Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Jaz bi tudi zelo rad videl, da zmaga ASS (anticepilska stranka Slovenije) in potem kaos, ki bi temu sledil. In njihove rešitve. To bi bil šele Alan Ford.🤣 Najprej bi "ta novi" odpustili vse zdravnike, pa strokovnjake, pa infektologe in vse ostale, ki jim ne verjamejo in so širili prej krivo vero. Za kovid bi njihovi  novi strokovnjaki prepisovali tablete, ki se drugače predpisujejo proti ušem za mačke in pse. In pa žajbljev čajček. Ni vrag, da ne bi zaustavili tega prehlada. 😉

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Še tole bom dodal, kot nadaljevanje prejšnje objave. Mi "Mazda strokovnjaki" tega foruma sicer le redko rešimo kakšno težavo naših Mazda avtomobilov, se pa zato spoznamo na epidemiološke zadeve, na imunologijo in infektologijo.

 

Predlagam, da se nekateri člani te teme vključijo v kakšno njim bolj primerno skupnost medicinske stroke, ker je škoda, da tukaj izgubljajo svoj čas in dragoceno znanje. 😉

Janez, ostali v tej temi so zelo razočarani nad tvojimi objavami, še posebej Boss. 😪

Do sedaj je misli, da si vsaj ti 

"pravoveren" a je ugotovil, da si bil le v ilegali. Sedaj si ti  na udaru. :jezicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Janez, ostali v tej temi so zelo razočarani nad tvojimi objavami, še posebej Boss. 😪

Do sedaj je misli, da si vsaj ti 

"pravoveren" a je ugotovil, da si bil le v ilegali. Sedaj si ti  na udaru. :jezicek:

 

Hehe, dobro ti gre tole obračanje enih proti drugim... a to treniraš al si naravni talent? 😜

 

Janez ni nič bil v ilegali in je vedno napisal tisto kar misli. Tud kaj se je kdaj zmotil se je opravičil, za vse ostalo in način razmišljanja pa ima neko poslago, da tako razmišlja. Ne vem, samo, če bi ga dojemal kot butljna se sploh ne bi trudil in ne bi odgovarjal na njegova sporočila.

 

Tko pa men je čist cool, da @Janez007 prlimaš kako povezavo, članek, razlago. Da se vidijo vsi vidiki, zdaj pa a se bo s tem kdo strinjal al ne je pač izbira posameznika. Ravno tako tudi ne pričakujem, da se bo kdo strinjal s tem kar sam napišem. Izbor posameznika, ampak vsaj damo možnost, da se pogleda izzven svojih okvirjev.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je SpEkTr napisal:

Možno, ammpak a nismo v večini evropskih dražv sedajle vsi v nekem četrtem valu?

Res je. Le, da smo mi bolj v temno rdečem valu. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Janez007 napisal:

Ja zanimivo, je pa verjetno treba upoštevati še časovno dimenzijo saj epidemije nastopajo v obliki valov. Potem stvar ni več tako enostavna, ker so valovi na različnih območjih različno zamaknjeni, trajajo različno dolgo, imajo različne oblike, ...

 

Drži, ampak men je vedno hec, ko se o tem ne pogovarjamo, ko so bile razne Španije, Francije, Portugalske, Danske temno rdeče še kak mesec nazaj mi pa takrat še zeleni. Vsi teli so imeli recimo velik porast okuženih že sredi julija in imajo zdaj padec. Se pravi traja nekje tak val okoli dva meseca. Če torej to drži se nam nekje obeta padec v naslednjih 14 dneh, ki bo ključnih :hudicek:. Ok mal v hecu, ampak resno nekje v začetku oktobra do sredine bi moral biti občuten padec. Seveda do novega vala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem gledal osrednji dnevnik na pop tv. Med drugim so spraševali udeležence "protesta", zakaj so sploh tam. 

Prvi: "jaz protestiram proti ptc."

Druga:" jaz sem tukaj, ker protestiram proti koroni." 

Tretja:" jaz sem proti vladi. Proti koroni ne moreš protestirati". 

Četrti:" dajte nam  hruha in čokolade" 

Peti:" jaz protestiram, ampak ne vem zakaj." 

Šesti:"dol z anticepilci. Ups. sramezljiv

Dol z cepilci" 

Sedma:" jaz sem tukaj zaradi vernerja." A veste, da so v prekršku, ker niso prijavili Sazasu prireditve? Kaj nas briga. Važno je, da muska "žaga" :punk:.

