Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Da še jaz dodam svoj bonbonček... Na tem forumu sem registriran cca 10let, večinoma preberem "cel" forum, včasih vprašam za kakšen nasvet, informacijo... ampak kar se dogaja v zadnjem letu pa je šlo čez vse meje okusnega. Zagrizeni cepilci - prvokokatorji katere se vas da naštet na prste ene roke, pa da se vam da non stop provocirati, v stilu če nisi z nami si proti nam, provokacija na provokacijo... Alex včasih si napisal še kaj pametnega, ampak v tej temi si pa šel v kurac ti in tvojih par sledilcev kateri samo čakajo da napišeš kakšno provokacijo in ti potem samo veselo prikimavajo. Kako nizek mora biti vaš ego da si ga pridete filat sem na forum 10x na dan da se bolje počutite. Aja sem 2x cepljen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, jures said:

Obljubim, da je to moj zadnji post.

 

Ta forum sem več let podpiral tudi na način, da smo prispevali za nakup licence, strežnika in podobno, ker nam je ta forum res prav prišel, sam sem tudi naredil ne vem koliko DIY (webasto, šobe bla bla bla, bil je rešitev mnogin lastnikom, povod za druženja....). Sedaj pa je zaradi nekaj nemogočih posameznikov ratal sramota znamki mazda. Še sam se bi ogibal znamke, če bi vedel kaki so karakterji voznikov........adijo pamet, tole je umobolnica, ne me narobe razumeti nekateri jasno izraćajo svoje mnenje medtem ko drugi posesivno, agresivno in žaljivo gledajo neenako misleče. Jest je naredil vse za ta forum, še dajal iz svojega žepa zanj, in tudi jaz ga razumem. 

 

Jest imaš moj glas da UKINEŠ ta forum. Sramota res, sram vas je lahko!

 

P.S. Jaz sem cepljen drugič junija 2021

 

Govorim za obe strani:

 

Meni pa res nekaj ni jasno ... zaradi ene slabe in pokvarjene teme je taka drama, da je treba forum zapustit in na podlagi tega komplet vse zakljucke potegnit.

Mislem kot, da bi se od zene locil ker drugace super kuha pa je res fajn ... samo vampe pa ultra zanic nrdi. Pac reces da si sit in ne bos jedel in je.

 

Tako tudi preskocis to temo in je.

 

P.S. Tocno take drame se dogajajo na vseh forumih tako, da tole ni nekaj novega. Ignoriras in gres naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Janez007 napisal:

Zase vem, za Binija pa sem 99%, da sta bili najini (predzadnji-zadnji) objavi v tej temi pozitivno naravnani, dobronamerni. So pa ljudje, ki skoraj vsako stališče ali razmišljanje (objavo v tej temi) vzamejo kot napad direktno nanje, žalitev in tako tudi odreagirajo. Komunikacija je s takimimi ljudmi na splošno zelo težavna, ker te zagrabijo za vsako drugo izrečeno besedo. Dejansko pa s tem, ko stvari vidijo v najslabšem možnem pomenu-namenu, izražajo projekcijo sebe.

 

In potem je tukaj Alex, ki se ne drži že večkrat priseženih obljub, da ne bo več provociral in do drugače mislečih nastopal pokroviteljsko. Drugih ne moremo spremeniti, lahko samo sebe.

Tole lahko potrdim, le na 100% bi dal dobronamernost....👍

V zadnjem tednu je palo število objav za cc80% zato sem to napisal,ostale litanije ne bom komentiral,ker razumem stisko nekaterih.....😥

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je vsaj nekaj pozitivnega, da je postala ta tema bolj umirjena. V bistvu se je vse slabo začelo v tej temi in šele nato preneslo še v ostale. Izoblikovala sta se dva tabora, za in anti in oba sta provocirala. S tem, da je bil en tabor( posamezniki, ki so poniknili) veliko bolj agresiven in žaljiv kot drugi. Prišlo je do osebnih zamer in žalitev. Pač eni ne morejo prenesti, da imamo nekateri drugačno mnenje kot oni in vidimo vse malo drugače. 😉

