Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je g.Wankel napisal:

 

Nikoli ne bo razumel. IQ mu ne dopušča :(

Žali ljudi, ki jih sploh ne spozna potem se pa zgovarja in krivi druge, da iščejo konflikt.

Žal zarad takih je ta država tam kjer je.

Se strinjam. Vsake toliko prismeti  na forum in že žali. Potem pa so vsi ostali krivi. Res ima možakar probleme. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa sem opazil zanimiv pojav glede omikrona. Namreč, veliko ljudi ima znake okužbe a sploh ne ostane doma , ker veliko  anticepilcev pač noče priznati, da so se okužili. 😊 Ali pa jih bolijo razna ušesa, pa kolki, skratka vse, samo tisto kar jih res, ne. 

Težjo je it preko svojega prepričanja. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Se strinjam. Vsake toliko prismeti  na forum in že žali. Potem pa so vsi ostali krivi. Res ima možakar probleme. 😉

Časa hodi viška😂

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Sicer pa sem opazil zanimiv pojav glede omikrona. Namreč, veliko ljudi ima znake okužbe a sploh ne ostane doma , ker veliko  anticepilcev pač noče priznati, da so se okužili. 😊 Ali pa jih bolijo razna ušesa, pa kolki, skratka vse, samo tisto kar jih res, ne. 

Težjo je it preko svojega prepričanja. 😉

 

In cepilcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Sicer pa sem opazil zanimiv pojav glede omikrona. Namreč, veliko ljudi ima znake okužbe a sploh ne ostane doma , ker veliko  anticepilcev pač noče priznati, da so se okužili. 😊 Ali pa jih bolijo razna ušesa, pa kolki, skratka vse, samo tisto kar jih res, ne. 

Težjo je it preko svojega prepričanja. 😉

 

 

Alex, saj veš da je to BS? Vsak, ki ni cepljen bo z veseljem tekel na test, da dobi status prebolevnika., če bo PCR pozitiven. Zakaj bi torej to skrival, če mu omogoča vsaj za pol leta miru pred PCT terorjem? :nevem:

 

Edini, ki jim to načeloma ne pomeni nič so cepljeni in ravno ti bi lahko ustrezali tvojim navedbam, ker so bili prepričani, da jih bo "pecivo" zaščitilo in si težko priznajo, da so se motili.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ogromno ljudi se tudi nic ne prime… pa sploh niso cepljeni… Kako potem lahko trdis, da pozivitvena doza deluje v nulo? Pa dosti je tudi takih s pozivitvenim odmerkom, pa so vseeno bolni… Torej je bolj odvisno od cloveka samega, kot pa od tega, koliko odmerkov cepiva je dobil…

 

 

dne 23. 1. 2022 ob 0:55 je g.Wankel napisal:

Ti si začel 🤷‍♂️


Z obsojanjem in oznacevanjem drugih z geji si ti zacel… Sledili so pa tisti, ki stalno prcajo in oznacujejo druge, katerih sploh ne poznajo… 

 

Ce ne ves, kdo se skriva za nickom, je bolje, ce si tiho… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Ogromno ljudi se tudi nic ne prime… pa sploh niso cepljeni… Kako potem lahko trdis, da pozivitvena doza deluje v nulo? Pa dosti je tudi takih s pozivitvenim odmerkom, pa so vseeno bolni… Torej je bolj odvisno od cloveka samega, kot pa od tega, koliko odmerkov cepiva je dobil…

 

 


Z obsojanjem in oznacevanjem drugih z geji si ti zacel… Sledili so pa tisti, ki stalno prcajo in oznacujejo druge, katerih sploh ne poznajo… 

 

Ce ne ves, kdo se skriva za nickom, je bolje, ce si tiho… 

Glej pri meni deluje al pa ne😊 Za druge pa ne pišem, ker ne vem.... 👍

Pri ženi ne deluje pa je tudi 3x cepljena, jaz pa od nje ne dobim in tudi predlani nisem, ko še nisem bil cepljen.... 😀Je pa tudi res, da ji nič ni razen prvi dan jo je malo treslo brez vročine in zato sem jo testiral in je bila pozitivna..... 😲 Še vedno mislim, da je najboljša preventiva higijena s cepljenjem vred proti hudemu poteku bolezni👌

Statistika temu potrjuje..... 😉

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva je sploh izjava šefa pfizerja

9006fdfedf5df16dd196e7f087b0f6bb.jpg

Saj te stvari so že nekaj časa jasne.

A nekateri še vedno govorijo, da je cepljenje na splošno brez veze in da virusa sploh ni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da virusa ni noben ne more rečt, sodelavka starejša je fasala korono, 14dni vročine, 12dni nad 38c + pljučnica, jo že več kot mesec dni ni, pa jo še v februarju ne pričakujemo 😕

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas v službi nas je sedaj 8/20 že doma 2 sta se pa vrnila iz karantene.

Sin 14 ima sedaj 38,9 vročino , ima mrzlice in boli ga vse, ter leži in jamra. Ta mlajši 11 let pa je bil bo šoli pozitiven danes malo ga je bolel vrat zjutraj, drugače pa veseli igrice nabija celi dan zdaj ko je doma.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je mazdaman napisal:

Saj te stvari so že nekaj časa jasne.

A nekateri še vedno govorijo, da je cepljenje na splošno brez veze in da virusa sploh ni.

 

Tako je, samo šefa Pfeizerja moramo poslušat, ker le on najbolj ve kaj je dobro za bizni...ekhm ... ljudi. Kot pravi so 3 doze + booster glih za silo, dokler ne ponudijo novega peciva... ta pa ja, ta pa bo res tisto pravo in bo pomagal. Dvomljivci moji sram nas naj bo.

