Skoči na vsebino

Mazda 3 sedan x180


Mare77

Priporočeno sporočilo

Zanima me vaše mnenje o tem avtu? Se zanimam za nakup, a je ta nov motor x180 ok za vozit? Sem umirjen voznik, letno delam okoli 15. 000 km. Cena se mi ne zdi ravno pretirana, zdej če je vse OK z avtom. 

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17377296&display=Mazda Mazda3

 

Popravljeno od Mare77
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Mare77 je spremenil naslov v Mazda 3 sedan x180

Jaz bi še dodal 3-4 jurje in vzel novega G150...čeprav bi imel kak kos opreme manj...ta ima že 86.000 km...ne vem no, meni se zdi predrag, pa še ta X180 je bil nateg, če mene vprašaš (performance ima kot G150), ker so čez dobro leto naredili revizijo motorja...vzami novega, če lahko pa 5 let mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Aless napisal:

Ja prve serije X180 motorjev so imele težave z kompresorjem, samo so jih pod garancijo menjali.

Do sedaj oziroma zaenkrat nisem imel težav s tem motorjem (CX-30 X180, letnik 2019/12). 😀👍

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Mare77 napisal:

Zanima me vaše mnenje o tem avtu? Se zanimam za nakup, a je ta nov motor x180 ok za vozit? Sem umirjen voznik, letno delam okoli 15. 000 km. Cena se mi ne zdi ravno pretirana, zdej če je vse OK z avtom. 

 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17377296&display=Mazda Mazda3

 

 

Mene pri tem oglasu najbolj zmoti to, da ne piše, da avto ni bil poškodovan in karamboliran ... Naj ti pokažejo slike od karambola/poškodb in račun od popravila, potem pa dalje razmišljaš.

 

Sicer pa se mi za takšno kilometrino vseeno zdi drag, pa še prva različica X motorja je, kot so ti že omenili (lahko se v nadaljevanju pokažejo še kakšne težave).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.