Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)
pred 12 minutami je godlike napisal:

Imaš trajekt iz Benetk ali iz Ancone 😉

 

Trajekt povratna, te pride vec kt avion za 4 + rentacar.

Pa se na trajektu en kup casa izgubis.

Popravljeno od Matick
Napisano (urejeno)

Hmmm 🤔

A sem kaj zamudil? A ni napisal, da je daleč za z avtom?

 

In trajekt je mirneje, kot avto na Balkan do Grčije.

 

Jaz sem kdaj z enim, kdaj z drugim. Poleti Elba, Apulija z avtom. Ja mogoče je dražje. Je pa bolj komot in več komforta lahko imamo zraven.

 

Sem bil tudi lani v Grčiji z letalom.

 

Pač stvar preferenc in če ga zanima avto, je to super ideja. Tudi do Apulije smo šli eno smer z trajektom Dubrovnik - Bari, drugo pa po Italiji.

Si naredimo popotovanje.

 

Tak mimo grede, povratni trajekt Dubrovnik - Bari, je cena letala za 4. Za rent-a-car, pa nisem zavozil bencina na poti gor in dol.

Če je glavni smisel dopusta računica, potem bi moral it v Savudrijo al pa Bibione, da je čim ceneje in blizu. Meni je smisel nekaj videt in uživat.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
Pred eno uro je sportman333 napisal:

kje je pa MYTHOS ?!?! :) 

Ahhh, Grki so carji in svetlobna leta pred hrčarji....(ok mogoče res otoki dalmacija, preverim letos na Braču :))......drugače pa ni primerjave, prijazni, gostoljubni, zabavni......tudi če se pohecaš razumejo.....tko da GR je zakon 👍 (samo daleč je za it z avtom......)

Je točen...kozarc pa kr en...čist ena simpl domača tavarna,nič načičkano,za jest pa...kot rečeno smo še naročili,k smo bili sestradani😋 

 

Drži vse kar pišeš...nam je top...hčerks pa je rekla ..." pusti me,k jem"😯😆.

 

Da vidim avto jutri,kaj bomo dobili...bom še kaj napisal.

Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

tko da GR je zakon 👍 (samo daleč je za it z avtom......)

Jaz sem ravno nazaj iz Grčije. Z električnim avtom. Nisem sicer še čisto v domači garaži, ampak 4.500+ km je ZOE oddelal brez pripomb. Pa je bila najdaljša dnevna etapa skoraj 900 km. Tako da, vse se da. Tudi na več trajektih je bil. Več pa v kaki drugi namenski temi. 😃 

Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Hmmm 🤔

A sem kaj zamudil? A ni napisal, da je daleč za z avtom?

 

In trajekt je mirneje, kot avto na Balkan do Grčije.

 

Jaz sem kdaj z enim, kdaj z drugim. Poleti Elba, Apulija z avtom. Ja mogoče je dražje. Je pa bolj komot in več komforta lahko imamo zraven.

 

Sem bil tudi lani v Grčiji z letalom.

 

Pač stvar preferenc in če ga zanima avto, je to super ideja. Tudi do Apulije smo šli eno smer z trajektom Dubrovnik - Bari, drugo pa po Italiji.

Si naredimo popotovanje.

 

Tak mimo grede, povratni trajekt Dubrovnik - Bari, je cena letala za 4. Za rent-a-car, pa nisem zavozil bencina na poti gor in dol.

Če je glavni smisel dopusta računica, potem bi moral it v Savudrijo al pa Bibione, da je čim ceneje in blizu. Meni je smisel nekaj videt in uživat.

 

Zj, ce izbiras samo med potjo od tocke A do tocke B, pol ne vidim razloga zakaj bi trajekt jemov, pa gor cajt zabijov, ce mas avion. Ce je pa zelja z avtom na morje zato da cimvec stvari natrpas notr, pol pa ja, trajekt, al pa po cesti. Samo po cesti je treba bl v vecernih oz nocnih urah vozit, ker je drugac guzva. Pot je pa tko al tko duhomorna pa dolgocasna

Pred eno uro je dvorjan napisal:

Jaz sem ravno nazaj iz Grčije. Z električnim avtom. Nisem sicer še čisto v domači garaži, ampak 4.500+ km je ZOE oddelal brez pripomb. Pa je bila najdaljša dnevna etapa skoraj 900 km. Tako da, vse se da. Tudi na več trajektih je bil. Več pa v kaki drugi namenski temi. 😃 

 

Do kam si pa su?

Kle lahko mal pot opises

Napisano

Bom samo slike nametal...

Smo v "Fili Apartments".

..avto kot dogovorjeno 405€/9 dni..."en liter turbomlinček"...isto kot pred dvemi leti T-Roc..uporabna prva in druga brzina,ostalo moraš tiščati do pleha,pa še takrat "drek od dreka"...100km/h tretja in pohodiš,kot da nisi nič naredil...prehitevanja moraš imeti jajca...

Android avto,ko dela,dela,ko pa štekne pa najbolje odklopiti telefon in spet priklopiti (je samo na kabel),k če ne lahko pozabiš....

Ima rezervno gumo😯...podvozje se ok drži,sedeži tud ok...da bi pa avto imel...sem že rekel ženi,da lahko samo pozabi...

 

Apartma super...prenovljena kopalnica,pohodni tuš dovolj velik za dva😁...klima za doplačati 5€/dan.

Presenečenje-dovolj vtičnic vsrpovsod,in ni kontrole napajanja klime na vratih za teraso....in na oknih komarniki👍....dva bazena zunaj,a nas to ne zanima.