Verjamem, da ni bilo nikomur do tega, da se skregamo a sem prepričan, da je ta tema naredila veliko škodo. Že na začetku je bilo očitno, da gre debata v nepravo smer in da s to temo ne bomo prišli nikamor, razen do kregarije. Jaz imam pač tak način komuniciranja, da povem vsem v obraz direktno brez olepšav  kar mislim, pa naj si bo to v službi, na koncertu ali pa če bi me povabili na obisk sam Pahor. Verjamem, da enim to ne paše a tako je pač od vedno bilo. Rad poslušam mnenja in kritiko drugih, če so na mestu, če pa so neutemeljena in privlečena iz rokava pa nikakor ne. 😉 

Mi je pa všeč, kako Janez analizira psihosomatsko stanje posameznikov. 👍

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Je vsaj nekaj pozitivnega, da je postala ta tema bolj umirjena. V bistvu se je vse slabo začelo v tej temi in šele nato preneslo še v ostale. Izoblikovala sta se dva tabora, za in anti in oba sta provocirala. S tem, da je bil en tabor( posamezniki, ki so poniknili) veliko bolj agresiven in žaljiv kot drugi. Prišlo je do osebnih zamer in žalitev. Pač eni ne morejo prenesti, da imamo nekateri drugačno mnenje kot oni in vidimo vse malo drugače. 😉

Verjamem, da ni bilo nikomur do tega, da se skregamo a sem prepričan, da je ta tema naredila veliko škodo. Že na začetku je bilo očitno, da gre debata v nepravo smer in da s to temo ne bomo prišli nikamor, razen do kregarije. Jaz imam pač tak način komuniciranja, da povem vsem v obraz direktno brez olepšav  kar mislim, pa naj si bo to v službi, na koncertu ali pa če bi me povabili na obisk sam Pahor. Verjamem, da enim to ne paše a tako je pač od vedno bilo. Rad poslušam mnenja in kritiko drugih, če so na mestu, če pa so neutemeljena in privlečena iz rokava pa nikakor ne. 😉 

Mi je pa všeč, kako Janez analizira psihosomatsko stanje posameznikov. 👍

 

:bravo: upam,da nisem koga razjezil s tem lajkom,vem pa da sem enega razveselil in nasmejal😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Bossek napisal:

 

Govorim za obe strani:

 

Meni pa res nekaj ni jasno ... zaradi ene slabe in pokvarjene teme je taka drama, da je treba forum zapustit in na podlagi tega komplet vse zakljucke potegnit.

Mislem kot, da bi se od zene locil ker drugace super kuha pa je res fajn ... samo vampe pa ultra zanic nrdi. Pac reces da si sit in ne bos jedel in je.

 

Tako tudi preskocis to temo in je.

 

P.S. Tocno take drame se dogajajo na vseh forumih tako, da tole ni nekaj novega. Ignoriras in gres naprej.

Res je. Ta korona je naredila celo štalo povsod. Celo na kitarskem forumu se prepirajo glede tega. Pa ga nekateri tudi užaljeno zapuščajo. Eden necepljen, zadnjič celo ni hotel prodati kitare drugemu cepljenemu, ker sta se tako obkladala z žaljivkami,da je bilo veselje. Kam to vodi? 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 11. 2021 ob 7:24 je Janez007 napisal:

Časovni potek epidemije - matematični model:

slika.png.e86160c45c71d2de1a5f36558c9227dd.png

slika.png.736da2e165310afbd654ef125fde2afb.png

 

slika.png.35be08b2b59db40e7572dc618d328873.png

Tale graf pove več kot 1000 besed..... :nevem: (komaj zdaj videl🧐

Drugi teden grem po "fizer special" , nekaj novega.... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Tale graf pove več kot 1000 besed..... :nevem: (komaj zdaj videl🧐

Drugi teden grem po "fizer special" , nekaj novega.... 😊

Enako. Tudi naročen za četrtek na fajzerja, ker je nenormalna gneča na cepilnem mestu in se moraš predhodno naročiti. Pa da vidimo, če se bo kaj pojačal signal 5G. Z enim odmerkom Jansena  mi ne lovi v redu telefon. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Janez007 napisal:

Ja. Da pa ne bo pomote, gre za šolski primer širjenja epidemije, ne pa za realne podatke današnje covid epidemije.

Je pa vseeno nek okvir po katerem so podobni rezultati,učinki virusa.....🤔

Koliko je kaj odstopanja v realnosti......:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Janez007 napisal:

Kolikor vem model, ki ga vrti IJS, upošteva še bistveno več parametrov. Seveda na potek vpliva mnogo stvari, na primer vreme (več ali manj zračenja), naveličanost spoštovanja ukrepov, ... Gre pa za sisteme diferencialnih enačb, podobne, kot se jih rešuje v jedrski fiziki, kjer gre za interakcije delcev, tukaj pa za interakcije ljudi.

