Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Svet: Cepivo Janssen priporočamo samo za starejše od 50. 

 

Medtem v Sloveniji:

 

image.png.6f53b9a2ac95fc054016b66e3555e768.png

 

 

Sam poznam cca 10 ljudi osebno, ki so se cepili s tem cepivom in so moja generacija, ki nam manjka še kar nekaj let do 50. Baje zato, ker je dobro, da se samo dobi en shot in je pol mir. Pa še potrdilo o cepljenju dobiš takoj in ni treba čakat 3 tedne al neki podobnega. Kdo ima čas čakat 3 tedne, če se lahko gre na morje že jutri?! :( 

 

Kar me pa najbolj žalosti, je to, da se vedno zadeve začnemo pogovarjat, ko je že prepozno. Vedno mora vsaj en nastradat, da odpremo debato, da se nekaj dela narobe dela in da je nekaj treba spremeniti. Res noro, meni nepredstavljivo. Pa pri takih stvareh so vedno človeška življenja v igri... Res ni lahko biti oče te 20-letnice, priznam, da bi se jaz razpočil od jeze.

 

Vsekakor pa upam, da bo nekoč nekdo odgovarjal za take stvari. To je to, ko se že 30 let dela isto in nam je ratalo normalno. Faking zlate ribice smo. Ko pridejo volitve, vedno nasedemo na lepe besede al pa gremo na tisto sončno nedeljo raje na izlet. Evo nam zdej.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Janez007 razumem kaj misliš povedat a v večini primerov, ki si jih navedel gre za enkratne dogodke, ki so ali pogojeni s strani vpliva narave al pa so take narave, da je možnost res izredno majhna (ok razen prehitre vožnje).

 

Tukaj pa so VEDELI, da so druge države omejevale s starostjo ali celo umikale dovoljenja z auporabo. Se pravi so bili seznanjeni s tem, da so enake dogodke beležili tudi drugod. Še več tudi mi smo imeli tak dogodek žene diplomata v Bruslju.

 

Vse to jih ni zanimalo, zanimalo jih je samo kolk se bo cepilo, kaj se pa z njimi zgodi je pa nepomembno. To so stvari, kjer se bo morala iskati osebna odgovornost, tako kot iz tvojih primerov mosta v Genovi, Černobila, Fukušime, prehitre vožnje ali pa gondole, ki je padla zaradi naklepnega neupoštevanja varnostnih pravil. In tole je zdajle - naklepno neupoštevanje varnostnih navodil. Zakaj naklepno? Ker jih je zanimala samo cifra in procent cepljenih in popolnoma nič drugega. Floskula "rešujemo življenja" je le dimna zavesa za naivno rajo.

  • Všeč 1
  • Hvala 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Boss napisal:

Isto kot Alex, ko je treba dat enostaven odgovor, se izvijaš, okolišiš, preusmerjaš debato, odgovarjaš z novim vprašanjem. Zakaj? Ne veš odgovora, al pa veš in bo podrl tvoje teorije kako bodo vsi necepljeni končali na respiratorjih?

 

Mah nič, pozabi da sem sploh karkoli vprašal. :whatever:

Glede teh stvari ne mislim razpravljati,sem že napisal parkrat,da se slišimo drugo leto in boš lepo na glas povedal kako si se motil glede kovida,ko bomo zadnja država iz tega dreka.....😉

Izgovori tako ali tako vem,da bodo,samo "cepljeni" ziher ne bomo nič krivi,ostali se boste pa zmenli kako in kaj....😁

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 minutes ago, Bini said:

Glede teh stvari ne mislim razpravljati,sem že napisal parkrat,da se slišimo drugo leto in boš lepo na glas povedal kako si se motil glede kovida,ko bomo zadnji iz tega dreka.....😉

Izgovori tako ali tako vem,da bodo,samo "cepljeni" ziher ne bomo nič krivi,ostali se boste pa zmenli kako in kaj....😁

kva pa ce bos mogu ti priznat da si se motu in da ste nasedl na en velik nateg in na nepotrebno usiljevanje na "zascitne" ukrepe, ceprav je smrtnost samo 0.15% ... 

  • Všeč 4
  • Ni všeč 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

801479_bolnisnica_sempeter_20_084.jpg
WWW.PRIMORSKE.SI

Novogoriška bolnišnica opozarja na lažne informacije, po katerih naj bi šest dni po porodu umrla 28-letnica, ki naj...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 ojasnili so, da je v njihovi bolnišnici šest dni po porodu umrla 42-letnica, ki je bila sprejeta zaradi zapletov v nosečnosti, ti pa niso bili povezani s cepljenjem.

