Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Pozdravljeni,pri cx30 120 bencin mi temperatura niha med normalno vožnjo med 50in do 100 stopinj. Zanima me če je to normalno.

L.p.Darko

Napisano

Temperatura se mora med voznjo dvignit do 90 in tam ostat, potem pri npr voznji po hribu navzdol brez gasa malo pade to pomeni za kaksnih 10stopinj definitivno pa ne za 40. To ni normalno, zdaj al je kak s tipalom senzorja temperature. 

To gre pocasi ali s prosto oko opazis kako vidno niha?

Napisano

Dvigne se na točno 100in potem pade

na nekje 60res da po klancu navzdol ampak vidno na oko ne počasi

Napisano
pred 3 minutami je abi1 napisal:

Dvigne se na točno 100in potem pade

na nekje 60res da po klancu navzdol ampak vidno na oko ne počasi

To ni v redu. Ne sme pasti toliko tudi, če bi se vozil pri - 20 po klancu navzdol. 

Naj ti mehanik preveri, kaj ne deluje prav. 

 

 

 

Napisano
pred 8 minutami je abi1 napisal:

Dvigne se na točno 100in potem pade

na nekje 60res da po klancu navzdol ampak vidno na oko ne počasi

Vidno na oko ni ok tako kot tudi @Alex trdi. Cx30 bi moral pri padanju temperature tudi sprednje lopute zapret da se ne hladi tako hitro. 

Napisano

Kako si to ugotovil? CX-3 ima samo modro lučko za temperaturo, nima pa števca. Ali se ti prižiga modra lučka?

Napisano

Površno bereš... o CX-30 je govora. Ta ma ogromen kazalec za temperaturo. Pač premium pa to.

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 33 minutami je Boss napisal:

Površno bereš... o CX-30 je govora. Ta ma ogromen kazalec za temperaturo. Pač premium pa to.

Fak.. 

Pa saj imamo na cx30 enake lopute, kot porsche 911 turbo s. 😄👍 

NEWSROOM.PORSCHE.COM

More powerful, dynamic and comfortable than ever before: the new 911 Turbo S sets new...

IMG_20230105_174657.jpg

IMG_20221231_131905.jpg

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Ne bos verjel… ima tudi stiri gume, tako kot Lamborghini ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Res je. Volan ni čisto enak ampak zelooo podoben. Porsche je kopiral volan mazde cx30. 😊

 

IMG_20230105_203317.jpg

IMG_20230105_203342.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Bo šef povedu, če je kej kopiru 😛  Bomo pogledali 😆

 

 

WWW.IMDB.COM

Lamborghini: The Man Behind the Legend: Directed by Bobby Moresco. With Gabriel Byrne, Mira Sorvino, Frank Grillo, Eliana Jones. The life...

 

 

 

 

Napisano
pred 18 urami je abi1 napisal:

Pozdravljeni,pri cx30 120 bencin mi temperatura niha med normalno vožnjo med 50in do 100 stopinj. Zanima me če je to normalno.

L.p.Darko

Na servisu brez pomisleka termostat baje pri 120 konjski to napaka🤔naročili drug teden javim stanje

 

 

Napisano
pred 18 minutami je abi1 napisal:

Na servisu brez pomisleka termostat baje pri 120 konjski to napaka🤔naročili drug teden javim stanje

 

 

Je kar poseg za menjavo pri teh motorjih, baterija ven, filter zracni, podloga pod baterijo, racunalnik ven in nosilec racunalnika. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 23 minutami je abi1 napisal:

Na servisu brez pomisleka termostat baje pri 120 konjski to napaka🤔naročili drug teden javim stanje

 

A Mazda na eBayu naroča komponente? ?zmeden? Naredijo nov premijski avto, potem pa take neumne okvare osnovnih komponent ... 🙃

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Napisano
pred 42 minutami je abi1 napisal:

Na servisu brez pomisleka termostat baje pri 120 konjski to napaka🤔naročili drug teden javim stanje

 

 

 

Se mi je zdel, da bi znal bit termostat, samo cx-30 je dokaj nov avto, pa mi ni šlo skupaj.

Kaj pa Mazda čara s temi termostati, na NCjki je ista hiba. Samo hvala bogu raje ostane odprt (čeprov na dolgi rok tudi to ni ok).

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 19 minutami je Janez007 napisal:

 

A Mazda na eBayu naroča komponente? ?zmeden? Naredijo nov premijski avto, potem pa take neumne okvare osnovnih komponent ... 🙃

To je potrošni materijal. Enako kot ploščice zavor. 😉

 

 

 

Napisano
pred 3 urami je scania napisal:

Je kar poseg za menjavo pri teh motorjih, baterija ven, filter zracni, podloga pod baterijo, racunalnik ven in nosilec racunalnika. 

Resno, a to je zdej pri premijcih navada, da je treba pol avta razstavt, da tole zamenjaš?

 

Se pravi, če to narediš izzven garancije ni 5-10minut dela ampak 2 uri pa 150€ samo delo.

33112_1.png

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

To je potrošni materijal. Enako kot ploščice zavor. 😉

 

 

A tako je pri teh... vse je potrošni materjal? A voznik tudi?

33112_1.png

Napisano
pred 32 minutami je Boss napisal:

Resno, a to je zdej pri premijcih navada, da je treba pol avta razstavt, da tole zamenjaš?

 

Se pravi, če to narediš izzven garancije ni 5-10minut dela ampak 2 uri pa 150€ samo delo.

Ne se tako sekirat namesto nas lastnikov 30tk.....😊😉

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Resno, a to je zdej pri premijcih navada, da je treba pol avta razstavt, da tole zamenjaš?

 

Se pravi, če to narediš izzven garancije ni 5-10minut dela ampak 2 uri pa 150€ samo delo.

Termostat so res na smešno lokacijo dali oziroma ga lepo zadelali 😕 . Zato je pri menjavi zelo pomembno da je neke dobre znamke, čeprav vsi vemo da tudi dobra znamka ni vec merilo za dober material.

Napisano
pred 6 urami je Bini napisal:

Ne se tako sekirat namesto nas lastnikov 30tk.....😊😉

 

Ah sej se ne, v bistvu vas občudujem v vaših premium vozilih. Tko sem včasih kot otrok gledal Porscheje, Aston Martine in Messeratije. Danes pa gledam samo še CX-30 in se samo še čudim a je sploh to možno... 🤪

  • Haha 6
  • Hvala 1

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.