Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

In imena podpisanih zdravnikov? 

Ko  malo prebereš to njihovo skropucalo od spletne strani takoj vidiš, da so proti nošenju mask, proti testiranju, proti vladi in skoraj trdijo, da covid ne obstaja. Sem prepričan, da so stran postavili kaki zafrustrirani in potisnjeni na stranski tir "zdravniki" , ki so užaljeni, da jih nihče ne jemlje resno. Kot sem že napisal, so vsi proti cepljenju in so tudi necepljeni.

Imam občutek, da so to stran skupaj spravili kaki necepilci, ker na teh straneh pišejo do potankosti podobne neumnosti kot FB doktorji. Ni omembe vredno. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

So pa pri roki, če na demonstracijah proti maskam, cepljenju, testiranju kdo pade skupaj. 

🤣🤣... so, a se ne upajo javiti, da jih kdo od pravih doktorjev  ne prepozna. Plačo in kovid dodatke pa le vlečejo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, vse jasno. 😄

"Spletno stran slovenskizdravniki.si je oktobra lani registrirala vzgojiteljica Alenka Mišič, pod objavami na spletni strani, ki so podpisane, pa najdemo imena približno ducata zdravnikov s področij splošne medicine, travmatologije, ginekologije, anesteziologije, stomatologije, psihiatrije. Med njimi ni virologov, infektologov, imunologov ali epidemiologov."

Domujejo pa tukaj. 😄

 

M.FACEBOOK.COM

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Alex napisal:

Sedaj mi je bolj jasno, zakaj smo glede kovida tukaj, kjer smo. Katastrofa. 😬

https://www.24ur.com/novice/slovenija/vec-kot-petina-slovencev-misli-da-smo-ljudje-ziveli-v-casu-dinozavrov.html

Če to bereš in vsemu verjameš imaš zelo nizki iq... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Evo, vse jasno. 😄

"Spletno stran slovenskizdravniki.si je oktobra lani registrirala vzgojiteljica Alenka Mišič, pod objavami na spletni strani, ki so podpisane, pa najdemo imena približno ducata zdravnikov s področij splošne medicine, travmatologije, ginekologije, anesteziologije, stomatologije, psihiatrije. Med njimi ni virologov, infektologov, imunologov ali epidemiologov."

Domujejo pa tukaj. 😄

 

M.FACEBOOK.COM

 

Tudi ti si fejsbuk doktor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse te zdravniške  "mojstre" takoj razkrinkamo, samo na FB pogledaš in jih najdeš. Pa kako bombastično ime so si nadeli. 🤔Čudno, da ne reagira  zdravniška zbornica, ko jim njihovi člani delajo tako sramoto. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem bral vsega, so mi pa samo besede Boss-a še tako znane. Zdravi se testirajo na 48 ur, cepljeni pa širijo virus in potem se sprašujejo, zakaj imamo toliko primerov?

 

V glavnem, vsi vemo, da če bi bilo vladi kej do tega, da se to umiri, bo začeli testirati cepljene in bi takrat ugotovili, da so tudi cepljeni problem in mogoče še kak dodaten ukrep pomagal za zajezitev. Ampak ne, dejmo se sprenevedat do konca in se delat idiote, hahahahaha. 

 

Žal trenutno osebno poznam več cepljenih s kovidom kot pa necepljenih, ampak to je zgolj moj krog ljudi.

 

Bom pa tako povedal - pri otrocih sem potegnil črto in mojega otroka ne bo noben testiral 3x na teden brez moje vednosti.

 

Vse dobro vsem in lp. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Evo, vse jasno. 😄

"Spletno stran slovenskizdravniki.si je oktobra lani registrirala vzgojiteljica Alenka Mišič, pod objavami na spletni strani, ki so podpisane, pa najdemo imena približno ducata zdravnikov s področij splošne medicine, travmatologije, ginekologije, anesteziologije, stomatologije, psihiatrije. Med njimi ni virologov, infektologov, imunologov ali epidemiologov."

