Jump to content

Kava

Shrek
 Share

Recommended Posts

pred 1 uro je Jest napisal:

.heic format ni ravno prav razširjen še... zato ga nekateri ne morejo odpreti... Novejši telefoni pa shranjujejo v tem formatu... Je treba nastavit telefon, da ko fotke šeraš, da jih konvertira v .png/.jpg/.gif ...

Sem sliko konvertiral ... 

nullimage.jpeg

Vzeto na znanje😉

pred 23 minutami je Bini napisal:

Uf, lepa doza..... 😳

A kofeta? :) 

• Like 1
  • Haha 2

lp

Thomas

mazda CX-5 G194 AWD AT Revolution Top  916281_5.png
moje_mazde.jpg

Sportman, ubistvu evo... Sem šel gledat po segmentih na Stravi... Naj povem da to ni v mojem stilu in da sem prvič to naredil,ker kot rečeno , ne dirkam,ampak se vozim na daljše relacije . Ampak,ja... Evo... Me je zanimalo in ja... Zgleda da je kar konkretno pod pol ure . Je bilo pa daleč od tega ,da bi šel na polno. Jebemu.... Zdaj ne dam roke v ogenj,da ne bom naslednjic vklopil štoparico tam... Nejc,a je blo treba ...😂😂

Tam k je znak "18procentov" je itak cilj,da se pride do gor in itak vsi uporabljamo prvo tam. Jaz s svojimi 28zobci zadaj,preprosto ne morem voziti zelo počasi tam :)

Screenshot_2022-06-24-18-29-01-33_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Edited by Nejc1986
  • Like 1

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Sportman, ubistvu evo... Sem šel gledat po segmentih na Stravi... Naj povem da to ni v mojem stilu in da sem prvič to naredil,ker kot rečeno , ne dirkam,ampak se vozim na daljše relacije . Ampak,ja... Evo... Me je zanimalo in ja... Zgleda da je kar konkretno pod pol ure . Je bilo pa daleč od tega ,da bi šel na polno. Jebemu.... Zdaj ne dam roke v ogenj,da ne bom naslednjic vklopil štoparico tam... Nejc,a je blo treba ...😂😂

Tam k je znak "18procentov" je itak cilj,da se pride do gor in itak vsi uporabljamo prvo tam. Jaz s svojimi 28zobci zadaj,preprosto ne morem voziti zelo počasi tam :)

Screenshot_2022-06-24-18-29-01-33_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Ja od Javornika od ovinka desno je kar na hard....svoje čase (v mladosti in s trek mtb) sem vozil med 22 in 25....enkrat sem (so me) prehiteli kolesarji ko so bili na treningu (takrat je vozil še Valjavec) in sem jih vprašal kakšen tempo imajo...in je bilo gladko pod 20min...nepredstavljivo😉....je pa kot si rekel, vse kar je pod 30min je že kar spodoben tempo👍

• Like 2

pred 28 minutami je sportman333 napisal:

Ja od Javornika od ovinka desno je kar na hard....svoje čase (v mladosti in s trek mtb) sem vozil med 22 in 25....enkrat sem (so me) prehiteli kolesarji ko so bili na treningu (takrat je vozil še Valjavec) in sem jih vprašal kakšen tempo imajo...in je bilo gladko pod 20min...nepredstavljivo😉....je pa kot si rekel, vse kar je pod 30min je že kar spodoben tempo👍

Jp, profiji imajo okoli 17'. Na tekmah imajo najhitrejši rekreativci okoli 23. 

Jaz sem šel iz Lj,pa na Jošta , pa potem čez Strmico proti Škofji Loki,pa na Stari Vrh, Poljane, Črni vrh, Polhov Gradec, Katarina, Medvode , Vodice, Šmartno.... Tako da sem raje malo bolj v endurance tempu vozil :)

• Like 2