Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog


Z M A J

Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

Dober večer avtomobilska druščina!

 

Me zanima h komu se nagibate v 2. krogu predsedniških volitev, ko se bo g. Pahor umaknil mlajši generaciji?

 

Jaz sem še popolnoma neopredeljen in čakam zadnja soočenja kdo me bo prepričal.

 

Pri NPM me moti precej čudno družinsko finančno ozadje, kjer je soprog dejansko"zmagovalec tranzicije", medtem ko pri AL me moti zgolj politična stranka, predlagateljica, ki mi je od trenutnih strank v državi, najmanj všeč.

 

Vprid AL govorijo celo nekateri politični nasprotniki, ki ga hvalijo kot prijetno osebo, poštenjaka in odprtega človeka, ki nikakor ne odraža maščevalnosti ter omejenosti svoje stranke in velikega vodje.

 

Koga nameravate vi voliti naslednji teden?

 

(Če je opcija naj moderator naredi tule v temi anketo)

 

1. Anže Logar 

2. Nataša Pirc Musar

3. Nobenega.

 

 

 

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Slivka napisal:

Predsednik vlade je že zdavnaj povedal, kdo bo zmagovalka drugega kroga. Torej se ti ni treba čisto nič odločat... 

Poleg tega je predsednik vlade izjavil, da ne bodo pustili, da se "desni politik" zavihti na položaj predsednika države.

Torej?

PV je tudi v 1. Krogu volitev podprl g. Brgleza, ki ga, kolikor vem, ni v finalnem izboru? :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Z M A J napisal:

PV je tudi v 1. Krogu volitev podprl g. Brgleza, ki ga, kolikor vem, ni v finalnem izboru? :)

Glasuj po svoji vesti in ti drugi naj ne zapovedujejo kako boš glasoval .....:nevem:

Zaželim ti lahko le modro odločitev na volitvah.......:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj, popolnoma enako kot si zapisal, pri Pircevi mi marsikaj smrdi, pri drugem mi pa stranka smrdi :nevem: u glavnem vse skupi smrdi 😂

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim smrdi kandidat, drugim smrdi stranka, tretjim smrdi oboje, četrtim nihče ni primeren,... Na koncu bo zmagal tisti, ki bo imel največjo podporo medijev. Pa da bodo mediji določili javno mnenje.

Imam namreč občutek, da jih je v tem času vedno manj, ki mislijo s svojo glavo in se odločajo po svoji vesti, ker to zahteva določen napor... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je FuManchu napisal:

Ne. Samo Logar in Musarjeva.

 

 

Aja...sem mislil, da soprog od Musarjeve tudi kandidira... ker je na soocenjih toliko govora o njem :D 

  • Všeč 2
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je problem, če je na izbiro zelo slaba izbira in katastrofalna izbira. Mnogi bodo šli na volišče v nasprotju s svojimi moralnimi prepričanji in izbrali manjše zlo. Jaz osebno raje sploh ne bi šel po drugi strani pa nikakor ne morem prebolet, kakšen način oblasti predstavlj en izmed kandidatov. Da se je recimo ljudi polivalo s solzivcem v vodnem topu, metalo na stotine plinskih nabojev po glavnem mestu, po ljudeh, po obiskovalcih, po otroškem igrišču, da so morali otroci in starši bežati stran. Ker pač nimam spomina zlate ribice bom pač volil proti nekomu in ne za drugega. Ja žal, vem da to ni glih OK, ampak pač tako je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

 Niti ne. Pač greš ali ne greš na volitve in obkrožiš moško osebo ali nič. Čisto enostavno. 😉

 

 

Šovinist? 😜

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.