Domujejo pa tukaj. 😄

 

M.FACEBOOK.COM

 

 

V bistvu domujejo tukaj. Ne verjamem pa da si sploh prebral njihovo pismo. Če bi ga, bi videl, da se sklicujejo na reference strokovnjakov iz ustreznih področij. Ampak ok, pri teb je itak tako, da kdor se s tabo ne strinja ga označiš za kretena in gremo dalje. Nisem pa vedel, da je ducat po novem vsaj 42 zdravnikov - toliko je podpisanih pod pismom. Aja pa Nada Hiti je tud podpisana - to je pol zarota ziher.

 

odprto-pismo-vladi.jpg
WWW.SLOVENSKIZDRAVNIKI.SI

Vlada RS G. Janez Janša, predsednik vlade RS G. Janez Poklukar, dr. med., minister za zdravje G. Milan Krek, dr. med., NIJZ JAZMP Poslanci...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je pob napisal:

Nisem bral vsega, so mi pa samo besede Boss-a še tako znane. Zdravi se testirajo na 48 ur, cepljeni pa širijo virus in potem se sprašujejo, zakaj imamo toliko primerov?

 

V glavnem, vsi vemo, da če bi bilo vladi kej do tega, da se to umiri, bo začeli testirati cepljene in bi takrat ugotovili, da so tudi cepljeni problem in mogoče še kak dodaten ukrep pomagal za zajezitev. Ampak ne, dejmo se sprenevedat do konca in se delat idiote, hahahahaha. 

 

Žal trenutno osebno poznam več cepljenih s kovidom kot pa necepljenih, ampak to je zgolj moj krog ljudi.

 

Bom pa tako povedal - pri otrocih sem potegnil črto in mojega otroka ne bo noben testiral 3x na teden brez moje vednosti.

 

Vse dobro vsem in lp. :) 

 

PCT je nateg in v bistvu samo agitiranje za cepljenje za vsako ceno. Če bi res želeli ustaviti širjenje okužb je edina možnost samo pogoj T oziroma P, ampak tudi P bi moral biti uradno potrjen in ne samo tako da je nekdo bil pozitiven na PCR testu. To ni nič, če potem ni dejansko zbolel za kovidom in da ima dovolj protiteles, ki mu zagotavljajo imunost. Ker tudi tega ne delajo in se otepajo preverjanja antiteles s krvnimi testi je pač tud to bolj đabe kot ne.

 

Se pravi samo testiranje dejansko nekako daje vsaj nek minimalen standard pa še ta zelo varira glede na kvaliteto testov, ki so jih dobavili SDS snegec mladci.  Tako kot sem že velikokrat rekel in je to zgolj citiranje Poklukarja - PCT ni več zdravstven problem ampak družbeno/političen. In od tu naprej pač samo še izključimo možgane in kot ovčke po navodilih velikega vodje.

 

Sicer pa še ena taka zanimiva

 

Ameriško covid študija na veteranih:


Povzetek:
Imeli so ogromen vzorec - 780225 ljudi. Začeli so spremljati 1. Februarja:

Marca letos, na začetku delovanja so imela cepiva učinkovitost proti okužbam:
Janssen: 86.4%
Moderna: 89.2%
Pfizer:  86.9%

Septembra (po pol leta) je učinkovitost proti okužbam padla na:
Janssen: 13.1%
Moderna: 58.0%
Pfizer:  43.3%

Glede učinkovistosti cepiv proti smrti so spremljali od sredine tega obdobja (od 1.Jul. naprej):
Za mlajše od 65 let:
Janssen: 73.0%
Moderna: 81.5%
Pfizer:  84.3%

Za starejše od 65 let:
Janssen: 52.2%
Moderna: 75.5%
Pfizer:  70.1%


Potem omenijo še dve študiji iz drugega vira, kjer so ugotovili:
za mlajše od 65 let:
v 14-60 dneh cepiva ščitijo 95%
in potem to pade v 151-180 dneh na 79%

za starejše od 65 let pa:
v prvem mesecu: 80% učinkovitost
po petih mesecih pade na: 43%
 
 
 
Evo takole mal, da ni dolgočasno - a je vir: https://www.science.org/doi/10.1126/science.abm0620

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Spet 24 kur... 

