Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 9 urami je Bini napisal:

Sem razmišljal kje bi objavil tole, pa maj bo tukaj, ko je ravno Illy kava zraven..... ?zmeden?

Kam smo prišli? Ja na Bled, tu je ja elitni turizem, ne me j... t..... :vskalo:

IMG_20220802_212250.jpg

Tej so šli totalno v...🙄

V Monte Carlu je kepica sladoleda 2€,če vzameš dve je 3,50€..V Kopru je kepica 2,20€, če vzameš dve je 4,40€.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kar se tega tiče, se moram pa prav pohvalit! Kadar je sodelavka (slučajno ji je ime Lili) v službi, ne potrebujem kave. Se pa že zjutraj smejimo toliko, da kar čepimo... Nekaj tega mi celo uspe zapisat. Vsekakor jo imam raje kot kavo, pa še zastonj je...

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

Tej so šli totalno v...🙄

V Monte Carlu je kepica sladoleda 2€,če vzameš dve je 3,50€..V Kopru je kepica 2,20€, če vzameš dve je 4,40€.

Se mi zdi, da postajamo kot 35 in več let nazaj Sv. Štefan, ko je bil tako eliten in drag, da si samo gledal in tuhtal v kateri valuti so cene ?zmeden?

Na koncu tiste draginje so ga pa razprodali in celo zaprli za domačine in turiste razen lastnike elitnih apartmajev..... 😟🙃🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz samo čakam, ko bodo taisti bentili in jamrali po slovenskih medijih kakšne izgube imajo in da so ljudje ratali preveč varčni. Pri takih je vedno nekdo drug kriv in nikoli njihove nespametne odločitve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Bini napisal:

Sem razmišljal kje bi objavil tole, pa maj bo tukaj, ko je ravno Illy kava zraven..... ?zmeden?

Kam smo prišli? Ja na Bled, tu je ja elitni turizem, ne me j... t..... :vskalo:

IMG_20220802_212250.jpg

Me pa res zanima, če imajo delavci tudi 2x-3x večje plače glede na cene, bi rekel da ne.... :whatever::nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Boss napisal:

Jaz samo čakam, ko bodo taisti bentili in jamrali po slovenskih medijih kakšne izgube imajo in da so ljudje ratali preveč varčni. Pri takih je vedno nekdo drug kriv in nikoli njihove nespametne odločitve.

sej je vedno tako. cene naj spustijo pa bo več obiska. pol bojo pa jamrali da je preveč ''turistov'' tko kot je že bilo. sej mogoče so pa zato tolk navil cene, da zmanjšajo obisk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo sli ponavadi na Bledu po kremsnite v Smon (sedaj se mi zdi, da je slascicarna Zima) ... Je cenejsa, pa ravno tako dobra... nekateri celo pravijo, da je boljsa ... 

 

Evo nasel na spletu >> 

SLASCICARNA-ZIMA.SI

SLAŠČICE SWEETS/SUSSPEISEN/DOLCI Priporočamo/Recommend (Slovenian tradicional sweets) KREMNA REZINA (cream slice) Vanilla cream, fresh cream...

 

 

image.jpeg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Jest napisal:

Mi smo sli ponavadi na Bledu po kremsnite v Smon (sedaj se mi zdi, da je slascicarna Zima) ... Je cenejsa, pa ravno tako dobra... nekateri celo pravijo, da je boljsa ... 

 

Evo nasel na spletu >> 

SLASCICARNA-ZIMA.SI

SLAŠČICE SWEETS/SUSSPEISEN/DOLCI Priporočamo/Recommend (Slovenian tradicional sweets) KREMNA REZINA (cream slice) Vanilla cream, fresh cream...

 

 

image.jpeg

 

 

tle je pa res pocen glede na luksuz ki ga je imel Bini. tle je bela kava 2.30€. zgleda da v SHB res razgled računajo zraven.

