cept ... mislm, da tebi racunanje procentov in povprecja ne gre najboljs ...

ampak si pa ti slabsi ko uni hardcore pizdolizniski piflar v razredu, k je ponavad use zaspecu, zajebu, druge v drek tunku, hotu bit neki v3c od drugih, pa profesorjem tolk v rit lezu, da je rabu met podpisane podplate na cevlih ... al pa si na kksnih dobrih tabletih, da ti tolk spila en majhen propagandni radio v glavi ... al je to kr posledica cepiva ?? 

kam smo mi prsl ... 

Bože, baci cigle i budi precizan

disappointed-face-palm.gif.0ce2210f357ea4b4dcf29e4b32fa8f21.gif

Popravljeno od canyon
  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Ni všeč 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, Janez007 said:

In to je nivo komunikacije. Tega se jaz dejansko najbolj bojim.

zakaj ??? bojis zaradi cesa ?? a sm kej tazga naredu ?? ok se strinjam, da zapis ni zavit v celofan in posut z rozicam ampak jest nebom vec kej velik stvari v celofan zaviju pa olepseval, zato da nekdo nebo nosa vleku po tleh oz. biu uzaljen ... 

to kar je Bini napisu je absolutno pretiravanje, lih tko kokr uni k pisejo in delijo linke, da ko bomo vsi pocepljeni nas bojo z 5G sledil in kontroliral vsak aspekt nasega zivljenja ... neki je realnost kar se dogaja, neki je pa totalna fikcija in poskus ustvarjanja panike ... 

naj mi en razlozi kako lahko pri 2 milijonskem narodu, 500 tisoc slovencev zelo zelo kvari povprecje precepljenosti v evropi ki ima 746 milijonov prebivalcev oz. v drzavah evropske unije, ki ima 446 milijonov prebivalcev ... 

 

 

p.s. nism se dobu svoje doze kofeina in mi taki zapisi, mal hitrej dihtngo preplozajo ... 

  • Všeč 1
  • Haha 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

58 minutes ago, Janez007 said:

Verjetno je Bini bolj mislil, da zelo izstopamo. Ja, nas 2 MIO ne predstavlja niti pol % Evropejcev ...  

aha ... iztopamo ... moj nacin razmislanja nasplosno je "zakaj bi moral biti isti kot drugi, se z njimi primerjat, se celi cas nekomu nekaj dokazovat da smo vredni, tekmovat z drugimi da smo vsaj toliko dobri kokr oni ce ne boljsi" ... kot civilizacija smo cisto pozabili oz. ignoriramo to, da smo usi razlicni, usak zase drugacen in zaradi tega nic boljsi in nic slabsi, ampak enakopravni ... zakaj smo pozabili, da je stvari treba delat tako, da je za vse dobro, ne sam za tistega, ki je pri koritu, da ce so neka pravila so za VSE ENAKA, da ce naredis napako prevzames odgovornost in se nekaj naucis iz tega in ne tako kot je danes, da mi imamo en konvoj sleparjev enih pravil k se jim moramo drzat, ker drugace nas kaznujejo na usakem moznem koncu, ko za samoklicano elito ne velja nic in je vse dovoljeno brez sankcij, v kaksnih absurdnih primerih so se "nagrajeni" z dolocenimi polozaji da lahko skupaj sistem, ki ga mi podpiramo in placujemo oni ozemajo, pa naj bojo to levi al desni, je cist isti kurac k so usi isti ... 

F5Vzs0B.png.10985f496f755163d9f815177698f8c3.png

 

466238859_61gu-OA6kgL(1).thumb.jpg.e788c7eef95a5b6d9af678bd8c276458.jpg

 

pa se eno vprasanje ... a ce JJ in vladna svetovalna skupina rece, da se morate iz streh blokov in stoplnic dol metat, da boste edino na tka nacin premagal korono, boste to naredil ??? 

 

pa se mal crnega humorja zravn

(don't take it personal, it's just black humor) 

InShot_20211002_170008761.thumb.jpg.5ef469d1552a6239331eec8202386ad8.jpg

giphy.gif.1973974a418212f0cf96c08231ff1afd.gif

 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Ni všeč 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Verjetno je Bini bolj mislil, da zelo izstopamo. Ja, nas 2 MIO ne predstavlja niti pol % Evropejcev ...  

Točno to sem mislil, komentiral pa ne bom, ker vem kam to vodi.... 🥴

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Bini napisal:

Točno to sem mislil, komentiral pa ne bom, ker vem kam to vodi.... 🥴

Če si tak mislil potem bi tak napisal zelo slabo ti gre tole tvoje izvlačenje pač si eden tistih , ki slepo verjame in kot je @canyonzapisal če bi JJ reko da skočite iz strehe ker boste imuni si ti v prvi vrsti za skok.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.