Al si bister... Kot bistri telefon... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Janez007 napisal:

 

Iz predstavljenih podatkov se lepo vidi, da cepiva so koristna, enako kot že ves čas razlaga uradna znanost. Hvala Boss. 🙂

 

Daleč od tega, da se strinjam z vodenjem epidemije v naši državi. Vendar to ne sme biti razlog, da se ne upošteva svetovno priznanih smernic in se izogiba predpisanim in predlaganim ukrepom. Koga smo s tem "nadmudrili"? Žal sebe. In tisti, ki bo moral v naslednjih dneh na urgenco, mu želim predvsem veliko sreče, da bo vsaj približno oskrbljen. Ampak eni tega niso (ko je bil še čas) in ne bodo nikoli razumeli.

 

:jupiii:to je to,popolno poročilo stanja pri nas.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Iz predstavljenih podatkov se lepo vidi, da cepiva so koristna, enako kot že ves čas razlaga uradna znanost. Hvala Boss. 🙂

 

Daleč od tega, da se strinjam z vodenjem epidemije v naši državi. Vendar to ne sme biti razlog, da se (vsak posameznik) ne upošteva svetovno priznanih smernic in se izogiba predpisanim in predlaganim ukrepom. Koga smo s tem "nadmudrili"? Žal sebe. In tisti, ki bo moral v naslednjih dneh na urgenco, mu želim predvsem veliko sreče, da bo vsaj približno oskrbljen. Ampak eni tega niso (ko je bil še čas) in ne bodo nikoli razumeli. Še kar naprej se bodo razburjali in samo razburjali.

 

 

A zdaj boš še ti strašil in pošiljal ljudi na urgenco? 😜

 

Ok, ker nisi dojel pointa - gre zato, da v kolikor puščamo cepljene, da prosto harajo bomo pač zapirali družbo - simple as that. Gre namreč zato, da s časom učinkovitost tako drastično pade, da C pogoj sploh ne sme veljati kot zaščita. Virus pri cepljenemu je popolnoma enak kot virus pri necepljenemu in dokler ne bodo ukrepi tako narejeni, da se omeji RAZNAŠANJE virusa je vse skupaj brez veze.

 

In ja, ne trdim, da cepljenje ne pomaga. Nekoliko že za kratek čas, ampak ravno v tem je štos. Lahko imaš smolo in imaš stranske učinke po cepljenju, lahko tudi umreš in to brez respiratorja zaradi tega. Pri tem pa zaščita ni niti trajna, učinkovita mogoče nekaj mesecev po cepljenju, verjetno potreben booster in spet tveganje za stranske učinke. Un Janšen recimo je po pol leta glih tolk vreden kot, če se ne bi cepil. Da ne govorim, da še vedno lahko zboliš, da še vedno prenašaš virus, da še vedno lahko končaš na urgenci, da še vedno lahko tudi umreš. Je to vredno rizika stranskih učinkov - pri mlajših verjetno ne, pri starejši verjetno da.

 

Ja to je Lose-Lose situacija, ker kakorkoli se odločiš se lahko narobe odločiš in v bistvu je samo več ali manj pač sreča oziroma bolje rečeno smola kako se vse skupaj isteče.

 

Mi je pa vseeno zanimivo kako samo cepljenje se poudarja, kaj pa zdravljenje? Indijci so zmagali s samo 25% precepljenostjo in iz pol miljona novo okuženih dnevno so praktično prišli na komaj 10.000 dnevno. Peru je imel strm padec iz 600 mrtvih dnevno na cca 100, dokler ni pisarno zasedel novi predsednik, ki je dal odlok, da so prepovedali zdravljenje z zdravili in so šli skoraj v trenutku nazaj na 600 smrti dnevno.