Zajtrk ni samopostrežen-naročiš z menija in prinese-top-vsega dovolj,kava v redu.

 

Cene v Lidl-u kot pri nas,a seveda grška ponudba😃👍...glej slike-nakup za 50€...

 

 

 

Sedaj pa uživamo v senčki na plaži...🏖️

 

IMG_20240714_142625.jpg

IMG_20240714_123441.jpg

IMG_20240714_123342.jpg

IMG_20240714_142722.jpg

IMG_20240714_112612.jpg

IMG_20240714_112640.jpg

IMG_20240714_125529.jpg

IMG_20240714_123628.jpg

IMG_20240714_112800.jpg

IMG_20240714_112651.jpg

IMG_20240714_112728.jpg

IMG_20240714_112535.jpg

IMG_20240714_112542.jpg

Napisano (urejeno)

Isto kot lani pri isti taverni...naročili isto,k si je hčerka zaželela giros ploščo...

Žena je za spremembo jedla piščančji sovlaki (ražnjiči)....

Cena na koncu 53€...vse cene enake kot lani razen grške solate,ki se je podražila za 4€

Smo vse pobasali...in kot lani spet sladica na račun hiše (tradicija v grčiji).

IMG_20240714_185217.jpg

IMG_20240714_191934.jpg

IMG_20240714_193031.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Napisano

20240710_192050.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 56 minutami je Tilen5 napisal:

20240710_192050.jpg

Uživaj, ampak take plaže so za mene🥴, za otroke pa 😵‍💫, pa brez zamere..... 😉

Napisano
pred 3 urami je Tilen5 napisal:

20240710_192050.jpg

To me spominja na FKK otoček v turističnem naselju Bučanje v Nerezinah. 🫣

Napisano (urejeno)
pred 19 urami je Bini napisal:

Uživaj, ampak take plaže so za mene🥴, za otroke pa 😵‍💫, pa brez zamere..... 😉

Razumem, da za penzioniste niso glih najboljš ja

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Razumem, da za penzioniste niso glih najboljš ja

Aha, otroci pa ful uživajo na taki plaži.... 🤔

Vsak sam ve kaj mu paše ampak, če malo pobrskaš po netu boš videl kakšne so najlepše plaže.... :nevem:

Napisano (urejeno)

Kjr piše, da rabim najlepšo plažo? A je toplo v sloveniji pa tolče pir u glavo? 😂😅🙃 

 

Al je to fora k z cx-30...da so binijeve plaže najboljš? 

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Kjr piše, da rabim najlepšo plažo? A je toplo v sloveniji pa tolče pir u glavo? 😂😅🙃 

 

Al je to fora k z cx-30...da so binijeve plaže najboljš? 

Hvala bogu, da ti paše.... 😊

Napisano
ONA.SLOVENSKENOVICE.SI

Nekatere plaže naše južne sosede so kot nalašč za počitnice z otroki.

Takole mal za orjentacijo kaj je idealna plaža.... 👍

Pir se pa lahko pije na vsaki.... 🍺😉

 

Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:
ONA.SLOVENSKENOVICE.SI

Nekatere plaže naše južne sosede so kot nalašč za počitnice z otroki.

Takole mal za orjentacijo kaj je idealna plaža.... 👍

Pir se pa lahko pije na vsaki.... 🍺😉

 

Diskutabilno, vse kar je v istri in kvarnerju ne more biti lepo🤣, zagotovo pa to ni lopar na rab-u😂...

Napisano

Čim obstaja nek seznam ''najlepših'' plaž, obstaja tudi 10.000 slovenčkov, ki se bodo v sezoni drenali na njej :D

 

  • Haha 4
  • Ljubim 1

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

Diskutabilno, vse kar je v istri in kvarnerju ne more biti lepo🤣, zagotovo pa to ni lopar na rab-u😂...

Pijem pivo in se mi j.... za tvojo plažo.... 🍺🥵

17211541082082697306151155547090.jpg

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Bini napisal:

Pijem pivo in se mi j.... za tvojo plažo.... 🍺🥵

17211541082082697306151155547090.jpg

😂🤣....mi je vseeno , ne se razburjati in raje v miru popij pivo👍 , ker nisem na nobeni od predlaganih...ccc, kar sem pa želel povedati , je pa to da lopar sigurno ni lepa plaža, kot da bi rekel da so v portorozu lepe plaže🤔

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano (urejeno)
dne 15. 7. 2024 ob 18:54 je Tilen5 napisal:

20240710_192050.jpg

🤔Kaj je tukaj lepega.... 

No slika je pa res lepa.... 😉

Tudi meni ni mivka ravno všeč, so mi pa prodnate plaže idealne in vse res vse, ki jih poznam so jim všeč... 👌

Je pa vse skupaj tole nepomembno, ker si vsak izbere kar mu paše ali pa tudi ne.... 🤔

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 15 urami je sportman333 napisal:

Diskutabilno, vse kar je v istri in kvarnerju ne more biti lepo🤣, zagotovo pa to ni lopar na rab-u😂...

 

pred 15 urami je g.Wankel napisal:

Čim obstaja nek seznam ''najlepših'' plaž, obstaja tudi 10.000 slovenčkov, ki se bodo v sezoni drenali na njej :D

 

Smo že o tem,in sem objavljal slike...Baško poznam bolj kot marsikateri domačin,pa smo nekdaj skoz tja hodili...pred leeeeeti...

Kot sem napisal mogoče za dan-dva...a da bi za to riskiral cel LD....zaenkrat mi še ne piše "butelj" na čelu🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Ste kr pogumni... pod kamnitim klifom ležat. Uff, jaz si ne upam.

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.