Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

dne 30. 12. 2021 ob 11:07 je pob napisal:

Mnja, saj vidim, kam spet pelje vsa zadeva tukaj. Bom nehal objavljat stvari, imamo tako dnevnik vsak dan in tam vse izvemo. Lp

Ga že nisem gledal... pomoje par let. TV nasploh malo gledam. Brainwashing:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Bini napisal:

Sem rekel,da bo januarja jeba :wub:

Nisi vzdrzal a ne :)

 

Italijani so pa presegli nase. Obvezno cepljenje nad 50, a se vedno lahko hodis necepljen v sluzbo samo brez place.

 

Se pravi ukrep tesno povezan z zdravjem....tale pa preseze vse nase ideje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Janez007 napisal:

2 tedna nazaj je zaradi Covida umrl 44 letnik, sosed od znancev. Ni imel drugih bolezni. Zapustil je ženo in 2 otroka.

 

Enako v naši žlahti cca 2 mesca nazaj zarad covida umrl od stričeve žene brat, tut ni mel drugi bolezni, tudi zapustu ženo in 2 otroka

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje jaz sem pa generecija 60+ kker sotrpini v penziji izginjajo prepogosto. Vsi pa izginjajo brez prirojenih bolezni. Nekdo zaspi, najvec je kapi, bila je tudi pljucnica in gripa, rak.

Kot 'ogrozena vrsta' smo vsi vsaj 2x spikani, vecino prebolelih pred izgo otjem.

Kaj mas odnese ima lahko vecji pomen, samo nekateri ta cas ne vidijo dlje od korone in cepiva. To je zelo narobe. Druhe bolezni v tem casu nimajo pozornosti in napredujejo....tako kot cakalne vrste.

 

Ima pa kegljaski kolega zeta 34 let starega v umetni komi, vceraj zvedel, sesedel se je 29.12 , 3 dni po 3 cepljenju. Nobenih reakcij po dveh cepljenjih, sedaj pa sumijo mozgansko kap...:(

Je pa resil 1000 postelj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kovid JE. 

Omejitve so pa politične in nelogične. 

V eno trgovino lahko brez PCT, v drugo ne. Po levi strani pločnika lahko brez PCT, po desni ne. Mislim...ne vem, no... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Kolk star? Sam konkretno vem za tega 44 letnika, 52 letnika (pustil samega 12-letnega otroka, ki se je zato moral preseliti k teti na drugo stran sveta), 62 letnika (zdravega športnika). Pa še za 2 (42 in 45 let), ki sta se izmazala na tesno, za drugega so se že celo pripravili na presaditev pluč, pa se je potem nekako izteklo in sedaj počasi okreva (pluča ima po 10 mesecih že na 80% polne kapacitete). Vsi omenjeni necepljeni, zadnji omenjeni spomladi ni prišel pravočasno na vrsto.

 

Je pa res, da večina preboli brez večjih težav (poznam družino, anticepilce, ki so brez Covida zdržali do pred kratkim, nato pa vsi zboleli za Covid in jo dobro odnesli le z simpomi podobnimi prehladu in so sedaj že skoraj v redu) in bi rekel, da ni kakšnega popolnoma jasnega-varnega pravila, kako preprečiti najhujši potek. Razen kot pravijo (in sam zaupam) cepljenja, ki naj bi zmanjšalo verjetnost težjih zapletov. Moj sin pravi, "s cepljenje za malo škode lahko veliko profitiraš". Srečuje se z zdravnikom, ki dela v prvih bojnih vrstah na Covid oddelku. Kljub blažjemu poteku variante Omikron ta zdravnik še vedno priporoča cepljenje, tudi 3. odmerek. Njegove zgodbe o doganjanju na tem oddelku, kjer je skupaj po 40 ljudi, so zelo pretresljive (dušenje, umiranje, opravljanje potreb pred očmi ostalih) in pustijo dolgotrajne travme tistim, ki se pozdravijo.

Uh jaz jih že zdavnaj ne štejem več.... 😓 

Ko pa slišim potem izjave bližnjih me pa prime, da bi vse nad 50 za ušese zvleko.... 💉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Shrek napisal:

Kovid JE. 

Omejitve so pa politične in nelogične. 

V eno trgovino lahko brez PCT, v drugo ne. Po levi strani pločnika lahko brez PCT, po desni ne. Mislim...ne vem, no... 

 

Na smučišču strogo kazati PCT, v Hoferju pa ne npr., je men totalno neumno :) 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo, pa sem tudi jaz pokasiral kovid. Najprej zbolela dva sodelovca,pol naprej pa po tekočem traku.

Pozitiven na pcr testu sem bil v nedeljo, tako da se sedaj skrivam v sobi, da zmanjšam riziko,da bi okužil še partnerko in otroka. Čerpov ne vem, če ima smisel, glede na to, da smo bili itak do sobote v normalnem stiku. Ampak upam no, da se izognejo.

 

Kar se umrlih tiče, se je za kovidom poslovil tudi moj mehanik motorja z viča :( Sicer neuraden, ampak res stručko. Pa mi tudi ni deloval kot rizična skupina :( Ti da misliti.

 

Sicer jaz sem cepljen, je pa res,da je od druge doze minilo že pol leta, tako da ne vem, če ima še kaj učinka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Freak napisal:

No evo, pa sem tudi jaz pokasiral kovid. Najprej zbolela dva sodelovca,pol naprej pa po tekočem traku.

Pozitiven na pcr testu sem bil v nedeljo, tako da se sedaj skrivam v sobi, da zmanjšam riziko,da bi okužil še partnerko in otroka. Čerpov ne vem, če ima smisel, glede na to, da smo bili itak do sobote v normalnem stiku. Ampak upam no, da se izognejo.

 

Kar se umrlih tiče, se je za kovidom poslovil tudi moj mehanik motorja z viča :( Sicer neuraden, ampak res stručko. Pa mi tudi ni deloval kot rizična skupina :( Ti da misliti.

 

Sicer jaz sem cepljen, je pa res,da je od druge doze minilo že pol leta, tako da ne vem, če ima še kaj učinka?

Želim ti čim lažje okrevanje! Cepivo zna pomagat pri poteku prebolevanja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.