Skoči na vsebino

Mazda pa pa


mazda-mx3

Priporočeno sporočilo

No sej jest sr?no da to tega ne pride a ne, zna se zgodit ampak te?ko da bi vse crknl. Sej kupovanje avta je loterija pa magari ?e novega kupuje?, sej tud novga lahko tm po parkingih pa lukah gonjo do amena in res da ima? garancijo ampak ?e kupi? nov avto ti glih ni v?e? da ti v enmu letu marsikaj menjajo.

Lahko da se prodajalec ustra?i ?e mu za?ne? omenjat tole a ne. Sej ?e je bil avto udarjen pa ne vem kk?na lu? menjana, vrata pobarvana, naj pove pa je ok a ne, zdej da se pa la?ejo mi je pa totalno mem. 1x sm se tko ?e ornk nategnu in upam da se nikol ne bom ve?.

 

hmm...ves, da vecina ti ne bo povedala...tko pac je...pa se itak majo vsi stevce nazaj prevrtene da je groza...

 

se prodaja ena fiesta, ki ima 67k km pa je volan cel oguljen do amena...ne recem pri 120k ali pri 150...ma pri 67k je malo prezgodaj...ane?

 

Jaz bi ?el na tvojem mestu tudi kak?no Octavio pogledat. Mogo?e bi moral ?e kak?no stotko al pa dve dodat sam bi imel dobro opremljen in vzdr?ljiv avto. :ne vem:

 

Boss...mi je vsec octavia, prav ful...sam prevelik avto...pa motor 1.6, ani mal prevec pozresen? 1.8 pa je itak sam hudic od motorja...sploh ni racunice z njim razen ce ni turbo...

 

Sem pa gledal Fabie pa se bojim servisov...imam obcutek, da je vw koncern najdrazji glede tega al se motim?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hmm...ves, da vecina ti ne bo povedala...tko pac je...pa se itak majo vsi stevce nazaj prevrtene da je groza...

 

se prodaja ena fiesta, ki ima 67k km pa je volan cel oguljen do amena...ne recem pri 120k ali pri 150...ma pri 67k je malo prezgodaj...ane?

Boss...mi je vsec octavia, prav ful...sam prevelik avto...pa motor 1.6, ani mal prevec pozresen? 1.8 pa je itak sam hudic od motorja...sploh ni racunice z njim razen ce ni turbo...

 

Sem pa gledal Fabie pa se bojim servisov...imam obcutek, da je vw koncern najdrazji glede tega al se motim?

 

VW ni ni? kaj dra?ji glede servisov,?e celo cenej?e servise ima kot Mazda.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK vsak glih ne no, ker potem bil lahko rekel da imajo vsi avti k se po cesti peljejo nazaj prevertene kilometre, je pa res odvino od koga ga kupuje?, men ?e to mal ve? pove da gre? pogledat avto do kupca in ne posrednika, mal pogleda? prvo registracijo, potem kolko ?asa ga je on imel (pi?e na prometni kdaj ej bila izdana) ipd. Ima? pa dost nategunov. Da je pa volan zguljen res lahko pomeni to da ima avto kilometrino, lahko pa da so slabi volani - malo se pozanima? pa je, pa mene tud zelo zanima notranjost, in ?e je vse umazan, pa sede?i umazani, ?e kej strgan pol me tud mine vse skupi. Razbit avto se pa da tudi tako popraviti da bo? te?ko videl ?e je bil razbit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( meni se me?a...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razbit avto se pa da tudi tako popraviti da bo? te?ko videl ?e je bil razbit.

 

Ni ?ans da nebi ugotovil, ?e je avto enkrat razbit, se ne da tega prikrit.

Po slu?beni poti vem, da ima npr. vsak avto koncerna VW, audi, bmw, merc. itd. na vsakem tudi najmanj?em delu (npr. pokrov?ek od posode za ?istilo za stekla itd.) odtisnjen datum priozvodnje, in ?e se ne ujema z letnikom avta je to to :)

Pomojem to velja tudi za ostale znamke, vsaj novej?e letnike, ?e ?e ne tudi za starej?e.

