Skoči na vsebino

Pametne/športne ure


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je Tilen5 napisal:

Pomoje kak garmin al pa ke,j k ma dejasko aplikacije gor pa verjamem da ma kako obveščanje drugo vklopljeno.

Ma jst mam applovo in dvomim da je tako pametna kot suunto da bi preko baro metra znala povedat stvari 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je FuManchu napisal:

Zna paniko delat, ja. Bedarija.

Če si v gorah in maš namen v skale je to še kako dobra informacija. Vsi vemo kako je z nevihtami/strelami v visokogorju... iz lepega sončnega v zelo nevarno situacijo

 

nam je že parkrat lepo pomagalo, da smo se obrnili

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Kako smo pa hodili v gore 30 let nazaj?:bravo: 

Sej zdej še prdnit ne znamo brez t.i. pametnih naprav.

Ja kako, gor pa dol k vsak normalen. Zdaj greš pa gor, nazaj pa helikopter pokličeš (lahko tud prek pametne ure). :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

 

 

Ta tema ni lih zame...sem bolj vsekan na "taneumne" ure🤣...a vseeno,če bo koga zanimalo ..naročil božičku za ženo novo od Xiaomija.

 

WWW.BIGBANG.SI

Watch S1 Ostani eleganten, ostani fit Eleganca v...

 

Za 140€...🤔...po moje mora biti raketa.

Za ta cvenk jo zelo težko najdeš...je prec 200€+...

In k ima žena rada te "igračke"...ima trenutno Xiaomi Mi Watch...še tisto čisto "taprvo" že bolj "pošteno" z GPSom itd...

WWW.MI.COM

mi-watch - Specifications

 

Samo,k se z časom pobunka,display popraska,pašček potrga (tisti majhni "ringi" k drzijo jeziček paščka) itd...pa vem,da si jo želi...

 

Ta bo malce bolj poštena in ne tako "plastik fantastik"...najbolj me je pa seveda pritegnilo Sapphire Cristal steklo...bomo videli če je to vsaj "s" od Sapphire🙄 

Super tudi,da je enaka širina paščkov kot za ostale Xiaomi ure,k sem narčil še nekaj drugih paščkov že za tastaro...pa bo na novo tudi pasalo

In seveda pozneje,če bo koga kaj zanimalo,lahko kaj napišem...pač vprašajte😉

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je g.Wankel napisal:

Ne vem no, te Xiaomi, Huawei so bolj kič roba kot pametne ure.

Se "strinjam"...še najbolj "pametne" so mehanske al pa kake res vrhunske radijsko vodene...ostalo so bolj igračke kot pa ure.

 

Sicer pa...a si mogoče že imel kako Xiaomijevo al Huaweievo,da lahko to trdiš?

Sunto,Garmin itd....kaj pa pri njih dobiš za tak cvenk?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvsem moraš vedet kaj pričakovat od ure, ki jo kopuješ🤔

Niso vse za v isti koš, tudi kitajci so ok za ta denar, jaz bi vseeno dal malo več in kupil še enkrat isto uro.... 👍

Veliko užitkov ob uporabi in poročaj kak boš zadovoljen... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je skritikrt napisal:

Se "strinjam"...še najbolj "pametne" so mehanske al pa kake res vrhunske radijsko vodene...ostalo so bolj igračke kot pa ure.

 

Sicer pa...a si mogoče že imel kako Xiaomijevo al Huaweievo,da lahko to trdiš?

Sunto,Garmin itd....kaj pa pri njih dobiš za tak cvenk?

 

Ja mel sem Huawei. Zaslon crknil po enem letu. Garmin, brez problemov.

 

Sej veš slovenski pregovor: mal denarja, malo muzike. Tudi pri pametnih urah očitno to drži 😕

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Huawei ne rečem...nisem nikoli imel,in tudi ne nameravam...kar pa ne pomeni,da je slab al kaj...vsaj izkušenj z njimi nimam.

Sem pa fan Xiaomija,kar si mogoče razbral v temi za telefone-polnilci,avto-adapter/polnilec,power bank,telefoni...zelo dobra roba za cvenk😃👍

Tudi tastara ura Xiaomi mi Watch še dela bp...celo sem bil zelo presenečen,kako drži baterija,ko smo bili 9 dni na Kosu,brez kabla za polnjenje,je brez problema vzdržala in po vrnitvi je bilo še skoraj pol baterije polne-neverjetno😯👍...sam,pač praske na displayu,in bi rada lepšo...

Drugače pa nezahteven uporabnik-hoja,plavanje,ostalo pa,samo,da je vzdržljiva in všečna.

Bomo videli🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je g.Wankel napisal:

Ne vem no, te Xiaomi, Huawei so bolj kič roba kot pametne ure.

