Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Že 4.8.2021 so vedeli kdaj bomo v tej famozni temno rdeči fazi. Ma do datuma natančno. Kapo dol. 
Pa pravijo, da naključij ni. ;)

 

https://www.24ur.com/novice/korona/napoved-ijs-naslednji-teden-oranzna-v-zacetku-septembra-pa-rdeca-faza.html

 

FB_IMG_1632428892006.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Bini napisal:

In to naj bi bilo nekaj strašnega,to je reakcija na cepivo in čez dva dni bo kot nov....👍

Ma roko na srce tudi normalno ni. 

Kakor se jaz spomnim pa to v vojski, pa  cepljenje proti klopom pa vsako leto cepljenje proti gripi... nikoli nisem bil tak. Kvečjemu rahla bolečina na mestu vboda.

 

Pa sem ga vprašal, zakaj se je cepil pa mi odgovori, da zaradi gostiln za jest marende😆🤣. In tudi vsi ostali za pohajanja na okrog po šoping centrih😂. Je pa prav za starejše, da se cepijo👍

 

Ah. Brezveze... itak to je posilstvo kar dela oblast.

  • Všeč 6
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimaš kej... dobri so. :bravo:

 

Čak, da boš zdejle poslušal, kako nam skeptikom ni nič prav pa al če zadanejo v nulo al pa če fulajo na polno. 

 

Sicer so pa že v začetku julija vedeli kako se bo vse razvijalo točno po obdobjih, kdaj se začne 4. val, kdaj naj se ljudje vrnejo z dopusta, kdaj bomo prihajali v razne barvne faze. Vse je točno in premišljeno in mi jim ne priznavamo sposobnosti predvidevanja skoraj na meji vedeževanja. Shame on us. 😜

 

39088dbeb7695c8a113c0cd5cd3de29b.jpeg
VESTNIK.SI

S cepljenjem tako zamujamo, da tega vala z njim ne bomo mogli zaustaviti, pravi Roman Jerala s Kemijskega inštituta.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Bini napisal:

In to naj bi bilo nekaj strašnega,to je reakcija na cepivo in čez dva dni bo kot nov....👍

Ma roko na srce tudi normalno ni. 

Kakor se jaz spomnim pa to v vojski, pa  cepljenje proti klopom pa vsako leto cepljenje proti gripi... nikoli nisem bil tak. Kvečjemu rahla bolečina na mestu vboda.

 

Pa sem ga vprašal, zakaj se je cepil pa mi odgovori, da zaradi gostiln za jest marende😆🤣. In tudi vsi ostali za pohajanja na okrog po šoping centrih😂. Je pa prav za starejše, da se cepijo👍

 

Ah. Brezveze... itak to je posilstvo kar dela oblast.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Nimaš kej... dobri so. :bravo:

 

Čak, da boš zdejle poslušal, kako nam skeptikom ni nič prav pa al če zadanejo v nulo al pa če fulajo na polno. 

 

Sicer so pa že v začetku julija vedeli kako se bo vse razvijalo točno po obdobjih, kdaj se začne 4. val, kdaj naj se ljudje vrnejo z dopusta, kdaj bomo prihajali v razne barvne faze. Vse je točno in premišljeno in mi jim ne priznavamo sposobnosti predvidevanja skoraj na meji vedeževanja. Shame on us. 😜

 

39088dbeb7695c8a113c0cd5cd3de29b.jpeg
VESTNIK.SI

S cepljenjem tako zamujamo, da tega vala z njim ne bomo mogli zaustaviti, pravi Roman Jerala s Kemijskega inštituta.

 

A ni to dobro, da imamo vsaj nekje nekoga, ki obvlada svoje delo tako, kot mora. Kar izračunajo, to drži. To ni kar neko nakladanje. Tako, da se lahko bolje pripravimo in ukrepamo. Pri teh napovedih je vedno tako. "Če" bi se več ljudi cepilo, do tega ne bi prišlo. "Če" ne bi protestirali in ob petkih kolesarili v prazno, ne bi bilo toliko okuženih itd. 

Vedno izračunajo projekcijo za najslabši scenarij in najboljši. 

Mi smo šli pa po poti "the" najslabšega, ker smo na repu precepljenosti. "Če" ne bi imeli toliko strokovnjakov in anticepilcev  pri nas, ne bi bili sedaj v temno rdečem/ proti črnem scenariju. Enostavno  kot pasulj. 😉

  • Ljubim 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Alex said:

A ni to dobro, da imamo vsaj nekje nekoga, ki obvlada svoje delo tako, kot mora. Kar izračunajo, to drži. To ni kar neko nakladanje. Tako, da se lahko bolje pripravimo in ukrepamo. Pri teh napovedih je vedno tako. "Če" bi se več ljudi cepilo, do tega ne bi prišlo. "Če" ne bi protestirali in ob petkih kolesarili v prazno, ne bi bilo toliko okuženih itd. 