Ampak ob 20.uri morate vsi domov. Prav? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je cepljen in kdo ne, sploh nima veze tu na forumu. Sam sem cepljen. Cepil sem se zaradi svobode gibanja. Tako, kot Alex prepričuje svoje sodelavce...cepite se, da boste lahko šli kamor boste hoteli. 

Obnašam se pa, kot da nisem cepljen. Maska je, razkuževanje je, druženja ni. Opažam druge cepljene, ki so pa heroji in nedotakljivi. Okuženi v družini, pa vseeno hodijo povsod in trosijo virus... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Shrek napisal:

Kdo je cepljen in kdo ne, sploh nima veze tu na forumu. Sam sem cepljen. Cepil sem se zaradi svobode gibanja. Tako, kot Alex prepričuje svoje sodelavce...cepite se, da boste lahko šli kamor boste hoteli. 

Obnašam se pa, kot da nisem cepljen. Maska je, razkuževanje je, druženja ni. Opažam druge cepljene, ki so pa heroji in nedotakljivi. Okuženi v družini, pa vseeno hodijo povsod in trosijo virus... 

A si se te dni cepil? A sem te jaz prepričal? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

A si se te dni cepil? A sem te jaz prepričal? 🤔

 Nisi ga… ce te kar naprej sprasuje, pa kar vztrajno ignoriras… 😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

A si se te dni cepil? A sem te jaz prepričal? 🤔

4 mesece sem že. 

pred 1 minuto je Shrek napisal:

4 mesece sem že. 

Cepil sem se pa zaradi svobode gibanja. Povdarjam to. Vsi ostali cepljeni pa tega ne priznate. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Shrek napisal:

4 mesece sem že. 

Cepil sem se pa zaradi svobode gibanja. Povdarjam to. Vsi ostali cepljeni pa tega ne priznate. 

Jaz sem se cepil, ker rad reskiram. Prijavil sem se že januarja. Če bi bilo takrat mogoče, bi se cepil takoj takrat. Pa ni bilo govora takrat o nobeni svobodi gibanja. 

Pač tako sem se odločil, ker sem sam hotel. Če pa bi mislil, da to ni dobro zame ga ni junaka, ki bi mene pripravil, da naredim nekaj, kar sam ne želim. Ni rečeno, da ne bom tudi sam kdaj anticepilec. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil z kolegom, ki se je včeraj cepil z fajzerjem, 1.dozo po pol leta prebolevosti z covidom. Cel v obraz zatečen in rdeč pa celo telo se mu je neki treslo.... Ni pa se zmeril vročine. Sigurno jo je je imel.

 

Neki je v tem strupu😖 A bem vsako telo je različno...😬

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je AmpeR napisal:

Danes sem bil z kolegom, ki se je včeraj cepil z fajzerjem, 1.dozo po pol leta prebolevosti z covidom. Cel v obraz zatečen in rdeč pa celo telo se mu je neki treslo.... Ni pa se zmeril vročine. Sigurno jo je je imel.

 

Neki je v tem strupu😖 A bem vsako telo je različno...😬

To je prvi stadij pred zombijem🤪... A si probal če mu prime magnet na mestu cepljenja? 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je SpEkTr napisal:

Ne pa ne emoji28.png

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Ja pa ja,velika večina kot je to drugje....😉

Važno,da bo kmalu konec tega sranja....😜

pred 7 minutami je AmpeR napisal:

Danes sem bil z kolegom, ki se je včeraj cepil z fajzerjem, 1.dozo po pol leta prebolevosti z covidom. Cel v obraz zatečen in rdeč pa celo telo se mu je neki treslo.... Ni pa se zmeril vročine. Sigurno jo je je imel.

 

Neki je v tem strupu😖 A bem vsako telo je različno...😬

In to naj bi bilo nekaj strašnega,to je reakcija na cepivo in čez dva dni bo kot nov....👍

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Ja pa ja,velika večina kot je to drugje....😉

Važno,da bo kmalu konec tega sranja....😜

In to naj bi bilo nekaj strašnega,to je reakcija na cepivo in čez dva dni bo kot nov....👍

Res je. Saj ravno te majhne reakcije so tisto, kar mnogim poženejo strah v kosti, zato se ne upajo cepiti. Ravno danes me je en kolega iz Ljubljane spraševal, če sem imel kako reakcijo pri cepljenju. Da se je njegov brat včeraj cepil, on pa, da še okleva prav zaradi tega, ker je slišal marsikaj glede reakcij. Odločil se je, da se bo, če se že bo, cepil z Jansenom. In to zato, ker naj bi imelo to cepivon najmanj teh stranskih učinkov. Tako da ja, veliko je strahov in niso vsi necepilci iz prepričanja ampak iz strahu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.