Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 14 minutami je robertk6 napisal:

Če si tak mislil potem bi tak napisal zelo slabo ti gre tole tvoje izvlačenje pač si eden tistih , ki slepo verjame in kot je @canyonzapisal če bi JJ reko da skočite iz strehe ker boste imuni si ti v prvi vrsti za skok.

Joj, joj, kak si naiven.... 😊

  • Všeč 2
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je g.Wankel napisal:

 

Res je že prežvečena tema, kamorkoli se obrneš :)

Se strinjam, bolje da končamo, ker se bo vsak čas oglasil @Boss in potem..... 😲😋😁😆😀😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj imam jest obcutek, da ce JJ rece “ne skocit s strehe”, bodo nekateri sli na streho rekli “ti pa men ze ne bos govoru kaj ne smem” is skocili dol 🤔

 

bodimo realni no in si priznajmo da stavek razmislaj s svojo glavo za vsakega pomeni isto, samo vsak razmislja drugace

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jubilejna 100ta stran o covidu, vsaka cast :jupiii:

Ko bi nam vsaj pri kaki drugi temi slo takle dober... 🙄

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Deeyan napisal:

Jubilejna 100ta stran o covidu, vsaka cast :jupiii:

Ko bi nam vsaj pri kaki drugi temi slo takle dober... 🙄

Na žalost je to postal kovid forum, tu pa tam se kdo zmoti in napiše kaj o avtih. In ponavadi so spodaj dva ali največ trije odgovori. Škoda... 

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Tole je za Binija... ups napačna rubrika, al pa tud ne... kdo bi vedel, pa sej je sam štos... al pa tud ne.

dne 25. 9. 2021 ob 23:47 je Boss napisal:

 

Sej veš, da žališ, a ne?

 

:)

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

 

:)

To je na žalost postal nivo in vse, kar je ostalo od tega foruma. 😉

In potem se še čudimo, da ni več interesentov za srečanja. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa pravi, da ni interesentov za srecanja? Organiziraj ga, pa bomo prisli, ce bo cas dopuscal…

  • Všeč 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je x-layer napisal:

Mene ob vsem tem nekaj zanima... Povsod se govori o procentu precepljenosti, nikjer (vsaj jaz nisem zasledil, res je tudi, da nisem posebej raziskoval) pa ne govorijo o prebolevnikih...

Mislim, da sem danes videl podatek, da je polno cepljenih več kot milijon Slovencev. To torej pomeni 50% precepljenost, kaj pa prebolevniki. Je kje statistika koliko je takšnih, ki so prebolevniki in niso cepljeni?

Ali je za sproščanje ukrepov pomemben samo procent precepljenosti?

Če je več kot milijon Slovencev cepljenih, je precepljenost 100%...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Kdo pa pravi, da ni interesentov za srecanja? Organiziraj ga, pa bomo prisli, ce bo cas dopuscal…

Kaj ni Boss pred kratkim hotel narediti srečanja, pa se ni dalo nobenemu, razen dveh, treh, niti napisati spodaj, kdo je zainteresiran. Mislim, da je v veliki meri kriva za to ta tema, kjer je sama kregarija. Nič pametnega ni prinesla. 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi enega takega dogodka trdis, da ni vec zanimanja... ? Pac je bil nerodno izbran termin in dokaj kratkorocno planiran, da ni bilo interesa ... Ja pa zato veliko bolje uspel "poraba izziv" pred nekaj meseci... In sam osebno mislim, da ni kriva tale tema za to, da ni bilo interesa ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Zaradi enega takega dogodka trdis, da ni vec zanimanja... ? Pac je bil nerodno izbran termin in dokaj kratkorocno planiran, da ni bilo interesa ... Ja pa zato veliko bolje uspel "poraba izziv" pred nekaj meseci... In sam osebno mislim, da ni kriva tale tema za to, da ni bilo interesa ...

Se strinjam, da je bil "izziv" res super dogodek in da smo se super imeli. Vendar dvomim, da se bo kaj podobnega še kdaj zgodilo v takem številu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej pozitivno in ne tako crnogledo… Ali mislis, da si se skoraj vsem zasral s svojim obnasanjem tukaj :punk:🤣

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Glej pozitivno in ne tako crnogledo… Ali mislis, da si se skoraj vsem zasral s svojim obnasanjem tukaj :punk:🤣

Ne vem... zase težko rečem, da se bom še kdaj udeležil kakega takega izziva. 🤔

  • Všeč 2
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

58 minutes ago, Alex said:

Ne vem... zase težko rečem, da se bom še kdaj udeležil kakega takega izziva. 🤔

A ker nekdo ne bo cepljen al ker ne bos imela casa?

 

Al bos do takrat mazdo zamenjal za VW? :P

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je g.Wankel napisal:

 

:)

 

Ups, sej razumem, mogoče je res tole bilo malce prezahtevno za razumet pa ste eni zdaj užaljeni. Ok vzamem nazaj, pa se opravičujem, za razžalitev.

 

Torej Wankel, Alex, Bini? oprostite mi zaradi žaljenja. Je še kdo bil užaljen, da se še njemu opravičim, da ne bo spet kaka huda ura in da ne bo kdo zdaj zarad tega surlo vlekel pa ne bo hotel na kakšno srečanje pridet?

 

Sam sem si kriv, kaj pa imam opraviti s snežinkami.

  • Všeč 4
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Jaz z zamerami v tej temi nimam problemov in bi se udeležil srečanja,če bi imel kakšen namen kot jo je imelo srečanje "poraba izziv"😊

 

Namen je bil, da se srečamo, da bi mal počvekali (pa ne čvek o koroni), da bi šel kdo mogoče še zaplavat al pa na sprehod, lahko tud obisk slapa Savice al pa korit Mostnice za recimo kakšni 2 uri, pa da se kaj popije in dobrega poje. Vse bi bilo zrihtano, moj plac, pijača, hrano bi sam pripravil, ... ne vem a sem še kaj pozabil, da bi zadeva dobila svoj namen. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Boss napisal:

 

Namen je bil, da se srečamo, da bi mal počvekali (pa ne čvek o koroni), da bi šel kdo mogoče še zaplavat al pa na sprehod, lahko tud obisk slapa Savice al pa korit Mostnice za recimo kakšni 2 uri, pa da se kaj popije in dobrega poje. Vse bi bilo zrihtano, moj plac, pijača, hrano bi sam pripravil, ... ne vem a sem še kaj pozabil, da bi zadeva dobila svoj namen. :nevem:

Boss,verjetno bi bilo odlično in mi je prav žal,da nisem imel takrat časa.😭. Bi prišel,če nebi bil takrat na Dobrči z Iceland prijatli....😊.

Nisem pa zasledil a je potem bilo kaj iz tega....🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Boss napisal:

 

Namen je bil, da se srečamo, da bi mal počvekali (pa ne čvek o koroni), da bi šel kdo mogoče še zaplavat al pa na sprehod, lahko tud obisk slapa Savice al pa korit Mostnice za recimo kakšni 2 uri, pa da se kaj popije in dobrega poje. Vse bi bilo zrihtano, moj plac, pijača, hrano bi sam pripravil, ... ne vem a sem še kaj pozabil, da bi zadeva dobila svoj namen. :nevem:

 

 

mogoče je bil datum preveč na vrat na nos postavljen, pri men je pršu pa ravno na teden, ko mam dežurstvo, drugače sm ziher ZA :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.