Vedno izračunajo projekcijo za najslabši scenarij in najboljši. 

Mi smo šli pa po poti "the" najslabšega, ker smo na repu precepljenosti. "Če" ne bi imeli toliko strokovnjakov in anticepilcev  pri nas, ne bi bili sedaj v temno rdečem/ proti črnem scenariju. Enostavno  kot pasulj. 😉

daj mi razloži kako lahko nekdo z računalniško simulacijo tolk točno izračuna na kater dan bo koliko obolelih .... tega se realno neda izračunat, mislm virus je nov, pravijo, da o njem ne vejo veliko .... kako lahko na dan natančno izračunajo na kater datum bomo v kateri barvni fazi .... tuki ni nobene logike, po eni strani nč nevejo, po drugi strani so pa vrhunski napovedovalci v kateri barvni fazi bomo .... 

dej pa ko že tolk dobri v napovedovanju naj mi še napovejo kakšne bodo naslednje številke za euro jackpot pa rezultate tekem .... grem takoj vse vplačat pa polovico jim z veseljem dam nazaj 

  • Všeč 2
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za eurojackpot ne morejo napovedati, ker ne vplivajo na to, kako bodo stevilke izzrebane :) ... 

  • Všeč 2
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

A ni to dobro, da imamo vsaj nekje nekoga, ki obvlada svoje delo tako, kot mora. Kar izračunajo, to drži. To ni kar neko nakladanje. Tako, da se lahko bolje pripravimo in ukrepamo. Pri teh napovedih je vedno tako. "Če" bi se več ljudi cepilo, do tega ne bi prišlo. "Če" ne bi protestirali in ob petkih kolesarili v prazno, ne bi bilo toliko okuženih itd. 

Vedno izračunajo projekcijo za najslabši scenarij in najboljši. 

Mi smo šli pa po poti "the" najslabšega, ker smo na repu precepljenosti. "Če" ne bi imeli toliko strokovnjakov in anticepilcev  pri nas, ne bi bili sedaj v temno rdečem/ proti črnem scenariju. Enostavno  kot pasulj. 😉

 

 

Ja ja, en kup če-jev je tle ..Če če ....če cepljeni ne bi okol hodili brez karanetene in podobne scene, tudi ne bi bilo toliko okuženih. To, da če bi bili bolje precepljeni in da stanje ne bi bilo takšne spet ni rečeno za sigurno. Nekatere države so bolje precepljene pa imajo ravno tako četrti val. Se pravi, da konec tega ne bo kar tako. Pa četudi se cepi 90% ljudi. Tale virus bo ostal z nami, in upam da čez par let bo to opcijsko cepljenje kot je sedaj za gripo. Razen če ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je canyon napisal:

daj mi razloži kako lahko nekdo z računalniško simulacijo tolk točno izračuna na kater dan bo koliko obolelih .... tega se realno neda izračunat, mislm virus je nov, pravijo, da o njem ne vejo veliko .... kako lahko na dan natančno izračunajo na kater datum bomo v kateri barvni fazi .... tuki ni nobene logike, po eni strani nč nevejo, po drugi strani so pa vrhunski napovedovalci v kateri barvni fazi bomo .... 

dej pa ko že tolk dobri v napovedovanju naj mi še napovejo kakšne bodo naslednje številke za euro jackpot pa rezultate tekem .... grem takoj vse vplačat pa polovico jim z veseljem dam nazaj 

A si ti slišal že kdaj, da obstajajo izračuni-simulacije, statistika s katerimi se izračunavajo prihajajoči dogodki (aktuarji- matematiki v zavarovalnicah izračunavajo  škode za leto vnaprej in premije prav tako). 

Seveda, ko imaš dovolj podatkov(sedaj jih imajo že dovolj, ker je delta virus zunaj že dovolj časa) se da precej natančno izračunati, kako bo potekalo vse skupaj.Tej naši so vrhunski in priznani strokovnjaki (ne FB mojstri)  katerih pa vi anticepilci itak ne priznavate.😉

Ta primerjava z eurojackpotom je pa kr neki. Za to boš moral iti kar k babi vangi  in ji tudi dobro plačati. 😉

Ali pa povprašaj kar "vaše" strokovnjake. Baje, da so najboljši v vsem. 😊

pred 13 minutami je SpEkTr napisal:

 

 

Ja ja, en kup če-jev je tle ..Če če ....če cepljeni ne bi okol hodili brez karanetene in podobne scene, tudi ne bi bilo toliko okuženih. To, da če bi bili bolje precepljeni in da stanje ne bi bilo takšne spet ni rečeno za sigurno. Nekatere države so bolje precepljene pa imajo ravno tako četrti val. Se pravi, da konec tega ne bo kar tako. Pa četudi se cepi 90% ljudi. Tale virus bo ostal z nami, in upam da čez par let bo to opcijsko cepljenje kot je sedaj za gripo. Razen če ne :)

Poglej si barvno sliko Evrope trenutno. Ni kaj dodati. 