 

Bodo pa naslednji tedni in meseci zanimivi, kako bodo probali počistit tole godljo, Boris Johnson je prvi, ki zapušča ladj norcev in bo zdaj lepo ves drek preložil na druge. Uradno so zdaj objavili, da v GB od 153.000 smrti s kovidom je le dobrih 17.000 takih, kjer niso bile prisotne pridružene bolezni, povprečna starost pri tej je bila 83 let ali 4 leta več kot je predvidena življenska doba danes v GB. Ostali so imeli v povprečju 3,6 pridruženih bolezni oziroma comorbilities na osebo.

 

V USA so bolnišnice dobile navodilo, da ne javljajo več smrti s kovidom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Jest napisal:

Ogromno ljudi se tudi nic ne prime… pa sploh niso cepljeni… Kako potem lahko trdis, da pozivitvena doza deluje v nulo? Pa dosti je tudi takih s pozivitvenim odmerkom, pa so vseeno bolni… Torej je bolj odvisno od cloveka samega, kot pa od tega, koliko odmerkov cepiva je dobil…

 

 


Z obsojanjem in oznacevanjem drugih z geji si ti zacel… Sledili so pa tisti, ki stalno prcajo in oznacujejo druge, katerih sploh ne poznajo… 

 

Ce ne ves, kdo se skriva za nickom, je bolje, ce si tiho… 

Ne se truditi, fantje to potrebujejo za lastno potrditev ega.

 

Potrjen primer, kjer je sosed, ki je vedel / poznal potrjeno okuzene sosede poklical policijo. V Qulandiji so potem našli 17 (!) Potrjeno okuzenih oseb, ko so jih preverili, in preverili tudi pri varnostniku, kako je to šlo mimo, so ugotovili da so vsi 3x cepljeni in da so zakonito v trgovini...

Moralno sicer ne, ampak to je lep dokaz zakaj je kot je.

Nazadnje bo sosed dobil kazen za krivo prijavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Bini napisal:

 

Ta tretja poživitvena doza res deluje u nulo.....:bravo:

 

Jaz se nebi s tem hvalil..pač imaš "srečo" da si še živ... 
10 dni nazaj mi je umrl kolega,ki je takoj po NL prejel booster in je umrl zaradi kapi. 
Tip aktiven športnik,brez kakršnih koli pridruženih bolezni.
Tko da ja,veselo špikanje še naprej 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

@Boss a to si se namenoma zatipkal? :D

Namenoma, da ni preveč suhoparno... pecivo se vseeno lepš sliši kot cepivo. 😜

pred 37 minutami je jereb napisal:

Potrjen primer, kjer je sosed, ki je vedel / poznal potrjeno okuzene sosede poklical policijo. V Qulandiji so potem našli 17 (!) Potrjeno okuzenih oseb, ko so jih preverili, in preverili tudi pri varnostniku, kako je to šlo mimo, so ugotovili da so vsi 3x cepljeni in da so zakonito v trgovini...

Moralno sicer ne, ampak to je lep dokaz zakaj je kot je.

Nazadnje bo sosed dobil kazen za krivo prijavo.

 

Sicer je res sosed špecar, ker bi morali teli biti v izolaciji, ampak a si predstavljaš, da bi bili teli necepljeni oziroma celo zapriseženi anticepilci. Vsi mediji bi bili polni graje in folk bi zahteval linč pa še to bi bilo verjetno premila kazen. Tko pa... bo pač ostalo le pri "zanimivosti".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Martin Cufer napisal:

Jaz se nebi s tem hvalil..pač imaš "srečo" da si še živ... 
10 dni nazaj mi je umrl kolega,ki je takoj po NL prejel booster in je umrl zaradi kapi. 
Tip aktiven športnik,brez kakršnih koli pridruženih bolezni.
Tko da ja,veselo špikanje še naprej 

Res sem vesel,da imam srečo in da jo imajo tudi vsi cepljeni okoli mene cca 3 miljarde ljudi...😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Res sem vesel,da imam srečo in da jo imajo tudi vsi cepljeni okoli mene cca 3 miljarde ljudi...😉

Samo res. Vsi mi cepljeni imamo srečo. 😄👍

"Nesrečna" sta pa tista dva naša hrabra zimska športnika, ki ne gresta na OI samo zaradi tega, ker sta anticepilca. 😄 Nič, saj veliko koristi ne bi bilo od njiju tako, da bomo vsaj prišparali nekaj denarja. Sta pa prava pacienta, ker bi lahko takoj rekla, da sta anticepilca in bi lahko šel kdo drug namesto njiju na OI. Me zanima, koliko športnikov iz drugih držav ne bo šlo na OI zaradi tega vzroka. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Res sem vesel,da imam srečo in da jo imajo tudi vsi cepljeni okoli mene cca 3 miljarde ljudi...😉

  
Pretiravas… dobrih 916.000.000 jih je cepljenih z dodatnim odmerkom…

 

image.thumb.png.8c4252956b57b3d952d72aad1388023c.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Alex napisal:

Samo res. Vsi mi cepljeni imamo srečo. 😄👍

"Nesrečna" sta pa tista dva naša hrabra zimska športnika, ki ne gresta na OI samo zaradi tega, ker sta anticepilca. 😄 Nič, saj veliko koristi ne bi bilo od njiju tako, da bomo vsaj prišparali nekaj denarja. Sta pa prava pacienta, ker bi lahko takoj rekla, da sta anticepilca in bi lahko šel kdo drug namesto njiju na OI. Me zanima, koliko športnikov iz drugih držav ne bo šlo na OI zaradi tega vzroka. 

Evo. 

Cepiti se mora, da gre na OI. 

Se pravi, svoboda gibanja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.