Žensko so v bolnišnično obravnavo sprejeli 16 dni pred pričakovanim datumom poroda, dan pred sprejemom pa je bila cepljena s prvim odmerkom cepiva Pfizer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar šok - to žensko sem poznal preko posla. Bila je mamica sedaj 4h otrok.........katastrofa, in ja omenjene komplikacije pri porodu so laž, začelo se je z omedlevanjem in bolečinami dan po cepljenju. Groza, res.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je canyon napisal:

kva pa ce bos mogu ti priznat da si se motu in da ste nasedl na en velik nateg in na nepotrebno usiljevanje na "zascitne" ukrepe, ceprav je smrtnost samo 0.15% ... 

Če pogledaš malo čez mejo proti severu boš videl kam gre vse skupaj in me ni ničesar strah,ker živim brez omejitev,vsaj zaenkrat😊 . Razen,če me 2023 leta ali kdaj že, ne bo več....😩

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Bini napisal:

Če pogledaš malo čez mejo proti severu boš videl kam gre vse skupaj in me ni ničesar strah,ker živim brez omejitev,vsaj zaenkrat😊 . Razen,če me 2023 leta ali kdaj že, ne bo več....😩


Kako brez omejitev? Si ti predstavnik vlade ali kaksen drug VIP, da ti ni treba kazat, da izpolnjujes PCT pogoje? Meni se ze to zdi omejevanje…

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Če pogledaš malo čez mejo proti severu boš videl kam gre vse skupaj in me ni ničesar strah,ker živim brez omejitev,vsaj zaenkrat😊 . Razen,če me 2023 leta ali kdaj že, ne bo več....😩

a to si mislu da pogledam v austijo ... sam za info, sem ravno v austriji, trenutno ravno na poti iz Celovca prot Riedu, pa v celovcu me nobena ziva dusa ne vprasa za PCT, pa tud noben me NE gleda grdo k pridm brez maske v trgovino oz. bencinsko... 

kaj si hotu z tem postom drgac sploh povedat ... a kolk je na severu strozje ?? kokr jest govorim z austrici, je pr njim dost bolj use umirjeno in normalno, mene pa sprasujejo kako lohk pustimo, da nas tko za jajca vlecejo iz temi pogoji ... 

  • Všeč 4
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Jest napisal:


Kako brez omejitev? Si ti predstavnik vlade ali kaksen drug VIP, da ti ni treba kazat, da izpolnjujes PCT pogojev? Meni se ze to zdi omejevanje…

 

 

To je pa res velik problem....😳 Pri zdravniku zdr.kartica prav tako v lekarni na banki bančna ,policistu vozniško ,za tujino os.iskaznica ali potni list aja pa tisti PCT tu pa tam,res hud problem....😁

PCT pogoj izpolnjen- neprecenljivo.....😂

 

 

pred 16 minutami je canyon napisal:

a to si mislu da pogledam v austijo ... sam za info, sem ravno v austriji, trenutno ravno na poti iz Celovca prot Riedu, pa v celovcu me nobena ziva dusa ne vprasa za PCT, pa tud noben me NE gleda grdo k pridm brez maske v trgovino oz. bencinsko... 

kaj si hotu z tem postom drgac sploh povedat ... a kolk je na severu strozje ?? kokr jest govorim z austrici, je pr njim dost bolj use umirjeno in normalno, mene pa sprasujejo kako lohk pustimo, da nas tko za jajca vlecejo iz temi pogoji ... 

Ravno obratno sem hotel s tem povedat,da se vedno bolj odpirajo z razlogom,ker so bolj precepljeni! Ne samo oni ampak vsi na s.z.Evrope! Ti bi pa nas odpiral pri 50%? 🤣

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

18 minutes ago, Bini said:

To je pa res velik problem....😳 Pri zdravniku zdr.kartica prav tako v lekarni na banki bančna ,policistu vozniško ,za tujino os.iskaznica ali potni list aja pa tisti PCT tu pa tam,res hud problem....😁

PCT pogoj izpolnjen- neprecenljivo.....😂

 

 