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TBA napisal:

tle je pa res pocen glede na luksuz ki ga je imel Bini. tle je bela kava 2.30€. zgleda da v SHB res razgled računajo zraven.

Moraš pa vedet, da kremna rezina ni Blejska kremna rezina, ki je tradicionalna tako kot prekmurska gibanica ali Kranjska klobasa....😁

Jaz na to ne dam veliko, če po pravici povem so mi Trojanske kremne rezine boljše pa še na pol Štajerske so..... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Bini napisal:

Moraš pa vedet, da kremna rezina ni Blejska kremna rezina, ki je tradicionalna tako kot prekmurska gibanica ali Kranjska klobasa....😁

Jaz na to ne dam veliko, če po pravici povem so mi Trojanske kremne rezine boljše pa še na pol Štajerske so..... :bravo:

Men so ble najbolše v Trbovljah pr Kozinat. So se lahk Trojanske in Blejske skrile. Žal ne delajo več zaradi bolezni. Trojansko poješ namest kosila :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je TBA napisal:

Men so ble najbolše v Trbovljah pr Kozinat. So se lahk Trojanske in Blejske skrile. Žal ne delajo več zaradi bolezni. Trojansko poješ namest kosila :D 

Jp,Trojanske so za dve ,orng se nažreš.....😊

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Pol je nisi spil....😊😂🤣 :prstgor: 

 

Ena kapljica je pa res se notri ;)

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kremšnita je bila najboljša v Motel Podlehnik a je žal že mnogo let več ni. Podobno sicer sedaj ponujajo na počivališču Tepanje.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je mazdaman napisal:

Kremšnita je bila najboljša v Motel Podlehnik a je žal že mnogo let več ni. Podobno sicer sedaj ponujajo na počivališču Tepanje.

Jp, 30 let nazaj so slovel Tepanjske kremšnite najboljše daleč naokoli! 👌

Ko smo se peljali z morja smo glasovali, ali gremo na Trojanske krofe ali na Tepanjske kremšnite😊

Potem pa se je pojavila tista k..... a rastlinska smetana in neka fensi šmensi dietna krema pred kakimi 20 leti tak da je bilo konec veselja za želodčke..... :hohoho:Danes pa pojma nimam kake so, ker se iz MB peljem z veseljem mimo, ko pomislim na tiste dietne kremšnite, ki so včasih bile. 🥴

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Bini napisal:

Jp, 30 let nazaj so slovel Tepanjske kremšnite najboljše daleč naokoli! 👌

Ko smo se peljali z morja smo glasovali, ali gremo na Trojanske krofe ali na Tepanjske kremšnite😊

Potem pa se je pojavila tista k..... a rastlinska smetana in neka fensi šmensi dietna krema pred kakimi 20 leti tak da je bilo konec veselja za želodčke..... :hohoho:Danes pa pojma nimam kake so, ker se iz MB peljem z veseljem mimo, ko pomislim na tiste dietne kremšnite, ki so včasih bile. 🥴

tista rastlinka smetana je pa 🤮

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 8. 2022 ob 19:52 je Bini napisal:

Jp, 30 let nazaj so slovel Tepanjske kremšnite najboljše daleč naokoli! 👌

Ko smo se peljali z morja smo glasovali, ali gremo na Trojanske krofe ali na Tepanjske kremšnite😊

Potem pa se je pojavila tista k..... a rastlinska smetana in neka fensi šmensi dietna krema pred kakimi 20 leti tak da je bilo konec veselja za želodčke..... :hohoho:Danes pa pojma nimam kake so, ker se iz MB peljem z veseljem mimo, ko pomislim na tiste dietne kremšnite, ki so včasih bile. 🥴

Moraš probati sedaj, ampak vzameš na črpalki proti mariboru, ker tam jih delajo, pa potem vozijo preko ceste.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Moraš probati sedaj, ampak vzameš na črpalki proti mariboru, ker tam jih delajo, pa potem vozijo preko ceste.

Ob priliki poskusim tole novo tepanjsko ..... 🤔👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.