Skoči na vsebino

(korejski)Chevrolet


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ja @FuManchu kako nisi videl tega bordo lepotca??? Prav seka ven ta lepota 😍

Lepota me je enostavno zaslepila in sem spregledal čudovite linije tega avta.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Lepota me je enostavno zaslepila in sem spregledal čudovite linije tega avta.

Reklama bi se lahko glasila : " kalos. To avtobus ni več tako slaba ideja.".

 

...je rekel Nejc in se vsedel v xsaro Picasso... 😂

 

Saj niso toliko slabši od enako starih Oplov , Vwjev,ampak lepi pa res niso:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Nejc1986 napisal:

Reklama bi se lahko glasila : " kalos. To avtobus ni več tako slaba ideja.".

 

...je rekel Nejc in se vsedel v xsaro Picasso... 😂

 

Saj niso toliko slabši od enako starih Oplov , Vwjev,ampak lepi pa res niso:)

Stara preverjena tehnika jih poganja. Zato marsikje še vztrajajo na cestah.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je g.Wankel napisal:

Jzt sem imel Kalosa pred rumeno Miato. Ampak unega Chevrolet, z ločenimi smerniki...mogoče še kje izbrskam fotko :D

Jaz bom raje tiho... Moj prvi avto je bil Kia Pride Wagon.... Začuda zadnje luči niso bile povsem bele. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz bom raje tiho... Moj prvi avto je bil Kia Pride Wagon.... Začuda zadnje luči niso bile povsem bele. 

 

 

 

to je tut prej rja požrla predn je crknalo kej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz bom raje tiho... Moj prvi avto je bil Kia Pride Wagon.... Začuda zadnje luči niso bile povsem bele.

 

Verjamem, jaz sem takrat imel KIO iz drugega skrajnega konca cenovne lestvice pa je bla zadovoljivo dobra. Si kar predstavljam, kaj si ti doživljal z najcenejšo KIO devedesetih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Verjamem, jaz sem takrat imel KIO iz drugega skrajnega konca cenovne lestvice pa je bla zadovoljivo dobra. Si kar predstavljam, kaj si ti doživljal z najcenejšo KIO devedesetih.

Ubistvu... Letnik 99, v dveh letih naredil 60.000km brez najmanjšega problema... Sicer je čez TP prišla z nekaj dobre volje,ampak delala je. Rjava je pa bila že po 5ih letih cela. 

 

Je pa bil presenetljivo prostoren in poskocen avto. 

 

Pod kožo je bila to Mazda 121, le motor je imela svoj če se ne motim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Nejc1986 napisal:

Ubistvu... Letnik 99, v dveh letih naredil 60.000km brez najmanjšega problema... Sicer je čez TP prišla z nekaj dobre volje,ampak delala je. Rjava je pa bila že po 5ih letih cela. 

 

Je pa bil presenetljivo prostoren in poskocen avto. 

 

Pod kožo je bila to Mazda 121, le motor je imela svoj če se ne motim.

 

pa mislim, da so bli tut motorji Mazdini, če se ne motim, ker tut eni modeli Sephie so mele Mazdine motorje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kia Pride z avtomatskim menjalnikom je bila tudi pri nas, ampak takrat smo jih samo ljubitelji poznali. 

Vzhodnjaška vozila so delana pač minimalistično za prevoz od točke A do točke B in ne kot šminka ter ostalo kar se dandanes žal proizvaja in prodaja.

Gre pač za (staro dobro) preverjeno tehniko in poceni dober izdelek ; vzhodnjaki so ceneni samo v očeh večine in tistih ki ne razumejo trga ter jim je pomembno kaj bo sosed rekel in si o njih mislil, saj omenjene znamke ne zvenijo prestižno. 

 

To bi pa imel v zbirki 

11021263_540955816046813_328469144476268

 

Pa še zanimiva verzije Chevrolet za indijski trg :

 

Aveo 

https://www.team-bhp.com/forum/attachments/indian-car-scene/2008004d1589947701-brochure-corner-attach-discontinued-car-brochures-here-chevrolet-aveo.pdf

 

ter Beat diesel

https://www.team-bhp.com/forum/attachments/indian-car-scene/2008140d1589960664-brochure-corner-attach-discontinued-car-brochures-here-beat-diesel-brochure.pdf

 

Cruze 

https://www.team-bhp.com/forum/attachments/indian-car-scene/2008199d1589971809-brochure-corner-attach-discontinued-car-brochures-here-chevrolet_cruze.pdf

 

Nexia (1999-2000)

2008274d1589992821t-brochure-corner-atta

2008275d1589992837t-brochure-corner-atta

2008277d1589992837t-brochure-corner-atta2008276d1589992837t-brochure-corner-atta

 

Sicer indijska znamka, ampak oplova osnova in mehanika : 

Contessa Classic (1984-2002) ; pod kožo Opel Rekord D

https://www.team-bhp.com/forum/attachments/indian-car-scene/2008501d1590044310-brochure-corner-attach-discontinued-car-brochures-here-contessa.pdf

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Zanimiv Aveo iz oglasa

WWW.AVTO.NET

Chevrolet - , letnik:2000,850 EUR :: www.Avto.net ::

 

Natalija Spark, slovenka leta 2020

 

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.