Ravno obratno sem hotel s tem povedat,da se vedno bolj odpirajo z razlogom,ker so bolj precepljeni! Ne samo oni ampak vsi na s.z.Evrope! Ti bi pa nas odpiral pri 50%? 🤣

nevem no ampak kokr jest govorim z folkom nimam obcutka da jih je ful cepljenih, razen ce sm lih v tak krog "anticepilcev" padu v austiji 😅😅😅 

od 150 ljudi z katerimi mam redni stik, jih je lih 10 cepljenih, ostali pravijo da ne vidjo razloga v cepljenju, ker so pac zdravi in v vsem tem obdobju leto in pol noben ni imeu nobenga zdravstvenega problema ... je pa res da so velka vecina stari okol 30 let ... 

tko da tud jest nevem kako to procente precepljenosti stejejo, ker matematika se mi nikakor ne izhaja ko se pogovarjamo ... 

Popravljeno od canyon
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

 Ravno obratno sem hotel s tem povedat,da se vedno bolj odpirajo z razlogom,ker so bolj precepljeni! Ne samo oni ampak vsi na s.z.Evrope! Ti bi pa nas odpiral pri 50%? 🤣

 

Polno in delno cepljeni v vsej populaciji:

 

Slovenija 54%

Austrija 63%

Nemčija 67%

 

A teh 9 al pa 12% je res taka neverjetna razlika?

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je canyon napisal:

nevem no ampak kokr jest govorim z folkom nimam obcutka da jih je ful cepljenih, razen ce sm lih v tak krog "anticepilcev" padu v austiji 😅😅😅 

od 150 ljudi z katerimi mam redni stik, jih je lih 10 cepljenih, ostali pravijo da ne vidjo razloga v cepljenju, ker so pac zdravi in v vsem tem obdobju leto in pol noben ni imeu nobenga zdravstvenega problema ... je pa res da so velka vecina stari okol 30 let ... 

tko da tud jest nevem kako to procente precepljenosti stejejo, ker matematika se mi nikakor ne izhaja ko se pogovarjamo ... 

Malo statistiko poglej pa ne na pamet......👍

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

 

Polno in delno cepljeni v vsej populaciji:

 

Slovenija 54%

Austrija 63%

Nemčija 67%

 

A teh 9 al pa 12% je res taka neverjetna razlika?

Ravno so povedal da smo 47%polno precepljeni! Tako,da je večja razlika.👍

Si pomislil koliko miljonov ljudi so pocepili,mi pa nikamor ne moremo....🤔

Eno vprašanje,če bi bili na Danskem bi se cepili? 🤔

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 minutes ago, Bini said:

Ravno so povedal da smo 47%polno precepljeni! Tako,da je večja razlika.👍

Si pomislil koliko miljonov ljudi so pocepili,mi pa nikamor ne moremo....🤔

Eno vprašanje,če bi bili na Danskem bi se cepili? 🤔

dej ti televizijo pa radio cez okno vn vrzi ... sorry sam ti morm to napisat ... sam tebi bi se drek v skatli prodal pod pretvezo da je v skatli zlata palca ... eni ste res tolk naivni  in vrjamete cist usemu bullshitu k vam ga servirajo, pa tud neznate druzga govort kva so po televiziji/radiu pr porocilih povedal in pol to gonte dalje k propagandne papige ... 

 

10 minutes ago, Bini said:

Malo statistiko poglej pa ne na pamet......👍

sej gledam ... pa zgleda da usak mal posvoje pise to statistiko kokr se mu dvigne pa kokr rabjo cifre za ustrahovanje ... pa tud eno je statistika, drugo je pa spet k se pogovarjas z ljudmi ... 

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je jures napisal:

Ravnokar šok - to žensko sem poznal preko posla. Bila je mamica sedaj 4h otrok.........katastrofa, in ja omenjene komplikacije pri porodu so laž, začelo se je z omedlevanjem in bolečinami dan po cepljenju. Groza, res.

 

To je zločin in tole je za kazenski pregon tistega, ki je cepil nosečnico. Cepiv se NIKOLI NI in NIKOLI NE sme testirati na nosečnicah!!! Tako da proizvajalci točno to v svojih deklaracijah pišejo v cepivih, da niso testirana na nosečnicah in nimajo nobenih podatkov o stranskih učinkih. Tisti, ki je to naredil in je cepil nosečnico je en navaden zavržen osebek in srčno upam, da ga bodo tožili in da bo odgovarjal. Pa kaj si vse dovolijo, a je to lov na vse kar leze in gre?

