Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 40 minutami je jereb napisal:

V Izraelu potejen 4. ODMEREK! In to zaradi prve smrti z omikronom. Ja koliko je sedaj merilo 1?

 

Nisem mogel verjet tvoji teoriji zarote, sem mogel prav it preverit...

 

image.png.c0e800c8ce929328e11414ef1078a89c.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je g.Wankel napisal:

Smeh je pol zdravja.

To je pa res :). Kar se tice fbja se strinjam. Gre bolj za iskanje lastne pozornosti. Pob umiri se :)

pred 48 minutami je pob napisal:

 

Nisem mogel verjet tvoji teoriji zarote, sem mogel prav it preverit...

 

image.png.c0e800c8ce929328e11414ef1078a89c.png

Vsak odmerek se zacne oz se je zacel s 'priporocen po 60 letu'. Tudi prvi.

Sicer pa je vsem jasno, da ce cepivo in pptrdilo drzi 'samo nekaj mesecev' da gre za serijo zaporednih cepljenj brez koncnice.

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jereb napisal:

To je pa res :). Kar se tice fbja se strinjam. Gre bolj za iskanje lastne pozornosti. Pob umiri se :)

 

Moje srednjo ime je "umirjen", tako da ni panike. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Bini napisal:

Pri nas so se eni cepili že 7x....🙈 ....bi se še osmič pa jim ne pustijo.....😊😃😂🤣

Še en dokaz,da cepivo ni neki bav bav.....:prstgor:

Kako to misliš 7x? To pomeni, da ni umrl od cepiva in si vse anticepilsko teorije ovržene? 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako se dela v pravih, demokratičnih državah z pacienti, ki mislijo, da, so bolj pametni kot vsi ostali. Bravo. 

 

https://www.24ur.com/novice/korona/v-italiji-ovadili-vec-kot-130-necepljenih-zdravstvenih-delavcev.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Kako to misliš 7x? To pomeni, da ni umrl od cepiva in si vse anticepilsko teorije ovržene? 🤗

Ne ,ta je ime samo srečo......😃😂🤣

Ona 20 letnica je žal ni imela.....😓😭

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srecno in zdravo, nasa druzba gre v petek do 3.1 praznovat v beograd. Stran od te norije, dol vse operira normalno, je pa ze vse bookirano, slovenci svuda

 

4. odmerek je pa ze tu, se preden se je dobro zacel 3.

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je jereb napisal:

Srecno in zdravo, nasa druzba gre v petek do 3.1 praznovat v beograd. Stran od te norije, dol vse operira normalno, je pa ze vse bookirano, slovenci svuda

 

4. odmerek je pa ze tu, se preden se je dobro zacel 3.

Pametno,pa karantena te že čaka.....😃😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Pametno,pa karantena te že čaka.....😃😂🤣

Nobene karantene ni poba

Sem ze napisal da je karantena en velik papirni larifari, SAM se moras prijaviti v karanteno, NIJZ or kdo drug ne dela tega tudi ce si pozitiven (cepljen ali necepljen). Bil na tem nedavno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je jereb napisal:

Nobene karantene ni poba

Sem ze napisal da je karantena en velik papirni larifari, SAM se moras prijaviti v karanteno, NIJZ or kdo drug ne dela tega tudi ce si pozitiven (cepljen ali necepljen). Bil na tem nedavno. 

Ampak ti si jo izigral, da si tako seznanjen o izogibanju, bravo 🥴👏👏👏

😓😭🙈

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Ampak ti si jo izigral, da si tako seznanjen o izogibanju, bravo 🥴👏👏👏 

Sramotno dejanje 😓😭🙈

Prosim povej kako  in s cim sem jo izigral, prosim?

Razlozil sem, da sem naredil samoprijavo in se drzal karantene ceprav sem cepljen! Ni mi bilo pa tega treba - to sem razlagal in ce tvoj neumen um tega ne razume ne norem pomagati. Zato vem kako to gre in na to temo smo imeli debato! Nihce - uradno ne dobi karantene ce se ne prijavi sam! To so vladni ukrepi! Karantene pa NI uradno ce prides cepljen domov.

 

Bini si nizkotna oseba ki obraca besede in namerno provocira. Za take osebe ni vredno kulture. Nizkotna baraba si. V bistvu je se Alex nehal provocirati a ti ne mores iz svoje koze. To je sramotno.

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Italiji je pa samo do sedaj odpovedalo smučanje 7 milijonov turistov iz tujine zaradi obveznega testiranja ob vstopu, tudi za cepljene, v Italijo. Si mislijo turisti:" ne boste vi nam cepljenim zizike majali". 😉Mi smo najprej  prestavili smučanje v Arabbi  iz decembra na januar, zaradi moje poškodovane mišice, nato smo vse skupaj stornirali, podobno, kot še dvojni moji kolegi.

Seveda so nas takoj poklicali iz hotela, kaj je vzrok, da vsi iz tujine tako množično odpovedujemo hotele. Povedal sem jim- testirate tudi  cepljene- ni smučanja!!!

Zelo je jamral nad njihovo vlado, ki bo s tem ukrepom naredila veliko škode turizmu. 

Bomo videli, če se bodo spametovali in bodo ukinili to neumnost. Drugače jih bomo pač letos  preskočili. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.