  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Alex napisal:

A si ti slišal že kdaj, da obstajajo izračuni-simulacije, statistika s katerimi se izračunavajo prihajajoči dogodki (aktuarji- matematiki v zavarovalnicah izračunavajo  škode za leto vnaprej in premije prav tako). 

Seveda, ko imaš dovolj podatkov(sedaj jih imajo že dovolj, ker je delta virus zunaj že dovolj časa) se da precej natančno izračunati, kako bo potekalo vse skupaj.Tej naši so vrhunski in priznani strokovnjaki (ne FB mojstri)  katerih pa vi anticepilci itak ne priznavate.😉

Ta primerjava z eurojackpotom je pa kr neki. Za to boš moral iti kar k babi vangi  in ji tudi dobro plačati. 😉

Ali pa povprašaj kar "vaše" strokovnjake. Baje, da so najboljši v vsem. 😊

Poglej si barvno sliko Evrope trenutno. Ni kaj dodati. 

In veš, kje si ti v tej statistiki? 

Me res zanima, kak zmazek bi prišel ven, če bi vse tvoje izjave, ki si jih samo tu napisal, vpisal v ta program... 

Mislim, da bi superračunalnik razneslo... 

To je za temo "saj ni res, pa je"  ali pa "to je pa kar smeh", kar bi ven prišlo...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

A si ti slišal že kdaj, da obstajajo izračuni-simulacije, statistika s katerimi se izračunavajo prihajajoči dogodki (aktuarji- matematiki v zavarovalnicah izračunavajo  škode za leto vnaprej in premije prav tako). 

Seveda, ko imaš dovolj podatkov(sedaj jih imajo že dovolj, ker je delta virus zunaj že dovolj časa) se da precej natančno izračunati, kako bo potekalo vse skupaj.Tej naši so vrhunski in priznani strokovnjaki (ne FB mojstri)  katerih pa vi anticepilci itak ne priznavate.😉

Ta primerjava z eurojackpotom je pa kr neki. Za to boš moral iti kar k babi vangi  in ji tudi dobro plačati. 😉

Ali pa povprašaj kar "vaše" strokovnjake. Baje, da so najboljši v vsem. 😊

Poglej si barvno sliko Evrope trenutno. Ni kaj dodati. 

Gledam. Španija rdeča, precepljenost na višku. Nemčija enako.

 

Hrvaška , rdeča, čeprav so še slabše precepljeni. Slovaki oranžni, slabši v % precepljenosti od nas...itd..Pač kaj si hotel povedati? Takih če rečem izjem je ful, torej ..

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fora je samo, da se igrajo s temi številkami že leto in pol, da umetno vzdržujejo "epidemijo".

 

Vse deluje kot dobro spisan scenarij svetovne elite. 

 

Dejmo nekaj razčistiti. V temno rdeči fazi smo zaradi ekstra zanesljivih testov. To se ve že eno leto, da testi niso kredibilni - tako hitri kot PCR. CDC je cca 2 meseca nazaj pisal o PCR testih kaj in kako. Google it.

Prav tako izumitelj teh testov, ki je skrivnostno umrl ravno jeseni 2019.

 

Pa še vedno, če to odmislimo. 99 % ljudi to pregura brez težav. Da ne rečem, da je trenutno pocepljenega 50 % folka, ostali so verjetno v veliki večini tudi že preboleli - tako ali drugače. 

 

Zakaj IJS ne naredi potem projekcij, koliko folka je dejansko že zaščitenega pred hudo obliko bolezni?? 

Rezultati bi bili zelo zanimivi.

 

Dejte ljudje, malo možgane vklopite in izklopite TV.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Shrek napisal:

In veš, kje si ti v tej statistiki? 

Me res zanima, kak zmazek bi prišel ven, če bi vse tvoje izjave, ki si jih samo tu napisal, vpisal v ta program... 

Mislim, da bi superračunalnik razneslo... 

To je za temo "saj ni res, pa je"  ali pa "to je pa kar smeh", kar bi ven prišlo...