Pol ma? pa ?e ful drugih for, sam pozoren more? bit, pa cajt si more? vzet ko gleda? avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, dela ja...edino sondo moram zamenjat in to je to...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz navijam za Almero! :danzoman::jupiii:

Po mo?nosti ta prvo (?rno). :D Ma tut ?e ima v resnici 120.000 km ?e vedno bo delala isto. Na? Sunny ima zdaj ?e ?ez 205.000km pa ?e vedno dela BP! Avto nas ni niti enkrat pustil na cedilu. Najve?ja okvara je bila to, da je crknil motor?ek za pranje stekel (za brizganje :D). Ostalo je bilo ?lo v maloro zaradi mene (amortizerji- oto?ek sredi kri?i??a :angry: ). V glavnem zame eden najboj kvalitetnih znamk sploh (bolj kot moja Mazda, priznam).

Skratka z Almero ne more? zgre?iti! Sicer sem tut sam gledal takrat ko sem avto kupoval Almero in Roverja 216 pribli?no iste letnike ampak sem po spletu okoli??in (Rover je bil zbit pa je lastnik zatajil, Almer 3 vratnih 1.6 ravno takrat ni bilo na spregled... :()

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem omenil Octavio - 1.6 motor?ek ima 74kW in tazga sem imel v prej?njem slu?benem Golfu. Poraba je bila okoli 8 do 8,5 ?e sem ga vozil jaz. v kolikor pa ga je dobil v roke kolega pa pod 10 litrov ni ?lo samo pri njemu je bila minimalna hitrost na AC 180km/h :whatever:

 

To ni dirkalni motor a vseeno korektno opravlja svoje poslanstvo - Aja Octavia druga?e ni velik avto :) za moje pojme prej manj?i.

 

 

Glede razbitih avtov - ?e ima avto razbit blatnik, vrata ni ni? hudega, će je dobro popravljeno (zamenjan del brez centimetra kita). Najla?je/najceneje preveri? tako da magnetno nalepko na pleh polaga? pa gleda? kje ne bo prijela, tam je avto kitan (razen ?e ni to plasti?en blatnik a la Clio :D ). Bolj va?no je da pregleda? pragove, tam kjer se stikajo posamezni kosi na okvirju vrat. Odpre? motorni pokrov in od znotraj pregleda? koloteke, vezno steno - ?e je kje kaj zelo popravljano se na?eloma vidi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fotr naj ti audija proda pa je. <_<

 

kratko, jedrnato, he he :hohoho::bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e se ti bodo dvignili lasje po koncu, vendar najve? za vlo?en denar dobi? pri rabljenih Citroenih. Poglej tole (http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=636930). Moje izku?nje s to blagovno znamko so dobre. Z mehaniko ni bilo nikoli problemov. Tu pa tam ti lahko ponagaja kako el. stikalo, vendar ni? pretresljivega. ?e najbolje bo ?e dobi? kako s Primorske. Pozanimaj se( pod pogojem, da sprejme? nasvet) v Citroenovem centru nedale? od tebe. Povpra?aj kakega mehanika, ali trgovca, mogo?e zve? za kakega starej?ega gospoda, ki prodaja ohranjeno Xaro. Ta motor (1.6i) je var?en. Nekdaj sem imel podobnega na BX, le da ni bil "i". Na dolge relacije, kljub preganjanju ni porabil ve? kot 7,5 l, ?e sem pa bil zmeren pa je ?lo tudi pod 7 l.

