Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Se iskreno opravičujem, ker je tole tako dolgo trajalo, končno lahko potrdim, da smo našli nekoga resnega in nareduili daljše sodelovanje s podjetjem (tudi za druge stvari, ki bodo sledile v prihodnosti).

 

Nalepke so končno v izdelavi in bodo na voljo od naslednjega tedna dalje! :ouje:

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Napisano
pred 1 minuto je Bini napisal:

Koliko se jih da dobit? 🤔

 

Dal smo jih tiskat kolker je blo naročil tu in na FB (ene par jih je več, da se je na okroglo naročilo), ti si tak narocil 3? :) 

Napisano

Jaz sem tudi naročil...se ne spomnim...???😁poglej 

Napisano
Pred eno uro je Gelipter napisal:

Jaz sem tudi naročil...se ne spomnim...???😁poglej 

 

Si, 2 kosa 🙂

Napisano
pred 12 minutami je Deeyan napisal:

 

Si, 2 kosa 🙂

Ok...super hvala ...kdaj jih pošlješ...😄😁

Napisano
pred 10 minutami je Gelipter napisal:

Ok...super hvala ...kdaj jih pošlješ...😄😁

 

Lahko posljem (pa placas "drago" postnino za tistih par gramov) al pa kdaj prevzames na kakem srecanju. Po zelji 🙂

Napisano
Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Lahko posljem (pa placas "drago" postnino za tistih par gramov) al pa kdaj prevzames na kakem srecanju. Po zelji 🙂

Lahko mi pošlješ po PTT saj imaš moj naslov..za nalepke  ti nakažem na TRR..👍😁

Napisano

Mislim, v tem elektronskem času boš pošiljal po navadni pošti? Kdaj bo pa dobil? Pošlješ mu na e-mail, pa je. Ali pa kar kot MMS, pa na tablici odpre, tablico pa prilepi na zadnjo šipo...

Mislim, v katerem stoletju pa smo, no, da boš pošiljal po navadni pošti ...

  • Haha 5
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 urami je Gelipter napisal:

Lahko mi pošlješ po PTT saj imaš moj naslov..za nalepke  ti nakažem na TRR..👍😁

 

Ok, po zelji 🙂 

Napisano
pred 15 urami je Deeyan napisal:

 

Ok, po zelji 🙂 

Pošlji mi po PTT😉

Napisano

Jaz bi jo na šipo ruknil. Nekam zadaj ali na strani.

  • Všeč 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 8 urami je Bini napisal:

Kaka ideja kam jo napopat.... :whatever:

16643929664825731796280236345430.jpg

Najbolj na šipo k maš sam eno. Če bi mel dve pa mal za sprednji kolotek pred vrati 😉

Men je sicer tale dobra, sam da je siva podlaga prozorna. Ne vem pa kak bi na rdečkah zgledal

Screenshot_20220925-160908_Google.jpg

Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

Najbolj na šipo k maš sam eno. Če bi mel dve pa mal za sprednji kolotek pred vrati 😉

Men je sicer tale dobra, sam da je siva podlaga prozorna. Ne vem pa kak bi na rdečkah zgledal

Screenshot_20220925-160908_Google.jpg

Imam "tri" tak da s tem nimam problemov😊 Druga varjanta bi tudi meni ustrezala ni pa prostora, ker je plastika skoraj do vrat..... :nevem:

Eno varianto že imam a pade mogoče še kak dober predlog... :whatever:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano (urejeno)

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem. Vaše nimajo?

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral potem še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

Sem tiste vrste "model", ki me dodatne nalepke na proizvodih motijo. Spomnim se 20 let nazaj, ko je šef ponosno nosil Murin rekeljc z nalepko Mura na rokavu, čeprav je bila mišljena, da se ob nakupu odstrani. 😂

 

Smoking (suknjič, hlače), Mura

Popravljeno od Janez007
  • Haha 1
Napisano
pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem.

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

Sem tiste vrste "model", ki me dodatne nalepke na proizvodih motijo. Spomnim se 20 let nazaj, ko je šef ponosno nosil Murin rekeljc z nalepko Mura na rokavu, čeprav je bila mišljena, da se ob nakupu odstrani. 😂

 

Smoking (suknjič, hlače), Mura

Ta je bila zamišljena kao prepoznavanju članov foruma na cesti ali vsaj nekaterih med nami.....😉

Odstranim jo še vedno lahko.....:nevem:

Napisano (urejeno)

Potem bi pa morda bolj pasala gor prepoznavna nalepka tega foruma?  🤔 Lahko bi jih sponzoriral tudi dr. Pelko. 😀

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
Napisano
pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Potem bi pa morda bolj pasala gor prepoznavna nalepka tega foruma?  🤔 Lahko bi jih sponzoriral tudi dr. Pelko. 😀

 

image.png

Zakaj pa Pelko? 

 

 

Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Naši dve Mazdi imata zadaj na vratih napis Mazda, tako spredaj in zadaj pa še Mazdin emblem. Vaše nimajo?

 

image.png

 

Ne vem zakaj bi moral potem še posebej na avto pisat, da je tisti, ki vozi naše Mazde, šofer Mazde??? 😀

 

 

Hehe, ne preveč z logiko, ker tukaj pač ne pali. Bi bilo pa smiselno recimo tako nalepko dat na Pugija. Da se ve, da je to samo anomalija in da si v srcu pravi Mazda driver. 🤪

 

To je mal v hecu, da ne bo kdo kakšno teorijo zarote iz tega izpeljal.

33112_1.png

Napisano
pred 38 minutami je Boss napisal:

 

Hehe, ne preveč z logiko, ker tukaj pač ne pali. Bi bilo pa smiselno recimo tako nalepko dat na Pugija. Da se ve, da je to samo anomalija in da si v srcu pravi Mazda driver. 🤪

 

To je mal v hecu, da ne bo kdo kakšno teorijo zarote iz tega izpeljal.

Saj se tudi jaz hecam ... kakšno vreme - za posrat, kakšna geopolitična situacija - zelo nevarna, ... tako da se je treba malo zamotit.   :)

Napisano
pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Zato, ker ima na račun tega foruma polno umazanega dela. 🤭

Ima vsaj delo. 😉 Verjetno ne toliko, kot bi ga imel s kakšnimi Peugeoti in renoji. 

Aja pa s citroeni tudi. A vseeno. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 


  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.