Po mojem bi prišli na isto, da smo katastrofalni v vseh pogledih. Od precepljenosti, do upoštevanja pct, do neumnosti ki jih lahko preberemo med necepilci. 

Skratka, tudi sam bi lahko dokaj natančno napovedal, kje bomo(smo) trenutno. Na repu. 

Ravno par dni nazaj  me je kolega iz Milana vprašal, da kako to, da imamo toliko necepilecev v naši državi.Da smo taka katastrofa. 🤔,

Zdelo se mu je, ko je bil nazadnje pri meni, da so ljudje vseeno dokaj normalni. 🤔

pred 3 minutami je pob napisal:

Fora je samo, da se igrajo s temi številkami že leto in pol, da umetno vzdržujejo "epidemijo".

 

Vse deluje kot dobro spisan scenarij svetovne elite. 

 

Dejmo nekaj razčistiti. V temno rdeči fazi smo zaradi ekstra zanesljivih testov. To se ve že eno leto, da testi niso kredibilni - tako hitri kot PCR. CDC je cca 2 meseca nazaj pisal o PCR testih kaj in kako. Google it.

Prav tako izumitelj teh testov, ki je skrivnostno umrl ravno jeseni 2019.

 

Pa še vedno, če to odmislimo. 99 % ljudi to pregura brez težav. Da ne rečem, da je trenutno pocepljenega 50 % folka, ostali so verjetno v veliki večini tudi že preboleli - tako ali drugače. 

 

Zakaj IJS ne naredi potem projekcij, koliko folka je dejansko že zaščitenega pred hudo obliko bolezni?? 

Rezultati bi bili zelo zanimivi.

 

Dejte ljudje, malo možgane vklopite in izklopite TV.

Ko pa preberem slovnično zvezo, ki vsebujejo besede  "neke svetovne elite", pa takoj neham brati naprej. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da imamo toliko necepilcev je itak zraslo na zelniku takih, kot si ti ... Cepilci, necepilci in tudi cepci so po vsem vsem svetu... ne samo v Evropi... n ne samo pri nas ... Kaksen procent je katerih pa je spet odvisen samo od tega, kako glasni so eni ali drugi ... In ne... niso vsi tisti, katerim ti pravis antivaxerji ali necepilci tudi taki, ki so mnenja, da je ta virus izmisljen... ali da ne verjamejo v to, da cepivo kaj pomaga... Tudi veliko cepilcev je takih, ki so podobnega mnenja in so se cepili zgolj iz enega poglavitnega razloga... Da lahko kam gredo... da imajo manj problemov v vsakdanjem zivljenju in pri upostevanju vcasih nezivljenskih in nepremsiljenih ukrepov, ki marsikdaj niso niti koristni za zajezitev epidemije ali pandemije... Velikokrat so le zato, da se lahko rajo brzda in testira, do kam lahko gredo in kdaj bodo prestopili mejo... To se tudi dokazuje povsod po svetu... z raznimi izgredi in tragedijami, ko nekomu film poci ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Vsak po svoje obrača stvari jaz pa mislim, da bo drugo leto vse ok in tudi demokracija bo ostala brez skrbi..... 👍

iz tvojih ust v bozja usesa, al kko ze pravijo ... 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

A ni to dobro, da imamo vsaj nekje nekoga, ki obvlada svoje delo tako, kot mora. Kar izračunajo, to drži. To ni kar neko nakladanje. Tako, da se lahko bolje pripravimo in ukrepamo. Pri teh napovedih je vedno tako. "Če" bi se več ljudi cepilo, do tega ne bi prišlo. "Če" ne bi protestirali in ob petkih kolesarili v prazno, ne bi bilo toliko okuženih itd. 

Vedno izračunajo projekcijo za najslabši scenarij in najboljši. 

Mi smo šli pa po poti "the" najslabšega, ker smo na repu precepljenosti. "Če" ne bi imeli toliko strokovnjakov in anticepilcev  pri nas, ne bi bili sedaj v temno rdečem/ proti črnem scenariju. Enostavno  kot pasulj. 😉

 

Hmmm, take napovedi so dajali še predno se je sploh začelo dvigovati število novih primerov. Glede na to da razlagajo o igri številk je zanimivo, da imamo samo mi tako lepo krivuljo, ki izgleda skoraj kot idealno exponentna in številke so točno sledile poteku te krivulje. Lahko temu sicer rečeš odlična napoved, lahko pa tudi prirejanje številk, da sledijo napovedi. To slednje je veliko bolj verjetno, ampak tako kot pravimo, zadet tako natančno, ko se val še ni začel in točno povedat kako bo potekal je nekje v verjatnosti zadetka na lotu, ampak je pa res, da ni pa nemogoče.