Kolikor razumem mora? gledati na ekonomijo in na udobje. Razmisli ali ni mogo?e Xara prava pot. Tudi rezervni deli za njo so zmernih cen. ?e pa dobi? kako dizel 90KM, pa si kar se ekonomije ti?e, zmagal.

www.autoscout24.it/ita/detail.asp?ts=6858222&id=58436145

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari tole kupi http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=584193

Sej vem, italjanska jajca bo? reku, sam tale jtd ma?ina je drga? biser. Med drugim jo najde? tudi v corsi :)

Poraba je majhna, vozil se bo? skoraj zastonj, rezervni deli so poceni.....razmisli

 

Tega Punta sem si osebno ogledal v salonu. Zgleda dobro, vendar nisem prepri?an, da ima zadje sede?e (dostavno vozilo???...). Zato mazda-mx3, ?e te zanima povpra?aj povpra?aj prodajalca.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

decko, vzemi civic 1.4 i ali pa se bolje 1.5 ils 6 gen. (od 96 do 2000), pa ti ne bo niti malo zal. Cene so primerne, do 1 mio ze dobis soliden avto za solidno ceno. Kvari se dobesedno nic, in to lahko verjames. Bencina pa tud malo pokuri, sploh ta 1.5 varianta...kolegu pije okoli 6,5 litra, ce vozi umirjeno, ob hitrejsi voznji pa tja do 7. Ampak to ni tiscanje do konca seveda. Ce kupis ta avto, mi bos sigruno cez 5 let hvalezen da si me poslusal...dobiti pa moras dobrega.

Roverji so s hondinimi motorji trokirali, ker niso imeli tudi hondinega racunalnika, ampak samo motor, Tako da so vse roverjeve tezave izkljucno na roverju, in ne na hondi. Roverja sicer tudi sam osebno odsvetujem

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari tole kupi http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=584193

Sej vem, italjanska jajca bo? reku, sam tale jtd ma?ina je drga? biser. Med drugim jo najde? tudi v corsi :)

Poraba je majhna, vozil se bo? skoraj zastonj, rezervni deli so poceni.....razmisli

 

Tega Punta sem si osebno ogledal v salonu. Zgleda dobro, vendar nisem prepri?an, da ima zadje sede?e (dostavno vozilo???...). Zato mazda-mx3, ?e te zanima povpra?aj povpra?aj prodajalca.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao,samo ne mi Punteka!!!!! :( Moja ga ma pa sn ga ?e tolko pre?ravfal da ni res! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao,samo ne mi Punteka!!!!! :( Moja ga ma pa sn ga ?e tolko pre?ravfal da ni res! :whatever:

 

Moja ja imela punteka letnik 2001 1,2SX... dve leti, 40k km, razen sprednjih diskov (malo so bili zviti, pa so jih zamenjali na garancijo) in dveh ?arnic nobene okvare! :ne vem: :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,ni blo ravno te?ko vpra?anje.... :whatever: Ena zgre?ena verzija Poscheja pa?.... :( Samo toti Porscheji (924,944,928) se pa res nikoli niso prijeli! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,ni blo ravno te?ko vpra?anje.... :whatever: Ena zgre?ena verzija Poscheja pa?.... :( Samo toti Porscheji (924,944,928) se pa res nikoli niso prijeli! :whatever:

 

Jaz sem bil ziher, da je en Japonc ampak ne to?no kateri. :whatever: Saj druga?e potem mi je takoj kapnilo ko je MADMAX napisal. :P

Nagrada? Hm ima? ?ast, da mi spolira? avto spomladi! :hohoho:

 

 

;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega Primorc, sploh se mi ne zdi slaba ideja, da bi ?el ti tele avto?ke mal probat peljat, ker ?e po par km prevo?enih ti niti slu?ajno ne bodo ve? vsi enako simpati?ni in bi lahko ?isto prehitro koga favoriziral ali pa izklju?il!

 

Glede na obliko Mx3ke in na tvoj prvotno napisan izbor avtov, se mi zdi namesto korze najbol logi?no kupit Tigro (notranjost ista, podvozje tudi), avto pa izgleda bistveno druga? in kar podben mazdi, poraba pri motorju 1.6 16v 100 KM, lahko okoli 6.5, pod sedem vsekakor, enako mislim tudi za aksenta, namesto kerga bi lahk vzel kupeja, pa je spet ?ist en drug avto, je pa res da hjundaji so pa ?ejna roba, baje pa tut ljubitelji olja! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.