Hvala, vse jasno in upam, da še komu..... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Janez007 napisal:
07a6758c4e88903e79fc.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Umrl je teoretik zarot Mark Parhar, ki je trdil, da je zemlja ravna in da covid-19 ne obstaja.

 

V videu, ki ga je objavil v sredo, je navedel, da se počuti nekoliko bolje ter da je pred kratkim vzel ivermektin, zdravilo proti parazitom, ki ga pogosto reklamirajo v proticepilskih skupnostih, zdravstvene oblasti pa svarijo pred njegovo uporabo.

Več na: https://www.zurnal24.si/svet/umrl-je-mark-parhar-ki-je-trdil-da-virus-covid-19-ne-obstaja-376024 - www.zurnal24.si

Janez, on je umrl od prehlada ne pa od kovida. 😉Mi ne razumemo. 

Je kot moj prijatelj, skupaj igrava v bandu, strogi anticepilec (zato tudi nimamo že leto in več vaj, ker ne cedi ) in je fasal sedaj kovid. Ampak glej ga zlomka, on nima kovida, on ima samo prehlad. 

Ima visoko temperaturo, ne more dihati, nima okusa in vonja, testirati se ne misli. 

In ne, on nima kovida. Tej modeli so kot pijanci, ki nikoli ne priznajo, da so pijanci. Oni so samo žejni. Umrejo pa, ker so utrujeni. Ne od ciroze jeter. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Janez, on je umrl od prehlada ne pa od kovida. 😉Mi ne razumemo. 

Je kot moj prijatelj, skupaj igrava v bandu, strogi anticepilec (zato tudi nimamo že leto in več vaj, ker ne cedi ) in je fasal sedaj kovid. Ampak glej ga zlomka, on nima kovida, on ima samo prehlad. 

Ima visoko temperaturo, ne more dihati, nima okusa in vonja, testirati se ne misli. 

In ne, on nima kovida. Tej modeli so kot pijanci, ki nikoli ne priznajo, da so pijanci. Oni so samo žejni. Umrejo pa, ker so utrujeni. Ne od ciroze jeter. 😉

Roko na srce... v časih brez kovida smo bili tudi prehlajeni, treslo nas in bili smo brez vonja in okusa:blink:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je FuManchu napisal:

Roko na srce... v časih brez kovida smo bili tudi prehlajeni, treslo nas in bili smo brez vonja in okusa:blink:

Mogoče. A on ima kovid. Samo, ker je zagrizen anticepilec in antivlada ne prizna pač. 🤣🤣

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cuando-habra-una-vacuna-contra-la-covid-
MARIBOR24.SI

"To je poziv zdravnikov, ki ZA ljudi želijo varen medicinski produkt, saj je eno od temeljnih poslanstev zdravništva – predvsem ne škoditi!" so v odprtem pismu zapisali predstavniki Iniciative slovenskih zdravnikov.

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj mi je bolj jasno, zakaj smo glede kovida tukaj, kjer smo. Katastrofa. 😬

https://www.24ur.com/novice/slovenija/vec-kot-petina-slovencev-misli-da-smo-ljudje-ziveli-v-casu-dinozavrov.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je FuManchu napisal:
Cuando-habra-una-vacuna-contra-la-covid-
MARIBOR24.SI

"To je poziv zdravnikov, ki ZA ljudi želijo varen medicinski produkt, saj je eno od temeljnih poslanstev zdravništva – predvsem ne škoditi!" so v odprtem pismu zapisali predstavniki Iniciative slovenskih zdravnikov.

 

Na njihovi spletni strani  se ob predstavitvi prične stavek: 

"Smo skupina slovenskih zdravnic in zdravnikov, ki želimo ohraniti... bla, bla, bla". Vsi so necepljeni in lepijo članke iz sumljivih izvorov. Verjetno se tudi udeležujejo sredinih protestov. 😉 Verjamem, da je tudi med zdravniki in predvsem med medicinskimi sestrami veliko takih, ki verjamejo, da smo sobivali z dinozavri, kot misli tudi petina Slovencev. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.