 

Drugače pa ja Merck je naredil zdravilo Molnupiravir (ne to ni znamka piva), ki ima osnovo v razvoju Ivermectina s tem, da so nekolik spremenjene in odstranjenje učinkovine za zatiranje zajedalcev. Se pravi deluje bolj ali ne zgolj samo na vneto tkivo. Aja, da pa namesto par dolarjv na škatlico je 5-dnevna terapija "vredna" 600 zelencev. V glavnem biznis bo.

pred 27 minutami je Alex napisal:

Res je, hvala Boss-u, da nam je potrdi, da cepljenje pomaga. 👍

 

 

Teb ta tvoj Janšen tud kurc kej in v bistvu si trenutno zaščiten ene tolk kot necepljeni. Ti antivakser ti. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Boss napisal:

 

A zdaj boš še ti strašil in pošiljal ljudi na urgenco? 😜

 

Ok, ker nisi dojel pointa - gre zato, da v kolikor puščamo cepljene, da prosto harajo bomo pač zapirali družbo - simple as that. Gre namreč zato, da s časom učinkovitost tako drastično pade, da C pogoj sploh ne sme veljati kot zaščita. Virus pri cepljenemu je popolnoma enak kot virus pri necepljenemu in dokler ne bodo ukrepi tako narejeni, da se omeji RAZNAŠANJE virusa je vse skupaj brez veze.

 

In ja, ne trdim, da cepljenje ne pomaga. Nekoliko že za kratek čas, ampak ravno v tem je štos. Lahko imaš smolo in imaš stranske učinke po cepljenju, lahko tudi umreš in to brez respiratorja zaradi tega. Pri tem pa zaščita ni niti trajna, učinkovita mogoče nekaj mesecev po cepljenju, verjetno potreben booster in spet tveganje za stranske učinke. Un Janšen recimo je po pol leta glih tolk vreden kot, če se ne bi cepil. Da ne govorim, da še vedno lahko zboliš, da še vedno prenašaš virus, da še vedno lahko končaš na urgenci, da še vedno lahko tudi umreš. Je to vredno rizika stranskih učinkov - pri mlajših verjetno ne, pri starejši verjetno da.

 

Ja to je Lose-Lose situacija, ker kakorkoli se odločiš se lahko narobe odločiš in v bistvu je samo več ali manj pač sreča oziroma bolje rečeno smola kako se vse skupaj isteče.

 

Mi je pa vseeno zanimivo kako samo cepljenje se poudarja, kaj pa zdravljenje? Indijci so zmagali s samo 25% precepljenostjo in iz pol miljona novo okuženih dnevno so praktično prišli na komaj 10.000 dnevno. Peru je imel strm padec iz 600 mrtvih dnevno na cca 100, dokler ni pisarno zasedel novi predsednik, ki je dal odlok, da so prepovedali zdravljenje z zdravili in so šli skoraj v trenutku nazaj na 600 smrti dnevno.

 

Drugače pa ja Merck je naredil zdravilo Molnupiravir (ne to ni znamka piva), ki ima osnovo v razvoju Ivermectina s tem, da so nekolik spremenjene in odstranjenje učinkovine za zatiranje zajedalcev. Se pravi deluje bolj ali ne zgolj samo na vneto tkivo. Aja, da pa namesto par dolarjv na škatlico je 5-dnevna terapija "vredna" 600 zelencev. V glavnem biznis bo.

 

 

Teb ta tvoj Janšen tud kurc kej in v bistvu si trenutno zaščiten ene tolk kot necepljeni. Ti antivakser ti. 🤪

Zato pa grem v četrtek po "ta pravzga" fajzerja, da bom KUL. 🤪

Važno je, da jo sedaj folk navali na, te nove antikovid tablete. Aja, tablete žret ni problem, injekcij se pa ful folka boji. Bogi sončki. 😊

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

😉 Verjamem, da je tudi med zdravniki in predvsem med medicinskimi sestrami veliko takih, ki verjamejo, da smo sobivali z dinozavri, kot misli tudi petina Slovencev. 😄

 

Lepo, da ti je zabavno, ampak v to verjamejo tisti, ki verjamejo v boga, biblijo, genezo. Po njihovih prepričanjih in po navedbah v Bibliji je zemlja stara samo cca 6000 let od trenutko, ki jo je ustvaril bog. V šestih dnevih je ustvaril vse in po tej logiki so ljudje pač morali sobivati z dinozavri, ker v nasprotnem ne verjamejo v Biblijo in zapise v njej.

 

Kdo pa danes verjame v boga, bibilijo, cerkev - hja tu si odgovori sam, ampak verjemi, da tako tebi osovraženih levičarjev na tem spisku ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.