Skoči na vsebino

Prisilna regeneracija DPF


Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Shrek napisal:

Ne no...

Alex ja ve vse... 

Res je Tunerc tega ne dela na Mazdinih motorjih več 

pred 2 urama je Alex napisal:

Carpro. Tunerc ne dela tega. 

Koliko pa imamo dejanskih uporabnikov od Carpro, ki jim avto normalno deluje po posegu?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Res je Tunerc tega ne dela na Mazdinih motorjih več 

Koliko pa imamo dejanskih uporabnikov od Carpro, ki jim avto normalno deluje po posegu?

Najmanj dva s tega foruma. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Najmanj dva s tega foruma. 😉

 

Upam, da čimprej začnejo merit te zlorabe na tehničnih ali na cesti. 

 

A če se pa kopaš v dreku, ki ga eni spuščajo mimo predpisov iz hiš v morje, ti je tudi OK? A ga mogoče tudi sam spuščaš v morje? 😮

 

WWW.PORTALPLUS.SI

Zaprtje največje plaže hotelskega kompleksa Bernardin v Portorožu je novica sama po sebi. Ne samo zato, ker se to doslej še nikoli ni...

 

SIOL.NET

Hrvaški potapljač je v morju ob obali severne Istre posnel, kako iz kanalizacijske cevi v morje iztekajo fekalne vode.

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Janez007 napisal:

 

Upam, da čimprej začnejo merit te zlorabe na tehničnih ali na cesti. 

 

A če se pa kopaš v dreku, ki ga eni spuščajo mimo predpisov iz hiš v morje, ti je tudi OK? A ga mogoče tudi sam spuščaš v morje? 😮

 

WWW.PORTALPLUS.SI

Zaprtje največje plaže hotelskega kompleksa Bernardin v Portorožu je novica sama po sebi. Ne samo zato, ker se to doslej še nikoli ni...

 

SIOL.NET

Hrvaški potapljač je v morju ob obali severne Istre posnel, kako iz kanalizacijske cevi v morje iztekajo fekalne vode.

 

Umiri malo konje. 😊 Pa en avion te bol zasmradi kot tisoč avtomobilov. Pa vsi dizli euro 2,3,4 😄😄 Ali se bojiš, da bo greta dobila živčni zlom? 😉

pred 3 urami je sportman333 napisal:

mazda dizel sucks then.... :)🤣

Ne. Greta in drugi mešali megle sucks. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja.

Če nimaš dovolj denarja za močnejšo mašino je pač nimaš.

 

Poznam iz uradnega servisa kak so po par letih hodli z A3 nazaj, ker so jih navili, pa je drugo crkovalo.

 

Takšnega rabljenega avta ne kupim nikoli. Za mene je zlorabljan, pa tudi če so 100x menjane stvari preventivno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je godlike napisal:

Ma ja.

Če nimaš dovolj denarja za močnejšo mašino je pač nimaš.

 

Poznam iz uradnega servisa kak so po par letih hodli z A3 nazaj, ker so jih navili, pa je drugo crkovalo.

 

Takšnega rabljenega avta ne kupim nikoli. Za mene je zlorabljan, pa tudi če so 100x menjane stvari preventivno.

Vsi motorji imajo veliko rezerve, tako, da jim povečanje moči ne škodi, če so prav zasnovani. 

Seveda v mejah normale zaradi menjalnika, ki prenese določeno moč oziroma obremenitev. Tejle Mazdini dizli naj bi brez problemov zdržali povečanje moči do 240 konjičev  in nekje do 480 Nm navora. (govorimo za ročni menjalnik) 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alfo sem mel serijsko. Dosti ljudi jo je navijalo.

 

Jaz pa sem na serijski uspel olje v menjalniku zavret.

Vožnja v 8cm nespluženega na Roglo. 2-3 gas skoz ovinke. Je bla tema. Če ne, sem se na ovinkih ustavil.

In če sem serijsko zavrel, kaj šele bi blo z več navora.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Vsi motorji imajo veliko rezerve, tako, da jim povečanje moči ne škodi, če so prav zasnovani. 

Seveda v mejah normale zaradi menjalnika, ki prenese določeno moč oziroma obremenitev. Tejle Mazdini dizli naj bi brez problemov zdržali povečanje moči do 240 konjičev  in nekje do 480 Nm navora. (govorimo za ročni menjalnik) 

 

Sin mi zadnjič pove, kakšna je razlika med matematiki, fiziki in inženirji.

 

Preizkusijo se v gradnji mostu. 🤔

Matematiki ga izračunajo, zidarji sezidajo in se takoj podre. Matematiki gruntajo in gruntajo, a ne ugotovijo vzroka.

Podobno se zgodi fizikom, most se takoj podre. Fizikom se približno zdi, zakaj se je podrl.

Začuda pa most inženirjev obstane. Ampak inženirji ne znajo pojasnit zakaj. 😅

 

3 leta spremljam ta forum in spoznam človeka, ki ve več od matematikov, fizikov in inženirjev skupaj. 🙃 😂 Poleg tega pa je tudi pošten, kot se za Slovenca zagre, a ne Alex. 😩

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.