 

Recimo naša krivulja

 

image.png.a86ed5b074093d26b40c4d77932f4aa6.png

 

pa recimo Britanska

 

image.png.d5ba5ff460e8a803c29f79f84436cdff.png

 

PA Izraelska, ker vedno omenjamo Izrael

 

image.png.09fa47008d1df2f44d018e34b1f7a316.png

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, g.Wankel said:

Ljudje, ki se smejite iz napovedanih datumov IJS, delate norca sami iz sebe. Verjetno je težko z vašimi FDV diplomami doumeti, da se to da, pa vseeno...

da pol leta prej delajo izracun in da recejo da je vecja vrjetnost tega in tega meseca je totalno sprejemliva, ko pa pol leta v naprej poves na datum tocno, tega pac ne kupim pa fertik, dej naj mi en ze enkrat obrazlozi kako lahko nekdo do dneva natancno izracuna kolk bo na tisti dan obolelih in v katero barvno fazo bomo obarvani ... ce znajo to zracunat pol spet nemore bit to tolk tezko razumet ... 

kko lahko nekdo predvidi tocno stevilko kko se bo nek virus prenasu iz nekoga na drugega ... pa sej ljudje smo razlicni, imamo razlicne imunske sisteme, imamo razlicne navade, usak se drugace giblje, pridejo nepredvidene situacije se ne gibljemo vec kokr imamo rutino, je en slepar spremenljivih faktorjev, obravnavajo nas pa kokr da smo vodene lutke z istimi lastnostmi ... 

virus bos pa tud realno tezko vedu kako se siri, razen ce nimas usakega ukozenega na GPS sledenju k bos vsak trenutek vedu kje se nahaja, kaksna mnozica ljudi je okoli njega, koliko ljudi bo od njega naprej pobralo virus in ga neslo dalje ... 

vremena neznajo na 100% tocno napovedat v en teden naprej, mi bojo pa prodajal da znajo v pol leta naprej napovedat stevilo ukuzenih na dolocen datum ... 

sorry sam more bit clovek naiven, da vrjame taki farsi ... 

pa da se sploh gremo vse skup, ko je smrtnost tega "hudo smrtonosnega virusa" 0.14% po uradnih podatkih ... bom se 1x napisu kar ze dolgo casa nism, kogar je strah tega hudo smrtonosnega virusa naj se skrije i  zaklene nekam v nek bunker in naj tam notri pocaka dokler vam po televiziji nebodo povedal, da se je stanje normalizeralo, druge nas pa pustite normalno zivet, ker po uradnih napovedih, bi jaz mogu bit ze najmanj 5x mrtu od tega strasnega virusa, k sm usak dan v tujini, v kontaktu z ostalimi tranzitovci, pa nikjer noben ze pol leta sploh ne uporabljamaske, pa naj bojo to skladisca, pa naj bojo to pisarne za prevzem papirjev, bencinske crpalke, samostojni WCji na AC pocivaliscih ... 

se 1x ... k bi biu virus res tolk nevarn kokr razlagajo, bi se politiki ze sami poskril v svoje luknje, pa nebi bilo nikjer nobenga vidt, pa tud nebi nas futral z cepivi ampak, bi ga obdrtal zase ... 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je AmpeR napisal:

Ah. Brezveze... itak to je posilstvo kar dela oblast.

 

A ni zanimivo, če šef neki zaposleni pogojuje, da bo obdržala službo, če bo z njim seksala se to smatra kot prisila. Če pa šef pogojuje da bo obdržala službo, če se bo šla nafilat s cepivom pa to ni prisila al kako?

 

V obeh primerih ji namreč nekdo hoče neki vtaknt v njeno telo proti njeni volji. :nevem:

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Boss napisal:

 

A ni zanimivo, če šef neki zaposleni pogojuje, da bo obdržala službo, če bo z njim seksala se to smatra kot prisila. Če pa šef pogojuje da bo obdržala službo, če se bo šla nafilat s cepivom pa to ni prisila al kako?

 

V obeh primerih ji namreč nekdo hoče neki vtaknt v njeno telo proti njeni volji. :nevem:

Ah, Boss, nehaj no s takimi primerjavami. To je bolj razmišljanje za osnovno šolo. 

  • Haha 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Alex napisal:

Ah, Boss, nehaj no s takimi primerjavami. To je bolj razmišljanje za osnovno šolo. 

Tole je bilo mišljeno kot štos, ampak ok, ti si pač resno zagrabil. No ja sej tud to je smešno. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.