 

Pa še tole - teli so čist skrenuli

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nadzor-zaradi-domnevnega-cepljenja-otrok-z-vektorskimi-cepivi.html

 

  • Všeč 3
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je canyon napisal:

dej ti televizijo pa radio cez okno vn vrzi ... sorry sam ti morm to napisat ... sam tebi bi se drek v skatli prodal pod pretvezo da je v skatli zlata palca ... eni ste res tolk naivni  in vrjamete cist usemu bullshitu k vam ga servirajo, pa tud neznate druzga govort kva so po televiziji/radiu pr porocilih povedal in pol to gonte dalje k propagandne papige ... 

 

sej gledam ... pa zgleda da usak mal posvoje pise to statistiko kokr se mu dvigne pa kokr rabjo cifre za ustrahovanje ... pa tud eno je statistika, drugo je pa spet k se pogovarjas z ljudmi ... 

Kaj je facebuk relevanten za uradne podatke? 🤔 Pojdi na Švedsko,Dansko Portugalsko itd pa boš med samimi cepljenimi! Tam boš črna ovca kot je verjetno vedno bolj Potrč,ki se ne oglaša več tako kot se je prej. Nič ne hvali več Švede,morda zato ker se tako pridno cepijo,aja po cepljenju se pa ne bomo zgledovali po neomejevanju,neukrepanju, svobodi itd. pa? ☹️

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Ravno so povedal da smo 47%polno precepljeni! Tako,da je večja razlika.👍

Si pomislil koliko miljonov ljudi so pocepili,mi pa nikamor ne moremo....🤔

Eno vprašanje,če bi bili na Danskem bi se cepili? 🤔

 

Dobr, da so ti povedali in da nisi šel sam pogledat. Razumem tako je bolj komot.

 

Polno cepljeni po podatkih iz včeraj 30.9.2021, da se ne bomo spet okoli cifer lovili:

 

Slovenija 48,29%

Avstrija 59,91%

Nemčija 63,98%

Švedska 64,66%

 

Bo dovolj natančno al se bomo spet slepomišili?

 

Da ne moreš nikamor je politična odločitev in ne zdravstvena. Če bodo vladi cifre všeč bodo sproščali, če ne se bodo pa vedno znova in znova zmišljevali odloke. Če so jih do zdaj na hitrco na dopisnih sejah sprejeli več kot 2800 se bodo pa še kakšnega, da bomo ostali z omejitvami.

 

A zdej bi pa ti mene spraševal z vprašanji tipa "če bi..." a na moje konkretno včerajšnje vprašanje pa nisi hotel odgovoriti pa samo eno cifro od 0 do 100 bi moral zapisati.

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Janez007 napisal:

Svoje mnenje sem izrazil že nekaj objav višje. Vseeno pa je potrebno biti pri teh naših sodbah previden, ker ne poznamo vseh dejstev in okoliščin. Lahko koga obsodimo po krivici, to pa je največja krivica, ki jo lahko komu naredimo.

 

Ne največja krivica je, da nekomu zaradi nestrokovnosti vzamejo življenje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

To je pa res velik problem....😳 Pri zdravniku zdr.kartica prav tako v lekarni na banki bančna ,policistu vozniško ,za tujino os.iskaznica ali potni list aja pa tisti PCT tu pa tam,res hud problem....😁

PCT pogoj izpolnjen- neprecenljivo.....😂

 


Pri zdravniku sem zelo redko… v lekarni posledicno tudi…. Na banki nisem bil ze nekaj let… policist me je nazadnje ustavil lani, ko so kontrolirali, ce je kaksen “kaznjenec” pobegnil cez obcinsko mejo… Za tujino vemo, da se obcasno kontrolira dokumente… In tega ne mores ravno enacit s tem, da te pred vrati vsake stacune ali lokala caka nekdo, ki nekaj hoce od tebe…Ce se tebi to zdi normalno, potem lahko recem, da si cudak… ali pa imas tako sprane mozgane… sorry …

pred 9 urami je Bini napisal:

Ravno obratno sem hotel s tem povedat,da se vedno bolj odpirajo z razlogom,ker so bolj precepljeni! Ne samo oni ampak vsi na s.z.Evrope! Ti bi pa nas odpiral pri 50%? 🤣


Ce mislis,d a je zaradi tega, ker imajo par procentov visjo precepljenost… potem ti ni vec pomoci… Si ze cist not padu ….

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.