Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
Pred eno uro je TBA napisal:

Sm vidu k majo akcijo 4+2gratis pa so celi platoji na paleti. Vsaj pro nas😂

Se mi zdi,da bo to ista zgodba kot s 1000 žemljami.....😁😉

Napisano
dne 23. 6. 2023 ob 15:31 je Bini napisal:

Tale BURIN🍺 je pa za en k.. c pir, čudn prazen okus pa sol sem pričakoval v njem zato sem danes za kosilo malo manj lososa solil.... 😊😀🤣

Ps; verjetno je boljši, ko piha burja... 😁

16875265646037543055923766875804.jpg

Jp, sem ga danes še "zunaj" enkrat poskusil pa je še vedno za en drek... 😝

Ja ga bo res treba it na morje ob burji probat al pa menjat za tapraw PIR.... :nevem: :bravo:

16879625721925223180273771735087.jpg

Napisano

Če sem se kaj naučil v moji zgodbi o viskiju in rumu, je to da hladna filtracija jemlje okus.

In Burin se hvali da je extra chill filtered.

 

Vse moje flaše rumov, viskijev (malt in peated malt), armagnacov, tekila, mezcalov so obvezno non-chill filtered.

 

Celo imam en nefiltriran rum, kjer vidiš koščke soda plavat v flaši.

Napisano
pred 20 urami je robertk6 napisal:

@Binidober si da ga še poizkušaš , če bi bil edini pir na svetu ga ne pijem več.

Prav imaš.... 😝 Zato pa zdajle pade en tapraw..... :jupiii:

16880429066577019680071261373589.jpg

Napisano

Burin; na zdravje!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

V EU bojo poslal dodatne količine Bud Light, ki se v ZDA ne prodaja. Baje bo pol cene tako, da folk navali - za posledice ne odgovarjam. :hudicek:

33112_1.png

Napisano
pred 3 urami je Tilen5 napisal:

image.png

 

@Liuch To si že proval ne ?

Sem ja. Vendar lansko prvo verzijo. Letošnja ima še več manga .

Napisano

NOB proslava, zraven lokalno pivo. :)

IMG_20230701_103142.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Danes v Avio Pubu pri Postojni…

 

IMG_1139.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Danes v Avio Pubu pri Postojni…

 

IMG_1139.jpeg

Dobre pizze imajo,vsaj imeli so jih pred kovidom......👌😉

Napisano

Bila je OK… 

 

IMG_1140.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Malo poservisiral,očistil in podmazal bicikel. 

Pa sem žejen ratal😄 živeli :cheers:

IMG_20230701_210259.jpg

N7rRRL1.jpg

Napisano

IMG_1155.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Po Hofer ceni; 99 centov, na zdravje! :)

IMG_20230704_185051.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 22 minutami je TBA napisal:

Nmal skregan z letnim časom, sam pa vseen paše😂

20230704_210506.jpg

Ej, kaj si ti v  Božičnem Rovaniemi-ju al jaz..... :whatever:

Bo tale original finski kar ok.... 👌😉

IMG_20230704_202938.jpg

  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano (urejeno)
pred 4 minutami je Bini napisal:

Ej, kaj si ti v  Božičnem Rovaniemi-ju al jaz..... :whatever:

Bo tale original finski kar ok.... 👌😉

IMG_20230704_202938.jpg

Karhu je kar ok....imajo pa tudi verzijo (vsaj imeli so jo 20.let nazaj) z nekih 10+posto alko....tisto ni bil ravno ok😉🤔😂 in seveda, preden odpreš pivo na Finskem moraš obvezno v savno....👍

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Granatno jabolko s hmeljem, na češki način, a BREZ čeških zavesic, hohoho 

IMG_20230705_173102.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 9 urami je Tilen5 napisal:

Greš kar s pivo v savno,..da še 1x fermentira/zavre🤪

Pojdi enkrat resno na Finsko in ne turistično in boš videl, kako oni obravnavajo savno in pivo :)....če ne bo Bini tega pojasnil, vam lahko jaz enkrat v drugi temi :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Alex Malo bolj prečekiral-dejansko so te v zgornjem linku še najprimernejše oz. najbližje odščipnejo...pač edine take Knipexove t.i."flush cut" ščipalke. Ostale so praktično vse bolj za elektroniko,ali za plastiko.   Ampak-PAZI!!! Kot sem že napisal-"do not cut steel"-torej le za mehke kovine-baker do fi-6mm! Če pa rabiš za jeklo ipd. pa kakšne od tistih zgoraj predstavljenih. Meni se najbolj dopadejo 61 01 200,a kakor za koga-vsake imajo svoje prednosti in slabosti.   Je pa tudi res,da vsake ščipalke v bistvu ne "režejo",ampak na koncu "odtrgajo" oz. "raztrgajo"...zmogljivejše imajo za to na rezilih celo nabrušeno vdrtino,da tako lahko zagrabijo večji fi....a seveda je tu spet problem pri ščipanju tanjših žic itd...pač-idealne ščipalke ne obstajajo.... Kaj mislim z tem povedati-vem,kako kitara izgleda (sem iz glasbene družine,in nekaj let sem tudi jaz igral kitaro-klasično),in kako te prečke morajo biti na koncu obdelane,da ne režejo v dlan...v vsakem primeru boš moraj konec še obdelati,ker mora biti "perfektno"...ok-komu to govorim😄😉...gre za to,oz.,kaj bi rad povedal-po moje,če boš hotel prečko "poravnati" z vratom,boš v vsakem primeru moral ščipnjen konec prečke še na fino zbrusiti. Z takim "flush cut" bi se nekaj brušenja rešil,a ne povsem...pač kitara oz. vrat mora biti res v nulo izdelan-brez ostrih koncev prečk....po drugi strani pa prečke tudi ne smejo biti prekratke...bi najbrž grdo izgledalo🙄 Jaz bi na tvojem mestu vzel 20-stopinj "upognjene" CoBolt,ki nimajo simetričnih rezil (glej piktogram zraven navedbe 20-stopinj),in že "bližje" odščipnejo... Npr. tele Just a moment... WWW.KNIPEX.COM   Te so brez "udrtine" v rezilih in z "enostavnimi" plastificiranimi ročaji....obstajajo tudi varijante z komfortnimi ročaji itd...pač izberi po osebnih preferencah. Ali pa tiste TwinForce,ki sem jih lih predstavil...a kot rečeno-niso FlushCut. Meni npr. so bolj všeč enostavni ročaji,ker pri montaži lažje vtaknem v globok žep (vtaknem zmeraj le eno ročico),in tudi lažje izvlečem...in pri izvleku ni problemov z zatikanjem,če imam "v žepu" dve,tri ali več klešč.   Še enkrat-če pa res potrebuješ zgolj za mehke kovine,pa tiste z zgornjega linka.   Pri odločitvi,pa je fino,če lahko vidiš v živo-priporočam Žabjek v Ljubljani-imajo res veliko klešč na zalogi...a spet ne čisto vsega. Seveda so malce dražji,kot npr. najugodnejši online,a da lahko "primeš v roko"...saj veš...nič ni zastonj.   Upam,da sem ti bil v pomoč.   L.P.
    • Kako taki majstri obdržijo posel mi je res misterija.....a folk nič ne preveri preden da tako zadevo servisirati?!?
    • Zakaj si pa te ti tako gužvo delal v službi in se grenek, da dobiš Zoe?🤪
    • Ja tudi v Mariboru se je od časa ko je @godlike kupoval zamenjalo prodajalce. Branko je v penziji in sta sedaj Gorazd in Dejan.
    • Kot že napisano ob nakupu...   Jaz sem bil zadovoljen z nakupovalno izkušnjo, prodajalcem v Ferk-MB.   Na 3K popusta od Mazde sem dobil še 500€, ostali prodajalci, ki sem jih kontaktirali, niso dali več.   Morda bi še kje bila kakšna majhna razlika, dvomim da večja...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.