To nekaj na pamet govoriš.

 

Vse Huawei ure s safirnim steklom so praktično neuničljive. Jaz imam "dvojko" že ohoho let, z njo sem udaril ma v kovino, beton ... Nikjer se nič ne pozna. Ja, dva paščka sem zamenjal v tem času, ura pa še vedno zmore 12-13 dni avtonomije med polnjenji.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je dvorjan napisal:

To nekaj na pamet govoriš.

 

Vse Huawei ure s safirnim steklom so praktično neuničljive. Jaz imam "dvojko" že ohoho let, z njo sem udaril ma v kovino, beton ... Nikjer se nič ne pozna. Ja, dva paščka sem zamenjal v tem času, ura pa še vedno zmore 12-13 dni avtonomije med polnjenji.

 

Ok, si spregledal moj post.

Kaj ti bo to jebeno steklo, če touch zaslon crkne?

Še enkrat: kič roba.

Na Huawei v življenju ne grem več, ker sta bila in P20 in Watch1 zanič izkušnja. (Na pamet govorim 🤣)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel Amazfit Stratos (tj Xiaomi) 3 leta in je delovala brez težav (še vedno deluje, dal sem jo sinu), uporabljal sem jo za kolesarjenje, plavanje v bazenu, plavanje v morju... Edino kar me je motilo je software na telefonu, da podatki ne gredo v cloud in to, da se firmware ni posodabljal... Pred mesecem pa sem kupil Garmin Fenix 7x Solar in je top, 3 leta ziher ne menjam.

Dobil sem jo zelo ugodno, za nekaj čez 500€ v Extreme Vitalu, zdaj pa vidim, da je cena šla gor, vendar je še vedno ugodnejša kot kje drugje: https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gps-ura-garmin-fenix-7x-solar-p-38091.html

Popravljeno od tomzel
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je dvorjan napisal:

In ker je tebi zaslon crknil, so kar vse zanič, ali kako?

Jaz poznam cca. 30 ljudi s Huawei urami, pa se nobenemu to ni zgodilo, jih samo hvalijo.

Poznam pa tudi dve uporabnici Xiaomi ur, tudi ti sta zelo zadovoljni.

Jaz po poznam še 30 ljudi, katerim se je zgodila ista stvar.

 

Lej China = še vedno cenena roba. Tudi un tvoj MG s pomarančasto barvo.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel precej Huawei stvari, zdaj imam v bistvu le še prenosnik in uro. Od telefonov sem le pri P10 rabil uveljavljati garancijo za kamera modul. Vsi ostali so delali kot šuš.

 

In ja, tudi danes 6 let star prenosnik ima le še 58 % kapaciteto baterije, ampak, dela pa dela ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Suunto. Made in Finland.

 

Kar podpirajte kitajce, nas bojo tak uničli, oz. se bomo sami....

 

Za mene Huawei in Čao Mi (Xiaomi) pač ne prideta v poštev, pa če sta še ne vem kak dobra.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bos vztrajal pri Suuntu, bo verjetno naslednja "Made in China" :D

 

WWW.SUUNTO.COM

Amer Sports and Liesheng have agreed on a transaction by which Amer Sports sells Suunto to Liesheng. The transaction has been signed and it’s expected to close in H1 2022.

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro poznam lastništvo.

Prejšnji Polar je delal 10 let in je bil made in china. No vsaj firma ni bla v kitajskem lastništvu, kar je vsekakor pozitivno, tud če je tam nareto.

Ta Suunto je trenutno star ca. 6 let in ne kaže niti enega znaka, da bo prenehal sodelovati.

 

Ko bo, bom spet naredil analizo trga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Jest napisal:

Ce bos vztrajal pri Suuntu, bo verjetno naslednja "Made in China" :D

 

WWW.SUUNTO.COM

Amer Sports and Liesheng have agreed on a transaction by which Amer Sports sells Suunto to Liesheng. The transaction has been signed and it’s expected to close in H1 2022.

 

 

 

Race model je že narejen ma kitajskem..mene ful mika da bi si ga v nasledjem letu privoščil..

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Spartan.

Baro nisem kupil imam w-hr. Hja, škoda dnarja. Za tek al pa kaj je ok. Pohodništvo, ko pa roka visi dol in nabije pritisk v roke, pa meri bolj bogo.

 

Meni so super ure.

Na Polaru mi je že pri teh letih crknil termometer. Počasi so potem do 10 let začele odpovedovati še druge funkcije.

 

Jaz jo uporabljal med ohodništvom in med kolesarjenjem, tam je na belanci s speed senzorjem in Polar OH-1 za puls.

OH-1 lahko samo prehvalim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.