Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Po 7 dneh v stiku z tamalim tudi jaz +. 

Službeno obiskal cca 250 hiš/objektov xxx strank, skupaj pili kavice in nič. Nakoncu staknem od tamalega in to doma. Simpomi 38-39 vročine...

Popravljeno od AmpeR
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je AmpeR napisal:

Po 7 dneh v stiku z tamalim tudi jaz +. 

Službeno obiskal cca 250 hiš/objektov xxx strank, skupaj pili kavice in nič. Nakoncu staknem od tamalega in to doma. Simpomi 38-39 vročine...

😓

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, jaz sem že ok. Vsaj kaže tako. prvi dan sem bil res švoh, okol 38 vročine, naslednji dan brez vročine, no danes, danes je pa že po starem. Edino hrbet me še boli in okus je tak čuden, ne morem še definirat kakšen. 

 

Žena je imela včeraj vročino, dans je tudi že ok, hitri test je pokazal 2x negativno, so jo pa dali še na PCR za vsak slučaj, da vidimo kako bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je AmpeR napisal:

Po 7 dneh v stiku z tamalim tudi jaz +. 

Službeno obiskal cca 250 hiš/objektov xxx strank, skupaj pili kavice in nič. Nakoncu staknem od tamalega in to doma. Simpomi 38-39 vročine...

A niso govoril,da po tanovem traja od 2-4 dni,da se okužiš? Vzdrži,pri meni je trajalo nekak tri dni,pol je blo pa kul.

 

Edin kar me muči sedsj,po dveh tednih, je kašelj 🙄 sploh zvečer nažigam, ko se uležem za spat.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Freak napisal:

A niso govoril,da po tanovem traja od 2-4 dni,da se okužiš? Vzdrži,pri meni je trajalo nekak tri dni,pol je blo pa kul.

 

Edin kar me muči sedsj,po dveh tednih, je kašelj 🙄 sploh zvečer nažigam, ko se uležem za spat.

 

Kot sem slišal od sodelavcev, so hitri  testi zelo nezanesljivi pri tej različici omikron. Dva sta se dvakrat testirala v enem dnevu v službi, nato smo ju poslali še v kontejner na "pravi" hitri test. Vse negativno. Šele pcr je pri obeh potrdil, da, sta okužena. In še kar nekaj podobnih primerov je bilo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole s testi je bolj kot ne nakladanje....🤥 Še jaz dodam svojo zgodbo,žena je bila s hitrim testom pozitivna v sredo zvečer, včeraj opravila pcr test in danes je dobila obvestilo po sms da je pozitivna ☹️ Meni ne pripada karantena (3xcepljen) zato se od srede testiram 2x na dan (zjuraj in zvečer) vsi testi do danes zvečer negativni! Sem si mislil,da ne more biti res da se nebi okužil,ker sva res skupaj in se ne paziva ne vem kako, zato sem enak test preizkusil še na njej in rezultat je bil "pozitiven" 😊. Iz tega sledi,da so ti moji testi zanesljivi in so to tudi dokazali !!!😉

Testiram se tudi po grlu in nosu kot imam navodila in priporočila za omikron.👍

Še sliko dodam.....:prstgor:

IMG_20220121_212959~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 1. 2022 ob 9:33 je Bini napisal:

Kapo dol Đokoviču,mislim da mu je že žav,da ni cepljen.....🤥

Res je ni razen v bolnici in pri zaključnih delih v zdravstvu.....😓

Zakaj zal? Clovek lahko gre v penzijo, pa bo na izgubi tenis in to v taki meri da bodo se spreminajli pravila zanj. V Avstraliji sonto ze naredili, vse so spremenili da en posameznik ki je pomembnejsi od pravil, pride. Usrali so se pa ker so se ljudje pobunili. To so pa glasovi na volitvah. Se zavedas da je Melbournski turnir izgubil 239M€ sponzorskega denarja ker ni stevilke 1 na svetu? 

A mislis da je Bauerju pa Hadalinu zal? Ne ni jima, sta bolj pokoncna kot kdorkoli in se raje odpovesta olimpijskim igram in veliiiiikim dodatkov sponzorjev.

 

Gre se za politiko pri Djokovicu ne zdravje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je jereb napisal:

Zakaj zal? Clovek lahko gre v penzijo, pa bo na izgubi tenis in to v taki meri da bodo se spreminajli pravila zanj. V Avstraliji sonto ze naredili, vse so spremenili da en posameznik ki je pomembnejsi od pravil, pride. Usrali so se pa ker so se ljudje pobunili. To so pa glasovi na volitvah. Se zavedas da je Melbournski turnir izgubil 239M€ sponzorskega denarja ker ni stevilke 1 na svetu? 

A mislis da je Bauerju pa Hadalinu zal? Ne ni jima, sta bolj pokoncna kot kdorkoli in se raje odpovesta olimpijskim igram in veliiiiikim dodatkov sponzorjev.

 

Gre se za politiko pri Djokovicu ne zdravje

Saj je prav,da so narod poslušali al ne?

Nihče ga ne pogreša brez skrbi in tudi žal in sram ga je kar se je dobro videlo v Beogradu,ko še navijače,ki so ga do konca podpirali ni pozdravil,sramota....🙈

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je g.Wankel napisal:

 

Zgleda kot da govoriš iz izkušenj 😏

Pa ne obsojam Vas gejev, da ne bo pomote :) 

Eh danasna homofobna mladina, enostavno ne zmore da ne isce konflikta. Res ste ponos generaciji in temu forumu....in seveda voznikom mazd. Sveta trojica se naprej uziva v ponizevanju drugih, ki se jim se naprej smeji :). 

pred 11 urami je Alex napisal:

😄😄

 

dne 21. 1. 2022 ob 23:22 je Alex napisal:

...psi lajajo, karavana gre naprej... 

Vuf

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

Ti si začel 🤷‍♂️

S pedri? Poglej se v ogledalo....

Pred eno uro je Bini napisal:

...... ne razume, še vedno ne... 🙈

Razumem da vam prihaja ko ste nestamni do drugih. Pac tak skodozeljen tip cloveka. Ki je ubil ta forum....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je jereb napisal:

Razumem da vam prihaja ko ste nestamni do drugih. Pac tak skodozeljen tip cloveka. Ki je ubil ta forum....

 

dne 21. 1. 2022 ob 22:55 je jereb napisal:

Da ni slucajno f..... kakega pozitivnega :)

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

...... ne razume, še vedno ne... 🙈

 

Nikoli ne bo razumel. IQ mu ne dopušča :(

Žali ljudi, ki jih sploh ne spozna potem se pa zgovarja in krivi druge, da iščejo konflikt.

Žal zarad takih je ta država tam kjer je.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.